ᐅ Žiurkėnų narvų nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei ieškote žiurkėno narvo, patekote į reikiamą vietą. Mūsų parengtame straipsnyje rasite patarimų, kaip įsigyti tokio tipo gaminius. Be to, mes norime pateikti jums atidarytą sąrašą Tarp zoologijos sodo „Pinky 3“. Tai mobilus narvas su rankena, puikiai tinkantis žmonėms, dažnai keliaujantiems su savo augintiniu. Pateiktą modelį sudaro gili, patogi šiukšlių dėžė ir narvas, kuriame yra net 3 durys, kad būtų galima lengvai patekti į graužiką. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kuriose nėra toksinių medžiagų, todėl jos yra saugios mūsų augintiniui. Tačiau jei norėtumėte ko nors kito, mes rekomenduojame tai Tie Teddy Lux Rocky. Tai gerai įrengtas narvas, kuriame yra tuneliai, grindys, namas ir ritė. Modelis yra įvairių įdomių spalvų ir yra gerai pagamintas. Žiurkėnų savininkams patinka, kad jie gali lengvai prieiti prie jų, nes narve yra gana didelės durys.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį žiurkėnų narvą nusipirkti?

Pirkinių vadovas

Žmonėms namai yra viena iš svarbiausių vietų pasaulyje. Čia mes galime atsipalaiduoti ir ramiai pailsėti. Mes matome panašų elgesį su gyvūnais. Mūsų maži augintiniai yra labai prisirišę prie savo aplinkos. Pažindami kiekvieną narvo ar akvariumo kampelį, jie įgauna vis daugiau pasitikėjimo savimi, todėl jaučiasi saugūs ir atsipalaidavę. Žiurkėnas yra puikus namų savininko pavyzdys. Graužikas gali praleisti ilgas valandas atlikdamas vieną veiklą, nenuobodžiaujant ir nepavargdamas. Tai įrodo, kad tam tikrame kambaryje jautiesi esąs tikrasis šeimininkas. Tačiau norėdami suteikti savo augintiniui visišką komfortą, turėtumėte gerai pagalvoti, kurį žiurkėno narvą pasirinkti, kad jis taptų jam šiltu lizdu. Šiame straipsnyje mes paruošėme jums svarbiausią informaciją, kuri tikrai palengvins jūsų pirkimą.

Dydis – koks geriausias žiurkėnų narvas?

Pirkdami žiurkėno narvą, pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kokio dydžio norite. Tai labai svarbi savybė, nes ji lemia, ar jūsų augintinis jausis laisvai savo namuose. Graužikai yra teritoriniai gyvūnai. Tai reiškia, kad jiems labai rūpi erdvė, kurioje jie yra. Narve jie griežtai apibrėžia miego, maisto slėpimo ir tuštinimosi vietą. Jie yra tokie švarūs gyvūnai, kad bet kokia kaina bandys atskirti kiekvieną gyvenimo sritį. Taigi, jei įsigysite savo augintiniui per mažą narvą, galite būti tikri, kad jūsų žiurkėnas bus prislėgtas ir pavargęs. Jis negalės susidoroti su sunkiai padalijamu paviršiumi.

Be to, turite atsiminti, kad graužikai iš tikrųjų yra skirti bėgimui. Natūraliomis sąlygomis jie keliauja kilometrus ieškodami maisto. Dėl šios priežasties turite aprūpinti savo augintinį narve, kuris yra pakankamai didelis, kad jam suteiktų maksimalų laisvės ir laisvės jausmą.

Pasak vartotojų, geriausio žiurkėno narvo šonai turi būti 30 cm x 30 cm x 45 cm. Puikus būdas padidinti plotą yra įsigyti dviejų aukštų gaminį. Tokiu būdu jūsų augintinis turės dvigubai daugiau vietos bėgimui. Jei nuspręsite dėl tokio plataus modelio, patikrinkite, kaip atrodo viršutinio aukšto apsauga. Jaunieji žiurkėnai gali nežinoti, kad kritimas iš didelio aukščio gali stipriai pakenkti jų kūnui.

Medžiaga

Jei ieškote geros kokybės naminių gyvūnėlių namams, turėtumėte apsvarstyti medžiagą, iš kurios jis bus pagamintas. Parduotuvėse rasite gaminių iš metalo, plastiko ir medžio.

Populiariausi narvai yra namai, kurių viršutinė dalis pagaminta iš metalinių strypų, o apatinė dalis – iš plastiko pagrindo. Šis susitarimas yra gana tinkamas naminiams gyvūnėliams, nes turi aiškiai apibrėžtą teritorijos ribą ir nėra visiškai atskirtas nuo jo aplinkos. Puikus vėdinimas, didelis matymo laukas ir kvapų srautas žiurkėną greitai pripranta prie aplinkos. Tačiau pasirinkdami tokio tipo sprendimą patikrinkite atskirų laidų kokybę. Jei jie pasilenkia spaudžiami pirštu, galite būti beveik tikri, kad graužikas anksčiau ar vėliau sukramtys strypus ir pabėgs. Dėl šios priežasties verta rinktis namą storomis ir tvirtomis sienomis.

Kita narvų gamyboje naudojama medžiaga yra plastikas. Visiškai plastikiniai namai skirti daugiausia žiurkėnams vežti. Struktūra šiek tiek primena akvariumą, nes visos sienos yra užstatytos. Dėl šios priežasties rizika, kad mūsų augintinis suteps vietą aplink narvą, yra minimali. Pirkdami plastikinį narvą, turite atkreipti dėmesį į 2 savybes: medžiagos kokybę ir skylutes kūne. Todėl pakuotės lapelyje ieškokite informacijos apie sertifikatus ir patvirtinimus, kurie buvo taikomi tam tikram produktui. Jei gamintojas neturi jokių dokumentų, patvirtinančių tam tikros prekės kokybę, apsvarstykite galimybę pasirinkti kitą modelį. Būna, kad kai kuriuose plastikuose yra sveikatai kenksmingų medžiagų, kurios gali sukelti alergines reakcijas mūsų augintiniui.

Šiek tiek elegantiškesnis sprendimas yra pirkti namą iš medžio. Medžiaga gaunama perdirbant natūralias žaliavas, todėl ji yra visiškai saugi gyvūnams. Graužikai gana greitai pripranta prie būdingo kvapo, kurio dėka jie dar labiau susitapatina su savo namais. Pakanka, kad, pavyzdžiui, apsilankę pas veterinarą, įkišate gyvūną į narvą, ir jis beveik iškart nurims ir nurims.

Durys

Durys yra viena iš svarbiausių augintinio namų apsaugos savybių. Todėl patikrinkite, ar jie tinkamai pritvirtinti. Daugelis vartotojų mano, kad narve turėtų būti uždarymas, kurio varčia atsidaro žemyn. Dėl to graužikas galės saugiai palikti savo namus, nereikėdamas šokti žemyn iš didelio aukščio.

Be atidarymo būdo, pats uždarymas vaidina gana svarbų vaidmenį. Jis turi būti pakankamai sudėtingas, kad žiurkėnas negalėtų pats susitvarkyti.

Geros žiurkėnų narvų kainos

Gamintojai prekiauja narvais, pagamintais iš įvairios kokybės medžiagų. Produkto kaina daugiausia priklauso nuo šio veiksnio. Paprasčiausius modelius galite įsigyti už mažiau nei 40 PLN. Tačiau jei jums rūpi platus naminis naminis gyvūnėlis, turite būti pasirengęs iki 90 PLN išlaidų.

Geriausi žiurkėnų narvai 2021 m

Pirmiau pateikėme svarbiausius klausimus, susijusius su žiurkėno narvo parinkimu. Dabar kviečiame į kitą dalį – pateikiame žiurkėnams skirtų narvų reitingą.

Mūsų rekomendacijos

Teddy Lux Rocky

Tiems, kurie nori garantuoti savo žiurkėnui kuo geresnį butą, rekomenduojame „Teddy Lux Rocky“ narvą, kuriame yra viskas, ko reikia augintiniui. Bendras modelio aukštis yra 53 cm, plotis – 27 cm, ilgis – 41 cm. Dėl didelių matmenų net du augintiniai turės pakankamai vietos.

Žiurkėnų savininkams patinka tai, kad narve yra dvi poros durų. Jų dėka pasiekti gyvūnus nėra sunku. Durų dydis yra 11 cm x 12 cm, todėl pro jas lengvai galėsite nuslysti ranką ir vandens dubenį ar skanėstą. Narvas pagamintas iš vielos ir plastiko (šiukšlių dėžė).

Labiausiai modelį perkantys žmonės vertina jo įrangą. Narvo centre yra tuneliai, platforma, ritė, dubuo, keli lygiai ir namas, kuriame gali slėptis žiurkėnai. Nebereikia pirkti papildomų elementų, o gyvūnai turės galimybę treniruotis ir žaisti. Narvas yra kelių spalvų.

„Teddy Lux Rocky“ yra žiurkėno narvas, kurio matmenys yra 53 cm x 27 cm x 41 cm, o durys yra 11 cm x 12 cm.

Privalumai

Narvelio įranga:

Kartu su narvu kiekvienas gauna visą papildomų elementų rinkinį, kurį įvertins žiurkėnų savininkai. Tarp jų yra grindys, tuneliai ir kiti patogumai naminiams gyvūnėliams.

Geras meistriškumas:

Narvas pagamintas iš geros kokybės vielos. Prikirpti ar įkąsti jo praktiškai neįmanoma. Savo ruožtu narvelio dugnas pagamintas iš žaidimams atsparios plastiko medžiagos, kurią lengva valyti.

Matmenys:

Narvas yra 53 cm x 27 cm x 41 cm, o tai yra daugiau nei pakankamai dviem žiurkėnams. Jie galės laisvai judėti per visą paviršių.

Durys:

Modelyje naudojamos dvi poros durų, kurios yra pakankamai didelės, kad lengvai įkištų ranką į vidų, paduotų gyvūnams maisto ir leistų jiems išeiti. Durys tvirtai uždaromos.

Lengvas šiukšlių dėžės ištuštinimas:

Norint ištuštinti šiukšlių dėžę, pakanka pirmiausia išimti gyvūnus iš narvo, o tada nuimti konstrukcijos dugną. Žiurkėnų narvelio bandymas patvirtina, kad šiukšlių dėžę lengva valyti.

Trūkumai

Girgždanti ritė:

Deja, ritė yra gana triukšminga. Jei jūsų augintinis nuspręs treniruotis vidurnaktį, greičiausiai tai pažadins jus.

Vitapol 30X23X31

„Vitapol“ yra mažų graužikų – žiurkėno ar pelės – narvas. Produkto matmenys: 30 cm x 23 cm x 31 cm. Jis parduodamas rinkinyje su namu, dubeniu, gėrimu ir verpimo ratu. Tiek narvas, tiek kiti rinkinio elementai yra pagaminti iš tvirtų, saugių medžiagų, kuriose nėra kenksmingų medžiagų, galinčių pakenkti mažo augintinio sveikatai ir net gyvybei.

Pateiktas modelis susideda iš tvirto plastiko pagrindo ir išorinio narvo, pagaminto iš plieno. Jis yra gana erdvus, todėl mažam augintiniui nebus jokių problemų judant aplink narvą.

Metalinė rankena nešiojimui palengvins jūsų augintinio gabenimą, pavyzdžiui, pas veterinarą. Narvas nėra per sunkus, todėl nebus sunkus krovinys.

Verta paminėti, kad produktas yra kelių patrauklių spalvų variantų. Vartotojai, pasirinkę šį modelį, labai teigiamai vertina tvirtą jo darbą ir patrauklią išvaizdą …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *