Geriausiosūno rengybos apyrankės iš „Aliexpress“

Mes ištyrėme fitneso apyrankių pasiūlymą „AliExpress“ ir atrinkome 15 geriausių modelių. Pasirinkimas apima įrenginius, kurių kaina yra nuo 1000 iki 6000 rublių – su nemokamu pristatymu į Rusiją ir didžiausiu teigiamų klientų atsiliepimų skaičiumi.

Turinys

OnePlus Band – optimaliam darbo krūviui

Amazfit Band 5 – puikios funkcijos mažoje pakuotėje

Realme Band 2 yra nebrangus modelis su dideliu ekranu

KaiHai H66 Plus – skirtas atidžiai stebėti sveikatą

„Xiaomi Mi Band 6“ yra puikus kainos ir kokybės balansas

„Huawei Band 6“ yra kūno rengybos apyrankės ir išmaniojo laikrodžio tandemas

KaiHai H8 – apyrankė su GPS, aukščiamačiu ir barometru

„Xiaomi Mi Band 5“ – pelningas pasiūlymas

Vwar E18 – stilingiausias dizainas

FROMPRO F21 – nebrangi apyrankė su dideliu ekranu

„Doolnng M5“ yra nebrangi „Xiaomi Mi Band 5“ alternatyva

Lemfo Lem6 — išmani apyrankė su verslo vyrišku dizainu

Bakeey H8 yra elegantiška moteriška kūno rengybos apyrankė

TEZER R5 Max – kukli kaina ir gausus funkcionalumas

Lenovo S2 Pro – aukščiausios kokybės dizainas už prieinamą kainą

Suvestinė parametrų lentelė

Fitneso apyrankių ypatybės


šmanieji telefonai iš „AliExpress 2022“.

OnePlus Band – optimaliam darbo krūviui

„OnePlus Band“ sukurta stebėti jūsų širdies ritmą vaikštant ar mankštinantis. Jis palaiko 13 režimų, įskaitant bėgimą, badmintoną, jogą, plaukimą. Duomenų iš treniruočių kaupimas naudojant specialią metriką, fitneso stebėjimo priemonė parenka optimalias apkrovos reikšmes.


Yra galimybė kontroliuoti deguonies kiekį kraujyje pasirinktinai arba miego metu. Esant kritinėms vertėms, įrenginys apie tai praneša.

Plaukikams ir kitiems profesionaliems sportininkams

Programėlė su OnePlus Heath patentuota aplikacija kol kas veikia tik kartu su Android platforma, tačiau gamintojas žada artimiausiu metu prisitaikyti prie iOS. Akumuliatoriaus talpa yra 100 mAh, o akumuliatoriaus veikimo laikas yra iki 14 dienų.

Ryškus 1,1 colio AMOLED ekranas yra patikimai apsaugotas nuo vandens ir dulkių: su juo galite 10 minučių būti po vandeniu iki 50 m gylyje.

Pirkite „OnePlus Band“.

Amazfit Band 5 – puikios funkcijos mažoje pakuotėje

„Amazfit Band 5“. sveria tik 24 gramus ir yra tiesiog nepastebimas ant rankos. Dėklas apsaugotas nuo vandens: su juo galima nusiprausti po dušu, nebaisu užklupti liūtis. Instrukcijose nurodyta, kad seklys gali atlaikyti 5 atmosferų (iki 50 m) slėgį, o treniruočių programoje yra baseinas.


Įrengtas širdies ritmo jutiklis ir galimybė kontroliuoti deguonį kraujyje. Yra 11 treniruočių režimų: bėgimo takelis, ėjimas, bėgimas gatvėje, joga ir pan. Yra miego stebėjimas, žingsniamatis ir kitos fitneso funkcijos.

Labai lengvas ir kompaktiškas

Nepaisant miniatiūrinio dydžio, programėlė turi gana didelį AMOLED ekraną su dizaino pasirinkimu iš 45 variantų. Su juo galite valdyti savo telefono muziką ir fotoaparatą. Baterijos veikimo laikas standartiniu režimu siekia 15 dienų, o energijos taupymo režimu – 25 dienas.

Pirkite Amazfit Band 5

Realme Band 2 yra nebrangus modelis su dideliu ekranu

Išmanusis stebėjimo prietaisas įdėtas į vandeniui atsparų dėklą su apsauga nuo vandens ir dulkių. Su apyranke galite pasinerti į 50 m gylį.

Verta paminėti ekraną su didele 1,4 colio įstrižaine ir 500 nitų ryškumu – tai labai geras rodiklis. Duomenys ekrane aiškiai matomi saulėtu oruo apyrankė puikiai tinka gatvės treniruotėms.


Kalbant apie sportinius režimus, jų yra net 90! Elipsė, važiavimas dviračiu, joga, bėgimas, plaukimas, irklavimas, laisvo stiliaus treniruotės ir daugelis kitų – jūsų asmeninis treneris yra šalia 24 valandas per parą.

Vienas geriausių ekranų rinkoje

Papildomos galimybės: širdies ritmo matavimas ir kraujo prisotinimas deguonimi, miego stebėjimas, kalorijų skaičiavimas, kraujo deguonies stebėjimas, orų prognozė, grotuvo ir išmaniojo telefono kameros valdymas. Apyrankė dubliuoja žinutes ir įeinančius skambučius iš išmaniojo telefono, bet tik peržiūros režimu.

Realme Band 2 aprūpintas 204 mAh talpos baterija ir be įkrovimo visu ryškumu bei maksimalia apkrova gali dirbti 7 dienas, o taupioje – iki dviejų savaičių.

Pirkite Realme Band 2

KaiHai H66 Plus – skirtas atidžiai stebėti sveikatą

Fitneso apyrankė skirta tiems, kurie nori stebėti pagrindinių sveikatos rodiklių būklę, o ne aktyviems sportiniams krūviams. KaiHai H66 Plus visą parą stebi pulsą ir kraujospūdį, gali matuoti EKG ir temperatūrą. Slėgio indikatorių paklaida yra tik 5-10 mm Hg. Art. – Įtaisui tai puikus rezultatas.


Žinoma, yra ir fitneso funkcijos: atstumo matavimas, žingsniamatis, kalorijų skaičiavimas. Yra miego stebėjimas, matosi dienos orų prognozė. Ir prietaisas primins, jei veikla nebuvo atnaujinta ilgiau nei 24 valandas.

Pensininkams ir visiems besirūpinantiems savo sveikata

Yra tik trys sporto režimai: nemokama treniruotė, bėgimas, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *