Nuplaunamos laisvojo nago krašto formos

Gražus, nepriekaištingas manikiūras – tai ne tik išpuoselėta odelė ir stilingas nagų dizainas, bet ir tvarkinga, teisingai parinkta laisvojo nago krašto forma. Formos pasirinkimas priklausys nuo tokių svarbių parametrų kaip nago guolio ilgis, natūralaus nago forma, laisvo krašto ilgis. Apsvarstykite dažniausiai pasitaikančias laisvojo krašto formas.

Nuploviau laisvo nago krašto formas.  1 paveikslas
Minėtos laisvųjų kraštų formos dažniausiai sutinkamos modeliuojant tiek natūralius, tiek dirbtinius nagus. Labai svarbu atsiminti, kad natūraliems nagams būtina naudoti minkštas dildes, kurių abrazyvumas ne mažesnis kaip 180 vienetų, o dirbtiniams nagams – kietesnės dildės.
Pažvelkime atidžiau į kiekvieną iš šių formų.
„Švarus kvadratas”.
Forma tinka nagams su ilgu laisvu kraštu, taip pat trumpo ir vidutinio ilgio. Formos pjūvis pagrįstas pradiniu tiesių lygiagrečių kraštų pjovimu. Tada, padėjus dildę statmenai nagui, reikia dildyti tiesią laisvo krašto liniją, užbaigiant formos kūrimą.
Nuploviau laisvo nago krašto formas.  2 pav
„Minkštas kvadratas“.
Jis pjaunamas iš „Aiškios kvadrato“ formos (žr. aukščiau), po to aštrūs laisvo krašto kampai kruopščiai suapvalinami dilde.
Nuploviau laisvo nago krašto formas.  3 pav
„Ovalinis kvadratas“.
Ši forma taip pat pastatyta ant formos „Clear square“, tačiau išpjaunant šiai formai laisvą kraštą, dildė dedama ne statmenai šoninėms nago plokštelės sienelėms, o 45° kampu. Padėję dildę po aštriais šoninių nago sienelių kampais, dildome viena ir kita kryptimi, nenuplėšdami dildės, kol nago centras atsidurs ant dildės.
Nuploviau laisvo nago krašto formas.  4 pav
„Ovalus”.
Laisvasis nago kraštas (nuo šypsenos iki laisvojo krašto galo) išilgai šoninės sienelės sąlygiškai padalintas į tris lygias dalis, kaip parodyta paveikslėlyje. Laisvo krašto plotis padalintas maždaug į keturias lygias dalis. Klasikinei „Ovalo“ formai sukurti dilde nupjaunamos kraštutinės šonų žymės ir laisvas nago kraštas, o tada kruopščiai suapvalinami kampai.
Nuploviau laisvo nago krašto formas.  5 pav
„Migdolas”.
Šios formos laisvas nago kraštas sąlyginai padalintas į tris lygias dalis. Nago pusė padalinta į dvi lygias dalis. Pakeisdami dildę po aštriais nago kampais, ją visiškai nupjauname iki kraštutinių žymių. Pabaigoje išlyginkite ir švelniai išlyginkite kraštus, suteikdami galutinę nago formą. „Ovalo“ ir „Migdolų“ formos puikiai atrodo ant bet kokio ilgio nagų.
Nuploviau laisvo nago krašto formas.  6 pav
„Stilius”.
Laisvas kraštas sąlygiškai padalintas į tris lygias dalis išilgai šoninių sienelių. Dildant laisvą kraštą dildė nukreipiama į nago centrą. Kaip ir „Migdolų“ formai, nago kampučius išpjauname iki galo nuo kraštutinės šoninės žymės iki centro, po to formą užbaigiame švelniai dilde išlygindami aštrius kraštus.
Nuploviau laisvo nago krašto formas.  7 pav
„Pika”
Norint suteikti laisvam nago kraštui „Piko” formą, reikia padaryti panašų su „Stiletto” forma nuplaunama laisvu kraštu. Skirtumas tarp formų yra tas, kad „Peak” kampai nėra išlyginti dilde ir išlieka aštrūs. Ant ilgų nagų geriausiai atrodys „Peak“ ir „Stiletto“ formos.
Nuploviau laisvo nago krašto formas.  8 pav
„Nuožugas”.
Laisvo nago krašto šoninė sienelė sąlyginai padalinta į tris dalis, kaip parodyta paveikslėlyje. Norint sukurti formą, reikia iškirpti visą kampą nuo kraštutinės šoninės žymos iki lygiagrečiojo laisvojo krašto kampo. Ši forma gerai atrodo ant vidutinio ir didelio ilgio nagų.
Nuploviau laisvo nago krašto formas.  9 pav
Lengva rasti tobulą nagų formą. Išbandykite, eksperimentuokite su ilgiu, dizainu ir įvairiomis formomis, kad išsirinktumėte patogiausią ir sau tinkamiausią formą, kuri padės grakščiai pabrėžti Jūsų rankų grožį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *