Populiariausi . skrudintuvai


Smagu dieną pradėti nuo šiltų traškių skrebučių su sūriu ar uogiene. Skrudintuvas padės greitai paruošti puikius pusryčius: vos per minutę duona pavirs rausva apetitą keliančia riekele. Mūsų geriausių . skrudintuvų padės išsirinkti geriausią jūsų namų modelį. Jame buvo 10 geriausių modelių, turinčių aukštus klientų įvertinimus iš „Yandex.Market“ ir kitų prekyviečių.

Įdomios medžiagos jums, geriausiems sumuštinių keptuvėms ir sumuštinių keptuvėms, kelių kepėjų ir kelių viryklių keptuvėms.


  Kaip išsirinkti geros kokybės skrudintuvą

  Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad visi skrudintuvai yra vienodi ir užtenka paimti pirmą patinkantį prietaisą. Tačiau ne viskas taip paprasta. Norėdami išsiaiškinti, kurį skrudintuvą geriau pirkti, apsvarstykite pagrindines jo savybes:

  ✔️ Tostų skaičius. Paprastai parduodami prietaisai 1, 2 arba 4 duonos riekėms. Dauguma skrudintuvų yra skirti gaminti du sumuštinius – tinka šeimoms iki 5 asmenų. Prietaisai 4 skrebučiams turi du valdymo blokus, skirtus skirtingo skrudinimo laipsnio duonai gaminti.
  ✔️ Galia. Tai priklauso nuo duonos kepimo greičio. Kuo jis aukštesnis, tuo greičiau duona apskrus. Daugumos skrudintuvų galia yra nuo 700 iki 1300 vatų, tačiau yra įrenginių, kurių indikatorius yra 1,5 kW dviem ir 2-2,5 kW keturiems skrudintuvams.
  ✔️ Naudingos funkcijos. Sprendžiant, kokį skrudintuvą geriau rinktis, atkreipkite dėmesį į papildomus režimus ir funkcijas. Geriausiuose modeliuose yra reguliuojamas duonos kepimo laipsnis – ši funkcija leidžia išgauti bet kokį skrudinimo lygį. Esant minimaliam lygiui, skrebučiai atrodo nepakankamai iškepti, o maksimaliai gali pasidengti juoda pluta. Mygtukas „Atšaukti“ pravers norint greitai išjungti skrudintuvą. Režimas „Šildymas“ padės greitai įkaitinti atvėsusius skrebučius, o naudojant „Atitirpinimo“ funkciją, prietaisas paruoš skrebutį iš šaldytos duonos. Geriausi skrudintuvai turi automatinio centravimo funkciją, kuri yra būtina norint tolygiai skrudinti duoną. Dar viena naudinga funkcija – „papildomas pakėlimas“, kuris padės iš prietaiso išimti mažas duonos riekeles, pavyzdžiui, sumuštinių skrebučius.

  Be to, renkantis turi didelę reikšmę įrenginio kaina. Siūlome modelius rinktis YandexMarket, kur rasite geriausias skrudintuvų kainas – yra daugybė įvairių parduotuvių pasiūlymų, todėl galėsite pasirinkti geriausią variantą pagal savo biudžetą.


  Geriausi sumuštinių ir sumuštinių kepimo mašinos

  10 geriausių skrudintuvų: .

  Čia kalbėsime apie geriausius modelius. Spoileris: pažiūrėkite į duonai skirtų skylių skaičių ir nepamirškite apie skirtingus režimus: atitirpinti, sustabdyti ir pašildyti duoną. Su skrudintuvu, žinoma, neapsiriksite – visi vienodai gerai paskrudins duoną. Mūsų geriausi skrudintuvai yra sukurti taip, kad patenkintų labai specifinius poreikius, pvz., 4 griežinėlių skyrius arba nuotolinio valdymo pultas.

  10 vieta: Polaris PET 0720

  Skrudintuvų apžvalga prasideda modeliu lengvame korpuse iš karščiui atsparaus plastiko, kuris eksploatacijos metu neįkaista ir nedega. Už glygus plastikinis paviršius modelius lengviau prižiūrėti nei analogus, pagamintus iš plastiko ir metalo derinio.

  Prietaiso korpuso apačioje yra spaustukai, per kuriuos galima perverti 0,8 m ilgio laidą. Galia 700 W pakanka, kad būtų keptas skrebutis maksimaliu nustatymu.

  Prietaisas turi 7 duonos kepimo režimus. Yra skrebučio atšaukimo, pašildymo ir duonos atitirpinimo funkcijos, mygtukų LED indikatorius praneša apie kiekvieno iš jų aktyvavimą.

  Charakteristikos:
  ⚙️ galia: 700W,
  ⚙️ Tostų skaičius 2 vnt,
  ⚙️ išmatavimai 26,7×14×18,2 cm,
  ⚙️ 3 metų garantija
  ⚙️ Svoris 1250 g.

  🟢 3 metų garantija 一 yra daugiau nei kitiems skrudintuvams,

  🟢 Yra grotelės kepiniams šildyti,

  🟢 Stilingas universalus dizainas, kurio dėka skrudintuvas tiks bet kurioje virtuvėje.

  🔴 skrebučio apačia apkepa daugiau nei viršus,

  🔴 Sunkus 一 svoris yra didesnis nei kitų geriausių modelių.

  Polaris PET 0720
  ⭐ Geriausi pasiūlymai
  Polaris PET 0720
  „Yandex“ rinka
  750 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  2150 ₽ -28% 2990 ₽
  Polaris PET 0720
  SberMegaMarket
  120 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *