Geri Remington Keratin Protect tiesintuvai – reitingas ir apžvalgos 2021 m. lapkričio mėn.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Remington Keratin Protect tiesintuvai – reitingas

Remington Keratin Protect S8598

Remington Keratin Protect S8598 skirtas žmonėms, kurie svajoja apie tiesius plaukus, bet nenori jų naikinti. Vienas didžiausių tiesintuvo privalumų – galimybė laisvai keisti temperatūrą nuo 160 laipsnių C iki 230 laipsnių C. Pateiktos įrangos dėka gležnų plaukų tiesinimas nebėra problema. Temperatūrą bet kuriuo metu galima patikrinti korpuso ekrane.

Įranga įšyla per 15 sekundžių, todėl nereikia nepamiršti prieš tai įjungti jos į elektros lizdą, ypač kai labai skubate. Pamiršus išjungti tiesintuvą, nesijaudinkite, nes jis automatiškai išsijungs po valandos neveiklumo. Lėkštelės padengtos specialia Advanced Ceramic danga. Jis pagamintas iš keramikos, pridėjus migdolų aliejaus ir keratino. Todėl po ištiesinimo plaukai atrodo sveiki ir nepažeidžiami.

Tiesinimo priemonė efektyviai tiesina plaukus, o poveikis išlieka ilgai. Labiausiai moterims patiko specialus temperatūros jutiklis. Jei jis per aukštas, korpuse užsidegs įspėjamoji lemputė. Šiuo metu galime sumažinti pernelyg aukštą temperatūrą. Naudotojai giria tiesintuvą už paprastą naudojimą ir itin ilgą laidą (3 m).

Remington Keratin Protect S8540

Remington Keratin Protect S8540 yra tiesintuvas, o tai reiškia, kad plaukų tiesinimas nereiškia jų sugadinimo. Šį modelį dėvinčiosios gali naudoti ir garbanoms kurti. Įranga pagaminta taip, kad net ir reguliariai naudojant plaukai nedega ir atrodo labai gerai. Taip yra dėl specialių keraminių plytelių. Jos itin plačios, todėl galima gauti didesnę sruogą ir sukurti storas garbanas.

Vartotojai dažniausiai giria galimybę laisvai keisti temperatūrą. Esant gležnamiems plaukams, rekomenduojame naudoti žemą temperatūrą – 150 laipsnių C. Tačiau jei turite labai storus, sunkiai formuojamus plaukus, geriau rinktis aukštesnę temperatūrą. Aukščiausia – 230 laipsnių C. Privalumas tas, kad įrenginyje yra specialūs jutikliai, kurie tikrina, ar duota temperatūra nėra per aukšta. Jei kyla pavojus pažeisti plaukus, ant korpuso užsidegs akinanti lempa, kuri mus apie tai informuos.

Daugelis žmonių, turinčių tiesintuvą, taip pat mėgsta greitą šildymą, todėl nereikia ilgai laukti. Pasak vartotojų, tiesintuvu ištiesinti plaukai ilgą laiką išlaiko savo išvaizdą. Be to, įranga nesunaikina juostų, kaip kiti tokio tipo įrenginiai. Verta pridurti, kad šis „Remington Keratin Protect“ tiesintuvas už gerą kainą turi ypatingai kontūruotą formą, leidžiančią ištiesinti net ir sunkiai pasiekiamas sruogas.

Kurį Remington Keratin Protect tiesintuvą turėtumėte pasirinkti?

Daugelis moterų svajoja turėti tiesius, elegantiškai atrodančius plaukus. Kosmetikos ir smulkios buitinės technikos gamintojai tai žino, todėl rinkoje rasime daugybę prietaisų, specifikos ir gydymo būdų, kurių užduotis – ištiesinti sruogelius. Norėdami turėti gražius tiesius plaukus, galite juos išlyginti tiesintuvu. Tai galime padaryti patys namuose, be trečiųjų šalių įsikišimo. Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį tik į specialią populiarios Remington kompanijos seriją, pavadintą Keratin Protect. Šios serijos tiesintuvai pagaminti taip, kad nepakenktų plaukams, o juos pamaitintų dėl keratino.

Geriausi Remington Keratin Protect tiesintuvai leidžia lengvai keisti temperatūrą. Kiekviena moteris turi skirtingus plaukus ir skirtingus reikalavimus. Labai gležnas sruogas gali pažeisti karštis, net esant žemai temperatūrai. Taigi svarbu, kad galėtume kontroliuoti temperatūrą, kurioje tiesiname plaukus. Tai įmanoma, jei pasirinksime tiesintuvą su rankiniu temperatūros nustatymu ant korpuso.

Nepaisant to, svarbu, kad įranga greitai įkaistų. Pasirinkę Remington Keratin Protect tiesintuvą, galite pamiršti apie ilgą tinkamos temperatūros laukimą. Šiuolaikinių technologijų dėka tiesintuvas įkaista per keliolika sekundžių (dažniausiai nuo 15 sekundžių iki 20 sekundžių).

Ne paslaptis, kad geriausią 2021 metų Remington Keratin Protect tiesintuvą lengva naudoti. Pirmiausia pažvelkite į įrenginio laidą. Jis turėtų būti pasukamas ir pakankamai ilgas (nuo 2 m iki 3 m), nes tai labai palengvins tiesinimą. Gerai profiliuota įrangos forma yra svarbi, kad galėtume saugiai ir patikimai laikyti ją rankose. Tiesintuvas neturi būti per sunkus. Jei jis sveria daugiau nei 0,5 kg, jį naudoti viena ranka gali būti sunku.

Geras tiesintuvas yra saugus mūsų plaukams. Keratin Protect serijos prietaisai matuoja plaukų drėgmės kiekį ir jei jis per didelis, ima mirksėti lemputė ant įrangos korpuso. Keraminės plokštelės yra saugios plaukams, jose taip pat yra, pavyzdžiui, plaukų būklę gerinančių aliejų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *