Geri skustuvai intymioms vietoms – reitingas ir nuomonės 2021 m. lapkričio mėn

Moteriškas skustuvas intymioms vietoms – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Ar jums reikia intymios skustuvo, bet nežinote, kokį modelį pasirinkti? Jei susipažinsite su mūsų sudarytu sąrašu, pasirinkti bus daug lengviau. Patikrinome, kuri įranga, pasak moterų, buvo geriausia ir ji pasirodė geriausia Braun FG1100. Barzdaskutė yra įkraunama, todėl jos jungti nereikia. Įkrovus akumuliatorių galima naudoti iki 120 minučių, todėl nėra pavojaus, kad epiliuojant ji netikėtai išsikraus. Komplekte su įrenginiu yra dvi keičiamos galvutės (plaukams kirpti ir jiems modeliuoti), taip pat du tvirtinimai. Svarbu tai, kad panaudojus įrangą oda neparaudo ir nesudirgsta. Apie modelį taip pat galima rasti daug teigiamų atsiliepimų Remington BKT4000kuris turi kintamosios srovės baterijos maitinimo šaltinį. Galite naudoti jį duše ir greitai nuplauti po tekančiu vandeniu. Tai barzdaskutė su gerai profiliuota rankena, kuri neleidžia jai išslysti iš rankos.

3 geriausios moteriškos intymios skutimosi priemonės. Nuomonės 2021 m

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

1. Braun bikini ir veido kirpimo mašinėlė FG1100

Braun FG1100 yra bikinio žoliapjovė, kuri padės atsikratyti nereikalingų plaukų. Prietaisas puikiai tinka plaukams šalinti jautriose vietose. Įsigiję juos, tikrai galite pamiršti skausmą, įpjovimus ir odos sudirginimą skutimosi metu. Žoliapjovė labai tvarkinga ir maža. Dydžiu jis panašus į įprastą skustuvą. Prietaisas turi dvi galvutes. Jie leidžia kirpti plaukus prie pat odos. Pirmasis yra tikslus skutimosi galvutė.

Antroji – siaura galvutė, kuri naudojama modeliavimui. Dėl to oda tampa idealiai lygi. Be to, žoliapjovės naudojimo paprastumas palengvina patogų ir tuo pat metu tikslų skutimąsi. Be paties įrenginio, komplekte yra 2 priedai. Jie buvo specialiai sukurti. Priedai skirti modeliuoti ir kirpti plaukelius iki 5 arba 8 mm ilgio. Be to, buvo pridėtas ir kosmetinis krepšys, į kurį galima susidėti visą rinkinį kelionei. Prietaisas veikia bevieliu ryšiu, maitinamas baterijomis. Be to, trimeriu galima saugiai pakoreguoti antakius. Produkto dizainas yra labai estetiškas ir moteriškas.

Moterų teigimu, Braun FG1100 yra geros kainos ir kokybės santykio moterų intymumo skutimosi priemonė. Moterys visų pirma įvertino nedidelį epiliatoriaus dydį, todėl gydymą lengva atlikti. Be to, įrenginį galima pasiimti su savimi į kelionę, nes jis neužima daug vietos.

Braun FG1100 į geras moteriškas skustuvas intymioms vietoms iki 100 PLNkuri maitinama baterijomis. Maksimalus akumuliatoriaus veikimo laikas yra 120 minučių.

2. Remington Smooth & Silky BKT4000

Remington BKT4000 iš Smooth & Silky serijos yra aukštos kokybės įrenginys. Tai leidžia tiksliai nusiskusti bikinio zoną. Panaudojus produktą, oda tampa šilko lygi. Žoliapjovė yra labai patogi, o dėl mažo dydžio lengva atsikratyti nereikalingų plaukų. Be to, jo ergonomiška forma kartu su neslystančia rankena padidina procedūros tikslumą. Žoliapjovė veikia belaidžiu būdu ir turi įkraunamo tipo maitinimo šaltinį.

Visiškai įkrovus akumuliatorių, įrenginys veikia 60 minučių, o LED indikatorius mums suteiks informaciją apie jo būseną. Didžiausias epiliatoriaus privalumas yra tai, kad juo galima skustis ne tik sausam, bet ir šlapiam skutimui. Ši parinktis leidžia lengvai nuplauti žoliapjovę. Įprastas skustuvas yra linkęs kauptis mikrobams. Tačiau šis prietaisas yra ne tik lengvai valomas, bet ir labai higieniškas. Žoliapjovės peiliukai nuskuta plaukelius prie odos iki 0,2 mm ilgio. Dvi komplekte esančios šukos leidžia kirpti plaukus iki 2 ir 4 mm.

Vartotojai, įsigiję žoliapjovę, yra labai patenkinti. Moterys daugiausia dėmesio skyrė žoliapjovių peiliukams, kurių kokybė leido pasiekti sklandų efektą po skutimosi.

Remington BKT4000 maitinamas iš akumuliatoriaus / kintamosios srovės. Visiškai įkrovus akumuliatorių, įrenginys belaidžiu būdu veikia apie 60 minučių.

3. Remington WPG4035 bikinio rinkinys

Remington WPG4035 belaidė žoliapjovė yra gaminys, sukurtas specialiai kiekvienos moters poreikiams. Tai leidžia tiksliai ir patogiai nuskusti bikinio zoną, ne tik sausą, bet ir šlapią. Tai leidžia pačiam pasirinkti gydymo vietą: vonioje ar duše. Ne visos moterys mėgsta sausą skutimąsi, todėl tai yra puikus pasirinkimas, leidžiantis naudoti žoliapjovę taip, kaip jums atrodo tinkama. Prietaisas yra nešiojamas ir turi įkraunamą maitinimo šaltinį.

Žoliapjovės akumuliatoriaus įkrovimas trunka 96 minutes. Prietaiso veikimo laikas su pilna baterija yra 30 minučių. Akumuliatoriaus įkrovos indikatorius informuoja mus apie akumuliatoriaus būseną. Žoliapjovė yra itin higieniška. Nuimama galvutė leidžia nuplauti po procedūros po tekančiu vandeniu. Bikinio epiliavimo rinkinį sudaro: žoliapjovė, šukos su 3 reguliavimo nustatymais, šveitimo šepetėlis, prietaiso valymo šepetėlis ir stilingas tualeto reikmenų krepšys. Žoliapjovės rankena neslidi. Prietaisas turi priedą su galimybe reguliuoti plaukų ilgį nuo 2 iki 6 mm. Puikus priedas prie rinkinio yra šveičiamasis šepetėlis. Naudodami prieš procedūrą sustiprinsime odos glotnumo efektą po depiliacijos. Be to, šepetys neleidžia įaugti plaukams.

Klientai įvertino šią žoliapjovę už tvirtą darbą. Jų apžvalgose dažniausiai minimas šveičiamojo šepetėlio pridėjimas, kuris padidina glotnios odos efektą po epiliavimo.

„Remington WPG4035“ skustuvas yra tiek iš tinklo, tiek įkraunamas. Belaidžiu režimu jis veikia iki 30 minučių.

Kurią intymių moterų skustuvą pasirinkti?

Jei jums atsibodo įprasti skustuvai, skirti depiliuoti intymias vietas ir ieškote kito prietaiso, kuris leistų atlikti procedūrą lengvai, saugiai ir be strigimo ar dirginimo efekto, šis straipsnis jums tikrai padės.

Rinka siūlo mums daugybę skutimosi prietaisų. Pasirinkimas labai sunkus. Įprasta moteriška skustuvas labai greitai susidėvi, o tai kainuoja brangiau nei elektrinė. Jei nuspręsite naudoti antrąjį skustuvą, deja, turite susitaikyti su faktu, kad dėl to procedūra dažnai tampa skausminga. Tas pats atsitinka su vašku. Intymios vietos yra labai jautri sritis. Šio tipo plaukų šalinimui rekomenduojame naudoti bikinio kirpimo mašinėlę. Toks prietaisas turi daugybę perdangų, kurios palengvina intymių vietų skutimąsi. Be to, įprastas skustuvas sudirgina odą. Žoliapjovė ne tik išvengs šio nemalonaus poveikio, bet ir padarys epiliaciją neskausmingą bei saugią. Prietaisas turi turėti galimybę kirpti plaukus bent iki 0,6 mm.

Geriausios moterims skirtos intymios skutimosi priemonės tikrai turėtų būti belaidės. Visų pirma, žoliapjovė turi būti po ranka. Ergonomiška prietaiso forma tikrai palengvins skutimąsi. Be to, jo galva turi būti siaura, kad būtų galima tiksliai apipjaustyti. Taip pat verta atkreipti dėmesį, ar žoliapjovė gali veikti ne tik sausa, bet ir šlapia. Kai kurioms moterims lengviau atlikti procedūrą duše. Be to, vėlesnis įrenginio valymas tampa patogesnis, nes jo galvą galime tiesiog nuplauti vandeniu.

Perkant žoliapjovę, verta atkreipti dėmesį į tai, ar komplektacijoje yra uždangos. Jei taip, tai bus labai universalus produktas, nes ne tik patogiai atsikratys plaukų iš bikinio zonos. Juo taip pat galima formuoti antakius arba skusti jautresnes vietas, pavyzdžiui, pažastis. 2021 m. geriausios moterų intymios skutimosi peiliukai turėtų būti pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Jie gali būti keraminiai arba nerūdijančio plieno. Gerai, kai į komplektą pridedamas šepetėlis prietaisui valyti. Tai leidžia išlaikyti gaminį švarų ir higienišką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *