Geri nešiojamieji oro kondicionieriai su šildymo funkcija – 2021 m. Birželio mėn. Reitingai ir apžvalgos

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Nešiojamieji oro kondicionieriai su šildymo funkcija – reitingas

„Tosot TPH12AL“

„Tosot TPH12AL“ oro kondicionieriaus matmenys yra 39 cm x 40 cm x 80. Tai kompaktiškas produktas, kuris tiks bet kurioje patalpoje. Tačiau kompaktiškumas nereiškia efektyvumo. Įrangos galia yra 3,5 kW, o dėl specialiai profiliuoto oro tiekimo kampo temperatūra kambaryje nukrinta po kelių minučių.

Tai 39 kg sveriantis gaminys, tačiau dėl keturių ratų ir plono dizaino jo nešiojimas nėra problema. Aušinant, įrangos veikimo diapazonas yra nuo 16 iki 35 laipsnių C. Oro kondicionierius taip pat turi šildymo funkciją, kurios diapazonas yra: nuo 10 iki 27 laipsnių C. Tai reiškia, kad prietaisas tinka naudoti visus metus.

Komplekte yra valdymo skydelis, kurį taip pat galima įdėti į įrangos korpusą, o valdyti tai labai lengva. Štai kodėl pristatomą oro kondicionierių vartotojai labai dažnai renkasi. Kita priežastis yra efektyvus įrangos veikimas.

„Blaupunkt Moby Blue 1012 Wifi“

„Blaupunkt Moby Blue 1012 Wifi“ yra daugiafunkcis įrenginys, kuris visada padarys mūsų namus malonius. Be vėsinimo funkcijos, oro kondicionierius taip pat atlieka šildymo, džiovinimo ir vėdinimo funkciją. Viename įrenginyje turime kelis įrenginius, kurių dėka sutaupysime vietą namuose ir pinigus. Oro kondicionieriaus aušinimo temperatūros diapazoną galima reguliuoti nuo 18 iki 32 laipsnių C. Taip pat galime rinktis iš 3 skirtingų ventiliatoriaus greičių. Šildymo diapazonas yra nuo 13 laipsnių C iki 27 laipsnių C.

Daugelis vartotojų pabrėžia, kad pateiktą įrangą naudoti yra labai lengva. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti specialią programą į savo telefoną ir naudoti ją norint nustatyti reikiamą temperatūrą, net kai esate toli nuo namų. Įrenginyje yra filtras, ant kurio laikomos žiedadulkės ir alergenai. Mes galime reguliariai plauti šį daiktą.

Tai labai tylus prietaisas. Vartotojai pripažįsta, kad pateiktame oro kondicionieriuje yra labai lengva valdymo sistema, taip pat yra daug naudingų funkcijų.

„Torell Starslim 35H“

„Torell Starslim 35H“ yra nešiojamas oro kondicionierius, kurio aušinimo ir šildymo galia viršija 3 kW. Tai reiškia, kad net ir didelių patalpų atveju prietaisas gali greitai pritaikyti temperatūrą pagal mūsų pageidavimus. Tai yra gana didelis prietaisas, kurį galima lengvai transportuoti dėl ratų buvimo.

Tai įranga su laikmačio funkcija, kurią galima nustatyti iki paros iki oro kondicionieriaus darbo pradžios. Todėl grįžimas iš darbo į vėsius namus vasarą nebeturi būti tik svajonė. Produktas turi apsaugą nuo perkaitimo, todėl neturime jaudintis, kad jis suges.

Pateiktas nešiojamas oro kondicionierius su šildymo funkcija už gerą kainą taip pat turi 3 pakopų ventiliatoriaus funkciją ir oro sausinimą. Tai gerai pristatoma įranga, valdoma kartu su pridedamu nuotolinio valdymo pultu. Oro kondicionierius paprastai giriamas už daugiafunkciškumą ir galimybę nustatyti laikmatį.

Kokį nešiojamąjį oro kondicionierių su šildymo funkcija turėtumėte pasirinkti?

Nešiojamas oro kondicionierius yra labai naudingas prietaisas. Dėl mobilumo galime jį perkelti iš kambario į kambarį. Svarbu tai, kad mums nereikia gaišti laiko montuojant ir išardant. Kai kurie modeliai taip pat turi šildymo funkciją, o tai reiškia, kad šaltomis dienomis jie gali būti papildomas šilumos šaltinis. Ar svarstote pirkti tokį įrenginį? Prieš priimdami sprendimą, perskaitykite mūsų vadovą, kuriame rasite puikių patarimų apie nešiojamus oro kondicionierius.

Jei pasirenkame mobilųjį įrenginį, jo svoris yra labai svarbus. Paprastai įranga sveria nuo 10 kg iki 40 kg. Geriausias 2021 m. Nešiojamas oro kondicionierius su šildymo funkcija yra lengvai transportuojamas. Patikrinkite, ar jame yra rankena ir ratai – šie elementai leidžia perkelti įrangą į kitą kambarį.

Kalbant apie aušinimo galią, šis parametras daugiausia priklauso nuo patalpų, kuriose yra oro kondicionieriai, dydžio. Mažam kambariui nereikia didesnio nei 2 kW galingumo prietaiso, nes pakanka jį greitai atvėsinti. Tačiau jei kambario matmenys viršija 4 mx 4 m, geriau investuoti į įrenginį, kurio galia yra 4 kW – 5 kW.

Kalbant apie oro šildymo funkciją, maksimali temperatūra yra apie 20–30 laipsnių. Jei nuspręsite įsigyti šią funkciją turinčią įrangą, įsitikinkite, kad yra filtras, kuris ne tik aprūpins patalpą drėgme, bet ir neleis alergenų ir erkių plitimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *