Geri „Kettler“ stacionarūs dviračiai – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

„Kettler“ yra prekės ženklas, kuris yra labai populiarus tarp vartotojų, kai kalbama apie sporto įrangos gamybą. Gamintojo pasiūlyme yra geros kokybės stacionarių dviračių, kurių dėka galite pagerinti savo būklę ir padaryti figūrą gražesnę. 2021 metais geriausiai įvertintas modelis „Kettler Golf C2“. Tai stacionarus dviratis su patogiu balnu, kuris užtikrina maksimalų komfortą net ilgo ir varginančio važiavimo metu. Jis pagamintas iš medžiagos, atitinkančios jūsų kūno formą. Įranga turi širdies ritmo jutiklius, taip pat turi kompiuterį, kuriame pateikiami visi svarbūs duomenys apie treniruotes, ir specialią vietą planšetiniam kompiuteriui ar telefonui nustatyti. Treniruočių metu galite, pavyzdžiui, žiūrėti mėgstamus serialus arba išmokti kalbą. Šiame sąraše taip pat rasite kitų įdomių produktų. Verta apsvarstyti galimybę įsigyti stacionarų dviratį Kettler Racer S. rekomenduojama daugiausia profesionalams. Jame yra patogi sėdynė, tinkamo kontūro vairas ir malonios liesti rankenos. Įrenginio atmintyje galima išsaugoti iki 25 treniruočių programų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Kettler treniruokliai – reitingas

„Kettler Golf C2“

Pristatome stacionarų dviratį „Kettler Golf C2“, kurį galima įsigyti už patrauklią kainą. Šioje įrangoje yra kompiuteris, kuriame pateikiama svarbi informacija apie mokymus, įskaitant jo trukmę, nuvažiuotą atstumą, sudegintas kalorijas ar gautą širdies ritmą. Dėl to sportuojantis žmogus gali lengviau kontroliuoti savo veiklą ir taip pasiekti geresnių rezultatų.

Tikslūs įrangos matmenys po išskleidimo yra šie: ilgis – 119 cm, plotis – 55 cm ir aukštis – 137 cm. Jis neužima daug vietos, todėl jo nustatymas neturėtų sukelti problemų. Treniruoklio rankenos turi jutiklius, kurie kontroliuoja širdies ritmą. Balnelį lengva reguliuoti ir pritaikyti prie jūsų ūgio. Vartotojas taip pat gali naudoti planšetinį kompiuterį ir išmaniojo telefono laikiklį.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį stacionarų dviratį, yra patenkinti pasirinkimu. Remiantis jų nuomone, įranga pasirodė tvirta ir patogi naudoti. Kitas privalumas yra tai, kad komplekte yra guminis kilimėlis, apsaugantis grindis nuo įbrėžimų.

„Golf C2“ yra labai geras „Kettler“ stacionarus dviratis iki 1500 PLN. Jo matmenys išskleidžiant yra: ilgis – 119 cm, plotis – 55 cm ir aukštis – 137 cm.

Privalumai

Patogus balnelis: Naudojimo patogumui įtakos turi tai, kad dviratis turi patogų „Perfect Adjustment“ balną. Jis gerai prisitaiko prie mūsų kūno formos. Be to, galima greitai sureguliuoti jo aukštį.

Treniruočių duomenų ekranas: Įranga yra su pakankamai dideliu ir įskaitomu ekranu, kuriame pateikiama visa svarbi informacija apie mokymus. Vartotojas, be kita ko, gali skaityti pratimų trukmė, greitis ir nuvažiuotas atstumas.

Maksimali apkrova: Pateiktas modelis rekomenduojamas visiems, nepriklausomai nuo figūros. Didžiausia nejudančio dviračio apkrova yra 130 kg, todėl juo gali naudotis ir antsvorio turintys žmonės.

Guminis kilimėlis: Komplekte yra guminis kilimėlis, kuris turi būti dedamas po prietaisu. Jos matmenys: 140 cm x 80 cm. Kilimėlis efektyviai sugeria vibracijas ir sumažina įrangos keliamą triukšmą.

Paprastas dizainas: Stacionarus dviratis laikomas paprasto stiliaus, todėl daugeliui žmonių tai patinka.

Defektai

Širdies ritmo matavimas: Kai kurie sako, kad jutikliai ant rankenų nėra tokie tikslūs, kaip galite tikėtis.

Kettler Racer S.

Mūsų parengtame sąraše negalėjo trūkti treniruočių dviračio „Kettler Racer S“. Verta paminėti „WORLD TOURS 2.0“ programinę įrangą, leidžiančią virtualiai grožėtis skirtingais maršrutais, todėl treniruotės tampa malonesnės.

Stacionaraus dviračio matmenys: ilgis – 131 cm, plotis – 53 cm ir aukštis – 126 cm. Didžiausia jo apkrova yra 130 kg, todėl ją gali naudoti antsvorio turintys žmonės. Bazėje yra transportavimo ratai, kurie palengvina sporto įrangos perkėlimą. Treniruočių kompiuteris, be kita ko, nustato vairavimo laikas, nuvažiuotas atstumas ir sudegintos kalorijos.

Dauguma nuomonių apie „Kettler Racer S“ yra teigiamos. Pasak vartotojų, įranga turi daug privalumų ir, nepaisant didelės kainos, verta investuoti. Naudodami šį treniruoklį tikrai galite pagerinti savo būklę ir sustiprinti raumenis.

„Kettler Racer S“ yra besisukantis dviratis, kurio matmenys išskleidžiant yra: ilgis – 131 cm, plotis – 53 cm ir aukštis – 126 cm. Modelis gali atlaikyti iki 130 kg apkrovas.

Privalumai

Įvairios mokymo programos: Reikėtų suprasti, kad vartotojo atmintyje galima išsaugoti iki 25 pozicijų. Dėl to mes galime paruošti kelias dešimtis mokymo programų sau ir tada lengvai jas įjungti.

USB lizdas: Vartotojams patinka tai, kad korpuse yra USB lizdas, leidžiantis įkrauti išmanųjį telefoną ar kitą mobilųjį įrenginį.

Programinė įranga: Verpimo dviratis turi specialią programinę įrangą „WORLD TOURS 2.0“, kurią gauname komplekte. Jo dėka galima važiuoti virtualiais maršrutais, o tai yra didžiulė treniruočių įvairovė.

Paprasta naudoti: Nepaisant to, kad „Kettler Racer S“ yra dviratis, turintis daugybę funkcijų, rekomenduojamas daugiausia profesionalams, jo valdymas taip pat nesudėtingas žmonėms, neturintiems patirties.

Defektai

Maitinimo laidas: Įranga maitinama iš tinklo, o pridedamas kabelis yra palyginti trumpas.

Kettler Golf C4

Daugelis žmonių pasirinko patogų stacionarų dviratį „Kettler Golf C4“. Mašina leidžia treniruotis vertikaliai. Prietaisas skirtas žmonėms, kurių kūno svoris neviršija 135 kg.

Mašina turi net 15 darbo reguliavimo lygių, kuriuos galima pasirinkti ekrane. Smagratis sveria 6 kg. Dėl to mašina garantuoja sklandų ir patogų važiavimą. Įranga turi patogią magnetinę stabdžių sistemą. Pavara yra diržas su išilginiais šonkauliais. Išskleidžiant gaminio matmenys yra tokie: ilgis – 119 cm, plotis – 55 cm ir aukštis – 137 cm. Korpusas pagamintas iš plastiko, kuris vėliau padengtas akrilo stiklu, kad būtų atsparus pažeidimams ir įbrėžimams. Dviratis taip pat turi LCD ekraną, kurio matmenys yra 11,7 cm x 8,6 cm, kuriame rodomi duomenys apie nuvažiuotą atstumą, sudegintus kilometrus ir širdies ritmą.

Elegantiškas darbas ir puikus komfortas yra pagrindinės vartotojų vertinamos savybės. Be to, klientai įvertino tai, kad galime užprogramuoti mašiną 6 vartotojams, kad jie įrašytų jų pasiekimus.

„Kettler Golf C4“ yra treniruoklis, kurio keliamoji galia yra iki 130 kg. Įrangos matmenys po išskleidimo yra: ilgis – 119 cm, plotis – 55 cm ir aukštis – 137 cm.

Privalumai

Lengvas apkrovos reguliavimas: Galima lengvai koreguoti stacionaraus dviračio nustatymus, atsižvelgiant į mankštinančio žmogaus poreikius ir pageidavimus. Modelis turi net 15 žingsnių apkrovos reguliavimą.

Išvalyti valdymo skydelį: Nustatymų pasirinkimas nėra sudėtingas, o viskas daroma iš lengvai naršomo meniu. Jis yra įskaitomas ir todėl nesukelia jokių problemų vartotojams.

Pedalai: Stacionariame dviračiu sumontuoti tvirti ir geros formos pedalai, kuriuose yra specialūs dirželiai, tvirtinantys kojas. Jie yra patvarūs ir gerai atlieka savo darbą, tai įrodė „Kettler“ treniruoklių testas.

Defektai

Sunku nešiotis: Nors gamintojas tikina, kad įrangos perkėlimas neturėtų būti sunkus, kai kurie žmonės sako kitaip. Tai varginanti užduotis ir jums gali tekti pasikliauti kitu žmogumi, kuris jums padės.

Kokį „Kettler“ treniruoklį pasirinkti?

Norint gerai atrodyti paplūdimyje, verta pasirūpinti savo kūnu ir atsikratyti nereikalingų kilogramų. Deja, daugeliui iš mūsų sporto salės yra per brangios arba jų darbo laikas nesutampa su mūsų darbo laiku. Dėl šios priežasties verta apsvarstyti galimybę įsigyti savo treniruočių įrangą. Pastaruoju metu vis daugiau klientų nusprendžia investuoti į stacionarius dviračius, nes jie leidžia mankštintis bet kuriuo metu. Jei nežinote, kaip išsirinkti tinkamą įrangą, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą, kuriame surinkome daug naudingos informacijos, kaip nusipirkti geriausius dviračius „Kettler“.

Kodėl šios įmonės modeliai? „Kettler“ yra vokiečių prekės ženklas, gaminantis fitneso pramonės įrangą. Įmonės gaminių galima rasti ne tik patenkintų klientų namuose, bet ir sporto salėse. Šiuo metu gamintojo pasiūlyme yra tokia įranga kaip elipsės formos treniruokliai, stacionarūs dviračiai ir teniso stalai. Šiems prietaisams gaminti naudojamos geriausios medžiagos, be to, jos pasižymi dideliu patvarumu ir elegantiška išvaizda, todėl puikiai derės prie namų interjero.

Svarbu pritaikyti dviratį pagal mūsų svorį ir aukštį. Kadangi šie parametrai lemia įrangos naudojimo patogumą. Daugelio modelių apkrovos riba paprastai yra iki 120 kg. Todėl, jei sveriate daugiau, turėtumėte susisiekti su gamintoju ir paklausti, ar jis turi jūsų poreikius atitinkančią įrangą. Kaip jūs tikriausiai žinote, dviračiai turi reguliuojamą balną. Tačiau jei esate labai aukštas, galite pastebėti, kad siūloma poza jums netinka. Dėl šios priežasties prieš pirkdami patikrinkite tikslius parametrus.

Geriausias „Kettler“ treniruoklis 2021 m. Turėtų būti pritaikytas prie norimų treniruočių tipų. Todėl pirkdami turėtumėte žinoti, ar vertikali, ar horizontali įranga, o gal verpimo įranga bus geresnė. Kaip rodo pirmųjų dviejų tipų pavadinimas, jie skiriasi savo išdėstymu …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *