Aparatinio manikiūro ir pedikiūro purkštukų ir pjaustytuvų apžvalga

Aparatinis manikiūras ir pedikiūras vis labiau populiarėja tarp meistrų, nes leidžia susidoroti su beveik bet kokia problema. Atliekant šią procedūrą, labai svarbu parinkti įrenginio purkštukus ir pjaustytuvus.

Aparatiniam manikiūrui naudojami purkštukai skiriasi abrazyvumu ir skirtingu skersmeniu, taip pat yra skirti dirbti skirtingu greičiu. Jie naudojami odelių gydymas ir nago plokštelės, įaugusių nagų šalinimas ir šiurkščios odos gydymas. Purkštukų ir pjaustytuvų pagalba atliekama korekcija dirbtiniai nagai.


Aparatinio manikiūro ir pedikiūro purkštukų ir pjaustytuvų apžvalga.  1 paveikslas


Deimantiniai antgaliai aparatiniam manikiūrui naudojami laisvajam nago kraštui ir šiurkščiai odai gydyti. Šoninių keterų ir odelių apdorojimui naudojami mažo skersmens deimantiniai antgaliai, taip pat sferinės ir adatos formos kapos. Didesnio skersmens deimantiniai antgaliai naudojami smulkiems kukurūzams, kukurūzams ir kitiems odos defektams šalinti.

Priklausomai nuo dydžio ir formos, pasirenkate tinkamą antgalį. Frezų kietumą lemia spalvotos įpjovos. Skirtingos įmonės siūlo savo spalvų žymėjimus, tačiau dažnai kuo tamsesnė spalva, tuo kietesnis pats pjaustytuvas. Pavyzdžiui, 2 juodos juostelės – rodo, kad pjaustyklė labai kieta, mėlyna – kieta, žalia, raudona, geltona – minkštesnė.

Aparatinio manikiūro ir pedikiūro purkštukų ir pjaustytuvų apžvalga.  2 pav

Pradedantiesiems rekomenduojama naudoti keraminius purkštukus, jie yra minkštesni ir saugesni. Šių purkštukų formos ir dydžiai taip pat skiriasi. Taip pat verta paminėti, kad šios frezos susidėvi greičiau nei deimantinės.

Keraminiai purkštukai pagaminti iš mineralinio korundo, kuris linkęs atsigauti. Tokie purkštukai naudojami nagų plokštelėms, šoninėms briaunoms apdoroti, šiurkščiai odai, kukurūzams, įtrūkimams apdoroti.

Keraminės pjaustyklės turi skirtingus grūdelių dydžius: 100 mikronų (mėlyna, rožinė); 200 µm (balta); 400 µm (juodas). Juodos keramikos purkštukai vadinami „Dirbtine pemza“ arba tiesiog „Sukepintais“. Jie naudojami šiurkščiai pėdų odai poliruoti.

Aparatinio manikiūro ir pedikiūro purkštukų ir pjaustytuvų apžvalga.  3 pav

Veiksmingiausios priemonės šiurkščiai odai šlifuoti yra silicio karbido dangteliai (smėlio dangteliai). Pedikiūro kepuraitės labai populiarios gydant pėdas grožio salonuose. Verta paminėti, kad dangtelis yra vienkartinis instrumentas ir po naudojimo pašalinamas.

Aparatinio manikiūro ir pedikiūro purkštukų ir pjaustytuvų apžvalga.  4 pav

Rekomenduojamas 3 etapų apdorojimas: dangtelis su 80 abrazyvinių vienetų pagrindiniam pašalinimui; 150 vienetų šlifavimui; ir poliruoklis 320 vnt. galutiniam pėdos poliravimui. Galimi skirtingo skersmens ir skirtingo abrazyvumo dangteliai. Atsižvelgiant į dangtelio skersmenį, parenkamas tinkamas sukimosi greitis. Pasirinkto dangtelio dydis priklauso nuo apdoroto paviršiaus dydžio, o standumas – nuo ​​apdoroto ploto standumo.

Aparatinio manikiūro ir pedikiūro purkštukų ir pjaustytuvų apžvalga.  5 pav

Aparatinio manikiūro ir pedikiūro purkštukų ir pjaustytuvų apžvalga.  6 pav

Aparatinio manikiūro ir pedikiūro purkštukų ir pjaustytuvų apžvalga.  7 pav

Silikoniniai antgaliai naudojami kaip nagų, akrilo ir kitų minkštų medžiagų poliravimo priemonės. Purkštukai skiriasi abrazyvumu: šiurkštūs, vidutinio abrazyvumo ir minkšti.

Silikoniniai purkštukai gaminami iš specialios medžiagos – silikono, taip pat iš silikono karbido. Visą aparatinio manikiūro procedūrą rinkitės kietesnius purkštukus, palaipsniui pereidami prie vidutinių ir minkštesnių. Norint pasiekti maksimalų efektą, galutiniam natūralių ir dirbtinių nagų apdorojimui reikia naudoti poliruoklius. Poliruoklio nereikėtų naudoti dideliu greičiu ir patartina jį judinti išilgai nago plokštelės, kitaip nagas gali būti pažeistas. Naudodami poliruoklį procedūros pabaigoje suteiksite nagams blizgesio, o oda ilgai išliks lygi.

Tolesnėse meistriškumo pamokose kalbėsime apie laipsnišką aparatinio pedikiūro ir manikiūro procedūros įgyvendinimą naudojant aukščiau pateiktas priemones.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *