Geros H7 Osram lemputės

Osram H7 lemputes dažniausiai puikiai vertina jų tvirtumą ir efektyvumą vertinantys vairuotojai. Dėl šios priežasties nusprendėme parengti geriausių šio gamintojo modelių reitingą. Esame tikri, kad į sąrašą įtraukti produktai pateisins Jūsų lūkesčius. Pirmoji vieta priklauso lemputei H7 Osram Night Breaker Unlimited. Jis sukuria daug šviesos, todėl labai gerai apšviečia kelią ir suteikia vairuotojui daugiau pasitikėjimo vairuojant bei galimybę anksti reaguoti. Lemputė padengta mėlynu žiedu, todėl atspindėta šviesa nėra akinanti. Pakuotėje yra 2 gaminio vienetai, o pakeisti lemputę nėra sunku. Jei dėl kokių nors priežasčių šis modelis ne visai tai, ko ieškote, peržiūrėkite kitus mūsų pasiūlymus. Verta perskaityti lemputės aprašymą H7 Osram Night Breaker lazeris kurio vardinė galia 55 W. Jis veikia efektyviai ir efektyviai apšviečia kelią.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurią H7 Osram lemputę pasirinkti?

Manoma, kad pagrindiniame automobilio priekiniame žibinte sumontuotos H7 lemputės suteikia stiprią ir ryškią šviesą, jos neperdega per greitai. Tačiau daugeliui vairuotojų kyla problemų pasirenkant tinkamą produktą. Kuo skiriasi gera H7 lemputė? Sužinosite perskaitę žemiau pateiktą vadovą. Ten esanti informacija papildyta trijų Osram produktų, išsiskiriančių ilgu tarnavimo laiku, reitingu.

Kodėl pasirinkome Osram prekės ženklą? Ši Vokietijos įmonė yra apšvietimo pramonės lyderė. Apdovanotos įmonės gaminamą įrangą ir priedus (įskaitant lemputes, žibintuvėlius, diodus ir prožektorius) galima rasti daugelyje namų ir viešųjų vietų ne tik Europoje, bet ir užsienyje. Vartotojų nuomone, Osram yra ilgaamžiškumo, naujovių ir patikimumo garantija.

Mūsų saugumas kelyje priklauso nuo H7 lempučių pasirinkimo, nes jos atlieka tolimųjų ir artimųjų šviesų funkciją. Jei pasirinksime nekokybišką prekę, gali atsitikti taip, kad sutemus nepastebėsime kliūties priešais automobilį, ir tai sukels pavojingą avariją.

Vairuotojai dažnai nesuvokia, kad automobilio apšvietimas yra vienas svarbiausių transporto priemonės įrangos elementų. Geriausia 2023 m. H7 Osram lemputė leidžia jaustis užtikrintai vairuojant automobilį, nepaisant laiko ar oro sąlygų. Kaip ją rasti? Mūsų perkamas produktas turi turėti atitinkamą galią. H7 modelių atveju tai yra 55 W. Nepamirškime, kad tinkama lemputė taip pat suteikia ryškų ir galingą šviesos spindulį (jos vertė – 1500 liumenų).

Net jei perdegė tik vieno priekinio žibinto lemputė, paprastai geriau ir ekonomiškiau įsigyti 2 ar daugiau vienetų pakuotę. Labai dažnai nutinka taip, kad po trumpo laiko pakeitus vieną lemputę perdega ir kito žibinto lemputė. Verta pasiruošti tokiai aplinkybei, nes taip išvengsime apsipirkimo dar kartą.

Geriausios H7 Osram lemputės turi sertifikatus, patvirtinančius, kad šie gaminiai atitinka visus standartinius Europos reikalavimus (pvz. ECE). Pasirinkę kokybišką modelį, galime būti tikri, kad jis per anksti neišdegs ir taip išvengsime pavojingų situacijų kelyje bei sulauksime didelės baudos.

H7 Osram lemputės – reitingas

Osram Night Breaker Unlimited

Osram Night Breaker Unlimited lemputė, palyginti su standartiniais halogeniniais modeliais, suteikia iki 110 % daugiau šviesos. Dėl to važiuoti sutemus tampa saugesnis ir tikrai pakankamai anksti pastebėsime praeivius ar per kelią bėgančius gyvūnus. Gaminio galia yra 55 W, o šviesos srautas yra 1500 liumenų.

Lemputės matmenys: ilgis – 5,9 cm ir skersmuo – 1,2 cm. Dėl tvirtos vytos poros konstrukcijos pristatomas modelis išsiskiria patvarumu. Dėl optimizuotos užpildo dujų formulės padidėja šviesos generavimo efektyvumas. Gaminys atitinka visus Europos automobilių apšvietimo reikalavimus ir parduodamas pakuotėje, kurioje yra dvi lemputės.

Iš vartotojų nuomonių galima daryti išvadą, kad Osram Night Breaker Unlimited modelis gali sėkmingai pakeisti kitus halogeninius gaminius. Lemputės skleidžiamas šviesos spindulys yra labai ilgas, todėl kelyje pavojų pastebėsime tinkamu laiku ir tinkamai reaguosime.

Osram Night Breaker Unlimited yra H7 lemputė, parduodama 2 vnt. pakuotėje. Nominali galia 55W.

Privalumai

Veikimo efektyvumas:

Be abejonės, reikia įvertinti, kad lemputė generuoja iki 110% daugiau šviesos nei kiti populiarūs halogeniniai modeliai. Nepaisant to, jis neakina kitų eismo dalyvių, o tai yra labai svarbu.

Speciali danga:

Gaminyje naudojama speciali danga su mėlynu žiedu, kuri užtikrina mažiau akinimo nuo atspindėtų šviesų ir padidina vairavimo saugumą.

Gebėjimas reaguoti greičiau:

Dėl to, kad lemputė suteikia stiprią šviesą, jums nereikia jaudintis, kad vairuotojas nepamatys, kas vyksta kelyje. Taigi, automobilį vairuojantis asmuo turi daugiau galimybių teisingai reaguoti.

Dvi gaminio dalys:

Pakuotėje yra 2 lemputės. Net jei mums reikia pakeisti tik vieną, mes vis tiek turime kitą sandėlyje.

Lengvas surinkimas:

Daugeliui žmonių taip pat svarbu, kad modelį būtų lengva montuoti net ir vairuotojams, pirmą kartą keičiantiems lemputę automobilyje.

Trūkumai

Patvarumas:

Kai kuriuose komentaruose galima perskaityti, kad lemputės perdega gana greitai. Tačiau tai nėra paplitusi nuomonė.

Osram Night Breaker lazeris

Osram Night Breaker Laser – tai lemputė, kuri garantuoja iki 130 % daugiau šviesos ir iki 40 m ilgesnį spindulį nei tradiciniai halogeniniai gaminiai. Šis modelis pirmiausia išsiskiria unikaliu dizainu ir lazeriu išgraviruotu pavadinimu. Tikslūs lemputės matmenys: skersmuo – 1,2 cm ir ilgis – 5,9 cm.

Gaminys suteikia 1500 liumenų šviesos srautą. Lazerinės abliacijos technologijos naudojimas reiškia, kad lemputė užtikrina gerą matomumą kelyje. Dėl šios priežasties vairavimas sutemus ir labai nepalankiomis oro sąlygomis pernelyg nevargina akių. Tikslus kaitinimo siūlelio nustatymas užtikrina labai gerą šviesos pasiskirstymą, o pripildę lemputę ksenonu – didesnį efektyvumą.

Vartotojai teigiamai kalba apie Osram Night Breaker Laser gaminį. Lemputė atitinka pagrindinius saugos reikalavimus, nustatytus Europos ECE standarte. Ilgas ir ryškus modelio sukuriamas šviesos spindulys leidžia greitai reaguoti pastebėjus pavojų kelyje.

H7 Osram Night Breaker Laser lemputės galia yra 55 W. Spalvos temperatūra yra 3600 K.

Privalumai

Lazerinės abliacijos technologija:

Modelyje naudojama lazerinės abliacijos technologija, leidžianti gauti daugiau šviesos tam tikruose kelio taškuose. Jo tikslas – sukurti tobulą lango formą lemputės lemputėje.

Ksenonas:

Produkto užpildymui buvo naudojamas grynas ksenonas, kuris žymiai pagerino jo savybes.

Konstrukcija:

Pažymėtina tinkamai apgalvota lemputės forma. Kaitinamasis siūlas yra ne tik patvarus, bet ir gerai profiliuotas. Tai reiškia didesnį komfortą ir ilgesnį modelio tarnavimo laiką.

Geras apšvietimo efektyvumas:

Lemputė suteikia ilgesnį šviesos spindulį iki 40 m, palyginti su kitais populiariais rinkoje esančiais modeliais.

Trūkumai

Lemputės keitimas:

Nedidelė grupelė žmonių pripažįsta, kad pakeisti elektros lemputes nėra lengva, ypač neturintiems patirties šioje srityje.

Originalus Osram H7

Osram H7 Original gaminys yra efektyvi ir patvari halogeninė lemputė, atitinkanti visus Europos saugos standartus. Aprašyto modelio tarnavimo laikas yra apie 550 valandų. Galima įsigyti atskirose pakuotėse.

Ši geros vertės H7 Osram lemputė skleidžia 1500 liumenų šviesos ir yra su UV filtru. Gaminys naudojamas montuoti į automobilio priekinį žibintą ir veikia kaip artimosios, tolimosios ir rūko žibintai. Šio modelio matmenys: ilgis – 5,9 cm ir skersmuo – 1,2 cm.

Prekė pelnė vartotojų pripažinimą dėl galimybės padidinti vairavimo saugumą sutemus ir esant blogoms oro sąlygoms (pvz., stipriai lyjant ar sningant). Dėl to, kad lemputė suteikia stiprią ir ryškią šviesą, mes tikrai greitai pastebėsime kliūtį kelyje ir galėsime jos išvengti arba sustoti reikiamu atstumu.

Originalus modelis yra gera H7 Osram lemputė už 15 PLN. Jo vardinė galia yra 55 W.

Privalumai

OEM kokybė:

Lemputė turi OEM žymėjimą, kuris nurodo priedus, pagamintus kaip originalias atsargines dalis.

Universalumas:

Svarbus šio gaminio privalumas yra jo universalumas. Mūsų aprašyta lemputė tinka įvairiems automobilių modeliams.

Vykdymas:

Pirkėjai patvirtina, kad modelio surinkimo kokybė yra labai gera. Gamybai naudotos kokybiškos medžiagos. Tai patvirtino Osram H7 lemputės bandymas.

Trūkumai

Paketas:

Vairuotojai atkreipia dėmesį, kad pakuotė nėra pačios geriausios kokybės. Čia ypač kalbame apie dalis, pagamintas iš plono kartono. Tai svarbu, ypač jei norite, kad atsarginė lemputė visada būtų po ranka, t.y. vežtis ją automobilyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *