Geri Mp3 Bluetooth grotuvai

Jei ieškote Bluetooth MP3 grotuvo, bet vis dar nežinote, kuris modelis vertas jūsų dėmesio, rekomenduojame perskaityti mūsų reitingą. Ten rasite įrenginių, kuriuos, internautų nuomone, verta rekomenduoti, aprašymus. Žaidėjas reitinge užėmė pirmąją vietą Lenco Xemio-760 BT. Prekę galima įsigyti už patrauklią kainą, o tai yra neabejotinas pranašumas. Todėl dauguma žmonių gali sau leisti įsigyti šį įrenginį. Kitas įrangos privalumas – paprasta valdymo sistema, leidžianti kiekvienam, nepriklausomai nuo pažangos lygio, pasirinkti pageidaujamus nustatymus. Gaminys turi gana didelę vidinę atmintį. Vartotojas, jei reikia, gali išplėsti atmintį, įsigydamas atitinkamą kortelę. Grotuvas turi įbrėžimams atsparų jutiklinį ekraną. Jis yra gana didelis, todėl perskaityti informaciją iš jo nėra problema. Žaidėjas reitinge buvo antras Sandisk Clip Sport Plus. Pateiktas modelis turi geros kokybės korpusą – jis yra atsparus vandeniui. Prietaisas aprūpintas talpia baterija, kuri garantuoja ilgą darbo laiką. Tvarkyti įrangą nėra sunku.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Įrangoje yra didelis ir lengvai skaitomas LCD ekranas, kuris palengvina grotuvo naudojimą, pasirenkant atskiras jo funkcijas. Modelis yra patogus, todėl puikiai tinka rankoje. Grotuvas turi patrauklų dizainą – jis turi mėlyną korpusą.

Defektai

Kai kuriuose kompiuteriuose gana sunku įdiegti gaminį, todėl verta patikrinti, ar įrenginys suderinamas su nešiojamuoju kompiuteriu. Intensyviai naudojant, baterija gana greitai išsikrauna.

Santrauka

Prietaisu galima groti muziką, žiūrėti filmus, įrašyti ir skaityti knygas. Įranga aprūpinta įmontuota atmintimi – 8 GB. Gaminio išmatavimai 9,5 cm x 4,5 cm x 0,9 cm, todėl patogu.

Bluetooth MP3 grotuvas – reitingas

Lenco Xemio-760 BT

Lenco Xemio-760 BT yra modelis, galintis skaityti MP3, JPG, BMP ir GIF failus. Turi mini USB prievadą, micro SD atminties kortelių skaitytuvą ir ausinių lizdą. Jis taip pat turi 8 GB atmintį. Naudodamas „Bluetooth“ technologiją, jis gali prisijungti prie kitų šią technologiją naudojančių įrenginių ir leisti perduoti duomenis.

Taip pat turime didelį, 2 colių įstrižainės TFT LCD jutiklinį ekraną, kuris labai supaprastina įrenginio valdymą. Šį modelį turintis vartotojas gali naudotis ir elektroninėmis knygomis, nes įdiegtas TXT formatas leidžia skaityti būtent šį formatą.

Taip pat yra balso įrašymo funkcija. Šio modelio išoriniai matmenys yra 95 mm aukščio, 45 mm pločio ir 9 mm gylio, o svoris 32 g. Kaip papildomą įrangą pirkėjas gauna USB laidą ir ausines.

Vartotojai pabrėžia gražią įrenginio išvaizdą, taip pat aukštą garso kokybę, kurią galima išgauti iš jo. Dauguma vartotojų mano, kad tai puikus produktas už prieinamą kainą.

Lenco Xemio-760 BT yra labai geras MP3 Bluetooth grotuvas iki 200 PLN. Įrenginio vidinė atmintis yra 8 GB. Ekrano dydis yra 2 coliai.

Privalumai

Diktofonas: Pateiktame grotuve yra įmontuotas diktofonas, leidžiantis įrašyti garsą bet kur.

Ekranas: Įrenginys turi TFT LCD jutiklinį ekraną, kurio įstrižainė yra 2 coliai. Ekranas leidžia lengvai valdyti įrangą. Vartotojai tikina, kad perskaityti ekrane pasirodančią informaciją nėra sunku.

Atmintis: Modelis turi gana didelę vidinę atmintį (8 GB), todėl vartotojas turi galimybę išsaugoti daugybę muzikos failų. Įrenginio korpuse yra „microSD“ ir SDHC atminties kortelių lizdas, todėl nesunkiai įgysite papildomos vietos muzikai saugoti.

Kokybė: Įrangos gamybai naudotos kokybiškos medžiagos. Jokių įbrėžimų ant korpuso nėra. Šis elementas turi labai gerą atsparumą mechaniniams pažeidimams.

Paslauga: Paprasta operacinė sistema leidžia visiems lengvai naudotis grotuvu.

Defektai

Ausinės: Kai kurių vartotojų nuomone, yra informacijos, kad komplekte esančios ausinės nėra pačios geriausios kokybės. Todėl vartotojai rekomenduoja įsigyti šį produktą.

Sandisk Clip Sport Plus

Pristatome „Sandisk Clip Sport Plus Bluetooth“ MP3 grotuvą. Prietaisas sveria tik 28 g. Dėl to jis mums nėra sunkus, o tai reiškia didelį komfortą, pavyzdžiui, intensyviai sportuojant. Gaminio matmenys yra tokie: plotis – 41 mm, aukštis – 67 mm ir gylis – 16 mm.

Modelis turi 128 x 128 pikselių raiškos ekraną, kuriame rodoma visa aktuali informacija. Korpuse esantys mygtukai yra pakankamai dideli, kad būtų lengva valdyti įrenginį. Dėmesio vertas vandeniui atsparus korpusas. Jis pagamintas iš patvarių medžiagų. Įrenginio atmintis yra 16 GB, o tai leidžia vartotojui išsaugoti apie 4000 dainų. Modelis turi įmontuotą įkraunamą bateriją, kuri leidžia klausytis muzikos 20 valandų po įkrovimo.

Dauguma atsiliepimų apie aparatinę įrangą yra labai geri. Vartotojai turi teigiamą nuomonę apie atkuriamo garso kokybę. Jų nuomone, įrenginio privalumai: kompaktiški matmenys, paprastas valdymas ir vandeniui atsparus korpusas.

Sandisk Clip Sport Plus yra Bluetooth MP3 grotuvas su įmontuota įkraunama baterija. Įrenginio atmintis yra 16 GB. Modelis turi vandeniui atsparų dėklą.

Privalumai

Kompaktiški matmenys ir lengvas svoris: Grotuvas užima mažai vietos, todėl jį galite sutalpinti į mažą kišenėlę. Svarbu tai, kad įranga sveria mažiau nei 30 g, todėl ji mūsų netrukdys, kad ir ką bedarytume.

Gera garso kokybė: Dauguma vartotojų teigia, kad „Sandisk Clip Sport Plus“ garso kokybė yra labai gera. Triukšmo ir iškraipymų trūkumas neatima malonumo klausytis mėgstamos muzikos.

Galima naudoti sunkiomis oro sąlygomis: Dėl to, kad įranga turi vandeniui atsparų korpusą, galime ją naudoti ir esant nepalankiam orui (lietui ar sniegui).

Paprasta naudoti: Įrenginio operacinė sistema yra paprasta. Mygtukai yra gerai aprašyti, o korpuse esantis ekranas leidžia daug lengviau pasirinkti konkrečią dainą ar nustatyti kitus parametrus.

Defektai

Klipas: Kai kurie žmonės atkreipia dėmesį į klipo kokybę. Anot jų, jis pagamintas iš greitai gendančių medžiagų.

Pioneer XDP-100R

Itin pažangus Pioneer XDP-100R modelis yra tikriems muzikos žinovams skirtas įrenginys. Šis modelis atkuria aukštos kokybės WAV ir FLAC failus su Studio Master skiriamąja geba iki 384 kHz / 24 bitų ir DSD failais iki 11,2 MHz. Vartotojas gali leisti failus iš įrenginio atminties arba belaidžiu būdu iš namų tinklo arba muzikos paslaugų, tokių kaip „Tidal“, „Deezer“ ar „Spotify“.

Šis modelis palaiko modernų MQA formatą, kuris leidžia tvarkyti muzikos failus iš interneto didelės raiškos. Android operacinė sistema leidžia naudotis Google PlayTM. Visa tai lengva naudoti naudojant didelį jutiklinį ekraną. Gamintojas čia naudojo APU procesorių – (Accelerated Processing Unit) yra sistema, kuri sujungia centrinį procesorių su grafiniu.

APU veikia perkeldamas duomenis tarp grafikos plokštės (GPU) ir procesoriaus (CPU). Šis keturių branduolių procesorius yra atsakingas už itin pažangų grafikos atvaizdavimą ir jo konvertavimą, suprantamą ekrane.

Šio modelio išmatavimai – 129 x 76 x 13 mm, o svoris – 198 g.Muzikos žinovai patvirtina šio įrenginio itin aukštą kokybę ir naujausių technologijų panaudojimą, kurios turi įtakos tobulam muzikos klausymuisi. Be to, Wi-Fi ir Bluetooth ryšys leidžia lengvai bendrauti.

Pioneer XDP-100R yra Bluetooth MP3 grotuvas su 32 GB vidine atmintimi. Gaminys turi įmontuotą 1.630 mAh bateriją, kuri garantuoja iki 16 valandų veikimą.

Privalumai

Suspaudimas: Įranga suspaudžia muziką į Master Quality Authenticated (MQA) formatą, todėl failai užima mažiau vietos. Svarbu tai, kad garso kokybė šio proceso metu nesumažėja.

AndroidTM: Integruota AndroidTM sistema, be muzikos grojimo, taip pat leidžia įdiegti programas, tokias kaip žaidimai ar interneto radijas. Dėl to produktas suteikia daugiau pramogų.

Atmintis: Vartotojas gali išplėsti atmintį iki 400 GB. Tai garantuoja, kad kiekvienas gali saugoti savo muzikos failus įrenginyje.

Defektai

Paslauga: Grupė internautų atkreipė dėmesį, kad iš pradžių įrenginio veikimas gali pasirodyti sudėtingas.

Kurį Bluetooth MP3 grotuvą pasirinkti?

Geriausi Bluetooth MP3 grotuvai tokia tema mūsų šiandienos atspindys. Pabandysime su šia tema supažindinti visus, kurie dar tik svarsto galimybę įsigyti tokį įrenginį ir duosime patarimų, kaip išsirinkti Geriausias „Bluetooth“ MP3 grotuvas 2021 mdžiaugtis juo ir mėgautis geriausiai grojančia muzika.

Visų pirma, svarbu atkreipti dėmesį į skirtumą tarp MP3 ir MP4 grotuvo. Išvaizda jis nematomas, tačiau MP3 įrenginys skirtas klausytis, o MP4 turi ir formatų, leidžiančių peržiūrėti nuotraukas ar net filmus. Tai taip pat reiškia, kad MP4 įrenginiai turi turėti daugiau atminties.

Taigi atmintis gali būti „flash“ atminties arba HDD pavidalu. Pirmoji dažniausiai būna iki 64 GB dydžio, o pagrindinis jos privalumas – tokią atmintį turintis įrenginys gali būti nedidelio dydžio. Be to, tokie įrenginiai yra beveik be gedimų, nėra jautrūs smūgiams, todėl puikiai tiks sportuojant klausantiems muzikos. Duomenų saugojimas HDD leidžia saugoti didelį kiekį informacijos, nes tokio disko talpa gali siekti iki 160 GB. Žinoma, didesnė talpa reiškia ir didesnę kainą. Tačiau jei mums rūpi…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *