Dantų drėkintuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. lapkričio mėn

Dantų drėkintuvas – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Jei ieškote dantų irigatoriaus, kuris leistų lengvai pasirūpinti tinkama burnos higiena, esate tinkamoje vietoje. Žemiau rasite daug vertingos informacijos apie šio įrenginio įsigijimą, taip pat susipažinsite su įrenginiais, turinčiais gerą vartotojų nuomonę. Waterpik WP-660 E2 Ultra Professional yra dantų drėkintuvas su 2 darbo režimais, pritaikytas kasdieniam burnos ertmės valymui, taip pat dantenų masažui. Rinkinyje yra keli keičiami antgaliai, kuriuos galima naudoti pagal savo poreikius. Modelis turi nuimamą, lengvai pripildomą vandens baką. Taip pat rekomenduojamas dantų drėkintuvas Oral-B Professional Care Oxy Jet. Prietaisas turi sklandų vandens slėgio reguliavimą.

Pirkimo vadovas – kokį dantų drėkintuvą pirkti?

Žemiau esančiame straipsnyje rasite išsamų atsakymą, kokį dantų drėkintuvą pasirinkti, kad liktumėte patenkinti pirkiniu. Verta investuoti į patikrintus, kokybiškus prietaisus, kurie leidžia palaikyti tinkamą burnos higieną, o jų naudojimas duoda laukiamų rezultatų. Į kokius gaminio parametrus ir savybes reikia atsižvelgti, kad priimtumėte gerą pirkimo sprendimą?

Slėgis ir darbo režimai

Kiekvienas nedvejodamas sutiks, kad geriausias dantų irigatorius yra pritaikytas vartotojo poreikiams. Kad tai būtų įmanoma, reikėtų atsižvelgti į tai, ar pasirinkta įranga turi vandens slėgio reguliatorių. Paprastai tai yra kelių pakopų, todėl kiekvienas, nepaisant jo poreikių, gali pritaikyti įrangos nustatymus pagal savo esamus poreikius. Paprastai didžiausias slėgis yra 6,9 baro, o žemiausias slėgis yra mažesnis nei 1 baras. Irigatoriaus generuojamas srautas gali būti:

* tęstinis – tiesus ir fokusuotas, tinkamas tarpai tarp dantų valymui, dažnai naudojamas ir žmonėms, nešiojantiems ortodontinius prietaisus,

* verpimo – santykinai švelnus, tai vandens ir mikroburbuliukų derinys, kruopščiai valo ir masažuoja dantenas,

* pulsuojantis – turi įvairių galių, kurių dėka valo burnos ertmę ir švelniai masažuoja dantenas, gerindamas jų aprūpinimą krauju.

Dantų drėkintuvai dažniausiai turi kelis veikimo režimus, iš kurių svarbiausias yra bazinis, skirtas kasdienei burnos priežiūrai. Jei turime problemų dėl jautrių dantenų, kurios kartais kraujuoja, verta rinktis modelius su subtiliu režimu, dažnai vadinamu minkštu.

Tiekimo tipas

Naudoti irigatorių turi būti patogu, nes tik tada neprarandame noro juo naudotis reguliariai ir taip galime pastebėti patenkinamus rezultatus. Didelę įtaką patogumui turi maitinimo tipas, parduotuvėse rasite baterijų modelių ir su maitinimo laidu. Akumuliatoriniai drėkintuvai puikiai tinka kelionėms, taip pat gali būti naudojami vietose, kur ribota prieiga prie elektros, pavyzdžiui, stovyklavietėse. Tačiau turime atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus veikimo laiką po vieno įkrovimo. Būtų gerai, jei įrenginys efektyviai veiktų nuo kelių iki kelių dienų, nes tada nereikėtų nuolat jo krauti. Jei naudojate kintamosios srovės drėkintuvą, patikrinkite vamzdelio ilgį. Jei jis mažas, gali kilti problemų nustatant įrangą patogioje vietoje.

Bako talpa

Kiek kartų turėsime papildyti skysčio valymo proceso metu, priklauso nuo vandens bako talpos. Jei ši vertė yra tik kelios dešimtys mililitrų, tikriausiai turėsite keletą kartų nutraukti darbą. Tačiau atminkite, kad paprastai akumuliatorių modeliuose rankenoje yra įmontuoti bakai, o tai riboja jų dydį. Nors skysčius tenka pildyti dažniau, įgauname komfortą, kad įranga galėsime naudotis bet kurioje vietoje ir nesijaudindami dėl per trumpo maitinimo laido bei didelės bazės. Parduotuvėse yra irigatorių su talpyklomis iki 650 ml, kurių nereikia dažnai pildyti. Tačiau verta pabrėžti, kad įpilti skysčio dažniausiai nėra sunku, tereikia atidaryti baką arba atjungti nuo pagrindo, o kas be ko, tai neužima daug laiko.

Keičiami antgaliai

Prie kiekvienos prekės visada pritvirtinamas laistymo antgalis, tačiau labai dažnai pirkėjas gauna ir kitų naudingų priedų, kurie padaro įrangą funkcionalesnę ir universalesnę. Neretai rinkinyje yra antgaliai dantenų drėkinimui, ortodontinių aparatų valymui, taip pat implantų, tiltų ir vainikėlių priežiūrai. Kai kurie gamintojai galus žymi spalvomis, kad vienu įrenginiu galėtų naudotis daugiau žmonių, išlaikant maksimalią higieną. Naudingas priedas yra antgalių laikymo dėklas. Kartais tai yra atskiras produktas ir dažnai yra pagrindo dalis.

Vykdymas

Atsakant į klausimą, koks yra geriausias dantų drėkintuvas, negalima nepaminėti surinkimo kokybės. Korpusas turi būti pagamintas iš patvarių, vandeniui atsparių medžiagų. Atkreipkite dėmesį į rankenos formą. Kad mūsų dantys būtų valomi patogiai, jis turi būti gerai kontūruotas, nes tada galėsime tvirtai įsikibti į drėkintuvą ir su juo atlikti tikslius judesius. Jei perkame baterijomis varomą modelį, dažniausiai neturime jaudintis dėl didelių jo gabaritų. Toks produktas yra mažas ir nėra problemų jį pasiimti į kelionę. Kitaip yra su stacionariais drėkintuvais. Vertėtų rinktis modelius, kurie neturi labai didelės bazės, nes tada mums bus lengviau rasti tinkamą vietą įrangai laikyti.

Du viename produktai

2-in-1 drėkintuvai yra populiarūs tarp vartotojų, nes leidžia ne tik kruopščiai išvalyti tarpą tarp dantų, bet ir veikti kaip įprastas dantų šepetėlis. Gali būti, kad į komplektą bus įtrauktos dvi atskiros rankenos, tačiau dažnai būna taip, kad vartotojas turi vieną įrangą, o norint ją naudoti tam tikru būdu, reikia pakeisti tik antgalį. .

Dantų drėkintuvai geromis kainomis

Kiek kainuoja pigus dantų drėkintuvas? Parduotuvėse galima rasti įrangos už maždaug 150 PLN, kuri, nepaisant mažos kainos, laikoma tvirta ir efektyvia eksploatacija. Pažangesni burnos priežiūros prietaisai gali kainuoti net 500 PLN ar daugiau. Daug kas priklauso nuo darbo režimų skaičiaus, maitinimo tipo ir gamintojo populiarumo.

DUK

1 klausimas: kas yra drėkintuvas?

Dantų drėkintuvas – tai burnai valyti skirtas prietaisas, naudojamas vietoj kur kas mažiau efektyvių dantų krapštukų ar dantų siūlų. Aparatūra naudojama kruopščiai pašalinti maisto likučius iš tarpo tarp dantų, taip pat gerina dantenų aprūpinimą krauju, jas švelniai masažuoja. Parduotuvėse galite rasti stacionarių modelių su maitinimo laidu, prijungtu prie elektros, taip pat nešiojamų drėkintuvų su vandens baku, įmontuotu rankenoje ir maitinamų komplekte esančios baterijos. Įrenginys gali turėti kelis darbo režimus ir reguliuojamą vandens srovės slėgį, kas leidžia geriau pritaikyti esamiems vartotojo poreikiams.

2 klausimas: drėkintuvas – kaip naudoti?

Dantų irigatorius – tai prietaisas, kuris aukšto slėgio vandens srove išvalo tarpdančius ir dantenų kišenes. Prieš pradedant naudoti įrangą, verta susipažinti su jos vadovu, iš kurio išmoksime keisti nustatymus. Kiekvieną kartą turėtume pasirinkti tinkamą antgalį, atsižvelgdami į tai, ko tikimės. Į komplektą dažniausiai patenka priedai, skirti ne tik kasdieniam laistymui, bet ir specialūs antgaliai vainikams, tiltams ar dantims valyti ortodontiniu aparatu. Paprastai taip pat galime rinktis iš kelių darbo režimų. Jei turime jautrius dantis, rinkitės švelniąją programą, o jei norime geresnio dantenų aprūpinimo krauju – pulso režimą.

3 klausimas: ką veikia drėkintuvas?

Kaip tikina odontologai, geros kokybės drėkintuvas atneša patenkinamų rezultatų – gražiai atrodantys ir tobulai švarūs dantys. Reguliariai naudojant šį prietaisą taip pat galime pagerinti dantenų aprūpinimą krauju, o dažnai atsikratyti kraujavimo problemos valant burną. Irigatoriaus generuojama vandens srovė gali pasiekti net ir sunkiai pasiekiamas vietas, o kas svarbu, priežiūrai nereikia skirti per daug laiko. Verta prisiminti, kad rūpindamiesi tinkama burnos higiena, mažiau susiduriame su ligomis ir dažnai, be patikrinimų pas odontologą, nereikia atlikti jokių papildomų procedūrų. Taip pat sutaupoma laiko ir pinigų.

4 klausimas: kaip nukalkinti irigatorių?

Jei norime, kad irigatorius mums tarnautų ilgai ir gerai atliktų savo užduotį, turime pasirūpinti tinkama jo priežiūra. Kaip nukalkinti savo įrangą? Galime nuspręsti pirkti valymo ir dezinfekavimo miltelius, kurių kaina keliasdešimt zlotų. Į baką dažniausiai reikia supilti gamintojo nurodytą matavimo taurelę, įpilti šilto vandens ir viską gerai išmaišyti.Toliau – įjungti irigatorių, kad tirpalas pasklistų viduje. Prietaisą reikia išjungti vėliau ir palikti informaciniame lapelyje nurodytam laikui. Pasibaigus jo galiojimo laikui, pakanka išpumpuoti preparatą, tada kelis kartus užpilti šiltu vandeniu ir nuplauti drėkintuvą. Įranga turi būti valoma kartą per mėnesį.

5 klausimas: kur nusipirkti dantų drėkintuvą?

Svarstote, kur įsigyti dantų drėkintuvą? Dėl to tikrai neturėsite problemų, nes įrenginį galima įsigyti stacionariose elektronikos ir buitinės technikos parduotuvėse, o kartais ir didžiuosiuose prekybos centruose. Didžiausią modelių pasirinkimą galima rasti internetinėse parduotuvėse. Pirkimas internetu turi daug privalumų, vienas iš jų – galimybė greitai palyginti kainas. Dažnai atsitinka taip, kad internetinėse parduotuvėse prekės yra pigesnės nei stacionariose. Paprastai, viršijus tam tikrą kiekį…

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.