arkavimo jutikliai

Automobilio statymas yra viena iš sunkiausių užduočių daugeliui nepatyrusių vairuotojų. Su tuo kartais sunku susidoroti net patyrusiems vairuotojams, jau nekalbant apie pradedantiesiems. Supaprastinti šią procedūrą galima parkavimo jutiklių pagalba. Prietaisas specialiais indikatoriais matuoja atstumą iki šalia esančių objektų, o vairuotojas gauna garsinį ar vaizdinį signalą. Kad galėtumėte nuspręsti, kuriuos parkavimo jutiklius geriau pirkti, įvertinkite geriausius . modelius.


  Kurį parktronicą geriau pasirinkti

  Tinkamo jutiklių skaičiaus arba įspėjimo sistemos pasirinkimas yra tik pusė darbo. Parktronic indikatoriai yra paprasti įrenginiai, nes rinkoje yra daug pigių produktų. Jie yra mažiau jautrūs, greitai tampa netinkami naudoti ir žiemą užšąla. Kai indikatorius sugenda, nebus įmanoma rasti lygiaverčio pakaitalo. Rekomenduojame peržiūrėti 10 geriausių jūsų automobilio parkavimosi jutiklių. Sudarėme jį 2021 m. ir atnaujinome .: patikrinome modelių tinkamumą, taip pat iš naujo išnagrinėjome vartotojų atsiliepimus, kad nustatytų kiekvieno modelio patikimumo įvertinimą. Taigi į viršūnę pateko geriausia etų parktronika.


  Kas yra parktronikas

  Parktronic arba parkavimo radaras – tai specialus prietaisas, matuojantis atstumą nuo Jūsų automobilio iki kitų objektų, perspėjantis apie kliūtį ir padedantis be incidento pastatyti automobilį.

  Sistema apima ultragarsinius jutiklius – jų gali būti nuo 2 iki 8. Kuo daugiau indikatorių, tuo patikimiau veikia parkavimo davikliai. 2 jutikliai gali nepastebėti, pavyzdžiui, vertikalaus stulpo, išsikišusio armatūros, kai jis yra „aklojoje“ zonoje. Be to, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad yra elektroninis valdymo blokas, kuris analizuoja duomenis, o po to duoda garsinį ar vaizdinį signalą apie atstumą nuo automobilio kėbulo iki kliūties. Už indikaciją taip pat atsakingi garso ir šviesos signalai.

  Pažangiausi parkavimo jutikliai leidžia derinti šias parinktis:

  ✅ Lietimui jautrus ekranas, ant vaizdo piešiantis galimo automobilio judėjimo sritis;
  ✅ vaizdo koregavimas, artėjimas prie kliūčių;
  ✅ galimybė matyti situaciją iš automobilio galo net naktį;
  ✅ garso valdymo galimybių, klimato ir kitų technologijų derinys.

  Parktronic reikalingas ypač pradedantiesiems, kuriems tai bus tikras išsigelbėjimas, tačiau tai nereiškia, kad patyrusiems vairuotojams jis bus nenaudingas. Taip pat jį naudoja mokiniai, kurie praktikuoja parkavimo meną ir neįveikė baimės atsitrenkti į kliūtį kelyje, atsitrenkti į šalia esantį automobilį ir pan.


  Parkavimosi jutiklių veikimo principas

  Car parktronic yra ultragarsinis sonaras, skirtas parkavimui. Prietaiso veikimas pagrįstas ultragarsu arba radijo bangomis. Sonarai signalu matuoja atstumą iki netoliese esančių objektų, atspindi nuo kliūčių ir siunčia duomenis į parkavimo jutiklius. Atstumas bus apskaičiuojamas pagal laiką, per kurį signalas nukeliauja, ir garso greitį. Matuojant atstumą (25-180 cm) yra tam tikras apribojimas.


  Kurį parktronicą geriau pirkti

  Prieš pirkdami naujus parkavimo jutiklius, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

  📌 Parkavimosi jutiklių tipai. Klasikinės formos gaminys numato kelis laidinius indikatorius galiniame buferyje, laidai iš jų per vidų eina į pagrindinį įrenginį. Modeliai su belaidžiais radijo jutikliais palengvina montavimą. Juostos gaminiuose naudojami ne atskiri jutikliai, o speciali metalinė juosta. Prietaisai su fotoaparatu leidžia pasikliauti ne tik ultragarso signalu, bet ir nuotrauka.

  📌 Rodiklių skaičius. Kuo daugiau parkavimo sistemoje bus jutiklių, tuo mažiau bus „aklųjų“ zonų, tuo didesnė aprėptis ir tikslesni įrenginio duomenys. Iš esmės parkavimo davikliai komplektuojami su nuo 2 iki 8 jutiklių.

  📌 Ekrano tipas. Informacija iš indikatorių gali būti perduodama atstovybei įvairiais būdais. Paprasčiausias yra garsas: nebrangiuose parkavimo davikliuose sumontuota garso sistema, kuri duoda įvairaus aukščio signalą, atsižvelgiant į kliūties artumą. Brangiuose įrenginiuose signalas gali būti įgarsinamas žmogaus balsu. Dauguma parkavimosi jutiklių turi LED arba LCD ekranus.

  📌 Įranga. Dažnai įrenginiuose yra būtinas savarankiško surinkimo funkcijų rinkinys. Komplekte yra valdymo blokas, indikatoriai, kabeliai ir pjaustytuvas jutikliams montuoti.

  📌 įrengimo tipas. Populiariausi šiandien yra įvorių modeliai. Jų montavimui ant buferių padaromos norimo skersmens skylės. Sumontavus įkaltus modelius, bendra išvaizda nesugadinama, nes prietaisas optimaliai telpa į skylę. Ne mažiau populiarūs yra pridėtiniai …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *