Geri A3 spalvų lazeriniai spausdintuvai

Geriausias A3 spalvų lazerinis spausdintuvas OKI C823N. Kaip galite būti tikri, kad būtent šis modelis turėtų būti pirmoje vietoje mūsų parengtame reitinge? Atsakymas į šį klausimą nėra sunkus. Minėtas įrenginys yra funkcionalus, tvirtai pagamintas ir lengvai naudojamas. Spausdintuvas veikia su aparatūra su skirtingomis operacinėmis sistemomis, todėl jo konfigūracija neturėtų kelti problemų. Įrenginys palaiko ne tik A4, bet ir kitus. Vartotojai, nusprendę įsigyti produktą, tikina, kad jis garantuoja aukštos kokybės spaudinį per trumpą laiką. Kitas didelis privalumas yra tai, kad modelį galima įsigyti už prieinamą kainą, atsižvelgiant į kitos rinkoje esančios įrangos įsigijimo išlaidas. Antroji vieta reitinge buvo A3 spalvų lazerinis spausdintuvas „HP Color LaserJet Enterprise M750DN“. Jis yra efektyvus – gali atspausdinti iki 120 000 puslapių per mėnesį. Produktas parduodamas komplekte su kasetėmis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

A3 spalvų lazeriniai spausdintuvai – reitingas

OKI C823N

Spausdintuvas OKI C823N leidžia spausdinti dokumentus nuo A6 iki A3 (laikmenos, sveriančios nuo 64 g / m2)2 iki 256 g / m2). Gaminys gali veikti bendro tinklo režimu (kuriam priskirtas iki 20 vartotojų). Prietaiso matmenys: 44,9 cm x 55,2 cm x 36 cm. Aukščiau pateiktas modelis sveria apie 37 kg.

A3 spausdinimo greitis yra 13 ppm (tiek nespalvotiems, tiek spalvotiems dokumentams). Įranga turi gilaus miego režimą, kuris leidžia taupyti energiją, taip pat dvipusio spausdinimo galimybę. Šis kainos ir kokybės santykio A3 spalvų lazerinis spausdintuvas turi baltą, tvirtą, įbrėžimams ir įtrūkimams atsparų korpusą.

Remiantis vartotojų nuomone, prietaisą lengva naudoti ir jis yra labai praktiškas. Su jo pagalba galime greitai atspausdinti dokumentus iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, nereikia įdiegti programos. Daugelis žmonių giria OKI C823N modelį ir už trumpą perėjimo iš miego į spausdinimo režimą laiką.

„OKI C823“ yra geras A3 spalvų lazerinis spausdintuvas iki 3000 zlotų. Prietaiso matmenys: plotis – 44,9 cm, gylis – 55,2 cm ir aukštis – 36 cm. Modelis sveria apie 37 kg.

Privalumai

Universalumas: Spausdintuvas suderinamas su „Windows“, „Mac OS“ ir „Linux“ aparatine įranga. Nesvarbu, kokį kompiuterį turite, galėsite laisvai susieti abu įrenginius ir palengvinti darbą.

Skirtingi formatai: Šis modelis leidžia spausdinti ne tik A3 formatu, bet ir, be kita ko, dydžiai: A4, A5, A6 arba B5. Naudodami įrangą galime spausdinti ir reklaminius skydelius ar vokus.

Saugumas: „OKI C823N“ turi veiksmingą apsaugos sistemą, kurios dėka saugomi saugomi duomenys. Daugiapakopis vartotojo autentifikavimas neleidžia pašaliniams asmenims prieiti prie įrenginio.

Spausdinimas ant įvairių medžiagų: Spausdintuvo funkcionalumui neabejotinai turi įtakos tai, kad spausdinant galima naudoti medžiagas, kurių svoris nuo 64 g / m2 iki 256 g / m2.

Vykdymas: Tvirtai pagamintas korpusas labai gerai apsaugo vidinį mechanizmą ir apsaugo nuo aparatūros gedimų.

Defektai

Triukšmas: Modelis sukuria 52 dB triukšmą. Pasak vartotojų, šis parametras yra gana didelis, o tai gali būti apsunkinta ilgai naudojant.

„HP Color LaserJet Enterprise M750DN“

„HP Color LaserJet Enterprise M750DN“ matmenys: 54,4 cm x 58,6 cm x 46,5 cm. Prietaisas sveria apie 52,4 kg. A3 spalvų dokumentų spausdinimo greitis yra iki 30 ppm. Įranga yra labai paprasta naudoti, be to, ją galima greitai prijungti prie pasirinktos tinklo grupės, leidžiant belaidį ryšį su keliais kompiuteriais vienu metu.

Naudojant momentinio įjungimo technologiją, aparatas pradeda spausdinti po 16 sekundžių po energijos taupymo. Didelis įrangos privalumas yra tai, kad ji automatiškai atpažįsta popieriaus dydį ir tipą, kad būtų užtikrinta gera spausdinimo kokybė.

Kaip įtikina vartotojai, gaminys yra elegantiškas ir lengvai pritaikomas prie likusios biuro įrangos. Spausdintuvas turi dvipusio spausdinimo funkciją, leidžiančią taupyti popierių. Be to, minėtas modelis taupo energiją, tai patvirtina „Energy Star“ sertifikatas.

„HP Color LaserJet Enterprise M750DN“ spalvoto lazerinio spausdintuvo matmenys yra maždaug 71,4 cm pločio, 73 cm gylio ir 71,8 cm aukščio. Produktas sveria daugiau nei 50 kg.

Privalumai

Pridedami priedai: Įrenginyje yra 4 iš anksto įdiegtos „HP LaserJet“ dažų kasetės. Išpakavę spausdintuvą ir atitinkamą konfigūraciją, galime pradėti jį naudoti.

Paslauga: Komplekte yra gerai parengta instrukcija, vadinama vartotojo vadovu. Knygoje yra visa reikalinga informacija apie įrangą, todėl ją daug lengviau naudoti.

Spektaklis: „HP Color LaserJet Enterprise M750DN“ yra produktyvus įrenginys. Maksimali mėnesio produkto apkrova yra iki 120 000 puslapių.

Spausdinkite ant kito popieriaus: Pateiktas spausdintuvas neabejotinai yra funkcionalus įrenginys. Su jo pagalba galite spausdinti ne tik ant paprasto popieriaus, bet ir ant kitų rūšių popieriaus, pvz., Perdirbto, blizgaus ar atsparaus plyšimui.

Defektai

Sunku nešiotis: Gaminys yra sunkus, todėl dažniausiai turime paprašyti, kad kas nors kitas padėtų jį perkelti.

Konica Minolta bizhub C360

Daugelis žmonių rekomenduoja spalvotą lazerinį spausdintuvą „Konica Minolta bizhub C360“, todėl nusprendėme jį įtraukti į savo reitingą. Modelio matmenys 64,3 cm x 84,8 cm x 77 cm, o jo svoris yra apie 98 kg. Nors gaminys yra gana sunkus, jo nešiojami ratai yra lengvi dėl ratų, esančių prie pagrindo.

Prietaisas gali spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti dokumentus. Spausdinimo greitis yra 36 puslapiai per minutę. Įranga tinka ne tik A3, bet ir A5 bei A4 formato popieriams. Modelis turi įmontuotą apdailą, leidžiantį padaryti vizualiai patrauklias knygeles.

Vartotojai vertina patrauklią spausdintuvo kainą, funkcionalumą ir estetinį dizainą. Įrenginys turi santykinai didelius mygtukus ir aiškų ekraną, todėl įrangą nustatyti patogu ir paprasta. Dar vienas palengvinimas darbe – meniu lenkų kalba.

„Konica Minolta bizhub C360“ yra spalvotas lazerinis spausdintuvas, kurio matmenys: 64,3 cm x 84,8 cm x 77 cm ir sveria apie 98 kg.

Privalumai

Spausdinimo greitis: Pateiktas prietaisas bus tinkamas biurams, nes jam būdingas efektyvus darbas. Per vieną minutę modelis išspausdina 36 puslapius (juodai baltus ir spalvotus).

Funkcionalumas: „Konica Minolta bizhub C360“ yra ne tik spausdintuvas, bet ir skaitytuvas bei kopijuoklis. Įranga yra itin funkcionali – todėl ją galima naudoti įvairiems biuro darbams.

Ekologiškas: Produktas yra ne tik efektyvus, bet ir draugiškas aplinkai. Vokietijos „Blue Angel“ sertifikatas patvirtina mažas prietaiso energijos sąnaudas. Verta pridurti, kad modelis buvo pagamintas iš perdirbamų medžiagų.

Defektai

Tai užima daug vietos: Spausdintuvas užima daug vietos, todėl tiks tik dideliems biurams.

„Ricoh SP6430DN“

„Ricoh SP6430DN“ yra kompaktiškų matmenų (45,9 cm x 39,2 cm x 34,8 cm) įrenginys, leidžiantis spausdinti nuo A6 iki A3. Produktas sveria apie 22,2 kg ir turi estetinį baltos ir pilkos spalvos korpusą. Įšilti užtrunka 16 sekundžių, o spausdinimo greitis yra 38 ppm.

Geriausi A3 spalvų lazeriniai spausdintuvai turi didelės talpos popieriaus dėklą, kurio nereikia per dažnai pildyti. Dėl šios priežasties parodytas modelis turi kasetę, kurioje telpa iki 500 lapų. Be to, ši įranga leidžia belaidžiu ryšiu prisijungti prie kompiuterių, priklausančių vienai tinklo grupei, taip pat su išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais ir kitais mobiliaisiais įrenginiais.

„Ricoh SP6430DN“ spausdintuvas veikia patikimai, o komplekte esantys dažai leidžia mums atspausdinti iki 6000 puslapių (A4 formatu). Mažas ekranas leidžia labai lengvai pasirinkti tinkamus spausdinimo parametrus.

Kokį A3 spalvų lazerinį spausdintuvą pasirinkti?

Dauguma rinkoje esančių spausdintuvų leidžia spausdinti standartinio formato dokumentus, pvz., A4 ir A5. Tačiau gali atsitikti taip, kad mums reikės šiek tiek didesnių plakatų, formų ar grafikos, pvz., A3 formato. Kaip rasti funkcinę įrangą, kuri leistų mums juos atspausdinti? Į kokias produkto savybes turėtumėte atkreipti dėmesį? Atsakymus į šiuos klausimus rasite mūsų vadove. Pabaigoje mes įtraukėme reitingą, kuriame pristatėme 3 spalvotus lazerinius spausdintuvus, spausdinančius ant A3 dydžio popieriaus. Pateikti įrenginiai yra funkcionalūs, lengvai naudojami ir, be to, praktiškesni nei rašaliniai spausdintuvai.

Jei mums rūpi mažos eksploatavimo išlaidos ir aukšta spaudinio kokybė bei ilgaamžiškumas, lazerinė įranga yra labai geras pasirinkimas. Šio tipo gaminiai yra efektyvūs ir labai efektyvūs. Be to, šiai grupei priklausantys prietaisai dažniausiai taupo energiją, todėl dažnas jų naudojimas neturėtų didinti sąskaitų už elektrą.

Geriausias A3 spalvų lazerinis spausdintuvas 2021 m. Leidžia per trumpą laiką paruošti reikiamus dokumentus. Norėdami įsitikinti, kad spausdinimas neužtrunka per ilgai, patikrinkite spausdinimo greitį. Paprastai tai yra keli puslapiai per minutę, nors šiuolaikinių įrenginių atveju tai gali būti iki kelių dešimčių puslapių. Lygiai taip pat svarbu, kiek laiko užtrunka, kol spausdintuvas pereina iš miego režimo į parengtą naudoti. Tai neturėtų trukti ilgiau nei apie 20 sekundžių, kitaip įranga nebus tokia patogi, kaip tikėjomės.

Ieškodami gero spausdintuvo, patikrinkime, ar pasirinktas modelis leidžia spausdinti tiesiai iš išmaniojo telefono ar kitų mobiliųjų įrenginių ir ar jį galima sukonfigūruoti keliais kompiuteriais (belaidžiu ryšiu …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *