Geriausi 65 colių Oled televizoriai

Geriausias 65 colių OLED televizorius – pirkimo vadovas, reitingas ir testavimas

Žiūrint filmus ir serialus svarbu užtikrinti geriausią įmanomą patirtį. Jums reikės gero 65 colių OLED televizoriaus, būtinai su galimybe atkurti daugialypės terpės 4K kokybę. Modelis bus geras pasirinkimas „Philips“ 65OLED854 / 12. Jis turi 65 colių ekraną, kad būtų aiškios detalės. „Ambilight“ technologija pagerina vaizdo kokybę, todėl vartotojui susidaro įspūdis, kad virtualus pasaulis yra už televizoriaus ekrano. Prietaisą galima valdyti telefonu, tereikia atitinkamos programos. Modelis taip pat yra įdomus produktas „Sony KD-65AG8“. Ekrano įstrižainė yra 65 coliai ir OLED matrica, užtikrinanti gerą spalvų atkūrimą. 65 colių OLED televizorius turi platų žiūrėjimo kampą, todėl galite matyti visas vaizdo detales iš bet kurios kambario vietos. Įranga įgalina paiešką balsu, o tai pagerina naudojimo patogumą.

65 colių OLED televizoriai – reitingas

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

1. „Philips 65OLED854 / 12 OLED 65“ 4K televizorius

Galite sukurti savo kino teatrą savo svetainėje, įsigydami „Philips 650OLED854 / 12 4K“ televizorių. Įrenginio ekrano dydis yra 65 coliai. Televizorius gali atkurti aukščiausios kokybės 4K multimediją. Vaizdas yra didesnis ryškumas, gylis ir geresnis kontrastas nei „Full HD“ modeliai. „Philips“ televizoriuje naudojama „Ambilight“ technologija, kuri realiu laiku imituoja spalvas. Tai sukuria įspūdį, kad vaizdas yra už ekrano rėmo.

65 colių OLED televizorių testas parodė, kad „Philips“ turi HDR standartą, kuris užtikrina tinkamą kontrastą ir gerą spalvų atspindį kiekvienoje nuotraukoje. Įranga gali būti valdoma telefonu, tereikia specialios aplikacijos. Tai taip pat leidžia perduoti vaizdą iš televizoriaus į išmaniojo telefono ekraną. „Philips“ modelis prijungiamas prie kitų buitinių prietaisų per „Bluetooth“ arba per kabelį per USB įvestį. HDMI ir „Easylink“ sąsajos leidžia lengvai sukurti įrenginių tinklą, kuris efektyviai perduoda duomenis vienas kitam.

Vartotojų atsiliepimai apie „Philips“ televizorių dažniausiai yra teigiami. Produktą įsigiję žmonės yra patenkinti, nes prietaisas sklandžiai ir be trukdžių rodo aukštos kokybės vaizdus. Kiekviena detalė yra aiškiai matoma, o spalvos ryškios ir tikroviškos.

„Philips 65OLED854 / 12 OLED“ 65 colių 4K televizoriaus ekrano skiriamoji geba yra 3840 x 2160 pikselių. Įrenginyje yra įmontuoti garsiakalbiai ir žemų dažnių garsiakalbis.

Privalumai

„Ambilight“ technologija: Dėl specialios „Ambilight“ technologijos vaizdas tarsi prasiskverbia už ekrano rėmo ir žiūrovą nukelia į virtualų pasaulį.

HDR standartas: HDR standartas užtikrina tinkamą nespalvotą kontrastą ir paryškina spalvas. Dėl to vaizdas yra tikroviškas ir aiškus.

Didelė įstrižainė: Ekrano įstrižainė 65 coliai leidžia visiškai išnaudoti 4K technologiją. Kiekviena ekrano detalė yra aiški ir lengvai matoma.

Operacija telefonu: Galimybė prijungti televizorių prie telefono per programą pagerina naudojimo patogumą.

Efektyvus procesorius: Keturių branduolių procesorius užtikrina sklandų aukštos kokybės daugialypės terpės atkūrimą.

Defektai

Duslus garsas: Nepaisant įmontuoto žemų dažnių garsiakalbio, televizoriaus garsiakalbių garsas yra prislopintas, todėl žiūrint filmus nėra malonumo.

2. „Sony KD-65AG8 OLED 4K Ultra HD“ televizorius

Jei nežinote, kokį televizorių pasirinkti savo svetainei, siūlome įsigyti „Sony KD-65AG8 OLED 4K Ultra HD“ modelį. Ekrano dydis yra 65 coliai, todėl nuotraukoje galite pamatyti visas detales. OLED matrica suteikia didelį baltos ir juodos spalvos kontrastą. Net tamsių scenų metu ekrane galite matyti viską, kas vyksta. Garso iš vaizdo realybės technologija užtikrina gerą garso ir vaizdo sąveiką.

„Sony“ televizoriuje yra galingas „X1 Extreme“ procesorius su vaizdo apdorojimu realiuoju laiku. Dėl to daugialypė terpė leidžiama sklandžiai ir be trukdžių. Daugiau nei 8 milijonai taškų OLED matricoje užtikrina tikrovišką spalvų atkūrimą. „Sony“ 65 colių OLED televizorius turi kalbos atpažinimo funkciją, leidžiančią valdyti įrenginį balsu, o tai pagerina naudojimo patogumą. OLED matrica suteikia platų matymo kampą. Dėl to, nesvarbu, kur sėdite, galite mėgautis vaizdo gilumu.

Vartotojai, įsigiję „Sony“ televizorių, rekomenduoja jį kitiems vartotojams. Prietaisas turi tinkamą nespalvotą kontrastą ir gerą spalvų atkūrimą. Vartotojai vertina balso valdymo galimybę, nes taip lengviau naudotis televizoriumi.

„Sony KD-65AG8 OLED 4K Ultra HD“ televizorius gali prisijungti prie kitų įrenginių per „Bluetooth“. Įranga taip pat turi USB jungtį, eterneto kabelio įvestį ir HDMI.

Privalumai

OLED matrica: Ryškios spalvos ir platus matymo kampas, kurį suteikia OLED matrica, padidina rodomų vaizdų realumą ir pagerina žiūrėjimo komfortą.

Paieška balsu: Kalbos atpažinimo funkcija leidžia valdyti televizorių be nuotolinio valdymo pulto.

Garso iš vaizdo realybės technologija: Vaizdas ir garsas puikiai dera tarpusavyje, o tai suteikia nepamirštamų garso ir vaizdo efektų.

Didelis ekrano dydis: 65 colių ekrano įstrižainė leidžia matyti detales ir malonu žiūrėti.

Defektai

„Android“ sistema: Nepaisant gero procesoriaus, televizoriuje naudojama „Android“ sistema yra silpna ir netinka daugialypės terpės atkūrimui 4K formatu.

3. LG OLED OLED65CX3LA televizorius

Apsvarstykite galimybę įsigyti LG OLED OLED65CX3LA televizorių. Ekrano dydis yra 65 coliai, todėl galite patogiai žiūrėti didelės raiškos filmus ir serialus. LG 65 colių OLED televizorius aprūpintas savaime šviečiančių diodų, t. Y. Pikselių, technologija. Dėl to padidėja baltos ir juodos spalvos kontrastas, o spalvos tampa ryškesnės. Įranga turi galingą procesorių, kuris užtikrina sklandų daugialypės terpės ekraną didelės raiškos.

LG televizorius turi „ThinQ“ funkciją, kuri atpažįsta vartotojo balsą. Tai leidžia valdyti įrenginį naudojant ištartus žodžius. „Dolby Vision IQ“ technologija automatiškai pritaiko ekrano ryškumą, spalvas ir kontrastą prie aplinkos sąlygų. Tai leidžia jaustis kaip kino teatre. Televizorius leidžia naršyti populiariausias transliacijų platformas, skirtas žiūrėti filmus ir serialus. LG modelyje taip pat galite žaisti sklandžiai veikiančius žaidimus, net ir labai dinamiškuose žaidimuose.

Vartotojai rekomenduoja pirkti LG televizorių, nes jis suteikia aukštos kokybės pramogas. Nuotraukos aiškios, o spalvos ryškios ir tikroviškos. Multimedija veikia sklandžiai, taip pat ir žaidimai. Televizorius leidžia jums sukurti savo kino kambarį svetainėje.

„LG OLED OLED65CX3LA“ televizoriaus ekrano skiriamoji geba yra 3840 x 3160 pikselių. Įranga turi įmontuotą garsiakalbių rinkinį su reguliuojamais aukštaisiais ir žemųjų dažnių garsais.

Privalumai

Vaizdo ryškumas: Savaime šviečiantys šviesos diodai padidina vaizdo ryškumą, pagerina kontrastą ir spalvų ryškumą. Tai daro vaizdą tikrovišką.

„ThinQ“ funkcija: Speciali funkcija, atpažįstanti vartotojo balsą, leidžia prietaisą valdyti nenaudojant nuotolinio valdymo pulto.

Galimybė žaisti žaidimus: LG televizoriuje galima ne tik žaisti filmus, bet ir žaisti labai kokybiškai.

Defektai

Įdegimo rizika: OLED matrica yra labai jautri įdegimui, todėl žiūrėdami turite būti atsargūs, o ne rodyti vieną vaizdą daugelį valandų.

4. 65 colių „Philips 65OLED803“ televizorius

Pristatome „Philips 65OLED803“ modelį, kuriame įdiegta „Ambilight“ technologija. Televizorius spinduliuoja sieną, o tai optiškai išplečia ekraną. Šviesa realiu laiku imituoja spalvas, kurias matome žiūrėdami programą. Įrenginyje yra 4 HDMI jungtys, 2 USB prievadai, eterneto lizdas, optinė ir ausinių išvestis.

Įrangos matmenys: 84,2 cm x 144,9 cm x 28 cm (su pagrindu). Televizorių galima pastatyti ant lentynos arba pakabinti ant sienos. Į komplektą įeina nuotolinio valdymo pultas, tačiau įrenginį galima valdyti ir išduodant balso komandas. Taip yra todėl, kad tai modelis su įmontuotu „Google Assistant“.

Pagrindiniai televizoriaus privalumai yra elegantiškas dizainas, išmanusis televizorius ir puiki vaizdo kokybė (filmus ir serialus galime žiūrėti 4K raiška). Aukščiau aprašytas prietaisas patiko daugeliui žmonių, nes leidžia ekrane matyti net mažiausius duomenis, o matomos spalvos yra intensyvios ir gerai paryškintos.

„Philips 65OLED803“ televizoriaus matmenys: 84,2 cm x 144,9 cm x 28 cm (įskaitant stovą). Įranga suteikia 4K kokybės vaizdą ir palaiko tokias garso technologijas kaip „Dolby Atmos“ arba „Dolby Digital“.

Privalumai

Šiuolaikinis procesorius: Modelis turi „Philips P5 Perfect Picture“ procesorių, kurio dėka ekrane matomos spalvos yra intensyvios ir gerai paryškintos (tai taip pat taikoma juodai spalvai).

„Ambilight“ technologija: Televizoriuje naudojama „Ambilight“ technologija, kuri optiškai išplečia ekraną. Trijose ekrano pusėse ant sienos skleidžiamas švytėjimas, kurio spalvos atitinka žiūrint televizorių matomas spalvas.

„Google Assistant“ funkcija: Atsižvelgiant į tai, kad įranga turi įmontuotą „Google“ padėjėjo funkciją, galime ją valdyti išleisdami balso komandas.

Išmanusis televizorius: Modelis turi „Smart TV“ funkciją, kuri suteikia mums galimybę, be kita ko, naudotis iš svetainių, kuriose galima rasti filmų ir serialų internete.

Defektai

Prasta garso kokybė: Yra žmonių, kurie sako, kad garso kokybė nėra tokia gera kaip vaizdo kokybė. Šios problemos sprendimas gali būti, pavyzdžiui, garso juostos įdiegimas.

Kurį 65 colių OLED televizorių pasirinkti?

Tinkamai parinktas televizorius leis žiūrėdami filmą pasijusti beveik kaip kine. Kurį laiką parduotuvėse rasite modelių su OLED matrica. Ši technologija garantuoja daug turtingesnę spalvų paletę ir didesnį vaizdo detalumą. Tačiau, kad galėtumėte tuo mėgautis, turite rasti gerą ir pigų 65 colių OLED televizorių. Žemiau …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *