Gerai stovinčios sūpynės vaikams – reitingas ir nuomonės 2022 m. gruodžio mėn

Šių produktų nebėra

Taigi Levas

Tėveliams, kurie planuoja pirkti sūpynes savo vaikams, rekomenduojame pasidomėti Tako Lion modeliu. Tai labai elegantiškas žaislas, kuris papildomai pasižymi įdomiu dizainu. Spalvingas liūto įvaizdis tikrai įtikins žaisti ne vieną mažylį. Šis modelis skirtas vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus, kurių svoris neviršija 25 kg.

Pateiktos įrangos privalumas – patogus atlošas, kurio dėka įranga gali naudotis ir labai maži vaikai. Specialūs diržai išlaikys jūsų vaiką vietoje ir neleis jam iškristi. Dar viena apsauga – speciali lentynėlė, kuri neleidžia vaikui išslysti. Verta atkreipti dėmesį, kad tėvelis gali reguliuoti atlošo aukštį, tad sūpynės tiks ir kiek vyresniems vaikams. Bendri gaminio matmenys: plotis – 82 cm, ilgis – 107 cm, aukštis – 108 cm.

Kadangi pristatoma įranga yra patikrinta, ar atitinka Europos saugos standartą EN 71-1: 2005, daugelis tėvų nusprendė investuoti. Vartotojų nuomone, tai labai saugus produktas.

Taip Asilas

Perkant žaislą mūsų mažyliui, verta pasirūpinti, kad jis būtų elegantiško dizaino. Spalvingas korpusas tikrai paskatins jūsų vaiką dažniau naudoti gaminį. Tokia įranga yra „Tako Donkey“ modelis. Tai spalvinga įranga, kurios rėmas yra rausvos ir violetinės spalvos. Žaislas skirtas kūdikiams nuo 6 mėnesių amžiaus, kurių svoris neviršija 25 kg. Prietaisą galima pastatyti tiek namuose, tiek sode.

Didelis gaminio privalumas – minkšti apmušalai, garantuojantys komfortą naudojimo metu. Dar daugiau – sūpynės turi atlošą, ant kurio nupieštas asilas. Žinokite, kad šis elementas yra reguliuojamas, todėl gaminio dydį galėsite pritaikyti pagal savo vaiko amžių ir ūgį. Be to, žaislas turi saugos diržus, taip pat saugos turėklus, o tai reiškia, kad jūsų vaikas žaisdamas neiškris.

Patvarūs vamzdeliai ir elegantiškas dizainas yra pagrindinės savybės, kurios įtikino daugelį tėvų pirkti žaislą. Spalvingi elementai tikrai patrauks dėmesį, o saugumas garantuos saugią pramogą. Vartotojų nuomone, tai labai elegantiškos stovimos sūpynės vaikams už gerą kainą.

Taip Su barjeru

Jei jūsų kūdikis per mažas naudoti tradicines sūpynes, rekomenduojame Tako modelį su užtvara. Tai mažas žaislas, skirtas kūdikiams nuo 1 iki 3 metų. Maksimalus naudotojo svoris neturi viršyti 25 kg. Verta pridurti, kad įranga daugiausia skirta vidaus naudojimui. Tačiau gaminį lengva sulankstyti ir išlankstyti, todėl jį perkelti ir padėti kitoje vietoje tikrai nekils problemų.

Žaislo korpusas pagamintas iš kietos medžiagos, kuri garantuoja visišką saugumą naudojimo metu. Be to, gaminys turi stabilų atlošą, kuris neleis kūdikiui atsiversti ir susižaloti. Žinokite, kad šį elementą galima reguliuoti, todėl galėsite pritaikyti žaislą prie vaiko ūgio. Be to, modelis turi daugybę apsaugos priemonių, kurios garantuoja saugią ir patogią pramogą. Tai apima: dirželius tarp rankų ir kojų, nuimamą barjerą ir apsaugą nuo sėdynės sulankstymo. Prieš gaminiui patenkant į parduotuvių lentynas, jis buvo išbandytas ir atitinka Europos saugos standartą EN 71-1:2005.

Maži matmenys ir saugumo garantija – pagrindinės savybės, kurios įtikino didelį būrį tėvelių įsigyti šį žaislą. Tai garantuoja malonų vaiko laiką.

» Naršykite ankstesnių metų produktus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *