Geriausi skiedinių valikliai

„Sann Profi Clean Grouts“ yra skiedinių valiklis, kuris iš visų parduotuvėse esančių tokio tipo produktų sulaukė daugiausiai teigiamų vartotojų atsiliepimų. Kaip mes tai žinome? Tokia išvada mums pasirodė po analizės apie pirkimo tendencijas ir internete paskelbtus komentarus. „Sann Profi“ prekės ženklo ploviklis yra efektyvus ir, svarbiausia, visiškai saugus naudoti. Ši priemonė naudojama sąnarių valymui nuo vandens dėmių, kalkių nuosėdų ir net rūdžių bei pelėsių. Produktą galima naudoti patalpose ir lauke (pvz., Balkone). Šiame puslapyje taip pat yra keletas kitų vienodai efektyvių ploviklių, skirtų plytelių siūlėms valyti. Ploviklis užima antrą vietą reitinge HG švarūs skiediniai 500 mlkurį prieš tepant ant užteršto paviršiaus reikia sumaišyti su vandeniu tam tikromis proporcijomis. Produkto pagalba galima atkurti natūralią sąnarių spalvą. Papildomas valymo priemonės privalumas yra tai, kad jis neturėjo dirginančio kvapo, todėl sąnarių valymas nėra toks sunkus ir nemalonus, kaip naudojant kitus ploviklius.

palyginimo lentelė

Pregio

Difetas

Išvada

Offerte

Geriausi skiedinių valikliai 2021 m

Jei norite pasirūpinti švara savo namuose, ypač vonios kambaryje ir virtuvėje, mūsų skiedinių valiklių reitingas tikrai padės išsirinkti tinkamą produktą. Sąraše aprašyti plovikliai leidžia atsikratyti įvairių priemaišų tarp plytelių, įskaitant pelėsį.

Mūsų rekomendacijos

„Sann Profi Clean Grouts“

„Sann Profi Czyste Fugi“ yra 1 litro pakuotėje esantis produktas, atkuriantis pradinę plytelių siūlės spalvą. Produktas veikia greitai ir efektyviai, jis gali būti naudojamas patalpų ir lauko valymui, pavyzdžiui, terasoje. Skalbimo priemonė puikiai pašalina riebalus, nuosėdas ir kalkių nuosėdas.

Produktas skirtas valyti sienų ir grindų sąnarius visuose namo kambariuose, kuriuose yra plytelių. Dėl sudėtyje esančio didelio veikliųjų medžiagų kiekio ši priemonė tikrai padės pašalinti rūdis ir užsispyrusias bei neišvaizdžiai atrodančias vandens dėmes.

„Sann Profi Czyste Fugi“ yra produktas, kuris pelnė vartotojų pripažinimą daugiausia dėl talpios pakuotės ir efektyvumo. Pakanka šiek tiek užtepti ploviklio ant sąnarių ir energingai nuvalyti juos kempine ar audiniu, kad atsikratytumėte nešvarumų. Agentas neturi dirginančio kvapo, todėl net jautrūs žmonės gali lengvai išvalyti vonios kambarį ar virtuvę.

Produktas „Sann Profi Clean Joints“ talpa yra 0,5 l. Agentą galima tepti tiesiai ant siūlių, jo nereikia skiesti vandeniu.

Privalumai

Nepakelia sąnarių spalvos: Nėra pavojaus, kad naudojant preparatą sąnariai gali pakisti. Pašalinus nešvarumus, jie atgaus buvusią spalvą.

Pašalina rūdis ir kalkes: Priemonė puikiai pašalina rūdis, nuosėdas, riebalus ir net įsisenėjusias vandens žymes.

Nereikalauja intensyvaus šveitimo: Preparato naudojimas yra paprastas, valant sąnarius, mums nereikia jų intensyviai šveisti kempine ar šepečiu.

Apsaugo nuo suvirinimo siūlių pakartotinio užteršimo: Užtepus ant jungčių, agentas sukuria bespalvę dangą, neleidžiančią pakartotinai nusėsti apnašoms ir kitiems nešvarumams.

Spektaklis: 500 ml buteliukas yra ilgaamžis, nes norint išvalyti plyteles, reikia nedidelio preparato kiekio.

Defektai

Dirginantis kvapas: Tai intensyvaus aromato produktas, kuris gali erzinti. Dėl to sąnarių valymas vartotojų laikomas nemalonia pareiga.

HG švarūs skiediniai 500 ml

„HG Clean Fugue 500 ml“ turi specialią formulę, pagrįstą nitrilotriacto rūgšties (NTA) ir jos druskų poveikiu. Skalbimo priemonėje taip pat yra: anijoninių ir nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų ir fosfonatų. Produktas yra efektyvus, todėl 0,5 l pakuotės pakanka ilgam laikui.

Norėdami nuvalyti jungtis su priemone, sumaišykite ją su šiltu vandeniu santykiu 1: 4. Tokiu būdu gautą mišinį reikia tepti ant užterštų sąnarių, palaukti 10 minučių, o tada energingai nuvalyti paviršių šluoste ar kempine. Produkto dėka nuo sąnarių galėsime pašalinti kalkių nuosėdas, pelėsį ir įsisenėjusias dėmes. Ploviklis atkuria natūralią sąnarių spalvą ir jų nekeičia.

Nuomonės apie HG skiedinių valiklius yra glostančios. Vartotojai turi teigiamą nuomonę apie produktą HG Czyste Fugi 500 ml. Taip yra dėl didelio ploviklių efektyvumo ir efektyvumo. Verta pabrėžti, kad aukščiau aprašytas produktas yra visiškai saugus naudoti ir neturi nemalonaus kvapo, dirginančio viršutinius kvėpavimo takus.

Paruošimas „HG Clean Grouts 500 ml“ reikia praskiesti šiltu vandeniu santykiu 1: 4. Produktas tiekiamas 0,5 litro pakuotėje.

Privalumai

Tai trunka ilgai: Atsižvelgiant į tai, kad prieš vartojimą agentą reikia sumaišyti su vandeniu, vieno buteliuko gali pakakti keliems naudojimo mėnesiams. Tai efektyvus produktas.

Nėra nemalonaus kvapo: Preparatas neturi nemalonaus, dirginančio viršutinių kvėpavimo takų kvapo, todėl valant sąnarius mums nereikia vėdinti kambario.

Atnaujina sąnarių spalvą: Naudodami produktą galime pašalinti sąnarių vandens nuosėdas, nuosėdas ir kitas priemaišas bei papildomai atnaujinti jų spalvą. Taigi plytelėmis dengtos sienos ir grindys atrodys puikiai.

Nereikia valyti: Pašalinus visas šiukšles, leiskite likusiam plovikliui išdžiūti. Mes neturime nuvalyti sąnarių sausu skudurėliu, o tai gali užtrukti ilgai.

Defektai

Nepašalina riebalų: Nors preparatas leidžia greitai pašalinti, be kita ko kalkių nuosėdų, jis nelabai gerai tirpdo riebalus.

Kerakoll Eco Fugalite

Jei ieškote aplinkai nekenksmingo skiedinio ploviklio, atidžiau pažvelkite į „Kerakoll Eco Fugalite“. Tai 1 litro priemonė, skirta valyti keraminių, akmens ir porceliano paviršių sąnarius.

Pateiktas ploviklis yra koncentratas, sukurtas vandens pagrindu, todėl jis neturi neigiamo poveikio ne tik aplinkai, bet ir mūsų sveikatai. Produktas idealiai tinka valyti namuose, kuriuose gyvena maži vaikai ar alergiški žmonės. Kompozicijoje nėra dirginančio kvapo ar toksiškų medžiagų.

Produktas yra giriamas vartotojų, įskaitant. dėl galimybės jį naudoti ir subtilių paviršių, tokių kaip marmuras, valymui. Panaudojus ploviklį, plytelių jungtys yra visiškai švarios, nes veiksmingai pašalinamos kalkių nuosėdos, vandens dėmės ir pelėsiai. Plovikliu taip pat galima valyti kambarį po renovacijos, nes jo pagalba greitai atsikratysime plytelėse esančių siūlių likučių.

„Kerakoll Eco Fugalite“ yra skiedinio ir plytelių valiklis 1 litro talpos. Ploviklį sumaišykite su vandeniu (bet kokiomis proporcijomis).

Privalumai

Aplinkai nekenksmingas: Tai koncentratas, kurio sudėtis buvo patobulinta, kad būtų visiškai ekologiškas produktas. Be to, preparatą saugu naudoti ir jame nėra medžiagų, galinčių turėti neigiamos įtakos mūsų sveikatai.

Universalus naudojimas: Agentas gali būti naudojamas valyti siūles, taip pat pačias plyteles – tiek keramines, tiek porcelianines, tiek akmenines. Skalbimo priemonė taip pat nepažeis subtilių marmurinių paviršių.

Paprasta naudoti: Maišant preparatą su vandeniu, nebūtina laikytis griežtai apibrėžtų proporcijų. Jei mums reikia pašalinti daugiau užsispyrusių nešvarumų, tiesiog į mišinį įpilkite daugiau agento.

Defektai

Palieka riebias dėmes: Kai kurie vartotojai pastebėjo, kad po plytelių po valomųjų siūlių plovikliu lieka riebalų dėmių. Jų valymas užtrunka ilgai ir gali būti varginantis.

Buitinė pagalba. Skiedinio valiklis

Ploviklio buitinės pagalbos valiklis yra 1 litro talpos ir skirtas grindų ir sienų plytelių siūlėms valyti. Šis geras ir pigus skiedinio valiklis greitai ir efektyviai veikia nuo įvairių rūšių užteršimo, įskaitant nuosėdas, muilo ir vandens dėmes bei pelėsį. Produktas skirtas valyti sąnarius iš natūralaus akmens, keraminių plytelių, klinkerio ir kt.

Kadangi tai purškimo priemonė, ją naudoti yra labai patogu. Pakanka purkšti nedidelį kiekį ploviklio ant užteršto paviršiaus, palaukti kelias minutes, tada nuvalyti sąnarius drėgna kempine ir nuplauti švariu vandeniu. Jei ant sąnarių atsiranda užsispyrusių nešvarumų, aprašytus veiksmus galima pakartoti kelis kartus.

Produktas yra saugus naudoti, nes nesikeičia siūlių ar plytelių spalva. Vartotojai, išbandę ploviklį, teigia, kad juo galima sėkmingai išvalyti ir baltus, ir spalvotus sąnarius. Priemonė turi subtilų kvapą ir neturi toksinių medžiagų.

Ploviklio buitinis pagalbos skiedinio valiklis yra geras produktas, skirtas valyti sąnarius iki PLN 15. Jo nereikia skiesti vandeniu. Produktas tiekiamas 0,5 litro buteliuke.

Privalumai

Saugus visiems paviršiams: Preparatas nekeičia sąnarių spalvos ir yra saugus bet kokiam paviršiui. Jį galite naudoti keraminių plytelių, klinkerio ar natūralaus akmens jungčių valymui.

Purškimo butelis: Ploviklis tiekiamas patogiame purškimo buteliuke. Mes neturime pilti preparato ant kempinės ar audinio, tiesiog purškite jį ant nešvarios vietos, šiek tiek palaukite ir tada nuvalykite.

Baltiems ir spalvotiems sąnariams: Priemonė puikiai tinka valyti tiek baltus, tiek spalvotus sąnarius. Jis turi universalų pobūdį. Produktas tikrai bus naudingas atliekant bendrą valymą vonios kambaryje, virtuvėje ir kt.

Defektai

Netinka užsispyrusiam purvui: Tuo atveju…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *