6 geriausi vertikalieji dulkių siurbliai


Vertikalus dulkių siurblys yra itin patogus prietaisas: kompaktiškas, lengvas ir tvirtas. Geriausiai tinka vietiniam valymui.

O mažame bute jis gali lengvai pakeisti didelių gabaritų tradicinius prietaisus su žarna ir sunkia dėže ant ratų. Trumpai tariant, nenuostabu, kad vertikalės kiekvienais metais tampa vis populiaresnės. Ar taip pat galvojate apie pirkimą? Aš kartu su komanda Mano programėlėparuoštas tau 6 geriausių . vertikalių dulkių siurblių .

Spoileris: laimėjo Wollmer D707 Sapphire vertikalią dulkių siurblį. Jis ypač efektyvus namų valymui Dėl galingo bešepetėlio variklio ir HEPA H13 filtro jis užima mažai vietos, turi riebų paketą, šviečia turbo šepetį ir plyšio antgalį. Jis pirkome uz savo lėšomis ir išbandėme.

🚀 Geriausias pasirinkimas (.)
Jis turi labai didelę siurbimo galią (net pagal laidinio dulkių siurblio standartus) ir lengvai surenka net dideles šiukšles.
Turi išimamą bateriją, kuri supaprastina dulkių siurblio laikymą ir jo priežiūrą. Prie kištukinių lizdų nepririšama, o bateriją galima pakeisti.
Dulkių siurblys lengvas, pagamintas iš kokybiško plastiko, o rankena iš minkšto prisilietimo medžiagos – tokį dulkių siurblį malonu laikyti rankoje.
Ant turbo šepečio yra šlapias valymas ir foninis apšvietimas, leidžiantis pašalinti net mažiausias nešvarumų daleles.
Baldams valyti ir net gyvūnams prižiūrėti yra daug antgalių.
Wollmer D707 Sapphire
⭐ asiūlymai
Wollmer D707 Sapphire
Wollmer.ru
30 tūkst
Iš Sankt Peterburgo, rytoj
Paimti
24 400 ₽ -vienuolika% 27 900 ₽
Wollmer D707 Sapphire
„Yandex“ rinka
750 tūkst
Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
Paimti
24 900 ₽ -vienuolika% 27 900 ₽
Wollmer D707 Sapphire
OZONAS
1 mln
Iš Maskvos, 2 dienos
Paimti
24 790 ₽ -vienuolika% 27 900 ₽

Pagal kokius kriterijus renkatės geriausią vertikalią dulkių siurblį? ›

Eikite tiesiai į 4 geriausių modelių testų rezultatus ›

Turinys:


  Kuris vertikaliai pastatytas dulkių siurblys yra geresnis: vaizdo įrašo patarimai

  Kolegos iš Youtube kanalo „Home Expert“ išleido naujas 5 geriausių belaidžių dulkių siurblių pasirinkimas 2022 ir papasakojo apie Svarbiausias Pasirinkimo kriterijai dulkių siurblyspasistudijuokite prieš pirkdami.

  Vertikalių dulkių siurblių kategorijos nuo A iki Z analizė

  Kaip išsirinkti vertikalią dulkių siurblį (3 kriterijai)

  Antonas Sidorinas, “ įkūrėjas ir buvęs vyriausiasis redaktorius

  Remontuoju buitinę techniką daugiau nei 20 metų. Nuo 2018 m., kai įkūriau “, programėlių testavimas ir naujų įrenginių stebėjimas yra mano darbas. Per mano rankas praėjo daugiau nei šimtas dulkių siurblių, kurių kiekvieną atidžiai ištyriau. Turėdamas šią patirtį, man buvo lengva suformuluoti geriausio dulkių siurblio reikalavimus.

  Ištyriau vertikalių dulkių siurblių rinką, atrinkau 6 populiarius modelius ir atlikau lyginamąją analizę. Remiantis šiais kriterijais:

  1. Siurbimo galia ne mažesnė kaip 110 vatų. Mažesnės galios dulkių siurbliai neefektyviai pašalina šiukšles.
  2. Variklis yra viršuje. Šie modeliai yra galingesni ir universalesni dėl modulinės surinkimo sistemos ir lengvesnio priedų keitimo.
  3. HEPA filtro klasė H12 ir aukštesnė. H12 klasės filtrų efektyvumas yra ne mažesnis kaip 99,5%, H11 klasės – ne mažesnis kaip 95%. Skirtumas didžiulis.

  Iš karto pasakykime taip: Modelius parinkau pagal valymo kokybę, tad nei ta smarki ekonomija kaip Deerma, nei atviri kinai iš Pioneer čia nepateks. Mums svarbu, kad modelis neturėtų rimtų vartotojų nusiskundimų ir paslėptų defektų, todėl už borto palikau ir tikrai blogus bei trapius dalykus, tokius kaip Electrolux ir Mamibot.

  Mano patirtis rodo, tikrai geras belaidis stačias dulkių siurblys kainuoja nuo 300 USD (jie visi importuoti, nepamirškite). Pigių vertikalių darbo kokybė palieka daug norimų rezultatų. Jei atsižvelgsime į biudžetinius modelius, geriau rimtai pažvelgti į laidinius dulkių siurblius.

  Ką man įdėti…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *