Nardymo kaukė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Gegužės mėn

Jei atostogų metu norite patyrinėti povandeninį pasaulį, tikrai svarstote galimybę įsigyti nardymo kaukę. Tačiau rinkoje esančių modelių skaičius nepadeda priimti gero sprendimo. Mes nusprendėme parengti jums reitingą, kuriame būtų tik vartotojų rekomenduojami produktai. Pirmoji reitingo vieta priklauso nardymo kauke Spokey Talonas. Svarbiausi produkto privalumai yra patrauklus kainos ir kokybės santykis. Modelyje sumontuotas grūdintas stiklas, kuris ne tik rodo didelį atsparumą mechaniniams pažeidimams, bet ir garantuoja platų regėjimo lauką. Galite būti tikri, kad įranga yra visiškai saugi. Jis turi vožtuvą, kuris neleidžia vandeniui patekti į kaukę. Mūsų pateiktas modelis jūsų visiškai neįtikino? Jei taip, peržiūrėkite kitus mūsų pasiūlymus. Nardymo kaukė reitinge užėmė antrą vietą „Snorkel GoPro“ 0000001774. Jame yra dviguba vėdinimo sistema, kurios dėka ant stiklo nesikaupia garai, kurie gali sumažinti matomumą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią nardymo kaukę pirkti?

Prekių vadovas

Grožėtis povandenine flora ir fauna yra labai įdomi sporto šaka, kuriai, deja, reikalinga speciali įranga. Taip yra todėl, kad mūsų akys nėra įpratę dirbti po vandeniu, todėl bandymas jas atverti gali baigtis skausmu. Tačiau jums nereikia jaudintis, nes jums reikia įsigyti tik atitinkamą nardymo kaukę. Jei nerimaujate, kad nepirksite geros įrangos, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą. Ten rasite daug naudingos informacijos apie tai, kurią nardymo kaukę pasirinkti.

Kaip turėtų atrodyti geriausia nardymo kaukė?

Visų pirma turėtumėte žinoti, kad tinkamai parinktas modelis turėtų tinkamai uždengti nosį. Tai būtina, nes nardymo metu susiduriame su skirtingu slėgiu. Neuždengus nosies, kyla didelis diskomfortas. Kai kurie gamintojai bando prekiauti plaukimo akiniais kaukės pavadinimu. Tikrai venkite tokių produktų.

Kaukių rūšys – stiklas

Prieš eidami apsipirkti, turėtumėte apsvarstyti, kokia kaukė jums tinka geriausiai. Pirmiausia gaminius suskirstėme pagal naudojamo stiklo tipą. Pirmasis tipas yra vienkartinės kaukės. Šio tipo gaminiai neturi jungiamojo rėmo, kuris dažnai būna aplink nosį. Tai garantuoja mums labai gerą matomumą, kurį įvertins koralų rifų mėgėjai.

Alternatyva yra modeliai su padalintu stiklu, kurie šiek tiek panašūs į didesnius akinius. Patys lęšiai yra įterpti į rėmus, o tai užtikrina mažesnį regėjimo lauką. Jei jus domina tokio tipo modelis, primygtinai rekomenduojame nusipirkti kaukę su lęšiais kampu. Šis sprendimas suteikia didesnį matomumą to, kas vyksta iš šono.

Trečiasis tipas yra panoraminiai modeliai, kuriuose lęšiai montuojami ne tik ant kaukės šonų, bet ir jos apačioje. Šiuo metu gamintojai siūlo produktus, kuriuose galime rasti iki 6 stiklų, leidžiančių saugiai ir patogiai stebėti jūros gyvenimą.

Stiklo rėmas

Rinkoje yra modelių, kurie šiek tiek panašūs į tradicinius akinius. Taip yra todėl, kad atskiri akiniai yra įdėti į rėmus. Šio elemento užduotis yra juos prižiūrėti ir apsaugoti nuo galimo iškritimo.

Antrojo tipo kaukės yra prietaisai, kurių konstrukcija neturi rėmo. Tokio tipo modeliuose akiniai tvirtinami ant labai standaus flanšo. Tokių sprendimų privalumas yra tas, kad stiklas yra arčiau akies, o tai leidžia patogiau naudotis. Be to, tai garantuoja daug geresnį matymo lauką.

Kaukės profesionalams

Mes norėtume jums rekomenduoti dviejų tipų modelius, kurie yra labai populiarūs tarp profesionalių plaukikų. Pirmasis produktas yra kaukės, padengiančios visą veidą. Tokia įranga naudojasi profesionalūs narai ar kariai, tačiau vis dažniau ja naudojasi ir turistai. Uždengus visą veidą, nereikės jaudintis dėl slėgio skirtumo, kai peržengiame 2 metrų ribą. Be to, šio tipo modeliuose dažnai yra sumontuoti mikrofonai, kad galėtume bendrauti su savo kelionės draugais.

Tačiau profesionaliausias modelis yra tas, kuris leidžia fotografuoti po vandeniu ir kurti vaizdo įrašus nardant. Kaukės su įmontuotomis kameromis išpopuliarėjo, kai vaizdo dienoraščiai plito tokiose platformose kaip „YouTube“. Vis daugiau profesionalų ir pusiau profesionalų nori pasidalinti povandenine patirtimi su pasauliu. Tokioje kaukėje yra įmontuota kamera. Didžioji dauguma modelių sugeba atlaikyti slėgį 5 m gylyje.

Vykdymas – kuri nardymo kaukė yra geriausia?

Norėdami užtikrinti reikiamą komfortą ir saugumą, turėtume atidžiai pažvelgti į atskirų mus dominančių modelio elementų vykdymą.

Geros kokybės stiklas turėtų būti pagamintas iš grūdinto stiklo, kuris nesulūš per stipriai spaudžiant. Be to, šis elementas nebus pažeistas smūgio ar įbrėžimų. Be to, tokio tipo stiklas užtikrina didelį skaidrumą.

Rėmai dažniausiai gaminami iš plastiko. Mes tikrai rekomenduojame jums tokius produktus. Tačiau verta atkreipti dėmesį į spalvą. Kai kuriems vartotojams patogiausi yra bespalviai modeliai, nes nardydami jie jų neblaško. Nepamirškite, kad šis elementas priklauso tik nuo jūsų pageidavimų.

Diržas, kuris yra atsakingas už galvos skersmens reguliavimą ir pritaikymą, dažniausiai yra pagamintas iš silikono. Dėl šios priežasties, kai mes jį labiau traukime, jis nenutrūks. Taip pat šiuo atveju elemento spalva gali turėti įtakos naudojimo patogumui. Kaip rodo klientų atsiliepimai, aiškios ir skaidrios apykaklės sukuria geresnio kontakto su aplinka įspūdį. Nardant mums atrodo, kad tarp mūsų ir gamtos nėra jokio barjero. Tačiau tai tik subjektyvus kiekvieno naro įspūdis.

Nardymo kaukės geromis kainomis

Ieškodami tinkamo modelio greitai sužinosite, kad rinkoje rasite daugybę įrangos tipų. Deja, keli gamintojai siūlo instrumentus, pagamintus iš nekokybiškų medžiagų. Galite juos atpažinti, nes jų kaina yra per maža. Deja, jūs negalite nusipirkti aukštos kokybės kaukės už 30 zlotų. Tokia įranga tik atneš diskomforto jausmą, be to, ji neapsaugos jūsų nuo vandens.

Geros kaukės pirkimo kaina prasideda nuo 80 PLN. Tačiau jei norite modelio su įmontuota kamera, turite būti pasirengę iki 1000 zlotų. Modeliai su specialiais korekciniais lęšiais taip pat yra brangūs, jų kainos prasideda nuo 100 PLN.

Geriausios nardymo kaukės 2021 m

Snorkelingui naudojamos nardymo kaukės. Jų dėka galite lengvai stebėti povandeninį pasaulį. Žemiau pateikiame nardymo kaukių reitingą, tarp kurių rasite jūsų poreikius atitinkantį modelį.

Mūsų rekomendacijos

Spokey Talonas

„Spokey Talon“ yra modelis, kuris yra labai populiarus tarp vartotojų. Jis gali būti naudojamas mėgėjų nardymui įvairių tipų vandens rezervuaruose. Produktas turi juodą korpusą.

Gamybai buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Objektyvas pagamintas iš grūdinto stiklo. Be to, norint išlaikyti kaukę, naudojamas dvigubas stiklo sluoksnis. Kai kurie elementai pagaminti iš nailono, kuris pasižymi dideliu patvarumu. Diržą, laikantį kaukę ant galvos, galima labai paprastai ir greitai sureguliuoti ir pritaikyti prie jo dydžio. Jis pagamintas iš silikono ir yra hipoalergiškas. Modelis turi idealiai kontūruotą formą, kurią galima patogiai pritaikyti prie jūsų veido.

Rinkinyje yra vamzdelis, kuriuo kvėpuojate snorkeluodami. Jo skersmuo yra 21 mm. Kandiklis taip pat pagamintas iš silikono. Tai lengva išlaikyti švarą. Be to, vamzdyje yra vožtuvas. Jo dėka, kai nersite, jis nebus pilamas. Vartotojai vertina šį modelį dėl jo patvarumo.

„Spokey Talon“ yra labai gera nardymo kaukė iki 100 PLN. Rinkinyje taip pat yra vamzdelis. Modelio spalva juoda.

Privalumai

Stiklas:

Pateiktoje nardymo kaukėje yra gana didelis stiklas, pro kurį galime laisvai grožėtis povandeniniu pasauliu. Verta pridurti, kad stiklas pagamintas iš tvirto, atsparaus įbrėžimams grūdinto stiklo.

Vožtuvas:

Komplekte esančiame vamzdelyje yra vožtuvas, kuris veiksmingai apsaugo nuo vandens ištekėjimo į kaukę nardant. Tai užtikrina, kad įranga yra ne tik patogi, bet ir saugi.

Vykdymas:

Modelio gamybai buvo naudojamas hipoalerginis silikonas. Tai medžiaga, švelni odai. Galime būti tikri, kad užsidėjus nardymo kaukę, ant veido neatsiranda skausmingų dirginimų.

Lengva reguliuoti:

Juostos apimtis gali būti laisvai reguliuojama, o tai leidžia pritaikyti plaukimo įrangą pagal individualius vartotojo poreikius.

Dizainas:

Produktas neabejotinai patiks kiekvienam asmeniui, nepriklausomai nuo lyties. Viskas dėl to, kad kaukė yra juoda, kuri, kaip žinote, puikiai dera su įvairiais maudymosi kostiumėliais.

Trūkumai

Figūra:

Atskiri žmonės nurodo, kad modelį būtų galima geriau suformuoti.

„Snorkel GoPro“ 0000001774

Įdomus modelis yra „Snorkel GoPro 0000001774.“. Jis skirtas snorkelingui. Gamintojas joje panaudojo naujovišką sprendimą. Produktas išsiskiria visiško veido vystymu. Kaukė leidžia kvėpuoti ir burna, ir nosimi. Dėl naudojamos konstrukcijos stiklas nerūko, nes įranga turi dvigubą oro cirkuliaciją. Negana to, vartotojo matymo laukas yra didelis, net 180 laipsnių.

Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Objektyvas pagamintas iš polikarbonato, kuris yra tvirta, nesulaužoma medžiaga. Dėl to kaukė yra labai griežta. Be to, leidžiantis žemyn, suveikia spyna, kuri …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *