Geras ašinis elektrinis gyvatvorių žoliapjovė

Elektrinis gyvatvorių žoliapjovė – pirkimo vadovas, reitingas ir bandymas

Jei jus domina elektrinės gyvatvorių žirklės, perskaitykite mūsų reitingą, kuris padės išsirinkti efektyviausią ir geriausiai tinkančią įrangą. Gardena Ths Li-18/42 yra sodo įrankis, garantuojantis efektyvų darbą. Įranga maitinama akumuliatoriumi, todėl nėra maitinimo laido, kuris galėtų apriboti mūsų judesius kirpant mažas šakeles. Be to, modelis turi reguliuojamą rankeną, kurios ilgis siekia iki 3 m. Norint tiksliai apdirbti gyvatvorę, nereikia naudoti kopėčių. Papildomas įrangos privalumas yra mažas svoris, o tai reiškia didesnį naudojimo patogumą. Nesijaudinkite, kad netrukus po darbo pajusite nemalonų rankų skausmą. Mes taip pat turime jums kitų, vienodai įdomių pasiūlymų. Elektrinis gyvatvorių žirklė reitinge užėmė antrąją vietą NGW 710 vadovas. Jie garantuoja maksimalų saugumą darbo metu dėl apsauginio jungiklio ir tvirtos rankų apsaugos. Įranga turi geros formos rankeną.

3 geriausi elektriniai gyvatvorių žoliapjovės. Nuomonės 2021 m

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

1. Gardena Ths Li-18/42 elektrinės žirklės. Į gyvatvorę

„Gardena Ths Li-18/42“ įranga maitinama baterijomis, o visiškai įkrauta baterija veikia iki 75 minučių. To pakanka, kad būtų galima tiksliai nupjauti gyvatvorę ir visus sodo krūmus. Produktas sveria 4,9 kg, o pjovimo juostos ilgis yra 42 cm. Įrenginyje yra akumuliatoriaus įkrovos indikatorius, vidutiniškai įkraunama 3 valandas.

Pateiktose žirklėse sumontuota teleskopinė rankena, kuri garantuoja darbinį atstumą iki 3 m. Naudodami įrangą, galime greitai nupjauti ne tik aukštą gyvatvorę, bet ir žemus augalus, per daug nesilenkdami. Todėl tai idealus modelis vartotojams, turintiems stiprų nugaros skausmą.

„Gardena Ths Li-18/42“ modelį vartotojai įvertino už patikimumą. Besisukanti pjovimo galvutė leidžia nukirpti aukštas šakas nuo žemės, neužlipant kopėčiomis. Įrankis leidžia nustatyti bet kokį rankenos ilgį, kad galėtume nukirpti visus sodo augalus, kaip norime.

Elektrinis gyvatvorių žoliapjovė „Gardena Ths Li-18/42“ veikia su baterijomis. Įrenginio nuotolis yra iki 3 m.

Privalumai

Besisukanti pjovimo galvutė: Pateiktas sodo įrankis turi besisukančią pjovimo galvutę, kurios dėka lengviau sureguliuoti įrangos nustatymus pagal esamus poreikius. Gyvatvorės viršūnės apipjaustymas yra tikslus, net nenaudojant kopėčių.

Maitinimo šaltinis: Įrenginys maitinamas baterijomis, o tai reiškia, kad niekas nevaržo mūsų judesių. Mes neturime jaudintis dėl per trumpo kabelio, galime dirbti nepriklausomai nuo to, ar netoliese yra maitinimo šaltinis.

Reguliuojamas rankenos ilgis: Modelis turi reguliuojamą rankeną, kurios didžiausias diapazonas yra 3 m. Dėl to jums nereikia naudoti kopėčių pjaunant net aukštą gyvatvorę.

Svarstyklės: Įranga sveria 3,4 kg ir yra vienas lengviausių modelių, kuriuos galima rasti parduotuvėse. Elektrinio gyvatvorių žoliapjovės bandymas patvirtina, kad „Gardena Ths Li-18/42“ yra patogu naudoti.

Įkrovos lygio indikatorius: Ant korpuso yra indikatorius, rodantis įrankio įkrovimo būseną.

Defektai

Santykinai mažiems augalams: Prietaisas rekomenduojamas siauroms gyvatvorėms ir mažiau efektyvus pjaunant didelio skersmens šakeles.

2. Elektrinės žirklės. Apsidraudimo lyderiui NGW 710

Kiekvienas, norintis už gerą kainą nusipirkti elektrinį gyvatvorių žoliapjovę, turėtų patikrinti „Lider NGW 710“ modelį. Tai yra maitinimas iš elektros tinklo, turintis 710 W variklį. Įrankis turi 53 cm ašmenis ir teleskopinę rankeną darbiniam diapazonui aukštyn iki 2,80 m.

Žirklės yra lengvos (sveria 4,6 kg) ir turi gerai profiliuotas rankenas. Produktą lengva laikyti ir nešiotis. Be to, įranga yra lengvai manevruojama ir gali genėti iki 2,7 cm skersmens šakas. Jei reikia, mes galime atjungti strėlę ir naudoti įrankį kaip įprastą elektrinį genėjimą.

Produkto privalumai: patogumas, atsparumas smūgiams ir lengvas valdymas. Daugelis vartotojų teigia, kad „Lider NGW 710“ žirklės užtikrina itin patogų darbą, nes leidžia reguliuoti galvos kampą. Naudodami aukščiau aprašytą prietaisą, mes tikrai puikiai apkarpysime gyvatvorę ir šliaužiančius augalus, tokius kaip kadagys ar Sibiro mikrobiota.

„NGW 710 Leader“ yra geras elektrinis gyvatvorių žoliapjovė ant pratęsimo svirties iki 300 zlotų. Jo galia yra 710 W. Maksimalus šakų skersmuo yra 27 mm.

Privalumai

Atsparumas: Sodo įrankis pagamintas iš geros kokybės medžiagų, pasižyminčių ilgaamžiškumu. Aparatūra yra mažiau linkusi į gedimus ir ilgiau išlaiko savo pradinę išvaizdą.

Tinkamos formos rankena: Sijos gyvatvorių žoliapjovė turi atitinkamai pagamintą rankeną. Jis atitinka rankos formą, todėl įrangą prižiūrėti patogu. Įrankis neslysta iš rankos ir yra lengvai valdomas.

Darbo sauga: Prietaisą saugu naudoti, nes jame yra rankinė apsauga ir dviejų rankų saugos jungiklis.

Galimybė dirbti be strėlės: Įranga taip pat gali būti naudojama be strėlės, o tai, pasak vartotojų, yra praktiškas sprendimas.

Defektai

Svarstyklės: Prietaisas sveria daugiau nei 4,5 kg, todėl ilgas darbas su juo gali varginti.

3. Nac Phe90-Ch gyvatvorių žoliapjovė

Produkto Nac Phe90-Ch galia yra 900 W, o ašmenų ilgis-41 cm. Įrankis maitinamas iš elektros tinklo. Prietaiso dėka mes galime lengvai nupjauti iki 2 cm skersmens šakas. Įranga veikia tyliai, todėl kaimynams tikrai netrukdysime.

Kadangi žirklės varomos elektra, jos nesudaro teršiančių išmetamųjų dujų. Įrankis turi efektyvų variklį, kad patikimai veiktų. Maksimalus strėlės ilgis yra 2,4 m, todėl galime lengvai apkarpyti net aukščiausius sodo krūmus. Svarbu tai, kad įranga turi reguliuojamą pjovimo galvutę, todėl dirbdami galime būti tikslūs.

Remiantis vartotojų nuomone, „Nac“ žirklės yra patogios naudoti ir gerai tinka rankai. Be to, gaminį lengva naudoti, o visi valdymo mygtukai yra matomoje vietoje, todėl tikrai nespausite netinkamo mygtuko.

„Nac Phe90-Ch“ elektrinės gyvatvorių žoliapjovės galia yra 900 W. Darbinis diapazonas yra 180 cm. Didžiausias šakų skersmuo yra 20 mm.

Privalumai

Efektyvus variklis: Dėl to, kad įrangoje sumontuotas efektyvus variklis, galima intensyviai dirbti. Net jei gyvatvorių kirpimas užtrunka ilgai, jums nereikės daryti per daug pertraukų, kol gyvatvorių žoliapjovė veikia.

Puikus atlikimas: Korpusui gaminti buvo naudojamas geros kokybės plastikas, kuris yra atsparus iškraipymams ir įbrėžimams.

Likimas: „Nac Phe90-Ch“ bus naudingas ne tik apkarpant gyvatvorę, bet ir krūmus bei smulkesnes šakas. Šių žirklių pagalba galėsime pasirūpinti savo sodo estetine išvaizda.

Defektai

Svarstyklės: Kai kurie vartotojai teigia, kad įranga yra sunki, o mėgėjams tai gali būti nepraktiška.

Kokį elektrinį gyvatvorių žoliapjovę turėčiau pasirinkti?

Genėti aukštą gyvatvorę neturi būti sunku ar pavojinga. Jei perkame praktiškas žirkles ant prailginimo rankos, mums nereikės statyti kopėčių ar bijoti, kad netiksliai apkarpysime krūmus. Įdomu, kaip rasti tinkamą įrangą? Visas abejones tikrai išsklaidys šis vadovas. Be apsipirkimo patarimų, čia taip pat rasite trijų populiarių prekės ženklų elektrinių žirklių reitingą.

Kadangi rankiniai genėtojai dažniausiai naudojami žemoms gyvatvorėms apipjaustyti, daugelis mano, kad jie yra nepraktiški. Elektriniai modeliai laikomi funkcionalesniais ir patogesniais naudoti, nes augalams apkarpyti nenaudojame daug jėgos. Sijos įranga leidžia tiksliai nupjauti net labai aukštą gyvatvorę, nestovint ant kopėčių, nuo kurių galite lengvai nukristi.

Tarp šiuolaikinių žirklių išskiriame modelius, maitinamus iš tinklo ir baterijų. Prieš pradedant, pirmieji turi būti prijungti prie maitinimo šaltinio, todėl dažnai reikia naudoti ilgą ilgintuvą. Įkraunami modeliai to išvengia, tačiau atminkite, kad įmontuotą akumuliatorių reikia reguliariai įkrauti. Šiuo atveju pasirinkimas labai priklauso nuo mūsų įpročių ir pageidavimų.

Geriausias elektrinis gyvatvorių žoliapjovė 2021 m. Aprūpintas galingu varikliu, ne mažesniu kaip 500 W. Mašinos pavaros blokas neturėtų būti per silpnas, nes yra tikimybė, kad įrankis nebus labai geras apkarpant kietas ir storesnes šakas.

Atsižvelgiant į tai, kad darbas su žirklėmis turėtų būti patogus, būtina patikrinti, ar produktas gerai tinka jūsų rankoms. Rankenos turi būti tinkamai profiliuotos, kad būtų sumažinta atsitiktinio prietaiso nuslydimo iš rankų rizika. Jei pasirinksime netinkamą modelį, mums tikrai nebus malonu dirbti sode, taip pat galime veiksmingai atkalbėti mus nuo įsigytos įrangos naudojimo.

Manoma, kad geriausias elektrinis gyvatvorių žoliapjovė yra lengvas. Tame yra daug tiesos, nes dėl labai sunkaus įrankio rankos greitai pavargsta, ir mes retkarčiais turime daryti pertraukas pailsėti. Dėl to darbai sode užtrunka ilgiau, nei planuota iš pradžių, o kartais tenka atsisakyti kitų pareigų arba krūmų apipjaustymą padalyti į keletą …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *