Kelnės po gimdymo. Atsiliepimai ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

Pogimdyminis laikotarpis yra ypač skausmingas jaunoms mamoms, todėl šiuo metu verta dėvėti tinkamus apatinius drabužius, kurie nedirgina odos. Kad būtų lengviau apsipirkti, atlikome išsamią rinkoje esančių pasiūlymų analizę ir išrinkome 5 geriausius modelius, kuriuos pateikiame apžvalgoje. Mes įdėjome jį į pirmąją vietą Canpol 73/002. Šis produktas garantuoja aukštą komfortą, nes yra erdvus. Dėl to oda neprakaituoja, o siūlės gyja greitai ir natūraliai. Apatiniai drabužiai yra lankstūs, todėl prisitaikys prie bet kokio kūno sudėjimo. Specialūs įklotai sugeria nemalonius kvapus, todėl moteris bet kurioje situacijoje gali jaustis užtikrintai ir patogiai. Gamintojas užtikrina, kad kelnaitės labai gerai prilaiko po gimdymo kilimėlį. Mes užėmėme antrąją vietą savo reitinge Horizontas 40-44 2vnt. Apatiniai drabužiai yra pagaminti iš kvėpuojančios medžiagos, kuri leidžia laisvai tekėti orui ir skatina žaizdų gijimą. Kelnaitės supakuotos vakuume, todėl galite būti tikri, kad jose nėra pavojingų bakterijų. Dizainas yra labai praktiškas ir nepažeidžia jautrios odos.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Geriausios kelnaitės po gimdymo 2021 m

Mūsų pogimdyvinių kelnaičių reitingas padės išsirinkti modelį, kuris suteiks jums didžiausią komfortą po gimdymo. Pasirinkome gaminius iš minkštų audinių ir už prieinamą kainą.

Canpol 73/002

Daugelis gydytojų ir akušerių rekomenduoja savo pacientams Canpol 73/002, ty patogias kelnes po gimdymo. Šis produktas padeda moterims pasirūpinti savo komfortu po gimdymo. Mažoje dėžutėje rasite 2 L ir XL dydžio kelnaites. Specialios technologijos naudojimas reiškia, kad apatinius galima naudoti daug kartų. Tačiau rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje 60 laipsnių temperatūroje, o tai sunaikins bakterijas.

Apatinis trikotažas pagamintas iš minkšto nailono tinklelio. Ši medžiaga yra labai patvari, todėl ji nebus pažeista užsidėjus ar skalbiant. Produktas turi elastingą juostą, kuri nespaudžia moters skrandžio, o tai užtikrina patogų nešiojimą. Verta pabrėžti, kad apatiniai drabužiai yra kvėpuojantys, todėl siūlės gyja natūraliai. Kelnaitės sukurtos taip, kad pogimdyminė pagalvė būtų vienoje vietoje, kad ji nenutekėtų. Tačiau, jei patiriate nelaimingą atsitikimą. Galite būti tikri, kad apatiniai drabužiai neleis jums susitepti drabužių ir patalynės.

Daugelis mamų yra labai patenkintos įsigijusios šias kelnaites. Savo nuomonėje ponios pabrėžia, kad joms patogu dėvėti šį apatinį trikotažą. Kelnaitės neturi papuošalų ir papuošalų, todėl nedirgina odos.

„Canpol 73/002“ yra labai geros kelnaitės po gimdymo iki PLN 10. Pakuotėje yra 2 vnt.

Privalumai

Daugkartinio naudojimo: Pateiktos kelnaitės yra daugkartinio naudojimo. Panaudojus juos, pakanka kruopščiai nuplauti, geriausia rankomis. Tam gamintojas rekomenduoja naudoti pilką muilą.

Besiūliai: Ant medžiagos nėra siūlių, o tai garantuoja maksimalų naudojimo patogumą. Nesijaudinkite, kad kažkas jus įskaudins.

Kvėpuojanti medžiaga: „Canpol 73/002“ gamybai buvo naudojamos geros kokybės medžiagos. Jie garantuoja pakankamą oro srautą.

Figūra: Kelnaitės yra tinkamos formos. Moterys užtikrina, kad nenuslystų nuo sėdmenų.

Nedirgina odos: Apatiniai drabužiai yra minkšti ir nedirgina odos.

Defektai

Dydis: Mažiausias gaminio dydis yra S / M. Tačiau labai lieknoms moterims jis gali pasirodyti per didelis.

Horizontas 40-44 2vnt

Patogios ir labai aptemptos „Horizon 40-44 2pcs“ kelnaitės yra produktas, kurį dažnai renkasi vartotojai. Apatiniai drabužiai ypač naudingi pirmosiomis dienomis išėjus iš ligoninės. Produktas gerai sulaiko pogimdymines pagalvėles, o tai apsaugo nuo nutekėjimo. Dėl to jūsų drabužiai ir patalynė liks švarūs.

Pateiktas produktas padės greičiau atsigauti po gimdymo. Medžiaga, iš kurios gaminami apatiniai drabužiai, yra labai erdvi, todėl siūlės gyja greičiau. Gydytojai užtikrina, kad pamerkus apatinį sluoksnį ar higieninę servetėlę ant kelnaičių liktų nešvarumų. Produktas yra lankstus, todėl tiks įvairių formų moterims. Didelis pranašumas taip pat yra plonas dizainas, dėl kurio apatiniai nematomi po drabužiais. Tai garantuoja motinai visišką komfortą ir diskreciją.

Deja, dizainas nėra vienas iš produkto privalumų. Tačiau verta investuoti į šį apatinį trikotažą, nes jis yra patikimas. Moterų nuomonės apie šį modelį yra labai glostančios, nes kainos ir kokybės santykis yra labai patrauklus.

„Horizon“ motinystės kelnaitės yra 38-40, 40-44 ir 44-46 dydžių. Produktas pagamintas iš elastingo tinklelio.

Privalumai

Oro cirkuliacija: Kelnaitės pasiūtos iš kvėpuojančio tinklelio. Tai užtikrina patogumą dėvėti ir apsaugo nuo trinties.

Keli dydžiai: Apatiniai drabužiai yra kelių dydžių, todėl didelė tikimybė, kad kiekviena mama, nepriklausomai nuo figūros, ras sau tinkamą produktą.

Pakuotės turinys: Į komplektą įeina dvi poros kelnaičių – viena aukštu juosmeniu ir kita žemu juosmeniu.

Jie nespaudžia pilvo: Žmonės, turėję galimybę naudotis „Horizon“, užtikrina, kad medžiaga nesuspaustų pilvo, o tai yra labai svarbu, nepaisant to, ar gimdymas buvo natūralus, ar mums buvo atliktas cezario pjūvis.

Defektai

Greitai tempiasi: Kai kurios moterys pastebėjo, kad apatiniai labai greitai ištempiami.

Akuku 0233

Visoms mamoms rekomenduojame kelnaites Akuku 0233. Apatiniai drabužiai buvo skirti padėti moterims po gimdymo. Produktas pagamintas iš saugaus ir kvėpuojančio audinio, kuris yra visiškai higieniškas. Pakuotėje yra 2 M dydžio kelnaitės. Produktas tinka daugkartiniam naudojimui. Galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje.

Tinklinės kelnaitės yra labai subtilios, todėl nepaliks jokių pėdsakų ant jautrios odos. Apatiniai drabužiai labai gerai palaiko pogimdyminį įklotą, kad nejudėtų ir liktų vietoje. Medžiaga yra patvari ir lanksti, todėl lengvai priglunda prie beveik bet kurio vartotojo kūno. Specialus dizainas garantuoja puikų dėvėjimo komfortą ir, svarbiausia, būtiną higieną. Oras laisvai teka per audinį, o tai pagreitina natūralų siūlių gijimo procesą.

Šio gamintojo atsiliepimai apie gimdymo kelnes yra labai teigiami. Daugeliui mamų tai yra vienas geriausių modelių rinkoje, nes pagamintas iš minkšto tinklelio, pagaminto iš lankstaus poliamido. Daugelis gydytojų rekomenduoja šio tipo apatinius drabužius savo pacientams.

„Akuku 0233“ yra dydžių po gimdymo: M, L, XL ir XXL. Produktas skirtas daugkartiniam naudojimui.

Privalumai

Figūra: Apatiniai drabužiai yra tinkamos formos, todėl gerai sulaiko pogimdyminius įklotus ar kelnaites (neleidžia jiems judėti).

Skirtas daugkartiniam naudojimui: Pateiktos pogimdyminės kelnaitės yra skirtos daugkartiniam naudojimui. Įsigiję vieną pakuotę (yra 2 vnt.), Galime būti tikri, kad jos pakaks visam buvimui ligoninėje.

Komfortas: Nors apatinis trikotažas gerai priglunda prie kūno, jis nespaudžia odos. Tai reiškia naudojimo patogumą.

Defektai

Oro srautas: Tam tikra žmonių grupė mano, kad medžiaga negarantuoja labai gero oro srauto.

„Babyono Delicate“

„Babyono Delicate“ apatinis trikotažas yra 5 vienkartinių pogimdyvinių kelnių rinkinys, skirtas moterims po gimdymo. Produktas taip pat rekomenduojamas moterims, kurioms buvo atliktos ginekologinės procedūros ir kurios privalo naudoti įklotus. Apatinių drabužių dydis yra XL, o tai reiškia, kad jis pritaikytas prie klubo apimties, kuri yra apie 104 cm. Kelnaitės supakuotos į atskirus maišelius, uždarytos vakuuminiu būdu. Tai reiškia, kad atidarymo metu ant apatinių drabužių nėra bakterijų, kurios galėtų patekti į makštį ir sukelti siūlių infekciją.

Kelnaitės leidžia išlaikyti tinkamą makšties higieną, nes praleidžia orą. Dėl to jūsų siūlės greičiau išgydys, o oda liks sausa. Produktas gerai prisitaiko prie odos, todėl pogimdyminiai įklotai nejuda. Medžiaga, iš kurios gaminamos kelnaitės, yra labai subtili ir nesukelia odos alergijos, ką patvirtino daugybė mokslinių tyrimų.

Prieš pirkdami rekomenduojame perskaityti teigiamas vartotojų nuomones, kurios yra labai patenkintos pateiktais apatiniais. Daugelis moterų gyrė produktą už efektyvų įpakavimą ir kokybišką darbą.

„Babyono“ kelnės po gimdymo yra dydžių: M, L ir XL. Pakuotėje yra 5 produkto dalys. Tai vienkartiniai apatiniai.

Privalumai

Higiena: Kiekviena kelnaičių pora supakuota į atskirus maišelius, o tai garantuoja maksimalią higieną.

Oro medžiaga: Produktas pagamintas iš kvėpuojančios medžiagos. Tai sumažina įtrūkimų riziką.

Figūra: Apatiniai drabužiai yra gerai supjaustyti, todėl dėvėti jie nejuda.

Defektai

Netikslūs dydžiai: Moterys atkreipia dėmesį, kad kelnaičių dydžiai nėra tikslūs – geriau nuspręsti pirkti didesnį dydį, nei dėvime kiekvieną dieną.

Trintukai: Elastinės juostos aplink juosmenį šiek tiek spaudžia odą. Labai jautrių žmonių atveju jie gali sudirginti.

Tzmo Bella Mamma

Renkantis apatinius po gimdymo verta vadovautis teigiama kitų mamų nuomone. Šiuo metu vienas populiariausių ir geriausiai įvertintų produktų rinkoje yra „Tzmo Bella Mamma“. Tai tinklinės kelnaitės, supakuotos į mažą kartoninę dėžę. Viduje rasite 2 M ir L. dydžio apatinius drabužius. Kiekvienas gaminys buvo surinktas ir supakuotas į mažą maišelį. Tai leidžia išėjus iš namų pasiimti su savimi apatinius.

Medžiaga, iš kurios gaminami apatiniai drabužiai, yra labai subtili ir minkšta. Daugybė tyrimų įrodė, kad jis nesukelia odos alergijos, todėl yra saugus moterims po gimdymo. Audinys leidžia orui laisvai cirkuliuoti, todėl mamos visą laiką jaučiasi patogiai. Be to, dėl to siūlių gijimo laikas yra daug trumpesnis. Kelnaitės yra labai plonos ir diskretiškos, todėl nereikia …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *