Geri spausdintuvai nuotraukoms iš telefono – reitingas ir nuomonės 2021 m. spalio mėn

Telefonų nuotraukų spausdintuvai – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Peržiūrėję daugybę komentarų ir nuomonių apie momentinius nuotraukų spausdintuvus, padarėme išvadą, kad foto spausdintuvas šiandien yra dažniausiai perkamas įrenginys. Fujifilm Instax Link Ash White 16640682. Tai mažas, kompaktiškas įrenginys, veikiantis su Mini Link aplikacija ir galimybe nuotraukoms papuošti naudoti daugybę šablonų ir rėmelių. Išspausdinta nuotrauka yra maždaug kredito kortelės dydžio. Prie įrangos per Bluetooth technologiją prijungiame vieną ar kelis išmaniuosius telefonus, iš kurių bus gaunami spausdinimo duomenys. Vienu įkrovimu galite išspausdinti iki 100 nuotraukų. Nuotraukų spausdintuvas Polaroid Hi-Print Pocket 9046 yra kitas naudotojų rekomenduojamas įrenginys. Tai leidžia atspausdinti 30 nuotraukų vienu akumuliatoriaus įkrovimu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

3 populiariausi telefonų nuotraukų spausdintuvai. Nuomonės 2021 m

1. Fujifilm Instax Link Ash White 16640682 nuotraukų spausdintuvas

Vartotojai jį įvertino kaip geriausią įrenginį tarp momentinių spausdintuvų Fujifilm Instax Link Ash White 16640682 nuotraukų spausdintuvas, siūlantis 800 × 600 pikselių spaudinius. Tai naudinga spausdinant nuotraukas, saugomas bet kuriuose mobiliuosiuose įrenginiuose ir belaidžiu būdu, naudojant Bluetooth technologiją, atspausdins spaudinius ant mini Instax plėvelės. Įranga džiugins visus žmones, kuriems fotografija yra hobis, o darbas prie nuotraukos – vienas malonumas.

„Link Ash White“ yra su įvairiais įdomiais šablonais ir stilingais rėmeliais, kurie padarys jūsų nuotraukas unikalias. Pažymėtina eismo valdymo sistema, leidžianti valdyti išmaniojo telefono kamerą judinant spausdintuvą. Kartu su „Mini Link“ programa, kuria patogiai valdoma įranga, galite kurti juokingas nuotraukas ar koliažus iš daugelio išmaniųjų telefonų.

Spausdintuvas gali būti įvairių spalvų, kurios patiks tiek vyrams, tiek moterims, o LED juostelė ant korpuso informuoja vartotoją apie įrenginio būseną. Vienu įkrovimu įranga atspausdins iki 100 nuotraukų.

Verta pabrėžti tarp momentinių spausdintuvų Fujifilm Instax Link Ash White 16640682 nuotraukų spausdintuvas. Tai mažas įrenginys su daugybe galimybių.

Privalumai

Belaidis veikimas: Spausdintuvas jungiasi prie išmaniojo telefono (vieno ar kelių) per Bluetooth technologiją, leidžia iš karto atspausdinti ką tik darytą nuotrauką.

Maži dydžiai: Spausdintuvas nėra daug didesnis už kreditinę kortelę, todėl niekam nebus problemų jį visada turėti su savimi einant į vakarėlį.

Mini nuoroda: Įranga valdoma naudojant Mini Link aplikaciją, kurios dėka padarytas nuotraukas galima „apdoroti“ naudojant turimus šablonus. Programa leidžia sujungti kelias nuotraukas iš skirtingų išmaniųjų telefonų ir sukurti koliažą.

Išmaniojo telefono kameros valdymas: „Mini Link“ programa taip pat leidžia valdyti prijungto išmaniojo telefono kamerą dėl naujoviškos judesio valdymo sistemos.

Sodrios spalvos: Įranga buvo gaminama įvairiausių spalvų, todėl tiek ponios, tiek ponai ras modelį, kuris atitiks jų lūkesčius išvaizdos atžvilgiu.

Defektai

Jungtis: Kai kurie vartotojai mano, kad mikro USB jungtis yra retai naudojamas sprendimas, o geresnis sprendimas būtų naudoti USB-C jungtį.

2. Polaroid Hi-Print Pocket 9046 nuotraukų spausdintuvas

„Polaroid Hi-Print Pocket 9046“ nuotraukų spausdintuvas yra 145,5 x 70 x 25 mm dydžio ir sveria tik 260 g, todėl jį lengva pasiimti su savimi praktiškai bet kur. Įranga spausdina 54 x 86 mm dydžio nuotraukas ant lipnaus popieriaus.

Vienos nuotraukos atspausdinimas trunka mažiau nei 1 minutę, o spaudinys yra atsparus vandeniui. Spausdintuvas palaiko ryšį su išmaniuoju telefonu per „Bluetooth“ technologiją ir veikia su bet kokiu mobiliuoju įrenginiu su „Android“ arba „iOS“. Polaroid Hi-Print Pocket 9046 baterija gali atspausdinti maždaug 30 nuotraukų, kai visiškai įkraunama per 1,5 valandos.

Įkrovimas vyksta per mikro USB prievadą ir laidą, prijungtą prie kompiuterio ar planšetinio kompiuterio. „Polaroid Hi-Print“ programa leidžia nuotraukos savininkui būti kūrybingam ir papildyti nuotrauką įvairiais filtrais, perdangomis, rėmeliais, lipdukais ir tekstu. Taigi, smagiai praleisti laiką kuriant nuotraukas gali būti tikrai smagu ir praplėsti vaizduotę. Norėdami pradėti linksmintis, tereikia naudoti vieną iš dviejų prie įsigytos įrangos pritvirtintų įdėklų, kurių kiekviename yra spalvota folija ir 10 popieriaus lapų.

„Polaroid“ yra įmonė, kurią žino kiekvienas momentinių nuotraukų mėgėjas. „Polaroid Hi-Print Pocket 9046“ nuotraukų spausdintuvas taip pat yra daugelio vartotojų mėgstamas įrenginys.

Privalumai

Kompaktiškumas: Įranga yra mažų matmenų, siekia 145,5 x 70 x 25 mm ir sveria tik 260 g. Tokie parametrai reiškia, kad visada galite turėti su savimi.

Įkrovimo greitis: Norint visiškai įkrauti akumuliatorių, pakanka 1,5 valandos prijungimo prie kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio USB laidu.

„Polaroid Hi-Print“ programa: „Polaroid Hi-Print“ programa leidžia fotoaparato vartotojui bet kokiu būdu papuošti kiekvieną nuotrauką šablonais, kuriuos galima rasti programoje. Tai įvairių tipų filtrai, rėmeliai, perdangos ar tekstas, pridedamas prie nuotraukos.

Bluetooth: Vaizdas į fotoaparatą perkeliamas naudojant „Bluetooth“ technologiją. Tai patogus ir greitas sprendimas.

Defektai

Įkrovimo būdas: Pridedama įranga leidžia krauti tik prijungus fotoaparatą prie kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio, norint įkrauti spausdintuvą iš tinklo reikia įsigyti reikiamą adapterį.

Nuotraukų skaičius: Nors įranga įkraunama gana greitai, visiškai įkrautą atspausdinsime tik 30 spaudinių. Tai nėra didelė suma.

3. Nuotraukų spausdintuvas iš Canon Zoemini PV-123 3204C005AA telefono

Elegantiškas juodas korpusas apibūdina „Canon Zoemini PV-123 3204C005AA“ telefono nuotraukų spausdintuvą. Jis spausdina 5 x 7,6 cm nuotraukas su maksimalia 314 x 400 DPI raiška. Įranga susisiekia su išmaniuoju telefonu, iš kurio gaunamos spausdinamos nuotraukos, naudodama „Bluetooth“ ryšį ir yra suderinama su bet kuriuo mobiliuoju įrenginiu su „Android“ ir „IOS“ sistemomis. „Canon Zoemini PV-123 3204C005AA“ yra įrengtas 500 mAh talpos ličio jonų akumuliatorius, kurio įtampa 7,4 V. Dėl ZINK ™ technologijos spausdintuvas išspausdina spalvotas nuotraukas be rašalo.

Spausdinama ant lipnaus termo popieriaus, o įrenginys veikia nuo 15 iki 32 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Spausdintuvo matmenys: Plotis 82,4 mm; 118,3 mm ilgis ir 18,7 mm aukštis ir 160 g svoris reiškia, kad tai nebus našta mūsų kišenėje ar krepšyje ir visada galėsite turėti su savimi. Naudotojai, naudojantys šį modelį, paįvairina savo nuotraukų išvaizdą naudodami nemokamą „Canon Mini Print“ programą, pridėdami filtrų, rėmelių ir vaizdų.

Dėl mažo dydžio ir elegantiškos „Canon Zoemini PV-123 3204C005AA“ nuotraukų spausdintuvo apdailos jis noriai pasirenkamas kaip dovana.

Privalumai

Bendravimas: Įranga aprūpinta tokiomis technologijomis kaip Bluetooth 4.0 ir NFC, taip pat korpuse yra Micro-USB prievadas.

Šviesos diodai: Du šviesos diodai, esantys ant „Canon Zoemini“ korpuso, informuoja vartotoją apie akumuliatoriaus įkrovimo būseną, taip pat apie spausdinimo procesą, popieriaus nebuvimą arba įstrigusį popierių ir žemą akumuliatoriaus įkrovos lygį.

„Canon Mini Print“: Spausdintuvo bendradarbiavimas su „Canon Mini Print“ programa leidžia sukurti savo nuotraukų išdėstymą, pridedant elementus ir taikant filtrus.

Defektai

Baterijos talpa: Spausdintuvas leidžia spausdinti tik 20 nuotraukų, kai pradedame naudoti visiškai įkrautą bateriją.

Nustatyti: Į pirktą rinkinį įeina tik 1 pakelis spausdinimo popieriaus, kuriame yra 10 jo lapų. Vėlesniems spaudiniams reikia nusipirkti papildomo popieriaus.

Kokį telefono nuotraukų spausdintuvą rinktis?

Telefono nuotraukų spausdintuvas yra ideali įranga žmonėms, kurie nemėgsta palikti spaudinių ryškinti specializuotoje nuotraukų parduotuvėje. Jos pagalba galime greitai gauti labai geros kokybės spaudinius. Tačiau verta žinoti, į ką atkreipti dėmesį perkant. Svarbią informaciją šia tema rasite mūsų vadove. Jo pabaigoje sudarėme reitingą, kuriame pateikiami trys tokie įrenginiai.

Rinkoje esančius spausdintuvus skirstome į stacionarius ir mobiliuosius modelius. Abu sprendimai turi savo privalumų. Stacionari įranga turi didesnius matmenis, tačiau leidžia spausdinti nuotraukas dideliais formatais. Jie taip pat dažnai gerai veikia kaip skaitytuvas ir fakso aparatas. Kita vertus, mobiliuosius gaminius galime pasiimti su savimi visur, daugiausia dėl mažo dydžio. Be to, jiems nereikia prijungti prie kitų įrenginių per laidą.

Geriausias 2021 m. telefono nuotraukų spausdintuvas veikia greitai ir patikimai. Todėl, rinkdamiesi sau tinkamiausią modelį, turėtumėte patikrinti, be kita ko spausdinimo greitis ir ryšio su išmaniuoju telefonu būdas. Paprastai tokia įranga mūsų pasirinktoms nuotraukoms atspausdinti užtrunka kelias minutes. Nepaisant to, technologiškai pažangesni spausdintuvai kartais tai padaro greičiau nei per 1 minutę. Stacionariems gaminiams paprastai reikia kabelio, kuris būtų prijungtas prie kompiuterio ar telefono. Norintiems to išvengti, rekomenduojame įrenginius su Wi-Fi moduliu. Šis sprendimas leidžia greitai prijungti spausdintuvą prie išmaniojo telefono, nes tereikia interneto prieigos. Įdomi alternatyva gali būti Bluetooth modulis, kurio dėka taip pat galėsime išvengti poreikio jungti įrenginius per laidą.

Dauguma rinkoje esančių nuotraukų spausdintuvų leidžia spausdinti nuotraukas 10 cm x 15 cm formatu. Jei norime gauti šiek tiek didesnes nuotraukas, turime ieškoti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *