Skalbimo mašinos : geriausių . TOP

Dėl akivaizdžių priežasčių buitinės technikos kainos išaugo, todėl išsirinkti skalbimo mašiną (SMA) dabar dar sunkiau. Norėčiau po pirkimo nesėdėti ant duonos, o paimti tokią, kuri buvo kaip pas tetą Ziną, kurios skalbimo mašina sugedo tik 1 kartą per 10 metų. Ir jau tada ši geriausia pasaulyje skalbimo mašina sugedo, nes iš laimingiausių dėdės Ženios apatinių kelnaičių į filtrą įkrito rublis.

Jei anksčiau jūs nelabai domėjotės dideliais buitiniais prietaisais, iš pradžių geriau išstudijuoti charakteristikas, palyginti jas tarpusavyje, rasti ir išanalizuoti šimtus atsiliepimų, priimti sprendimą ir tik tada skirti pinigus pardavėjui. Tačiau bus lengviau kreiptis į profesionalus, kurie jau viską išanalizavo ir gali pasiūlyti, kokią skalbimo mašiną pirkti namams, o sutaupytą laiką praleisti naudingai. Pavyzdžiui, užsidirbti daugiau pinigų už gerą skalbyklę.

Surinkome etų TOP skalbimo mašinas iš dabar esančių Rusijos rinkoje, patogumo sumetimais suskirstėme jas į kategorijas ir į reitingą įtraukėme tik geriausias įmones. Taip pat nurodėme, į kokius kriterijus atkreipti dėmesį. pirma vieta, kodėl jie svarbūs ir kaip tai padės pranokti tetos Zinos skalbyklę.

Šios medžiagos jums bus įdomios, kaip išsirinkti skalbimo mašiną ir 10 geriausių Candy Rapid’O skalbimo mašinos apžvalgų-apžvalgų.


  TOP 10 skalbimo mašinų

  Williamas Blackstone’as, prieš 148 metus išradęs pirmąją skalbimo mašiną namams, vargu ar įsivaizdavo, kiek daug dalykų reikės atsižvelgti, norint surikiuoti skalbimo mašinas – geriausių iš geriausių. Atrankos kriterijų skaičius laikui bėgant tik didėjo.

  Tarnavimo laikas išliko nepakitęs, todėl būtų kvaila sudaryti geriausias . skalbimo mašinas, nežiūrint į ateitį ir ekspertų nuomonę. Taip, geriausi prekių ženklai paprastai garantuoja 5 metų kokybišką darbą, tačiau įranga sugenda dar anksčiau. Kurios iš charakteristikų tiesiogiai įtakoja tarnavimo laiką, o kurios atlieka tik estetinę funkciją? Išsiaiškinkime.


  Skalbimo mašinos, geriausių : kaina, kokybė… o kas dar?

  Į tai pirmiausia turėtų atsižvelgti gera skalbimo mašina Top – kaina, kokybė ir naudojimo paprastumas. Į juos žiūrima ir renkantis bet kokią kitą techniką, todėl nėra prasmės jų ardyti atskirai. Jei tiesiog norite sutaupyti pinigų ir jums reikia geriausios nebrangios skalbimo mašinos, siūlome jums keletą šio topo kandidatų.

  Ir jei ieškote pasirinkimų konkrečioms sąlygoms, verta atkreipti ypatingą dėmesį į šiuos dalykus:

  Atsisiuntimo tipas


  Vertikalus pakrovimas

  Mašinos su tokia apkrova yra kompaktiškos – nesunkiai randa vietą nedidelėje virtuvėje ar vonioje, dėl tos pačios priežasties sunaudoja mažiau energijos.

  Tiesiog skalbimo metu galite į juos įdėti skalbinių nenutraukdami ciklo, o pats dangtis yra viršuje, o tai yra gana patogu – nereikia lenktis.

  Iš minusų – dizainas neleidžia tokios skalbimo mašinos statyti į virtuvės komplektą, o maksimali apkrova yra iki 7 kg (vargu ar to pakanka 4 ir daugiau žmonių šeimai. Ypač jei yra vaikų) .

  Priekinė (horizontali) apkrova

  Šio tipo mašinos yra didesnės, kelia didesnį triukšmą ir sunaudoja daugiau energijos.

  Tuo pačiu metu jie yra įmontuoti į laisvų rankų įrangą ir talpina daugiau daiktų (iki 10-12 kg) – juose lengviau išskalbti ką nors didelės apimties: patalynę, striukes, užuolaidas ir kt.

  O viršutinį tokios poveržlės paviršių nesunkiai galima paversti papildoma lentyna daiktams – ant jos kažkas net išdėlioja sodinukus.


  ? Veikimo ir naudojimo principas – tas pats.
  ? Dizainas kitokskad iš viršaus pakraunamoms mašinoms būgnas tvirtinamas iš abiejų pusių, o priekinių – tik gale, todėl plovimo metu kelia didesnį triukšmą (tuo pačiu tinkamai sumontuota mašina be defektų bet kokiu atveju turėtų nekelkite triukšmo garsiau nei vanduo, tekantis slėgiu iš čiaupo).
  ⚠️ Nepriklausomai nuo atsisiuntimo tipo neturėtų būti pašalinio triukšmo. Jei jie yra, pirmiausia patikrinkite, ar montavimas yra teisingas – ar nėra paliktų transportavimo varžtų, ar SMA yra lygiai ir nėra arti sienų (rekomenduojamas atstumas nuo 5 cm).


  Matmenys

  Nuo jų priklauso ne tik tai, kur tilps skalbimo mašina, bet ir į ją galima sukrauti skalbinių kiekį. Norint pasirinkti skalbimo mašiną, pakanka žinoti standartinius abiejų tipų mašinų matmenis ir suprasti, kurie iš jų laikomi siaurais.


  Priekinio krovimo mašinos

  Aukštis nuo 85 iki 90 cm
  Plotis 60 cm
  Gylis nuo 55 iki 65 cm
  Skalbinių tūris nuo 7 iki 10 kg

  Pakrovimo iš viršaus mašinos

  Aukštis 90 cm
  Plotis nuo…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *