Kaip pasirinkti DVR

Norėdami parašyti šį straipsnį, autorius konsultavosi su ekspertu pardavimų konsultantu Antonu Krasnovu, ištyrė vartotojų atsiliepimus „YandexMarket“ ir apklausė 25–45 metų automobilių, fiksuoto maršruto taksi ir motociklininkų vairuotojus.

Aukštos kokybės vaizdo įrašas yra geriausias argumentas ginčuose įvykus avarijai. O tai padaryti padės geras vaizdo registratorius. Mes jums pasakysime, kaip jį pasirinkti . Ne tik išanalizuosime parametrus, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant automobilinį DVR (automobilinį DVR), bet ir aprašysime įvairius pasirinkimo būdus – tiems, kuriems rūpi našumas ir nelabai domina kaina, ir tiems, kurie nori sutaupyti pinigų.

Nerimo momentas, paskelbėme DVR reitingą, yra visi aktualiausi modeliai.


  Kaip pasirinkti automatinį registratorių pagal parametrus

  Prieš nuspręsdami, kurią prietaisų skydelio kamerą pasirinkti ., peržiūrėkite specifikacijas. kurie lemia įrenginio kokybę. Jie yra čia:

  Fotoaparatas

  Įskaitomas įrašas taip pat priklauso nuo to, ar jis padės ginče. Jei vairuojate daugiausia dieną, tiks beveik bet kuri kamera, tačiau kelionių naktį gerbėjai turėtų atkreipti dėmesį ne tik į pikselių skaičių, bet ir į naktinį režimą. Pažiūrėkime, kaip išsirinkti gerą automobilio DVR pagal fotoaparatą.

  • 640 × 480 pikselių – vargu ar toks prietaisas kaip nors padės, nes ant rėmo bus neįmanoma išskirti ne tik kito automobilio numerio, bet ir avarijos bendrininko veido. Todėl tokie vaizdo registratoriai parduodami itin retai.
  • 1280×720 – čia jau galima tikėtis pamatyti priekyje važiuojančio automobilio numerį, tačiau veidus atpažinti vis tiek sunku.
  • 1920 × 1080 yra raiška, kuri dažniausiai randama vidutinės klasės DVR. Su tokia kamera galima matyti ir automobilio numerį, ir avarijos dalyvių veidą net 10 metrų atstumu.
  • 2560×1440 arba 3840×2160 – didelė raiška, kadre matosi net smulkiausios detalės. DVR su tokia kamera yra brangesni, tačiau, anot specialistų, yra saugiausi kelyje. Tik nepamirškite pasirūpinti atminties kortele, kuo kokybiškesnis vaizdo įrašas, tuo daugiau vietos užima.

  Kai kuriuose modeliuose galite įdiegti papildomas kameras: priekyje, kad padidintumėte žiūrėjimo kampą, nukreiptą į vidų, kad užfiksuotumėte tai, kas vyksta salone arba gale. Paskutinis variantas pats nenaudingiausias, nes įvykus avarijai iš karto aišku, kad kaltas iš paskos važiavęs automobilis – neišlaikė atstumo. Net jei yra kaltinimų, kad grąžinote, priekinę kamerą lengva paneigti.


  10 geriausių 2021 m. parkavimosi jutiklių

  Atmintis

  Kuo didesnis, tuo geriau. DVR įrašo cikliniu režimu – jei baigiasi atmintis, jis nenustoja fotografuoti, o įrašo naujus kadrus. ištrinti senus. Todėl svarbu svarbią filmuotą medžiagą išsaugoti laiku – prieš ją ištrinant. Daugumoje modelių atmintį galima padidinti. Patarimas, kaip pasirinkti DVR atminties kortelę: pirkite ne žemesnės nei 10 klasės microSDHC. Priešingu atveju gali kilti gedimų įrašant ir apskritai veikiant prietaisui. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad kuo aukštesnė įrašo kokybė, tuo jis užima daugiau vietos, todėl nereikėtų taupyti garsumo. Pavyzdžiui, 64 GB kortelė gali saugoti maždaug 8 valandas filmuotos medžiagos Full HD raiška – 1920 × 1080 pikselių. Arba galite įrašyti 12 valandų vaizdo įrašo į tą pačią kortelę, bet 640 × 480 pikselių raiška.


  Montavimo tipas

  Yra keturi parinktys:

  1. Ant siurbtuko – universalus tvirtinimo būdas, tinkantis bet kokiam automobiliui. Tačiau jis sumažina žiūrėjimo kampą ir laikui bėgant praranda elastingumą ir gali lengvai nusilupti. Dabar įsivaizduokite, kad važiuojate dideliu greičiu ir prietaisas staiga nuskrenda jūsų kryptimi. Net jei pataiko į kaktą, jau nemalonu. Bet jei jis nukrenta ant grindų ar dar blogiau po stabdžių pedalu, tai yra avarijos pavojus, nes jūs tiesiog negalite sustoti.
  2. Dvipusė juosta. Tai saugesnis tvirtinimo variantas, prietaisas laikysis tvirčiau.
  3. Magnetai. Kitas patikimas variantas, kuris tvirtai pritvirtina įrenginį prie priekinio stiklo.
  4. Gnybtai arba elastinės juostos, kuriomis DVR tvirtinamas prie galinio vaizdo veidrodžio. Tai taip pat geras pasirinkimas – lengvas montavimas ir atviri žiūrėjimo kampai. Tačiau atminkite, kad tai padidina veidrodžio svorį ir jis gali judėti kartu su įrenginiu. Tokiu atveju ne tik negausite kokybiško fotografavimo, bet ir nebematysite, kas vyksta už automobilio.

  Galios tipas

  Gali būti maitinamas iš tinklo arba akumuliatoriaus. Pirmuoju atveju yra daug trūkumų: laidai kabo virš skydo ir užstoja vaizdą, padidina laikiklio apkrovą ir apskritai atrodo neestetiškai. Jei vis tiek norite šios parinkties, pasirinkite ryšį su jungtimi …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *