Geri infraraudonųjų spindulių tiesintuvai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Modelis pasirodė esąs geriausias infraraudonųjų spindulių tiesintuvas „Loki Koki N103“ bangos siūlo platų temperatūros reguliavimo diapazoną. Tai leidžia prietaisą puikiai sureguliuoti, atsižvelgiant į plaukų tipą ir būklę. Geros nuomonės apie šią įrangą taip pat lemia aukšta apdirbimo kokybė. Tiesintuvas turi patvarias plokšteles su antibakterine technologija, kad plaukai būtų švieži iškart po šukuosenos. Prietaiso privalumas yra tas, kad jis greitai įkaista, todėl galite pradėti lyginti plaukus beveik iš karto, kai tik prijungiate juos prie maitinimo šaltinio. Po kelių dešimčių minučių įranga automatiškai išsijungia, todėl nėra pavojaus, kad gali kilti pavojingų situacijų. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių nesate įsitikinę, kad įsigysite šį modelį, perskaitykite kitus pasiūlymus. Infraraudonųjų spindulių tiesintuvas reitinge užėmė antrąją vietą Lapė Samba. Jis turi ilgą, kelių metrų ilgio kabelį, kuris nevaržo judėjimo laisvės. Įranga yra tinkama sruogoms išlyginti, taip pat užriesti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį infraraudonųjų spindulių tiesintuvą reikėtų rinktis?

Daugeliui moterų plaukų tiesinimas yra veikla, be kurios sunku įsivaizduoti kasdienį stilių. Deja, reguliarus sruogų veikimas aukštoje temperatūroje gali juos susilpninti. Laimei, yra prietaisas, kuris tuo pačiu metu veiksmingai ištiesins nepaklusnius plaukus ir pasirūpins jų būkle. Kalbu apie šiuolaikinį tiesintuvą, naudojančią infraraudonųjų spindulių technologijas. Vėliau šiame straipsnyje aptarsime įrenginio veikimą ir pasiūlysime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį jį renkantis.

Tiesintuvas naudoja infraraudonuosius spindulius, kad pagerintų plaukų būklę. Spinduliuotė tolygiai paskirsto šilumą visame sruogų paviršiuje, taip stimuliuodama kerato baltymų, turinčių regeneruojančių savybių, gamybą. Papildomi infraraudonųjų spindulių poveikio plaukams pranašumai yra jų struktūros atstatymas, tinkamas drėkinimas, atsparumas pažeidimams ir spalvų apsauga.

Infraraudonųjų spindulių tiesintuvas nei funkcija, nei konstrukcija nesiskiria nuo kitų tradicinių modelių. Todėl apsipirkdami pirmiausia turėtume atkreipti dėmesį į plyteles. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Dar neseniai tefloninės plokštės buvo populiarios, tačiau ši medžiaga kaista netolygiai, todėl yra rizika sudeginti plaukus. Keraminės plytelės yra daug geresnė alternatyva, nes jos tolygiai šildo sruogas ir išlygina sruogas. Taip pat galima įsigyti titano versijų. Tai labai kieta ir atspari pažeidimams medžiaga, kuri labai efektyviai išlygina net storas garbanas.

Ar jums įdomu, kaip dar turėtų atrodyti geriausias infraraudonųjų spindulių tiesintuvas 2021 m. Temperatūros reguliavimo funkcija yra labai svarbi. Paprastai prietaisai įkaista nuo 100 laipsnių C iki 230 laipsnių C. Dėl šios galimybės mes galėsime pritaikyti šilumą pagal savo plaukų storį ir būklę. Daugumą produktų reguliuoja specialus mygtukas ar rankenėlė, o kai kuriuose modeliuose yra termostatas, apsaugantis juos nuo perkaitimo.

Geriausiuose infraraudonųjų spindulių tiesintuvuose yra daugybė papildomų galimybių, kurios padidina jų funkcionalumą. Tai apima automatinį išjungimą, jonizavimą, greitą šildymą ir garo generavimą. Pasirinkite modelį, kuris gerai tinka rankoje, yra intuityvus naudoti ir pagamintas iš tvirtų medžiagų.

Infraraudonųjų spindulių tiesintuvai – reitingas

„Loki Koki N103“ bangos

Jei ieškote modernaus tiesintuvo, kuris ne tik puikiai išlygins jūsų garbanotus plaukus, bet ir pasirūpins jų apsauga, būtinai patikrinkite „Fale Loki Koki N103“ modelį. Produktą noriai renkasi kirpyklos ir stilistai dėl technologinės pažangos ir neįprastų estetinių vertybių.

Tiesintuvas infraraudonaisiais spinduliais atstato ir drėkina plaukų struktūrą, pagerina jų elastingumą ir apsaugo spalvą. Dėl nanodalelių antibakterinės technologijos produktas garantuoja ištiesintos šukuosenos šviežumą. Įrenginyje yra dvigubos plokštės, užtikrinančios tolygų šilumos paskirstymą ir dėl to tobulą garbanų išlyginimą.

Didelis šio modelio pranašumas yra vienuolikos temperatūros nustatymų naudojimas (diapazone nuo 130 iki 230 laipsnių C), leidžiantis jį pritaikyti prie plaukų storio ir būklės. Produkto naudojimo patogumą užtikrina besisukantis kabelis ir pakaba, kad būtų lengva laikyti pašildytą prietaisą. „Waves Loki Koki N103“ modelis sulaukia gerų atsiliepimų dėl efektyvumo ir šildymo greičio.

„Loki Koki N103“ bangos yra infraraudonųjų spindulių tiesinimo priemonė, kuri ne tik lygina, bet ir maitina plaukus. Temperatūros nustatymo diapazonas yra nuo 130 iki 230 laipsnių.

Privalumai

Veiksmas:

Prietaisas skleidžia infraraudonąją spinduliuotę, kuri atstato ir drėkina plaukus, pagerina jų struktūrą ir padidina lankstumą. Tai patvirtina „Fale Loki Koki“ lygintuvų bandymas. Ši sruogų priežiūros įranga bus naudinga žmonėms su dažytais plaukais.

Antibakterinė technologija:

Modelyje naudojama antibakterinė technologija, kuri garantuoja ištiesintų plaukų gaivumą. Nesijaudinkite, kad po stiliaus sruogos nemaloniai kvepės.

Temperatūros reguliavimas:

Plaukų tiesintuvo temperatūrą galite reguliuoti nuo 130 iki 230 laipsnių, todėl galite lengvai ją pritaikyti prie savo sruogų būklės.

Greitas šildymas:

Įrenginys greitai įkaista, todėl prijungus jį nereikia ilgai laukti, kad pradėtumėte stilių.

Naudojimo sauga:

Įranga turi automatinio išjungimo funkciją po tam tikro laiko.

Trūkumai

Šviesus korpusas:

Prietaisas turi lengvą korpusą, ant kurio galite greitai pamatyti bet kokius nešvarumus. Po ilgo naudojimo ant jo taip pat atsiranda nedideli įbrėžimai.

Lapė Samba

„Fox Samba“ ištiesinimo priemonė turi daug privalumų, kuriuos tikrai įvertinsite kasdienį plaukų stilių, pradedant nuo sruogų būklės pagerinimo iki lengvo valdymo. Prietaisas naudoja infraraudonuosius spindulius, kurių dėka jis tolygiai paskirsto šilumą plaukams, apsaugodamas juos nuo pažeidimų.

Produkto temperatūros reguliavimo funkcija svyruoja nuo 80 iki 220 laipsnių C. Taip pat naudojama jonizacijos technologija, kurios dėka plaukai netampa statiški – ši parinktis įsijungia automatiškai. Tiesintuve yra keramika padengtos plokštelės, skirtos tobulam plaukų išlyginimui. Jie yra judrūs, o tai reiškia, kad plaukus galima ne tik ištiesinti, bet ir užriesti ar susisukti.

Modelį lengva naudoti, tai įmanoma dėl LCD ekrano. Ilgas, besisukantis laidas taip pat užtikrina darbo patogumą. Tarp kitų prietaiso privalumų kirpėjai ir stilistai dažniausiai mini greitą šildymą (20 sekundžių) ir pagamintą iš tvirtų medžiagų.

„Fox Samba“ infraraudonųjų spindulių tiesintuvas turi 90 mm ilgio ir 24 mm pločio plokštes. Maksimali darbinė temperatūra yra 220 laipsnių Celsijaus.

Privalumai

Seklus:

Tiesintuvas turi aukštos kokybės plokštes, padengtas specialia keramikos-turmalino danga. Tai padidina šių elementų ilgaamžiškumą ir daro jų paviršių kur kas mažiau jautrų.

Platus temperatūros reguliavimo diapazonas:

Prietaisas turi platų temperatūros reguliavimo diapazoną. Jis svyruoja nuo 80 laipsnių C iki 220 laipsnių C. Nėra problemų pritaikant tiesintuvo nustatymus pagal plaukų tipą.

Universalumas:

Reikėtų įvertinti, kad įranga leidžia ne tik išlyginti sruogas, bet ir jas pasukti. Tai įmanoma dėl kilnojamųjų plokščių.

Pasukamas laidas:

Tiesintuvas turi ilgą, 3 metrų ilgio kabelį, kuris taip pat yra pasukamas. Jame taip pat yra pakabinama kilpa. Šis elementas padidina įrangos naudojimo patogumą.

Trūkumai

Korpusas įkaista:

Naudodami turite būti atsargūs, nes korpusas su plokštelėmis įkaista, todėl galite netyčia sudeginti rankas.

„Eldom RW100“

„Eldom RW100“ yra geros kainos infraraudonųjų spindulių tiesintuvas, kuris spindulių naudojimo dėka suteikia plaukams intensyvų blizgesį, maitina ir regeneruoja. Tai modernus prietaisas, kurį noriai naudoja tiek profesionalūs kirpėjai, tiek mėgėjai, šukuosenas formuojantys namuose.

Produktas užtikrina plaukų saugumą dėka plokščių su keramikos-turmalino danga. Jų naudojimas užtikrina, kad šiluma tolygiai pasiskirstytų sruogose, taip apsaugodama jas nuo degimo. Taip pat svarbu parinkti temperatūrą nuo 120 iki 200 laipsnių C, kurios dėka vartotojas gali pritaikyti šilumą pagal plaukų storį, būklę ar struktūrą.

„Eldom RW100“ greitai įkaista, o jį naudoti palengvina besisukantis maitinimo laidas, rankoje esanti rankena ir temperatūros indikatorius šviesos diodo pavidalu ant korpuso. Tiesintuvo vartotojai pabrėžia, kad tai tvirtas produktas, prieinamas už priimtiną kainą. Prietaisas puikiai tinka pažeistiems plaukams, nes juos maitina ir regeneruoja.

„Eldom RW100“ yra geras infraraudonųjų spindulių tiesintuvas iki 50 PLN. Jo matmenys: ilgis – 26 cm, plotis – 4,5 cm. Maitinimo laido ilgis yra 190 cm.

Privalumai

Speciali danga:

Šildymo plokštės padengtos specialia keramikinio turmalino danga, kurios dėka šiluma tolygiai pasiskirsto po visą jų paviršių. Minėta danga skatina kerato baltymų gamybą.

Infraraudonųjų spindulių funkcija:

Tiesintuvas turi infraraudonųjų spindulių funkciją, o tai reiškia, kad jis naudoja infraraudonųjų spindulių poveikį, kuris pagerina maistinių medžiagų absorbciją. Spindulys prasiskverbia giliai į sruogas, prisidėdamas prie jų atsinaujinimo.

Elegantiškas dizainas:

Pirkdami plaukų formavimo prietaisus, daugelis žmonių atkreipia dėmesį ne tik į jų parametrus, bet ir į jų išvaizdą. „Eldom RW100“ dizainas yra elegantiškas, paprastas. Baltas korpusas atrodo estetiškai.

Trūkumai

Nėra kabančios kilpos:

Vartotojai pabrėžia, kad patogumą laikyti būtų užtikrintas specialus laikiklis ant maitinimo laido, kurio vis dėlto nėra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *