Geriausios akumuliatorinės žoliapjovės – reitingas ir apžvalgos 2023 m. sausio mėn

Akumuliatorinė žoliapjovė – pirkimo vadovas, reitingas ir bandymas

Akumuliatorinė žoliapjovė yra viena iš sodo priežiūros priemonių. Leidžia pjauti žolę sunkiai pasiekiamose vietose, veikia tyliai, yra lengvas ir patogus. Prieš pirkdami tinkamą įrenginį dažnai susiduriame su klausimu, koks produktas bus tinkamas ir pateisins mūsų lūkesčius. Jei jums įdomu, kuris iš rinkoje esančių modelių yra geriausias, siūlome, atsižvelgiant į vartotojų nuomones, Karcher LTR 18-30 baterijų rinkinys 1.444-311.0. Dėl šios lengvos ir patogios akumuliatorinės žoliapjovės galime greitai pjauti žolę tradicinėms žoliapjovėms nepasiekiamose vietose. Dėl mažo svorio ir patogių rankenų naudotis įranga lengva ir patogu. Prietaisas yra tylus, tikslus ir gali būti pritaikytas pagal jūsų poreikius. Tačiau jei šis gaminys jums nepatinka, rekomenduojame pasidomėti ir akumuliatoriniu žoliapjove Grafito energija+ 58G030. Jis skirtas žolei pjauti sunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, po sodo baldais arba palei tvorą. Jei jus domina kiti pasiūlymai iš mūsų sąrašo, perskaitykite likusią straipsnio dalį.

Pirkimo vadovas – kokią akumuliatorinę žoliapjovę pirkti?

Valymas sode dažnai asocijuojasi su sunkiu ir sunkiu darbu, kuriam turime skirti daug laiko. Prie sienos augančios storos piktžolės ir stora žolė – sunkūs priešininkai, todėl jų pašalinimas dažniausiai mums sukelia didžiausių problemų. Norėdami palengvinti savo gyvenimą, vartotojai ieško specializuotos įrangos, sukurtos tokio tipo specialioms užduotims atlikti. Taigi, jei ieškote geriausio sprendimo, apsvarstykite galimybę įsigyti akumuliatorinę žoliapjovę. Įranga yra bevielė, todėl jums nereikės atpainioti ilgų laidų ar nepamiršti kaupti degalų. Su įrenginiu galėsite nupjauti net labai didelį plotą, kurį riboja tik baterijos veikimo laikas. Tačiau atminkite, kad tarp turimų modelių yra ir itin efektyviai veikiančių, ir kitų – nekokybiškų, pigių gaminių su sugedusiais komponentais. Taigi, kaip nuspręsti, kokią akumuliatorinę žoliapjovę pasirinkti? Štai keletas patarimų, kurie padės priimti teisingą sprendimą.

Pjovimo blokas – kuri akumuliatorinė žoliapjovė yra geriausia?

Sprendimas pasirinkti įrenginį, be kita ko, turėtų būti pagrįstas: ant kurios pjovimo dalies yra sumontuotas modelis. Šiuo metu populiariausi yra meškerės, plastikiniai peiliai ir metaliniai peiliai. Žoliapjovės mechanizmas puikiai tinka pjauti plonus augalus, pavyzdžiui, žolę ar mažas piktžoles. Pagrindinis nailono pluošto privalumas yra tas, kad galime lengvai jį papildyti. Kai linija nutrūksta arba tampa nuobodu, reikiamoje vietoje įkiškite naują siūlą ir tęskite darbą.

Tačiau svarbu pasirinkti vejapjovės tipui tinkamą pluoštą. Visa ši informacija parašyta įrangos vadove. Šią prietaiso savybę būtina patikrinti iš anksto, nes jos efektyvumas priklauso nuo meškerės storio. Ploni siūlai nuo 1,2 mm iki 2 mm idealiai tiks sklypų, kuriuose auga smulkūs augalai ir žolė, savininkams. Tačiau jei jūsų kieme atsirado didelių piktžolių, nuspręskite įsigyti žoliapjovę, kurios valas skersmuo nuo 2,7 mm iki 3 mm. Atminkite, kad naudojant per ploną arba per storą pluoštą gali kilti ne tik problemų su sriegiu, bet ir paspartėjusi linija gali išslysti iš mechanizmo ir jus rimtai sužaloti. Tiems, kuriems reikia galingos žoliapjovės, kad būtų galima pjauti sausas šakas ir storus stiebus, rekomenduojame prietaisus su plastikiniais arba metaliniais peiliais.

Kieta ir kompaktiška medžiaga pjauna beveik visų rūšių augalus, todėl galime lengvai išvalyti net labai užterštą sodą. Peilio, pagaminto iš plastiko, pranašumas yra jo kaina ir paprastas valymas. Tiesiog nuvalykite elementą drėgnu skudurėliu ir leiskite jam išdžiūti. Tačiau metalinės dalys yra daug patvaresnės. Nors jų priežiūra yra daug reiklesnė, jie tikrai jums tarnaus ilgus metus. Be to, nuobodžius peilius galima lengvai pagaląsti, o tai praplečia įrenginio veikimo galimybes.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Galvos forma

Geriausia benzininė žoliapjovė yra patogus prietaisas, kuris greitai nupjauna net ir labai kietus stiebus. Tačiau, kad įranga veiktų tinkamai, ji turi būti aprūpinta geriausios klasės galvute. Priklausomai nuo sodo užterštumo laipsnio, galite rinktis apvalius arba trikampius antgalius.

Apvalios galvutės yra subtilesnės. Jie puikiai dera su minkšta žole ir mažais augalais. Prietaisas atlieka tolygius sukimus, kurie nesukelia nepakeliamo triukšmo. Todėl tokia įranga bus geras pasirinkimas mažam sklypui, kur darbas apsiriboja žolės karpymu ir piktžolių naikymu.

Daug sunkesniems darbams naudojamos trikampės galvutės. Jėga, kuria ant kampų padėti peiliai įsibėgėja, yra tokia didelė, kad žoliapjovė gali lengvai nupjauti net ir labai storus stiebus. Be to, prietaisas yra itin tikslus. Taigi galime tiksliai sumodeliuoti veją, alpinariumą ar net mažus krūmelius. Tačiau atminkite, kad trikampė galvutė greičiau nusidėvi valą ir nubunkina peilius. Taigi jūs turite būti pasirengę dažnai tikrinti pjovimo dalį.

Baterija

Labai svarbus bet kurios belaidžio žoliapjovės elementas yra jo baterija. Būtent ji ir nulemia, ar darbai bus atlikti greitai, ar taps mums nepatogumu. Prieš pirkdami perskaitykite vartotojo vadovą, kiek laiko reikia krauti įrenginį ir kiek laiko veiks pilnai įkrauta baterija.

Šiais laikais žoliapjovėse yra sumontuoti galingi akumuliatoriai, kurie leis nepertraukiamai pjauti apie valandą. Darant prielaidą, kad pjovimo paviršius tam tikrame modelyje yra apie 20 cm2, per 60 min. galėsite sutvarkyti gana didelę kiemo dalį. Žinoma, viskas priklauso nuo jūsų įgūdžių ir praktikos. Vieną valandą nepertraukiamai veikiančio akumuliatoriaus įkrovimo laikas yra maždaug 3 valandos.

Akumuliatorinės žoliapjovės geromis kainomis

Priklausomai nuo prekės ženklo ir atskirų komponentų kokybės, žoliapjovės siūlomos skirtingomis kainomis. Vengdami pigiausių sprendimų, turėtume atkreipti dėmesį į įrenginius, kurių kaina yra apie 200 PLN. Tai paprasti įrenginiai su gana gero dizaino. Jei jums rūpi aukščiausios klasės produktas, turite būti pasirengę išleisti iki 500 PLN.

7 geriausios akumuliatorinės žoliapjovės. Nuomonės 2023 m

Žemiau pateikiame akumuliatorinių žoliapjovių reitingą, kuris padės išsirinkti jūsų lūkesčius atitinkantį gaminį. Sąraše yra lengvi ir patogūs modeliai, kurie lengvai pasiekia sunkiai pasiekiamas vietas, o jų valdymas nėra sudėtingas.

1. Karcher LTR 18-30 baterijų rinkinys, akumuliatorinis žoliapjovė 1.444-311.0

Jis dirba 7800 aps./min Karcher akumuliatorinė žoliapjovė LTR 18-30 baterijų rinkinys 1.444-311.0 ir siūlo 30 cm pjovimo skersmenį. Pjovimas atliekamas naudojant susuktą liniją, uždėtą ant galvos. Įranga vartotojui pristatoma kartu su 18 V talpos baterija 2,5 Ah. Baterija visiškai įkraunama naudojant pridedamą įkroviklį per 83 minutes. Su komplekte esančia baterija, žoliapjovė, visiškai ją įkrovus, apims apie 350 m². Kai reikia didesnio našumo, tiesiog pakeiskite akumuliatorių į 5,0 Ah talpos baterijątada vienas įkrovimas sumažins 700 m² ploto.

Be akumuliatoriaus, papildoma įranga apima: Spiralė, tarpiklis, kampo reguliavimas, papildoma rankena ir besisukanti pjovimo galvutė. Pjovimo tikslumui ir naudojimo patogumui įtakos turi įrangos aprūpinimas dviejų rankų teleskopine rankena su aukščio reguliavimu. Taip reikia nustatyti įrangą taip, kad operatorius dirbtų patogioje, vertikalioje padėtyje. Įrangos svoris be priedų 2,5 kg, o jos matmenys: ilgis 1325 mm, plotis 312 mm, aukštis 315 mm.

Sodo savininkai žino, kad norint tinkamai jį prižiūrėti, būtina įsigyti sodo žoliapjovę. Karcher LTR 18-30 atitinka visus patogiai įrangai keliamus reikalavimus.

Privalumai

Įrangos komplektiškumas:

Įsigijus belaidę žoliapjovę, ji yra paruošta darbui iš karto išėmus iš dėžės. Jame yra visa įranga, įskaitant prijungtą akumuliatorių.

Rankena:

Teleskopinė rankena su dviem laikymo vietomis darbo metu, leidžianti reguliuoti aukštį, leidžia kiekvienam vartotojui reguliuoti įrangos aukštį pagal savo ūgį ir bus ergonomiška naudoti.

Sunkiai pasiekiamos vietos:

Dėl besisukančios pjovimo galvutės ir jos aukščio reguliavimo įranga patogiai pjauna žolę išilgai takų ir terasų, taip pat susidoroja su kirpimu po žemais krūmais ir kitomis kliūtimis.

Veiksminga baterija:

Darbo talpa su prijungta 18 V ir 2,5 Ah baterija yra apie 350 m² vienu įkrovimu.

Automatinis linijos reguliavimas:

Dėl automatinio pjovimo linijos ilgio reguliavimo funkcijos ji visada yra tinkamo ilgio darbui, o pjūvis yra tikslus ir nekelia triukšmo.

Trūkumai

nešiojimo diržas:

Kaip trūkumą kai kurie naudotojai įvardija, kad nėra diržo, kuris veiktų kaip nešiojimo diržas, kuris padėtų išlaikyti žoliapjovę reikiamame aukštyje ir palengvintų operatoriaus rankas turint didesnę darbo sritį.

2. Graphite Energy+ 58G030 baterijų žoliapjovė

Akumuliatorinė žoliapjovė Graphite Energy+ 58G030 yra patogus prietaisas naudoti. Darbas su juo nėra labai varginantis. Įtaka…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *