Geri plaukai ir barzdos žoliapjovės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Birželio mėn

Ar norite sužinoti atsakymą į klausimą, kurį plaukų ir barzdos žoliapjovę rekomenduoja vartotojai? Jei taip, raginame perskaityti mūsų parengtą reitingą. Prieš jį kurdami atidžiai išanalizavome vartotojų nuomones apie atskirus modelius. Tai leido mums nustatyti, kuriuos prietaisus vartotojai vertina labiausiai. Mes nusprendėme, kad plaukų ir barzdos žoliapjovės turėtų būti pirmoje reitingo vietoje „Philips Multigroom MG5720 / 15“, prietaisas parduodamas su daugybe praktiškų galvučių, leidžiančių tinkamai pasirūpinti išvaizda. Pažymėtina ir gaminio kokybė – patvarūs ir tikslūs peiliai bei gerai profiliuotas korpusas. Kitas privalumas yra tas, kad modelį lengva išlaikyti švarą – visa tai dėka galimybės plauti įrangą po tekančiu vandeniu. Antrąją vietą mūsų reitinge užėmė plaukų ir barzdos trimeris Wahl WA9854-616. Jis turi kompaktiškus matmenis, todėl daugelis žmonių jį naudoja ne tik namuose, bet ir keliaudami.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Skustuvas suteikia galimybę pasirinkti vieną iš 12 skirtingų ilgių. Mes galime lengvai sukurti šukuoseną, apie kurią svajojome. Po įkrovimo prietaisas veikia iki 3 valandų. Anglies peiliai netemsta ir nepažeidžia.

Trūkumai

Įrenginyje nėra šviesos diodų, todėl nežinome, ar jis tinkamai įkrautas. Kai kurie vartotojai taip pat pastebėjo, kad aparatūros įjungimo / išjungimo mygtukas yra gana laisvas, o tai gali reikšti, kad jis ateityje nukris.

Santrauka

Rinkinyje yra daug dalių, kurios tikrai bus naudingos kirpiant plaukus. Tarp jų rasite įvairių tipų peiliukus, šepetį, šukas ir net lubrikantą, kurių dėka skustuvas veiks geriau.

Plaukų ir barzdos žoliapjovės – reitingas

„Philips Multigroom MG5720 / 15“

Jei norite įsigyti funkcionalų plaukų ir barzdos kirpimo įrankį ir nenorite permokėti, turėtumėte sužinoti išsamų „Philips Multigroom MG5720 / 15“ aprašą. Tai modelis, kurį galima įsigyti už patrauklią kainą. Pridedama daugybė keičiamų galvučių: 2 ražienos šukos (1mm ir 2mm), reguliuojamos barzdos šukos (3mm – 7mm) ir 3 plaukų galvos (9mm, 12mm ir 16mm).

Įranga maitinama baterijomis. Po vieno pilno įkrovimo (16 valandų) prietaisas veikia 80 minučių. Modelis turi „DualCut“ peiliukus, kurie labai gerai pjauna net storus ir stiprius ražienas. Verta pridurti, kad peiliai yra atsparūs korozijai ir mechaniniams pažeidimams. Be to, juos lengva išlaikyti švarius (prietaisą galima plauti tekančiu vandeniu).

Daugelis vartotojų mano, kad „Philips Multigroom MG5720 / 15“ yra produktas, kurį verta pirkti. Jis išsiskiria funkcionalumu, lengvu valdymu, kokybišku apdirbimu, taip pat estetiniu dizainu.

„Philips Multigroom MG5720 / 15“ yra labai geras plaukų ir barzdos kirpėjas iki 200 PLN. Prietaisas maitinamas baterijomis. Mažiausias pjovimo ilgis yra 1,2 mm, o didžiausias – 16 mm.

Privalumai

Papildomi priedai: Rinkinyje yra daugybė keičiamų patarimų, kurie daro įrangą funkcionalesnę. Pakuotėje yra 2 ražienos šukos (1mm ir 2mm), reguliuojamos barzdos šukos (3mm – 7mm), taip pat 3 plaukų šukos (9mm, 12mm ir 16mm).

Ašmenų kokybė: Iš geros kokybės medžiagų pagamintas peilis garantuoja pjovimo tikslumą. Šis elementas yra atsparus deformacijoms ir korozijai.

Naudojimo patogumas: Modelis turi tinkamai profiliuotą rankeną, kuri papildomai padengta neslidžia medžiaga. Nebijoma, kad įranga išslystų iš mūsų rankos, o tai gali ją sugadinti.

Neperšlampamas: Pateiktas skustuvas yra nepralaidus vandeniui, o tai reiškia, kad jį galima plauti tekančiu vandeniu.

Byla: Komplekte yra praktiškas dėklas, kurio dėka nešioti prietaisą ir kartu esančius priedus yra saugu.

Trūkumai

Įkrovimo laikas: Įrenginį įkraukite 16 valandų, kad galėtumėte naudoti 80 minučių. Anot vartotojų, įrangos pakrovimo laikas turėtų būti trumpesnis.

Wahl WA9854-616

„Wahl WA9854-616“ yra plaukų ir barzdos kirpimo mašina, kuri tikrai atitiks jūsų reikalavimus. Jo neabejotinas pranašumas yra ilgas veikimo laikas. Vos po vienos valandos įkrovimo galime jį naudoti visas 3 valandas. Tai yra vienas geriausių rezultatų rinkoje. Skustuvas turi iš anglinio plieno ašmenis, kurie yra labai patvarūs ir taip pat aštrūs.

Produktas turi 12 skirtingų kirpimo ilgių. Todėl galime pasirinkti tą, kuri geriausiai tinka mūsų tobulai šukuosenai. Rinkinyje taip pat yra du papildomi peiliukai. Vienas iš jų turi specialią „T“ formą, o kitas naudojamas tiksliai barzdos, ūsų ar labai trumpų plaukų ant galvos formavimui.

Prietaisas turi labai efektyvią ličio jonų bateriją. Rinkinyje taip pat yra barzdos šukos. Vartotojai vertina šį produktą už jo funkcionalumą ir labai paprastą valdymą. Jie taip pat labai gerai vertina akumuliatoriaus veikimą.

„Wahl WA9854-616“ plaukų ir barzdos žoliapjovė valdoma baterijomis. Įrenginyje yra nerūdijančio plieno ašmenys. Modelis sveria 554 g.

Privalumai

Baterijos: Modelyje sumontuotos efektyvios baterijos, garantuojančios ilgą darbo laiką. Skirdami 60 minučių akumuliatoriaus įkrovimui, galime būti tikri, kad įrenginys veiks iki 180 minučių. Svarbu tai, kad yra greito įkrovimo galimybė (trukmė yra 1 minutė), o tai leidžia dirbti 3 minutes.

Aukšto anglies plieno: Ašmenims gaminti naudojamas didelio anglies plieno atsparumas mechaniniams pažeidimams. Net ir ilgai naudojant skustuvą, peiliuose neatsiranda korozijos.

Kompaktiški matmenys: Modelis neužima daug vietos, todėl jis telpa ir mažame kosmetikos maišelyje. Todėl galime pasiimti įrangą net ir nedideliam rankiniam bagažui.

Valymo šepetys: Kad įranga būtų švari, gamintojas į rinkinį įdėjo tvirtą šepetį. Tai leidžia kruopščiai prižiūrėti prietaisą.

Trūkumai

Patarimų keitimas: Dėl to, kad antgaliai tvirtai prilimpa prie žoliapjovės, pradžioje jų keitimas atrodo nepatogus.

Remingtonas PG6045

„Remington PG6045“ yra plaukų ir barzdos kirpimo mašina. Komplekte su kūnu yra 5 skirtingi patarimai, kurių dėka galime suformuoti plaukus taip, kaip norime. Mašinoje yra specialūs „Advanced Titanium“ peiliai. Dėl jų savybių jie savaime aštrėja. Todėl labai ilgai mes galime džiaugtis patikimais peiliais, kurie gali dirbti net ir su storiausiais ražienais.

Produktas turi 8 šukas. Kiekvienas iš jų turi skirtingą ilgį ir padės mums nuspręsti, kokie trumpi bus mūsų plaukai juos nusikirpus. Mažiausi paliks mums 1,5 mm plaukų ilgį, o didžiausi – 16 mm. Visas kirpimo mašinėlės dalis galima pastatyti ant specialaus stovo. Tai padeda mums atskirti ir laikyti įrangą.

Vartotojai palieka glostančią nuomonę apie šį įrenginį. Jie ypač vertina jo patikimumą ir funkcionalumą. Daugelis žmonių mano, kad tai kietų plaukų ir barzdos kirpimo mašina už gerą kainą.

Pakraunamas plaukų ir barzdos kirpimo mašinėlė „Remington PG6045“ yra sidabrinės-mėlynos spalvos. Rinkinyje yra 5 keičiamos galvutės.

Privalumai

Stendas: Pridedamas stendas leidžia daug lengviau sutvarkyti vietą vonios lentynoje. Stende yra ne tik kirpimo mašina, bet ir keičiamos galvutės.

Funkcionalumas: Prietaisas laikomas funkcionaliu, nes gali būti naudojamas viso kūno priežiūrai. Su kirpimo mašina galite ne tik kirpti plaukus ant galvos ar smakro, bet ir, pavyzdžiui, plaukus ant krūtinės.

LED indikatorius: Neturime jaudintis, kad akumuliatorius išseks, kai to mažiausiai tikėsimės. Viskas dėl LED indikatoriaus, kuris praneša, kad akumuliatoriaus įkrovos lygis yra mažas.

Trūkumai

Būstas: Nedaugelis žmonių pabrėžia, kad modelio korpuso kokybė nėra pati geriausia.

Kokį plaukų ir barzdos kirpėją rinktis?

Jei jūsų plaukai greitai auga ir neturite laiko reguliariai lankytis kirpykloje, investuokite į kirpimo mašiną. Tokia įranga taip pat naudojama barzdos kirpimui, kuri kelis sezonus buvo labai populiari tarp vyrų. Po kelių bandymų greitai sužinosite, kaip prižiūrėti plaukus namuose. Tačiau pradžioje turite nusipirkti gerą produktą. Kaip nesuklysti apsiperkant? Atsakymą į šį klausimą rasite mūsų straipsnyje. Be to, jo pabaigoje mes apibūdinome tris geriausius plaukų ir barzdos kirpimo mašinas.

Renkantis kirpimo mašiną ir barzdos kirpimo mašiną, turime pateikti keletą taškų. Pirmasis yra galia. Pasirinkime įrangą, ne mažesnę kaip 200 W. Ypač jei turime gana vešlius plaukus ir barzdą. Turėdamas mažiau galios, kirpimo mašina gali perkaisti ir išsijungti pjovimo viduryje.

Kitas aspektas yra įrenginio tipas. Pagrindinis skirstymas yra tarp mėgėjiškos ir profesionalios įrangos. Pirmieji idealiai tinka naudoti namuose. Jie nėra tokie patvarūs kaip profesionalūs modeliai ir turi mažiau galios. Tai taip pat reiškia mažesnę jų kainą. Mes taip pat išskiriame mašinas tarp maitinimo iš tinklo ir su baterijomis. Prijunkite tinklo modelius prie lizdo. Jų naudojimas gali būti keblus, kai jie turi trumpą laidą, o lizdas yra toli nuo mūsų. Šiuo atveju galime sutelkti dėmesį į baterijomis varomą įrangą. Didelis šio tipo skustuvų privalumas yra tas, kad mes galime juos supjaustyti bet kur. Deja, tokie įrenginiai paprastai yra sunkesni nei tinklo modeliai.

Nepamirškime ir medžiagos, iš kurios pagaminti ašmenys. Titano peiliai yra patvariausi. Pirkdami skustuvą su tokio tipo peiliukais galime būti tikri, kad jis mums tarnaus kelerius metus. Plieniniai peiliai taip pat yra geras pasirinkimas, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *