Inch 28 colių televizorius. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Spalio mėn

Televizorių, kurių ekrano įstrižainė yra 28 coliai, aprašymui pasirinkome tik tuos modelius, kuriuos įvertino vartotojai. Tai užtikrina, kad mūsų rekomenduojamą įrangą verta pirkti. 28 colių televizorius buvo vienas geriausių modelių „Thomson 28HD3206“. Jame yra įmontuoti garsiakalbiai, todėl galite pradėti jį naudoti iš karto ir nustatyti. USB jungtis leidžia atkurti įvairių tipų failus – filmus, muziką, subtitrus ar nuotraukas. Dėl to, kad įranga yra lengva, ją lengva nešiotis. Modelis buvo pastatytas ant tinkamai subalansuoto pagrindo, užtikrinančio maksimalų stabilumą. Mūsų parengtame reitinge taip pat rasite daug kitos geros kokybės įrangos, kuri yra labai populiari. Tarp jų verta pabrėžti 28 colių televizorių „GoGen TVH28R450TWEB“kuris užėmė antrąją vietą reitinge. Išmaniosios televizijos technologija padidina įrangos naudojimo galimybes. Prietaisas bus naudojamas ne tik žiūrėti konkrečias televizijos stotis, bet ir naršyti internete.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Geriausi 28 colių televizoriai 2021 m

Norėdami sužinoti, kuriuos įrenginius rekomenduoja vartotojai, raginame perskaityti 28 colių televizorių reitingą. Tai padės išsirinkti kokybišką prietaisą.

„Thomson 28HD3206“

„Thomson 28HD3206“ televizoriaus ekrano dydis yra 28 coliai. Jo skiriamoji geba yra 1366 x 768 pikselių. Įrangos matmenys yra šie: gylis – 17,5 cm, plotis – 65 cm ir aukštis – 43 cm. Modelio svoris yra 3,7 kg. Įrenginys turi automatinio išjungimo funkciją po tam tikro laiko.

Integruoti 10 W galios garsiakalbiai garantuoja gerą garso kokybę. Norint pradėti žiūrėti mėgstamus filmus ir serialus, prie įrenginio nereikia prijungti garso įrangos. Modelis turi USB jungtį, todėl galite leisti failus, išsaugotus išoriniame diske. Ekranas palaikomas ant tvirto pagrindo.

„Thomson 28HD3206“ apibūdinamas kaip geras ir pigus 28 colių televizorius, kurį verta įsigyti. Prietaisas pateisins žmonių, kurie ieško paprastos naudoti įrangos kasdieniam naudojimui, lūkesčius. Nors modelis neturi daug naujoviškų funkcijų, vartotojai yra patenkinti savo pirkiniu.

„Thomson 28HD3206“ įrenginio matmenys: 43 cm x 65 cm x 17,5 cm. Tai geras 28 colių televizorius iki 700 PLN, kuriame yra LED matrica. Ekrano skiriamoji geba yra 1366 x 768 pikselių.

Privalumai

Automatinio išjungimo funkcija: Net jei vakare užmiegate prie televizoriaus, jums nereikia jaudintis, kad jis veiks visą naktį. Po tam tikro laiko įranga automatiškai išsijungs.

USB jungtis: Modelis turi USB prievadą, kuris leidžia prie jo prijungti išorines duomenų laikmenas ir naršyti nuotraukas, žiūrėti filmus ar klausytis muzikos.

Tvirtas pagrindas: Televizorių galima pastatyti ant lentynos ant kieto pagrindo, kuris užtikrina jo stabilumą.

Galingi garsiakalbiai: Įmontuoti garsiakalbiai yra tokie galingi, kad prietaisas užtikrina labai gerą garso kokybę.

Įmontuotas DVB-T imtuvas: Dėl to, kad įranga turi DVB-T imtuvą, ji priima skaitmeninės antžeminės televizijos signalą.

Defektai

Trūksta „Wi-Fi“: Televizorius neturi „Wi-Fi“ ar „Smart TV“, todėl nesuteikia prieigos net prie internetinių filmų paslaugų.

„GoGen TVH28R450TWEB“

„GoGen TVH28R450TWEB“ yra televizorius, kurio ekrano įstrižainė yra 28 coliai. 1366 x 768 pikselių HD READY ekrano skiriamoji geba yra geros vaizdo kokybės garantija. Aparatūros atsako laikas yra tik 5 ms. Modelio matmenys yra tokie: plotis – 64 cm, aukštis – 43 cm, gylis – 17,5 cm, o jo svoris – 4 kg.

Išmaniosios televizijos technologija daro televizorių patogesnį ir suteikia daugiau galimybių. Patogiai sėdėdamas ant sofos vartotojas gali naršyti internete ir ieškoti įdomios informacijos. Įrangą galima pastatyti ant televizoriaus spintelės arba pakabinti ant sienos naudojant VESA laikiklį. Į komplektą įeina nuotolinio valdymo pultas su geros formos ir lygiais mygtukais.

Dėl USB jungties dideliame ekrane galime žiūrėti filmus ar atostogų nuotraukas, išsaugotas išoriniame diske. Perskaičius atsiliepimus apie įrangą, galima nedvejodami pasakyti, kad ja lengva naudotis. Gerai subalansuotas pagrindas garantuoja maksimalų stabilumą.

„GoGen TVH28R450TWEB“ įranga suteikia HD parengties raiškos vaizdus (1366 pikselių x 768 pikselių). Prietaisas sveria 4 kg, jo matmenys: 43 cm x 64 cm x 17,5 cm. Modelis turi LED matricą.

Privalumai

Interneto naršyklė: Tai televizorius su žiniatinklio naršykle, todėl suteikia mums galimybę laisvai naršyti svetainėse ir žiūrėti internete pasiekiamus filmus bei serialus.

Turi reikiamus lizdus: Įrenginyje yra būtini lizdai ir jungtys, tokios kaip: HDMI, USB, ausinių išvestis, VGA arba skaitmeninis bendraašis garso išėjimas.

galima pakabinti ant sienos: M Jei ant spintelės neturime pakankamai vietos televizoriui pastatyti, galime jį pakabinti ant sienos. Tam tiesiog naudokite VESA laikiklį.

Atsakingas pilotas: Prietaise yra nuotolinio valdymo pultas, kuris gerai telpa rankoje ir turi pakankamai didelius mygtukus. Be to, jis yra jautrus, o tai susiję su greitu televizoriaus atsaku.

Defektai

Silpni garsiakalbiai: Tiesa, modelis užtikrina gerą vaizdo kokybę, tačiau, kaip sako vartotojai, to negalima pasakyti apie garsą.

„Samsung HG28EC675“

„Samsung HG28EC675“ televizoriaus ekrano dydis yra 28 coliai. Tačiau gamintojo pasiūlyme yra didesnių modelių (32, 40 ir 48 colių). Ekrano skiriamoji geba yra 1366 x 768 pikselių. Modelis sveria mažiau nei 4 kg, o tikslūs jo matmenys: plotis – 64,3 cm, ilgis – 6,3 cm, aukštis – 39,6 cm.

Įranga turi automatinę kanalų paieškos funkciją. Įmontuoti 10 W garsiakalbiai užtikrina gerą garso kokybę. „Samsung Wide Color Enhancer“ technologija garantuoja gražiai atkuriamas spalvas. Galimybė nustatyti laikmatį reiškia, kad neturime jaudintis, kad televizorius veiks visą naktį, jei per ekraną netyčia užmigsime.

Nuomonės apie 28 colių „Samsung“ televizorius nekelia jokių abejonių, kad gamintojo siūloma įranga atitinka vartotojų lūkesčius. Greitas reagavimo laikas, tvirtas stovas ir patogus nuotolinio valdymo pultas yra tik keletas pateikto įrenginio privalumų.

„Samsung HG28EC675“ yra LED televizorius, kurio matmenys: 39,6 cm x 6,3 cm x 64,3 cm. Prietaisas sveria 3,7 kg (4,1 kg su stovu).

Privalumai

Gera vaizdo kokybė: Įranga užtikrina gerą vaizdo kokybę, kuriai įtakos turi ne tik HD Ready skiriamoji geba, bet ir naudojamos technologijos. Įrenginio kontrasto santykis yra 3000: 1, todėl ekrane matomos spalvos yra gilios ir gerai paryškintos.

Yra išmanusis televizorius: Tai modelis su „Smart TV“, todėl suteikia mums galimybę naudotis įvairiomis interneto paslaugomis. Taigi mums nereikia apsiriboti tik filmų ir serialų, kuriuos transliuoja turimi televizijos kanalai, žiūrėjimu.

Automatinis išjungimas: Po ilgesnio neveiklumo (kurį galime nustatyti patys nustatymuose), įranga automatiškai išsijungs. Taigi nėra rizikos smarkiai išaugti sąskaitoms už elektrą, net jei dažnai užmiegame prie televizoriaus.

Defektai

Nėra „Wi-Fi“: Tiesa, įrenginys gali prisijungti prie interneto, tačiau jums reikia naudoti eterneto kabelį. Televizorius neturi „Wi-Fi“ modulio.

„Hyundai HLP28T272“

„Hyundai HLP28T272“ televizoriai yra labai populiarūs tarp vartotojų, o tai įrodo, kad jų kokybė yra labai gera. Dėl šios priežasties negalėjome praleisti įrenginio savo reitinge. 28 colių įstrižainės televizoriaus ekrano skiriamoji geba yra 1366 x 768 pikselių (parengta HD raiška).

Modelio matmenys: plotis – 85 cm, aukštis – 46,5 cm, gylis – 12,8 cm. Produktas sveria 6 kg. Televizorius turi USB jungtį ir atkuria įvairių formatų failus, įskaitant: avi, mpg, mp4, jpeg, sub ir srt. Dviejų įmontuotų garsiakalbių galia yra 6 W. Modelis turi viešbučio režimą ir meniu 27 Europos kalbomis.

Pateiktą televizorių galima ne tik pastatyti ant spintelės (stovas yra komplekte), bet ir pritvirtinti prie sienos naudojant specialų VESA laikiklį. Taigi pirkėjas gali montuoti įrangą ten, kur nori. Prietaisą lengva naudoti, o tai yra labai populiaru tarp vartotojų.

„Hyundai HLP28T272“ modelis yra televizorius su „Edge“ LED matrica. Įrangos matmenys: 46,5 cm x 85 cm x 12,8 cm ir sveria 6 kg.

Privalumai

Viešbučio režimas: Kadangi įrenginyje yra viešbučio režimas, jis puikiai tinka svečių namams, viešbučiams ir kurortams. Tai leidžia blokuoti pasirinktus kanalus, nustatyti maksimalų garsų garsumą ir pan.

Failų leidimas keliais formatais: Televizorius turi USB prievadą, todėl galime leisti filmus ir dainas, išsaugotas išorinėje duomenų laikmenoje. Įranga palaiko populiariausius failų formatus, būtent: mp3, avi, mpeg, flv ir jpg.

Paprasta naudoti: Įrenginio veikimas nėra sudėtingas. Televizorius turi aiškų meniu, leidžiantį lengvai pasirinkti tinkamus nustatymus. Nuotolinio valdymo pulte yra gerai pažymėti dideli mygtukai.

Defektai

Nėra išmaniojo televizoriaus: Įrenginyje nėra sumontuotos „Smart TV“ sistemos, todėl ji nepateisins žmonių, ieškančių televizoriaus su interneto ryšiu, lūkesčių.

Šiek tiek elegantiška išvaizda: Kai kurie prietaiso savininkai mano, kad jis neatrodo labai patrauklus. Viskas todėl, kad rėmelis aplink ekraną yra per storas.

LG 28MT49DF

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be 28 colių televizoriaus LG 28MT49DF. Ekrano skiriamoji geba yra 1366 x 768 pikselių, o naudingas LED apšvietimas užtikrina gerą vaizdo kokybę. Įrenginio reakcijos laikas yra tik 5 ms, todėl trukdžių ar poveikio rizika yra ribota …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *