Nagų spausdintuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. lapkričio mėn

Nagų spausdintuvas – Pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Sužinojome, kurie nagų spausdintuvai vartotojus traukia labiausiai. Vartotojų nuomonės tai rodo O’2NAILS V11 ir 5 skaitmenų spausdintuvas yra geriausi rinkoje, leidžiantys sukurti gražiai atrodančias dekoracijas. Pirmasis paminėtas prietaisas veikia labai greitai, todėl manikiūrą galima padaryti per trumpą laiką. Modelis yra paprastas naudoti, o LED indikatorius informuoja apie jo darbą. Ant nagų galite atsispausdinti savo artimųjų ar mėgstamos komandos nuotraukas. Spausdintuvą galima naudoti kartu su kietėjimo lempa, kurios dėka lakas išsilaiko iki 3 savaičių. Ne mažiau įdomus ir 5 skaitmenų spausdintuvas, kurį galima naudoti profesionaliuose manikiūro salonuose. Komplekte yra išsami naudojimo instrukcija, kuri aiškiai aprašyta. Didelis ekranas leidžia pasirinkti geriausius raštus ir juos modifikuoti. Savo dizainą galite siųsti iš kompiuterio ar telefono. Įranga turi jutiklį, matuojantį nago dydį, kurio dėka atspaudas yra tik plokštelėje, saugiu atstumu nuo odelių. Diegimas yra labai greitas ir paprastas, todėl spausdintuvą galite naudoti akimirksniu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

2 geriausi nagų spausdintuvai. Nuomonės 2021 m

Perskaitykite mūsų nagų spausdintuvų reitingą, jei ieškote prietaiso, kuris greitai ir tiksliai papuoš jūsų nagus.

1. O’2NAILS V11 mobilus nagų spausdintuvas

Modelis O’2NAILS V11 yra mobilus, todėl patrauklias nagų dekoracijas galite pasigaminti ne tik sau, bet ir draugams ar kolegoms. Įranga gali būti naudojama profesionaliai kuriant dekoracijas grožio salonuose. Prietaisu galima spausdinti ant natūralių nagų, taip pat galiukų ar mišrūnų.

Šis geras ir pigus nagų spausdintuvas gamina dekoracijas labai pigiai. Spausdinimo laikas yra tik 30 sekundžių, todėl gražiai atrodančiomis rankomis galėsite džiaugtis labai greitai. Įrenginys spausdina spalvingus raštus, nes interjere naudojamas tonikas, kuris kartu su specialiu, viengubu laku sukuria bet kokios spalvos motyvus. Užbaigti nagai išsilaiko iki 3 savaičių.

Įrangą galima prijungti prie interneto ir valdyti naudojant mobiliąją aplikaciją. Įrenginys gali spausdinti nuotraukas ar raštus, kuriuos turime telefone. Programoje taip pat yra daug iš anksto sukurtų temų. Įranga naudoja USB įvestį. Atsiliepimai apie O’2NAILS nagų spausdintuvus yra labai teigiami, tai pasakytina ir apie aprašytą modelį. Vartotojai teigia, kad aparatinė įranga užima mažai vietos, o dažai yra labai efektyvūs.

O’2NAILS V11 yra geras nagų spausdintuvas iki 3000 PLN. Prietaiso galia 24 W. Jo matmenys: 17,5 cm x 16,8 cm x 17,5 cm.

Privalumai

Naudingumas: Įrangos pagalba galime užtepti atspaudus tiek ant natūralių, tiek ant dirbtinių nagų.

Greitas veiksmas: Spausdintuvo dėka manikiūro darymas užtrunka daug trumpiau nei tradiciniai. Bet kokio rašto spausdinimas trunka apie 30 sekundžių.

Galimybė spausdinti savo raštus: Prietaisas jungiasi per Wi-Fi su išmaniuoju telefonu. Tiesiog įdiekite joje specialią programą, kad pasirinktumėte iš daugybės skirtingų raštų arba atsiųstumėte savo grafiką spausdinimui.

Kompaktiški matmenys: Spausdintuvas nėra didelis, todėl neužims daug vietos ant Jūsų stalo. Tai šiek tiek primena paprastą UV lempą.

Spektaklis: Korpuso viduje yra tonikas, leidžiantis padaryti apie 800 atspaudų ant nagų.

Defektai

Paraiška anglų kalba: Prietaiso valdymo programa yra tik anglų kalba. Iš pradžių atrodo, kad jis neįskaitomas, todėl jį sunku naudoti.

2. 5 skaitmenų nagų spausdintuvas Naujas atnaujintas su sertifikatu

5 skaitmenų spausdintuvą labai lengva įdiegti ir naudoti. Prietaisas automatiškai pritaiko atspaudą pagal nago dydį. Modelio galia yra 32 W ir jis gali nepertraukiamai dirbti 31 valandą. Vartotojai teigia, kad įranga yra efektyvi, nes vienu metu galima atspausdinti raštus iki 5 vinių.

Rinkinyje yra temų paketas, kurių kiekvienas gali pasirinkti sau tinkamą. Raštas atspausdintas 4800 x 1200 dpi raiška, kuri leidžia išgauti gražų efektą su daugybe detalių mažoje lėkštelėje. Dėl automatinio valymo technologijos kiekvienas tolesnis raštas yra elegantiškas ir švarus.

Korpusas yra 3 spalvų: balta, raudona ir juoda. Prietaiso matmenys: 44 cm x 25,4 cm x 25,4 cm, svoris 10 kg. LED ekranas yra 10,2 colio įstrižainės ir leidžia lengvai valdyti įrangą. Įrenginys turi „pasidaryk pats“ („Do It Yourself“) režimą, leidžiantį kurti savo raštus, redaguoti nuotraukas ir pridėti antraštes.

5 skaitmenų spausdintuvo matmenys: 44 cm x 25,4 cm x 25,4 cm. Jo galia 32 W. Įranga sveria 10 kg.

Privalumai

Efektyvus veikimas: Prietaisas naudoja šiuolaikines technologijas ir leidžia vienu metu atspausdinti pasirinktą raštą ant 5 nagų. Dėl šios priežasties gražų manikiūrą galime padaryti per labai trumpą laiką.

Paprasta naudoti: Valdyti spausdintuvą nėra sunku, greitai išmoksime. 10,2 colio spalvotas ekranas yra puiki pagalba.

Sukurkite savo dizainą: Įranga aprūpinta „pasidaryk pats“ režimu, t.y. pasidaryk pats. Tai reiškia, kad galime sukurti savo originalų raštą ir pritaikyti jį nagams. Tai gali būti grafika, užrašai ir net nuotraukos.

Nėra nesėkmės rizikos: Nėra pavojaus, kad įrenginys staiga suges, pvz., dėl intensyvaus naudojimo. Jis gali veikti iki 31 valandos be pertrūkių, patvirtintas nagų spausdintuvų testas. Niekas netrukdo pasidaryti veiksmingą manikiūrą ir sau, ir draugėms, seserims ar mamai.

Defektai

Per sunkus: Prietaiso perkėlimas iš vienos vietos į kitą nėra pati lengviausia užduotis. Spausdintuvas yra gana sunkus ir nėra labai patogus.

Pirkimo vadovas – kokį nagų spausdintuvą pirkti?

Svajojate apie gražius nagus, bet neturite pakankamai laiko pasidaryti manikiūrą? Nesijaudinkite, vis tiek galite džiaugtis išpuoselėtomis rankomis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nusipirkti nedidelį įrenginį, pavyzdžiui, nagų spausdintuvą. Jo pagalba lėkštę galėsite papuošti bet kokiu raštu, o manikiūras nesugadins net kelias savaites. Kokį nagų spausdintuvą pasirinkti? Apie tai yra mūsų vadovas.

Svoris ir matmenys

Įrenginio svoris vaidina svarbų vaidmenį, jei planuojate jį perkelti iš vienos vietos į kitą, t.y. vežtis į susitikimus su draugais. Laimei, dauguma šių daiktų sveria ne daugiau kaip 5 kg. Be to, nagų spausdintuvų matmenys nėra dideli. Įsigytas įrenginys tikrai ženkliai neapribos laisvos vietos ant rašomojo stalo ar stalo, be to, jis tilps į krepšį. Profesionali kosmetologų naudojama įranga yra kiek sunkesnė ir didesnė, tačiau naudojama vienoje vietoje, tad to nereikėtų laikyti trūkumu.

Galia

Spausdintuvo galia turi įtakos jo veikimo greičiui. Paprastai šio parametro vertė svyruoja nuo 20 iki 30 W, tai yra daugiau nei pakankamai greitai sukurti efektyvų manikiūrą. Standartiškai rašto atspausdinimas lėkštėje neužtrunka daugiau nei apie 35 sekundes, kai kurie modeliai leidžia vienu metu papuošti penkis nagus.

Spektaklis

Geriausias nagų spausdintuvas yra efektyvus ir nereikalauja dažnai keisti kasetės (ji leidžia papuošti plokštę). Tai turėtų leisti paruošti kelis šimtus spaudinių. Atminkite, kad kasetės našumas priklauso nuo spaudinių dydžio ir formos.

Galia

Įrenginiai, tokie kaip nagų spausdintuvai, paprastai yra maitinami kintamosios srovės. Pasirūpinkime, kad laidas būtų pakankamai ilgas. Priešingu atveju įranga turės stovėti šalia lizdo, todėl gali būti sunku atlikti patogų manikiūrą. Kai kurie spausdintuvai turi papildomą USB prievadą, todėl juos galima prijungti prie kompiuterio.

Paprasta naudoti

Neturėtumėte bijoti, kad mes negalėsime tvarkyti spausdintuvo. Labai dažnai tokią įrangą galime valdyti naudodami išmaniajame telefone įdiegtą aplikaciją. Vos keliais paspaudimais galite papuošti nagus pasirinktu raštu. Įdomu tai, kad dažnai galime įkelti savo nuotraukas ar grafiką, kurie turi būti lentoje. Kartais įrenginį galima valdyti per kompiuterį arba didelį LCD ekraną, esantį ant korpuso. Šiuo klausimu daug kas priklauso nuo mūsų įpročių ir įrenginio įrangos. Programa mobiliesiems įrenginiams negali būti išversta į lenkų kalbą. Verta prisiminti, kad vėliau nenusiviltumėte įsigytu įrenginiu. Taip pat turite įsitikinti, kad programinė įranga suderinama su mūsų išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Daugelio žmonių nuomone, su juo pateikiamas vartotojo vadovas turi didelę įtaką nustatant, koks yra geriausias nagų spausdintuvas. Jis turėtų būti lenkų kalba, kad nekiltų abejonių, kaip saugiai ir kruopščiai papuošti plytelę.


Papildomi priedai

Be paties spausdintuvo, į komplektą įeina ir kiti priedai elegantiškam nagų dekoravimui. Paprastai komplekte yra specialus lakas, kuriuo reikia nudažyti plokštę prieš dengiant spaudą. Norėdami jį išgydyti, paprastai reikia LED lempos, kuri taip pat gali būti įtraukta į rinkinį. Prie profesionalios įrangos pridedama speciali rankena ir antgaliai, kurių pagalba galite parodyti savo klientams, kaip raštas atrodo ant nago.

Nagų spausdintuvai geromis kainomis

Nagų spausdintuvas – moderni įranga, vidutiniškai kainuojanti kelis tūkstančius zlotų. Įrangos pirkimas yra gana didelės išlaidos. Tačiau jei atsižvelgsime į tai, kaip dažnai lankomės pas kosmetologo manikiūrą ir kiek tam išleidžiame, tokia investicija gali pasirodyti teisinga.

Kaip veikia nagų spausdintuvas?

Gražios, prižiūrėtos rankos – kiekvienos moters vitrina. Todėl verta pasirūpinti tinkama jų priežiūra, taip pat papuošti juos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *