Geras žaidimų kompiuteris yra žaidėjo pasididžiavimas. Tačiau ne visi žino, kaip jį teisingai pasirinkti. Mes jums pasakysime, kaip atpažinti gerą žaidimų kompiuterį . Medžiaga pirmiausia bus įdomi tiems, kurie planuoja įsigyti naują sistemos bloką. Raskite ką nors naujo ir vartotojai, planuojantys atnaujinti esamą žaidimų kompiuterį.
Kaip pasirinkti kompiuterinį sisteminį bloką žaidimams
Renkantis kompiuterio sistemos bloką namams ir žaidimams ., Turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių komponentų:
- pagrindinė plokštė;
- CPU;
- Vaizdo plokštė;
- darbinė atmintis;
- vėsinimo sistema;
- energijos vienetas;
- nuolatinis saugojimas;
- rėmelis.
Pakalbėkime apie kiekvieną iš punktų išsamiau. Mes pasirenkame geriausius nebrangius komponentus.
Įdomi medžiaga, skirta vaizdo plokščių, 10 geriausių žaidimų procesorių, geriausių SSD diskų ir geriausių klaviatūrų įvertinimui
Pagrindinė plokštė
Pagrindinė plokštė yra pagrindinis žaidimų kompiuterio komponentas. Rinkdamiesi komponentus skiriame jiems ypatingą dėmesį. Pagrindinė plokštė neturi tiesioginės įtakos kompiuterio veikimui: ji netiesiogiai dalyvauja skaičiavimuose. Tačiau būtent ji sujungia visus kitus komponentus, užtikrina jų ryšį ir suderinamumą.
Tai priklauso nuo to, kokius komponentus kompiuteris palaikys. Pageidautina, kad pagrindinės plokštės parametrai būtų panašūs į šiuos:
✅ formos koeficientas – pageidautina EATX (305 x 330 mm) arba ATX (305 x 244 mm). Kraštutiniu atveju – Mini-ATX (284 x 208 mm) arba Micro-ATX (244 x 244 mm). Tokie matmenys leis pagrindinę plokštę derinti su didelėmis ir galingomis vaizdo plokštėmis. Mažesnės plokštės skirtos pigiems kompiuteriams, skirtiems naudoti namuose ir biure;
✅ dabartinio procesoriaus lizdo palaikymas – sėdynė procesoriui. . antrąjį ketvirtį naujausios kartos „Intel“ lizdai vadinasi LGA 1700, o AMD – TRX4;
✅ dabartinis mikroschemų rinkinys (lustų rinkinys, kuris sujungia likusius kompiuterio komponentus ir daugiausia lemia kompiuterio galimybes). „Intel“ tai yra 400-oji karta: H410, B460, H470, Q470, Z490. AMD: A520; A320; B350; X370; B450; B550; X470; X570;
✅ palaikymas keturi DDR4 RAM moduliai dviejų kanalų režimu;
✅ bent keturi USB 3.1 ir 3.2 prievadai; rekomenduojame – bent vieną USB Type-C (apskritai, kuo daugiau žaidimų kompiuterio periferinių įrenginių sparčiųjų prievadų, tuo geriau);
✅ 5.1 arba 7.1 garso palaikymas; Rekomenduojama – S/PDIF skaitmeninė garso išvestis;
✅ maitinimo šaltinis 8+8 arba 8+4 kontaktai – tai būtina, kad produktyvūs komponentai veiktų stabiliai ir nesugestų.
CPU
Norėdami pasirinkti tinkamą kompiuterį, jums reikia pasirinkti didelio našumo centrinį procesorių (CPU) – Tiesą sakant, jūsų kompiuterio širdis. Tai neturi tiek įtakos kadrų per sekundę skaičiui žaidimuose, kiek vaizdo plokštė, tačiau nulemia bendrą sistemos veikimą.
Šiandien nėra esminio skirtumo tarp Intel ir AMD procesorių. Pirmasis yra šiek tiek geresnis viename, antrasis – kitame. Žaidimų kompiuterio širdyje gerai elgiasi ir „mėlyni“, ir „raudoni“ akmenys. Stai keleta parametrus reikia atkreipti dėmesįnuspręsdami, kurį kompiuterį pasirinkti žaidėjui:
- Bent keturi branduoliaigeriau – šeši, dar geriau – daugiau.
- Laikrodžio dažnis – ne mažesnis kaip 2,5 GHz įprastu režimu ir 3 GHz turbo režimu.
- Kelių gijų palaikymas: „Hyper-Threading“, skirta „Intel“, arba SMT, skirta AMD.
Svarbu suprasti, kas yra procesoriaus branduolys. Tai yra procesoriaus dalis, kuri atlieka pagrindinį darbą: nuskaito, dekoduoja, vykdo arba siunčia instrukcijas. Viena šerdis = viena atlikta operacija per laiko vienetą. Vieno branduolio procesorius reikiamas operacijas atlieka nuosekliai, vieną po kitos. Tai labai atima daug laiko ir neefektyvu.
Jei yra du branduoliai, tuo pačiu metu lygiagrečiai vykdomos dvi užduotys. Ir taip didėjimo tvarka. Taigi išvada – Kuo daugiau branduolių turi CPU, tuo jis galingesnis. per laiko vienetą bus kompiuteris.
Puikus pasirinkimas sisteminiam blokui, paremtam greitu ir ekonomišku 6 branduolių Intel Core i5-11400F procesoriumi, yra žaidimų kompiuteris Lime Strike 520.
Integruoto grafikos branduolio buvimas, priešingai, yra visiškai neprivalomas. Net jei kuriate biudžetinį kompiuterį žaidimams ir darbui, geriau jį aprūpinti visateise diskrečiąja vaizdo plokšte. Apie juos toliau kalbėsime mūsų instrukcijose, kaip išsirinkti žaidimų kompiuterį.
Vaizdo plokštė
Vienas iš svarbiausių dalykų žaidimų kompiuteryje. Galima sakyti, kad tai kompiuteris kompiuteryje. Tik su savo procesoriumi, atmintimi, duomenų sąsaja. Vaizdo plokštė turi savo architektūrą ir savo programinę įrangą. Tuo…