Geri Bosch maišytuvai – reitingas ir nuomonės 2023 m. sausio mėn

Bosch maišytuvai – pirkimo vadovas, reitingas ir testas 2023 m

Kokį Bosch maišytuvą pasirinkti ?

Blenderis yra labai naudingas kiekvienoje virtuvėje. Puikiai tinka sumalti daugelį produktų į skanius patiekalus ar gėrimus. Blenderiai tampa vis populiaresni ir gamintojai siūlo daug įdomių modelių, todėl mums vis sunkiau išsirinkti įrangą. Kad pirkimas būtų lengvesnis, parengėme vadovą ir į jį įtraukėme tris geriausi Bosch maišytuvai.

Bosch buvo pripažintas vienu geriausių prekės ženklų visoje Europoje. Įmonė siūlo aukščiausios kokybės produktus. Bosch užsiima įvairių buitinių prietaisų gamyba ir kt. Šio prekės ženklo gaminiai sukurti taip, kad būtų kuo funkcionalesni ir draugiškesni mūsų aplinkai. Bosch instrumentai labai dažnai apdovanojami už įdomų dizainą ir aukštą kokybę.

Blenderiai skirstomi į du pagrindinius tipus. Pirmasis iš jų – stacionarus blenderis, kitaip – ​​taurė. Puikiai tinka kietiems gaminiams šlifuoti, nes pasižymi didele galia. Jis gali veikti savarankiškai, o mes darome ką nors kita. Kita vertus, rankiniai trintuvai reikalauja iš mūsų daugiau dėmesio. Jie yra daug mažesni nei stacionarūs modeliai, taip pat turi mažesnę galią. Dėl to jie tinka rankiniu būdu smulkinti smulkesnius ingredientus. Šio tipo trintuvai yra patogesni, o patiekalus vienu metu galime ruošti daugelyje skirtingų indų.

Geriausia maišytuvo antgalio medžiaga yra nerūdijantis plienas. Ši medžiaga yra labai patvari ir atspari pažeidimams. Kalbant apie rankeną, ji gali būti pagaminta iš plastiko. Dėl to instrumentas yra lengvesnis ir patogesnis.

Nepamirškime ir produkto su pailginto darbo laiko pasirinkimo. Daugelis modelių gali veikti didžiausiu greičiu apie 15 sekundžių. Tačiau šio laiko nepakanka gaminiui sumalti.

Taip pat verta pasidomėti esamomis mus dominančio įrenginio funkcijomis. Labai praverčia peilių greičio reguliavimas, taip pat turbo parinktis, kuri įsibėgėja iki didžiausio greičio. Apsaugos nuo perkaitimo sistema taip pat gali būti geras pasirinkimas.

Bosch maišytuvai – reitingas

Bosch ErgoMixx MSM67170

Sąrašo pradžioje norime supažindinti jus su Bosch ErgoMixx MSM67170. Šio modelio galia siekia iki 750 W. Tai vienas galingiausių rinkoje esančių maišytuvų. Dėl to galime lengvai sumalti net labai kietus produktus, pvz., ledo kubelius. Tam tikrai mums padės turbo funkcija, kuri akimirksniu įjungs didžiausią greitį. Prietaisas taip pat aprūpintas impulsiniu režimu. Jo dėka lengviau sumaišyti net ir tirštus padažus.

Be to, blenderis turi net 12 sukimosi lygių. Tai leidžia mums puikiai suderinti įrenginio veikimą su norimų šlifuoti gaminių tipu. Tai geriausias Bosch maišytuvas 2023 m Jis turi labai naudingą antgalį – plaktuvą, kuriuo galima plakti putas ar paruošti tešlą blynams.

Komplekte yra specialus indas, kurio dėka gaminių paruošimas yra labai saugus. Papildomas prietaiso privalumas – galimybė visas jo dalis plauti indaplovėje. Be to, produktas veikia labai tyliai. Šis maišytuvas buvo laikomas labai funkcionaliu ir tvirta įranga.

Bosch MSM66150

Kitas modelis, kurį norime pristatyti, yra Bosch MSM66150. Jo galia – 600 W. Didžiausias šio įrenginio privalumas – ergonomiška forma, kuri puikiai telpa mūsų rankoje. Naudoti maišytuvą yra labai patogu. Be to, tai taip pat palengvina neslidi rankena su minkšta danga.

Gaminys turi 12 greičio reguliavimo lygių, taip pat turbo funkciją. Visi prietaiso galai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Juos galime drąsiai naudoti net ir malant karštus gaminius. Antgaliai nepraras savo savybių plaunant juos indaplovėje. Dėl to prietaisą galime naudoti daugelį metų.

Modelis aprūpintas specialiai patentuoto dizaino peiliukais. Jų dėka net kiečiausi produktai susmulkinami per kelias sekundes. Komplekte yra plaktuvas putoms plakti ir specialus indas patogesniam šlifavimui. Vartotojai nustatė, kad MSM66150 yra tvirtas Bosch trintuvas už gerą kainą. Jie ypač vertina estetinę gaminio išvaizdą ir aukštą kokybę.

Bosch MSM88190

Produktas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra MSM88190. Jo korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, o apatinė dalis – iš metalo. Ši įranga išsiskiria estetine, juoda ir plieno spalva. Įrenginio galia siekia 800 W, todėl galima sumalti daugumą produktų, įskaitant labai kietas daržoves ar ledo kubelius, nebijant sugadinti variklio.

Tačiau jis naudojamas ne tik šlifavimui. Įranga turi daug papildomų funkcijų. Galime susmulkinti, išmušti putas, užminkyti tešlą. Dėl impulsinio veikimo galime naudoti ir kaip maišytuvą. Dėl to jis pakeis daugelį kitų virtuvės prietaisų. Be to, jo sukimosi darbas kontroliuojamas 12 žingsnių reguliavimu, leidžiančiu valdyti gaminio ašmenų greitį.

Be to, komplekte yra konteineris ir neslystantis pagrindas. Tai žymiai padidina gaminio naudojimo saugumą. Be to, jo laidas yra spiralinis, todėl jo nereikia vynioti. Vartotojai labai teigiamai kalba apie Bosch MSM88190 maišytuvą. Jie ypač vertina didelę galią ir kompaktišką dydį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *