Keratino plaukų tiesinimas namuose

Jei jau seniai svajojote apie lygius, žvilgančius plaukus, kaip reklamoje, tačiau nei vienas šampūnas, balzamas ar kaukė nesuteikia laukiamo efekto, vertėtų išbandyti keratininį tiesinimą namuose. Taip, salono procedūrą galima atlikti ir namuose, užtenka žinoti visus niuansus, privalumus, minusus ir kontraindikacijas. Neišsigąskite: nereikės naršyti po internetą;) Pakalbėsime apie svarbiausią!

Keratino plaukų tiesinimas namuose

Kodėl keratino tiesinimas? Nes būtent keratinas nusprendžia, ar plaukai bus garbanoti, ar glotnūs. Įvairių šaltinių duomenimis, šis baltymas sudaro 80–90 procentų plaukų, o tai reiškia, kad jis labai veikia jų būklę. Bet! Iš pradžių reikėtų žinoti, kad keratininis tiesinimas garbanų neužgydys, o tik vizualiai padarys jas patrauklesnes: lygias, blizgias, švelnias liesti. Tiesiog pažiūrėkite į nuotrauką!

Keratininio plaukų tiesinimo efektas

Šios procedūros poveikis yra kumuliacinis: po pirmo karto išsilaikys 1-2 mėnesius, po kelių procedūrų jau galės džiuginti iki šešių mėnesių. Tai galite padaryti ant beveik bet kokių plaukų. Stipriai garbanoti turės ne tokį ryškų efektą, bet taip bus! Jei vis dėlto yra noras susukti garbanas, tai taip pat nebus jokių problemų. Vienintelis dalykas yra tai, kad neturėtumėte tepti kompozicijos prieš dažydami plaukus, nes dažai prasiskverbs į sandarią struktūrą ir iš dalies sunaikins įgytą baltyminį sluoksnį.

Ar verta daryti ar ne?

Keratininio plaukų tiesinimo privalumai ir trūkumai

Pakalbėkime apie besąlygiškas teigiamas keratininio plaukų tiesinimo namuose pasekmes. Visų pirma, garbanos tampa lygios ir blizgios, lengvai iššukuojamos net tik po dušo ar lietaus, nesipainioja bet kokiomis oro sąlygomis, nesielektrina. Be to, keratinas apsaugo garbanas nuo žalingo aplinkos poveikio.

Nauda akivaizdi, bet pažvelkime į kitą pusę. Geriausiam keratino tiesinimui skirtoje kompozicijoje yra formaldehido, kurio garai labai kenkia organizmui, todėl procedūrą galima atlikti tik gerai vėdinamoje patalpoje, o dar geriau – vienkartinėje kaukėje. Prieš kitą procedūrą plaukai turi visiškai atsikratyti keratino, kitaip jie tiesiog lūžta nuo savo svorio. Tai iš pradžių užtruks 1-2 mėnesius, vėliau nuo 4 iki 6. Taip pat atsiliepimuose pastebi, kad glotniems plaukams trūksta apimties, bet tai ne visai minusas, greičiau skonio reikalas;)

Į kontraindikacijas reikia žiūrėti rimtai. Deja, be jų neapsieina kosmetinės procedūros, ypač profesionalios. Mūsų atveju tai yra:

  • galvos odos pažeidimas, net mažiausios žaizdos;
  • galvos odos ligos;
  • gausus plaukų slinkimas;
  • nėštumas ir kūdikio maitinimas;
  • alergija produkto sudedamosioms dalims.

Dabar jūs turite visą informaciją, kurios jums reikia norint išmokti pačią procedūrą! Iš anksto įspėtas yra ginkluotas 🙂

Kaip atlikti keratino tiesinimą namuose

Norėdami pradėti, sukaupkite būtiniausių dalykų, kurių jums reikės: keratino tiesinimo rinkinio, giliai valomo šampūno, šiek tiek rūgštinio šampūno, plaukų džiovintuvo, lygintuvo, šukos, vienkartinių pirštinių, vienkartinės kaukės, kaip premiją – akinius.


Juodasis penktadienis

Estel, Intense Cleansing Shampoo De Luxe, 1000 ml

Profesionalus šampūnas padeda ne tik padaryti plaukus idealiai švarius, bet ir tinkamai juos paruošti tolimesnėms priežiūros ar kosmetinėms procedūroms.

(47)

Nepasiekiamas


Profesionalūs, švelnūs plaukų tiesintuvai

Šaltų garų tiesintuvas skirtas plaukams tiesinti.

(163)

4 824 ₽


4 824 ₽

Pirkti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *