Geriausia mankštos guma

Guma mankšta – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Rekomenduojame fitneso entuziastams HMS dantenų rinkinys 1733100. Tai šiuo metu perkamiausias mankštos juostų komplektas, kuriam įtakos turi prieinama kaina, gražios spalvos ir gera gaminio kokybė. Komplekte yra keturių skirtingų spalvų gumos, kurios atitinka keturis skirtingus atsparumus, kuriuos turi gumos. Taigi jie gali pasitarnauti tiek labiau pažengusiems sportininkams, tiek mažiau. Kiekvieno iš jų kokybė vertinama aukštai, o naudojimo paprastumas reiškia, kad vis daugiau žmonių įsitikina pratimais jų naudojimu. Gumas galima naudoti ne tik būklei pagerinti, bet ir atlikti daugybę reabilitacinių pratimų. Treniruočių juostos yra skirtos panašiam naudojimui Mini apyrankės „Tiguar“.. Rinkinyje taip pat yra 4 skirtingų spalvų ir lengvai tempiamos gumos. Klientai šį rinkinį nurodo kaip antrą dažniausiai perkamą treniruoklią šiame segmente, turintį platų pritaikymo spektrą. Todėl prieš priimdami sprendimą dėl pirkimo pasidomėkite ir šio rinkinio aprašymu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

5 populiariausios mankštos juostos. Nuomonės 2021 m

Mūsų pratimų juostų reitingas gali padėti jums nuspręsti, kurį modelį pasirinkti. Tikrai rasite modelį, kuris atitiks jūsų poreikius.

1. HMS pratimų rinkinys 1733100

Fitneso entuziastams norėtume rekomenduoti HMS pratimų rinkinį 1733100. Jie puikiai tinka bendrosios raidos mankštai, taip pat įvairioms reabilitacinėms mankštoms. Naudoti gumas itin paprasta ir net nesusisiekus su treneriu bei turėdamas mažai pratimų patirties kiekvienas sugeba sugalvoti sau naudingą pratimą.

Gumos leis mankštinti skirtingas raumenų grupes, priklausomai nuo treniruoklio poreikių. Negana to, kiekvienas iš mankštintojų gaus pagal savo galimybes pritaikytą gaminį, nes jį pirkdami komplekte gauname 4 spalvų dantenas, kurios taip pat turi skirtingas savybes. Visos gumos yra 50 mm pločio, geltonos – 500 mm ilgio, o likusios – raudonos, mėlynos ir juodos – 600 mm. Kiekviena spalva turi skirtingą pasipriešinimo jėgos diapazoną, todėl skiriasi ir gumos storis. Taigi mažiausiai pažengusiems specialistams geltona guma, kurios atsparumas svyruoja nuo 4,5 iki 7 kg, o storis 0,4 mm, kita raudona, kurios atsparumas 9–16 kg, yra 0,7 mm storio.

Mėlyna guma skirta kiek labiau pažengusiems vartotojams, nes jos atsparumas nuo 13,5 kg iki 20,5 kg, o storis – 0,9 mm. Juoda guma su atsparumu nuo 18 iki 25 kg skirta fitneso čempionams, gumos storis 1,2 mm. Klientai jį vertina teigiamai HMS dantenų rinkinys 1733100. Kuo jis toks populiarus?

Privalumai

Didelis patvarumas: Guma yra praktiškai nesunaikinamas produktas. Naudojant pagal paskirtį, ant jų daug metų nesimato jokių naudojimo žymių.

Paprasta naudoti: Gumos panaudojimo būdas yra įvairus ir daugiausia priklauso nuo mūsų išradingumo ir mokymo poreikių. Pratimus galima atlikti net stovint be jokios kitos įrangos.

Mažas svoris ir tūris: Gumas lengva sulankstyti ir sudėti, kad būtų galima laikyti, kai jos nenaudojamos. Jie neužima daug vietos, nėra varginantys sulankstyti ir taip laikyti.

Skirtingi atsparumo diapazonai: Rinkinyje yra 4 skirtingų spalvų ir skirtingo atsparumo jėgos diapazono gumos. Prietaisas bus naudingas skirtingos fizinės būklės žmonėms.

Savybės: Mankštintojai teigia, kad gumos yra kokybiškos, treniruotės metu nesideformuoja ir nesiriečia. Tai turi įtakos atliekamų pratimų kokybei.

Defektai

Slidus paviršius: Mankštos metu kelių tamprės nuslysta nuo kai kurių antblauzdžių medžiagų. Tai sukelia diskomfortą, nes mankštos metu reikia koreguoti gumą. Slydimas yra lygaus gumų paviršiaus rezultatas.

2. „Tiguar Mini Bands“ treniruočių juostos

Tiguar Mini Bands treniruočių juostas yra rekomenduojamos didelės klientų grupės kaip jų lūkesčius atitinkantį gaminį. Komplekte yra 4 treniruočių juostos, skirtos asmeninėms treniruotėms.

Kiekviena guma turi skirtingą spalvą ir šiek tiek skirtingas savybes, susijusias su atsparumu, kurį guma suteikia tempimo metu. Pradedantiesiems fitneso entuziastams rekomenduojama slyvos spalvos guma su mažiausiu atsparumu. Toliau kiek didesnį atsparumą suteikia jūros spalvos guma, sekanti šioje klasifikacijoje yra alyvuogių spalvos guma, o pilka guma skirta pažengusiems mankštintojams, nes jos tempimas reikalauja daug pastangų. Visos gumos yra vienodo dydžio, jų plotis – 5 cm, o apimtis – 50 cm.

Tačiau jie skiriasi storiu – turintys didesnį atsparumą gaminami iš storesnės gumos. Šie matmenys yra atitinkamai: Slyva: 0,4 mm; jūrinis: 0,6 mm; alyvuogių: 0,8 mm; pilka: 1 mm. Klientai, įsigiję šią treniruočių įrangą, yra patenkinti jos kokybe, taip pat naujomis guminių juostų teikiamomis galimybėmis mankštos metu. Treniruočių juostas Tiguar Mini Bands rekomenduojame fitneso klubų savininkams ir individualiems klientams. Šis modelis pasiteisino daugeliui treniruoklių.

Privalumai

Vykdymo medžiaga: Klientai giria, kad guma pagaminta iš latekso, pasižyminčio antibakterinėmis savybėmis, lygaus paviršiaus ir gerai tempiančio. Lateksas taip pat yra gana retas.

Atsparumas: Guma turi didelį tempimo stiprumą. Intensyviai naudojant, savo savybes išlaiko metų metus. Todėl produktas rekomenduojamas ir fitneso klubams.

Skirtingas pasipriešinimas: Kiekviena guma turi skirtingą atsparumą tempimui. Mažiausią atsparumą turi slyvų spalvos guma, po to seka žalsvai mėlyna, alyvuogių žalia guma, o daugiausia pastangų reikalauja pilka guma, kad ją ištemptų.

Gražios spalvos: Klientams patinka gražios pastelinės spalvos. Negana to, dėl skirtingų spalvų kiekvienas iš treniruoklių parinks savo atliekamiems pratimams tinkamą gumos atsparumą įtempimui.

Geros proporcijos: Gydytojai teigia, kad gaminiui būdinga gera prietaiso kainos ir kokybės proporcija. Abi vertybės yra patrauklios pirkėjams.

Defektai

Riedėjimas: Žmonės, mankštinantys su dantenomis, pastebi, kad kai kurios dantenos pratimo metu linkusios riedėti. Kai taip nutinka – guma skausmingai prilimpa prie kūno.

3. Springos rinkinys iš 5 kūno rengybos juostų. Tempimo diržai

Rekomenduojame Springos mankštos juostas, parduodamas 5 vienetais. Komplekte yra įvairaus atsparumo nuo 1 kg iki 8 kg priedai. Papildomai pirkėjas gauna medžiaginį maišelį visiems priedams susidėti.

Pateiktos tamprės rekomenduojamos ne tik fitneso pratimams, bet ir reabilitacijai. Jie pagaminti iš medžiagų, kurios nelūžta, todėl šie priedai tinka ir didelio intensyvumo mankštai. Gumytės lengvos ir užima mažai vietos, jas galite pasiimti, pavyzdžiui, atostogauti, kad turėtumėte tai, ko reikia kasdienėms treniruotėms.

Komentaruose apie šią prekę galite perskaityti, kad ji atitinka pirkėjų lūkesčius. Juosteles patogu naudoti, nes jos lengvos, o medžiaga maloni odai.

Reguliariai sportuojantiems žmonėms rekomenduojamas 5 Springos mankštos juostų rinkinys. Visi priedai supakuoti į praktišką maišelį.

Privalumai

Aukštos kokybės: Šioms mankštos juostoms gaminti panaudotos geros kokybės medžiagos, kurios garantuoja, kad priedai mums tarnaus ilgai. Gumelės yra lanksčios ir malonios odai.

Daug pritaikymo galimybių: Atrodytų, kad aprašytas produktas bus įdomus tik tiems, kurie reguliariai mankštinasi, kad išlaikytų gerą būklę ir dailią figūrą. Tačiau verta atminti, kad šios gumos gali būti naudojamos ir reabilitacijai.

Juostos maišelis: Komplekte yra minkštas, medžiaginis maišelis, kuriame galėsite saugiai paslėpti juosteles ir taip patogiai jas nešioti.

Defektai

Mažiausio pasipriešinimo juosta: Iš kai kurių apžvalgų galite sužinoti, kad mažiausiai atspari juosta greitai išsitempia. Tačiau tai pavienės nuomonės.

4. Gum Let’S Bands Gum Power Set Mini

Let’S Bands Gum Power Set Mini gaminys – tai trijų mankštos juostų rinkinys, tinkantis tiek moterims, tiek vyrams. Kiekvienas iš jų turi skirtingą atsparumą, todėl lengvas, vidutinis ir stiprus. Tai leidžia lengvai nustatyti savo pažangos lygį treniruotėse ir atlikti pratimus patogiai ir tuo pačiu įvairiai.

Šios gumos itin universalios, nes gali praversti tiek treniruotėse, skirtose būklei pagerinti, tiek atliekant tipinius jėgos pratimus. Jų papildomas privalumas yra tai, kad jie taip pat gali būti sėkmingai naudojami reabilitacijai po kelių ar pečių traumų.

Vartotojų nuomonė apie šio prekės ženklo mankštos juostas yra labai glostanti. Šio modelio atveju dažniausiai kalbama apie kokybišką atlikimą ir funkcionalumą. Kadangi rinkinyje yra net trys modeliai, galite pasirinkti sau tinkamiausią pagal atsparumą.

Let’S Bands Gum Power Set Mini yra rinkinys, susidedantis iš trijų mankštos juostų. Jie yra pagaminti iš latekso ir pasižymi skirtingu atsparumu – lengvu, vidutiniu ar stipriu (priklausomai nuo spalvos).

Privalumai

Tinka reabilitacijai: Produktą gali sėkmingai pasiekti žmonės, kuriems atliekama reabilitacija po nelaimingo atsitikimo ar rimtos traumos. Gumos tikrai padarys kasdienius pratimus patrauklesnius.

Tinka profesionalams: Rinkinys tinkamas profesionalams. Kadangi komplekte esančios juostos nepasiūlo vienodo pasipriešinimo, galime jas laisvai keisti ir stebėti savo progresą.

Universalus naudojimas: Gumas galima naudoti įvairiems pratimams. Jie tinka stiprinti kojų raumenis, taip pat rankas ir krūtinę …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *