Geri plaukų džiovintuvai su šepetėliu

Nebereikia stebėtis, į kurį iš plaukų džiovintuvų su šepetėliu verta atkreipti dėmesį, nes mes žinome atsakymą į šį klausimą. tai yra „BaByliss Paris AS200E“, įranga, parduodama rinkinyje su daugybe elementų, kurie yra naudingi formuojant plaukus. Be kita ko, tai tiesinimo galvutė ir du šepetėliai. Taigi galite sušukuoti plaukus tik su viena įranga. Didelis džiovintuvo privalumas yra galimybė nustatyti šalto oro sprogimą, kuris nepažeidžia plaukų. Keraminiai tvirtinimai ir jonizacijos funkcija taip pat padeda rūpintis sruogomis. Įranga yra patogi naudoti. Šį įsitikinimą patvirtina sukamasis kabelis, palengvinantis džiovinimą. Kitas produktas, kurį verta rekomenduoti, yra „Philips HP8664 / 00“. Daugelis žmonių mano, kad naudodami šį džiovintuvą galite pagerinti sruogų išvaizdą. Tai tvirtai pagamintas produktas. Be to, įranga yra lengva ir nekelia jokių problemų formuojant plaukus ilgesniam laikui, ypač viena ranka.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Prietaisas turi jonizacijos funkciją, kuri efektyviai išlygina plaukus. Produkte yra šalto oro išleidimo anga, kurios dėka plaukų struktūra per daug neįkaista. Įranga leidžia ir susisukti, ir ištiesinti plaukus. Džiovintuvas padengtas keramikine danga, todėl plaukai yra apsaugoti nuo pažeidimų.

Trūkumai

Šepetėlių šeriai yra šiek tiek sulenkti ir sulaužyti, todėl jie gali užstrigti sruogose, formuodami šukuoseną ir traukdami plaukus.

Santrauka

Produkto galia yra 1000 W. Šepetys gali pasisukti į abi puses. Į rinkinį buvo įdėtas kosmetikos krepšys, į kurį galėsite susikrauti savo įrangą. Komplekte yra 2 cm ir 5 cm skersmens antgaliai.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Įranga yra labai lengva, todėl ja lengva naudotis. Modelis įkaista gana greitai. Prietaisas turi „Care“ funkciją, įjungus, džiovintuvas veikia optimaliu plaukų režimu, o ne perkaitina. Produktas turi jonizuojančią funkciją, kuri apsaugo odelę nuo pažeidimų.

Trūkumai

Šepetys iškrinta stipriau traukiant, nes jis yra pernelyg subtiliai pritvirtintas, todėl sunku greitai sukurti šukuoseną.

Santrauka

Modelis padengtas keramikos danga, dėl kurios jis švelniai plaukus. Įrangos galia yra 1000 W. Galite nustatyti oro srauto lygį (3 režimai). Komplekte yra šepečiai, leidžiantys sukurti garbanas ar bangas.