Šelako procedūra namuose

Šelakas (iš anglų kalbos šelakas) – tai patvarios spalvotos nagų dangos – gelinio lako pavadinimas, gaminamas amerikiečių kompanijos CND. Unikalų receptą greitai pasirinko kiti prekių ženklai, o šiandien atsparaus gelio ir spalvoto lako derinys yra daugelio kosmetikos įmonių asortimente. O šelakas arba šelakas dažnai naudojamas kaip gelinio lako sinonimas.

Šelako procedūra namuose

Norite džiaugtis ryškia, blizgia šelako apdaila, kuri ant nagų išsilaiko mažiausiai dvi savaites nesikreipdama į specialistų pagalbą salonuose ir neišleisdama didelių pinigų procedūroms? Tai įmanoma! Mes jums pasakysime, kaip profesionaliai užtepti ir pašalinti gelinį laką namuose, pakeičiant daug brangių produktų pigesniais, kuriuos galima įsigyti bet kurioje specializuotoje parduotuvėje ar net vaistinėje.


Beautix, guminis gelio lako pagrindas, 15 ml

Guminis pagrindo sluoksnis, pagrindas.

(105)

1 190 ₽


1 190 ₽

Pirkti

Griežtai laikykitės rekomendacijų, venkite tų dangų, kurios gali pakenkti jūsų nagams. Iš tiesų, be manikiūro grožio, reikia pasirūpinti ir nagų plokštelių sveikata. Ieškodami saugaus gydymo šelaku, pagalvokite apie nagų stiprinimą. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į vieną geriausių šiandien egzistuojančių vaistų – IBX System. Ši unikali, pažangiausia sistema maitina ir drėkina iš vidaus, padeda pašalinti pleiskanojimą ir lūžimą.

Taigi, mes žinome, kaip atkurti nagus. Pereikime prie gelinio lakavimo procedūros aprašymo.

Kaip apsivilkti

Šelako procedūra namuose

 1. Salonuose odelių šalinimui dažnai naudojami odelių valikliai. Jei odelė labai plona, ​​vos pastebima arba beveik nespėjo ataugti, prieš tepant specialiu aliejumi, galite ją tiesiog atstumti oranžine lazdele.

 2. Norint pasiruošti procedūrai, nago plokštelė padildoma specialiu šlifuokliu. Bet jūs galite sutaupyti pinigų įsigiję įprastą minkštą poliravimo dildę: rezultatas nesiskiria.

 3. Norėdami pagerinti dangos sukibimą su nagu, turime ją apdoroti dezinfekavimo priemone (riebalų šalinimo priemone), ypatingą dėmesį skiriant užpakaliukui, šonams ir laisvojo krašto vidui. Tada tepame gruntą.

 4. Padenkite nagą pagrindiniu sluoksniu. Tai leidžia sustiprinti nago plokštelę ir užkirsti kelią žalingam dažančių pigmentų poveikiui.

  Tepdami gelinį lakavimą namuose, nepamirškite kruopščiai užsandarinti galiukų tepdami pagrindą. Šį sluoksnį sukietinkite per minutę ultravioletinėje lempoje arba 10-30 sekundžių LED arba hibridinėje lempoje. Patartina įsigyti galingą lempą, nes mažesnės galios įrenginiai savininkus dažnai nuliūdina matinių dėmių efektu dangos paviršiuje ir, žinoma, netaupo laiko.


  Juodasis penktadienis

  Bluesky, prabangus sidabrinis gelinis lakas Nr.088

  Gelinis lakas (10 ml) vyno violetinis, be perlamutro ir blizgučių, tankus.

  270 ₽

  230 ₽  270 ₽

  230 ₽

  Pirkti


  Lianail, Tiffany Factor gelinis lakas Nr. 196 …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *