Ką žaisti „Android“

Mobiliųjų žaidimų rinka yra perkrauta projektais – kiekvienais metais tampa vis sunkiau išsirinkti sau patinkantį žaidimą. Kūrėjai sukuria gerą žaidimą ir grafiką, tačiau rezultatas vis tiek yra mokamas už laimėjimą – reklaminė programa su aukomis ir neįdomia žaidimų mechanika.

Todėl mes sudarėme nemokamų etų projektų sąrašą, kad vasarą turėtumėte prie ko prikibti.

Turinys

Žymiausias

Sportas

mažas

Iš nepriklausomų studijų

Žaidimai kiekvienai dienai

Žymiausi žaidimai

pokemonai susivienyti

Išleidimo data: 2021-09-21

Įvertinimas „Google Play“: 4.2

Daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų

pokemonai susivienyti nemokamai žaidžiamas MOBA, kuris tapo geriausiu metų žaidimu „Google Play“ paslaugoje. Šiuo metu, įvertinus visas platformas (Android, IOS, Nintendo Switch), projektas jau atsisiųstas daugiau nei 50 mln.


„Unite Battles“ treneriai varžosi 5 prieš 5 komandinėse kovose, kad sužinotų, kas gali surinkti daugiausiai taškų per tam tikrą laiką. Kiekvienas pokémonas pradeda rungtynes ​​pirmame lygyje ir įgyja lygį nugalėdamas laukinius pokémonus. Žaidėjai turi dirbti kaip komanda, kad priešininkų komanda neįmuštų taškų – jiems gyvenimą palengvina atsiradęs balso pokalbis.

Pokemon Unite yra kelių platformų – galite žaisti iš bet kurios konsolės ir telefono.

Įtariamieji: Paslaptingasis dvaras

Išleidimo data: 2021-04-21

Įvertinimas „Google Play“: 4.4

Daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų

Įtariamieji: Paslaptingasis dvaras yra internetinis detektyvas, kurį „Google Play“ mobiliųjų žaidėjų paskelbė geriausiu 2021 m. žaidimu.

Žaidime dalyvauja 9 žmonės, kurių tikslas – išspręsti paslaptingą žmogžudystę. Tačiau tai reikia daryti atsargiai, nes tarp žaidėjų jau yra žudikas, pasiruošęs padaryti bet ką, kad sutrikdytų tyrimą.


Tarp turų dalyviai gauna galimybę aptarti tariamą nusikaltėlį, o po to – už jį balsuoti. Projektas palaiko balso pokalbius.

Žaiskite „Įtariamieji: paslaptingas dvaras“. galima ir su draugais, ir su kitais žaidėjais (nors tai daug sunkiau).

Garena Free Fire MAX

Išleidimo data: 2021-09-18

Įvertinimas „Google Play“: 4.3

Daugiau nei 50 milijonų atsisiuntimų

Garena Free Fire MAX yra vizualiai patobulinta Free Fire battle royale versija, kuri šiais metais išpopuliarėjo.


50 žaidėjų vienu metu įšoka į specialią salą, kad išsiaiškintų, kuris iš jų yra stipriausias. Rungtynės trunka 10 minučių. Taip pat galite sukurti iki 4 žmonių būrius ir nuo pat pradžių bendrauti su komandos nariais.

Nauja Garena Free Fire MAX funkcija yra galimybė kurti pasirinktinius žemėlapius privačios salos režimu, tada žaisti ir dalytis jais su draugais. Pagrindinis akcentas buvo Ultra HD raiška, gražūs efektai ir tikroviška animacija.

Sportiniai žaidimai

Race Master 3D – automobilių lenktynės

Išleidimo data: 2021-04-29

Įvertinimas „Google Play“: 4.4

Daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų

„Race Master 3D – Car Racing“ yra nemokamas mobilusis arkadinis lenktynių žaidimas. Žaidimas neturi galimybės konkuruoti su kitais žaidėjais ar draugais, tačiau yra daug unikalių lygių, kurie palaipsniui tampa sunkesni. Taip pat esant kelioms vaizdingoms vietoms su skirtingais takeliais ir gausiai detaliu fonu.


Be to, į žaidimą buvo įtraukti klasikiniai sportiniai automobiliai, kuriuos galima rinkti ir pritaikyti, kai pereinate per lygius.

Rezultatas! Herojus

Išleidimo data: 2021-04-20

Įvertinimas „Google Play“: 4.4

Daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų

Rezultatas! „Hero 2022“ yra futbolo žaidimas, kurį sukūrė „First Touch Games Ltd“, kuri specializuojasi sporto projektuose.


Žaidėjas prisiima nežinomo, bet perspektyvaus futbolininko vaidmenį ir turi kilti karjeros laiptais. Jo žinioje – legendiniai stadionai, pasaulinio garso komandos ir galimybė sudaryti sutartis su tais, su kuriais širdis geidžia.

Maži žaidimai didelėse visatose

League of Legends: Wild Rift

Išleidimo data: 2020-12-09

Įvertinimas „Google Play“: 4.4

Daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų

„Wild Rift“ yra „League of Legends“ strategijos MOBA versija, sukurta nuo pat pradžių mobiliesiems įrenginiams. Nors jis buvo išleistas 2020 m. pabaigoje, dėl animacinio serialo „Arcane“ sėkmės, projektas pritraukė daug vartotojų, todėl pagal „Google Play“ paslaugą jis tapo vienu geriausių 2021 m. konkurencinių žaidimų.


Žaidime 2 komandos po 5 žaidėjus rungtyniauja nuo 15 iki 20 minučių. Paprastai tikslas yra sunaikinti priešingos komandos „Nexus“ – struktūrą, kuri yra bazės pagrindas, nors yra ir kitų puikių žaidimo režimų.

Ragana: Monstrų medžiotojas

Išleidimo data: 2021-07-19

Įvertinimas „Google Play“: 4.0

Daugiau nei 1 milijonas atsisiuntimų

„The Witcher: Monster Hunter“ yra papildytos realybės tyrinėjimo žaidimas, kuriame žaidėjas turi tapti elitiniu monstrų medžiotoju.


Stebėti monstrus nėra lengva: reikia sutelkti dėmesį į oro sąlygas realiame pasaulyje, paros laiką ir pasikliauti savo raganų instinktais. Kartais monstrai slepiasi labai arti žaidėjo! Iš nugalėtų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *