gerbėjai


Ventiliatorius padės atvėsinti orą patalpoje ir atsikratyti pašalinių kvapų. Parduodant yra grindų, lubų, stalo, kolonų ir išmetimo modelių. Mūsų straipsnis padės jums nusipirkti gerą ventiliatorių jūsų namams ar biurui. Surinkome geriausius gerbėjus ir surinkome ekspertų rekomendacijas, kaip pasirinkti.

Čia ir atsiranda nauda. Vadovėlis padės, jei norite be problemų išsirinkti ventiliatorių, kuris tarnaus ilgai ir džiugins akį savo dizainu, o ausį – be triukšmo. Būkite atsargūs ant grindų ventiliatorių – jie sunkūs, todėl ieškokite lengvesnio modelio.


  erbėjai

  Namų ir biuro gerbėjų buvo pagrįstas jų savininkų atsiliepimais „Yandex.Market“ ir kitose internetinėse technologijų parduotuvėse. Norėdami padėti pirkėjui išsiaiškinti, kuris ventiliatorius jam tinka, į įvertinimą įtraukėme įvairių tipų įrenginius:

  • Darbalaukis 一 kompaktiški ir mobilūs, juos lengva neštis iš vienos vietos į kitą. Tokie ventiliatoriai statomi ant stalo, lentynos ar komodos. Jie pasižymi mažu triukšmu, maža galia ir nedideliu plotu.
  • stovi ant grindų 一 yra skirti statyti ant grindų ant aukšto stovo. Grindų ventiliatorius yra didelis, triukšmingesnis nei stalo ventiliatorius, tačiau jis gali vėsinti didelį kambario plotą.
  • Stulpelis (radialinis) – vertikalios arba horizontalios kolonėlės formos prietaisai su grotelėmis, pro kurias išeina atvėsęs oras. Tokie ventiliatoriai efektyviau vėsina patalpą, tačiau yra brangesni už įprastus ir kelia daug triukšmo.
  • išmetimas Montuojamas ant sienos, lango ar lubų. Jie užtikrina gryno oro cirkuliaciją, sugerdami jį iš gatvės ir išnešdami išnaudotą šiltą orą. Ištraukiamieji ventiliatoriai yra patys tyliausi, kompaktiškiausi, nebrangūs, tačiau sunkiai montuojami, o montuojant suklydus įrenginys neveiks efektyviai.
  • Lubos 一 yra skirti biuro ir pramoninių patalpų vėsinimui. Dideli gerbėjai montuojamas ant lubų. Jie pasižymi didele galia ir dideliu plotu, tačiau yra brangūs.

  Nusprendę dėl tinkamo ventiliatoriaus tipo, turite atkreipti dėmesį į pagrindines jo charakteristikas:

  • Aptarnavimo sritis 一 yra pagrindinis indikatorius, padedantis orientuotis renkantis ventiliatorių tam tikram kambariui. Staliniai ir ištraukiamieji ventiliatoriai gali apimti iki 6-8 m² plotą, koloniniai – iki 15 m², grindų ventiliatoriai – iki 25 m², lubiniai ventiliatoriai – iki 35 m².
  • Oro kampas 一 tinka tik stalviršių, grindų ir kolonų prietaisams. Rodo, kiek ploto ventiliatorius gali uždengti judėdamas. Dauguma įrenginių yra reguliuojami horizontalia kryptimi, o kai kurie – vertikalia kryptimi. Paprastai buitinio ventiliatoriaus judėjimo kampas yra 60-90° horizontaliai ir iki 30° vertikaliai.
  • Galios tipas 一 iš maitinimo tinklo, akumuliatoriaus arba USB prievado. Ventiliatoriai su kombinuoto tipo maitinimo šaltiniu gali būti naudojami įvairiose vietose: namuose, darbe, kelyje.
  • Triukšmo lygis 一 rodo, kaip patogiai žmogus jausis, kai ventiliatorius veikia. Per daug triukšmingas prietaisas gali sukelti galvos skausmą, be to, jis trukdys miegoti, todėl į namus ir biurą geriau pasiimti ventiliatorių, kurio triukšmas mažesnis nei 45 dB.

  talinių kompiuterių gerbėjai

  Tiks namų biure, įprastame biure ir sunkvežimyje. Jie nusausins ​​prakaitą, pavers neperskaitomai kalbant apie mastelio keitimo skambučius ir suteiks sunkvežimių vairuotojams vėsos M6 greitkelyje. Patarimas: rinkitės tylesnius modelius, jie vis tiek stovės tiesiai prieš nosį.

  4 vieta: Energija EN-0603

  Nebrangus stalinis ventiliatorius su rankena ant korpuso turi 15 W galią, o ašmenų skersmuo – 15 cm.

  Pūtimo kampas reguliuojamas horizontaliai 60°.

  prietaisas veikia iš tinklo, prie kurio prijungtas 0,75 m ilgio laidu Greičiai perjungiami už rankenos. Stipriam oro srautui sukurti pakanka 15 W galios, kurios pakaks vėsinti virtuvę ar nedidelį 6-8 m² kambarį.

  Pirmuoju greičiu ventiliatoriaus veikimo beveik nesigirdi. Esant antram greičiui, ašmenys yra triukšmingesni, todėl vėsinimui naktį geriau palikti įrenginį pirmuoju greičiu.

  Specifikacijos:

  • greičių skaičius: 2,
  • svoris: 1 kg,
  • išmatavimai: 20,5×16×19 cm.

  ? dirba tyliai,

  ?yra patogi rankena prietaiso transportavimui,

  ? kompaktiškas 一 jo matmenys mažesni nei daugumos gerbėjų,

  ? Puiki spalvų gama, derinanti baltą korpusą ir mėtų spalvos peiliukus.

  ? Sunku atidaryti groteles prietaisui valyti,

  Mygtukai yra nepatogiai išdėstyti ventiliatoriaus gale.

   Energija EN-0603
  ⭐ Geriausia…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *