Dovanos kovo 8 dienai iš technologijos

Ką galite padovanoti Kovo 8-ąją mergaitei ar žmonai, mamai, kolegei, sesei? Universali ir praktiška dovana – buitinė technika ir elektronika. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą dalyką, kurį mes jums padėsime dabar.

Turinys

Dovanų idėjos kovo 8 d

Dovanos Kovo 8-ajai kolegoms

Ką padovanoti mamai kovo 8 d

Ką padovanoti žmonai kovo 8 d


Dovanų idėjos kovo 8 d

Ką padovanoti merginai kovo 8 dieną iš technologijų ar elektronikos? Žinoma, būtų malonu žinoti jos pomėgį, tada bus lengviau nusipirkti teminę dovaną. Tačiau bet kuriuo atveju galite pasiimti universalų moterišką aksesuarą ar buitinį prietaisą, kuris pravers kone kiekvienai merginai.

Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch4 40 mm

Jie sinchronizuojami su išmaniuoju telefonu ir atlieka dalį jo funkcijų. Naudodami išmanųjį laikrodį galite atsiliepti į skambučius ir žinutes, naudoti jį kaip kūno rengybos apyrankę, atlikti bekontakčius mokėjimus per NFC – visų funkcijų neišvardinsite. Nereikia kiekvieną kartą traukti išmaniojo telefono iš rankinės ar kišenės.

Panardinamasis maišytuvas Wollmer G522 Katana

Daugelis šiuolaikinių merginų renkasi sveiką mitybą, o maišytuvas yra geras pagalbininkas šiuo klausimu. Suplakite kokteilį, pieno kokteilį, išsivirkite tyrės sriubą ar humusą – prietaisas lengvai susidoros su šiomis užduotimis per minimalų laiką.

DVR 70mai Dash Cam 1S Midrive D06

Jei mergina yra automobilių gerbėja, ji tikrai bus patenkinta automobilio įtaisu. Tai gali būti šildomas automobilinis puodukas, mini dulkių siurblys salonui, vaizdo registratorius ar GPS, laikiklis išmaniajam telefonui, radaro detektorius – žodžiu, dovanų pasirinkimas auto panelei gana didelis!

E-knyga PocketBook 616

Puiki galimybė paskaityti naujas knygas pakeliui į darbą, keliaujant ar tiesiog atsipalaidavimo akimirkai. Rinkdamiesi įstrižainę atsižvelkite į tai, kur įrenginys turėtų būti naudojamas: pavyzdžiui, jei dažniau važiuojate kelyje, tuomet geriausias variantas yra 6 colių ekranas, o skaitymui namuose tinka ir 10 colių įstrižainės įrenginys. Šiuolaikiniai skaitytojai naudoja skirtingas technologijas tekstui rodyti, tačiau geriausias pasirinkimas yra E-Ink.

Šviečiantis veidrodis La Tezza

Bet kuri moteris įvertins tokį apšviestą veidrodį. Su juo patogu pasidaryti makiažą, net jei patalpoje nepakanka šviesos.

Dovanos Kovo 8-ajai kolegoms

Ką padovanoti darbe kovo 8 dieną kolegėms, kad jos maloniai nustebintų? Atsakykime į šį sunkų klausimą.

Puodelis, kuris maišo cukrų

Universalus biuro pasirinkimas. Tereikia kavą ar arbatą užpilti verdančiu vandeniu, įberti cukraus, tada puodelis viską padarys pats. Tai mini termosas su plienine kolba, kuri uždengta dangteliu su skylute. Išsipylė, išsiblaškė, pamiršo – gėrimas liko karštas. Labai patogiai.

JBL Tune 215 TWS belaidės ausinės

Visiškai belaidis ryšys tikrai pravers kiekvienai merginai: pavyzdžiui, pakeliui į darbą klausykite muzikos ar webinaro. Jie atrodo stilingai, yra nebrangūs, neužima daug vietos, nesipainioja laidai – idealus sprendimas.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *