Geros H7 ksenono lemputės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Gegužės mėn

Kokią H7 ksenono lemputę turėtumėte pasirinkti?

H7 yra plačiausiai naudojama automobilio lempučių rūšis. Jei jūsų automobilyje yra priekiniai žibintai, prie kurių tinka tokie modeliai, perskaitę mūsų vadovą, jums tikrai nebus jokių problemų įsigyti atsarginį komplektą. Kas yra H7 produktai? Mažoje, 3 cm ilgio lemputėje yra 55 W gija, suteikianti stiprią ir aiškią šviesos pluoštą. Šios rūšies produktai yra populiarūs ir dėl jų prieinamumo – jų galima įsigyti bet kurioje degalinėje. Prašome toliau skaityti keletą apsipirkimo patarimų.

Yra dvi labiausiai paplitusios automobilių lempučių rūšys – halogeninės ir ksenoninės (ksenoninės). Pirmasis tipas yra tikrai pigesnis, tačiau perdega gana greitai ir jį reikia dažnai keisti. Tokia lemputė skleidžia šviesą dėl tauriųjų dujų – halogeno, kuris reaguoja su volframo gija, kiekio. Antrojo tipo atveju lemputė užpildyta ksenonu, per kurį teka aukštos įtampos srovė. Tai padaro ksenono versijas daug aiškesnes ir suteikia švarią ir ryškią šviesos pluoštą.

Geriausios H7 ksenono lemputės turi gerai apšviesti kelią, todėl jų ryškumas yra labai svarbus. Atminkite, kad šviesa negali būti per aštri, kad neapšviestų kitų vairuotojų. Šviesos intensyvumas nurodomas naudojant lx vienetą ir nustatomas nurodant maksimalų pluošto ilgį. Kalbant apie nuotolį, verta prisiminti, kad lempos turėtų apšviesti dešiniąją kelio juostą ir petį, todėl kairėje pusėje srovė visada būna apie 30 m trumpesnė.

Mes pasirenkame lemputes iš gerų medžiagų, kurios užtikrins jų ilgaamžiškumą. Verta pasirinkti modelį iš kvarcinio stiklo. Ši medžiaga yra atspari aukštai temperatūrai ir UV spinduliams. Be to, jis yra labai kietas ir nevibruoja. Geriausia 2021 m. H7 ksenono lemputė taip pat turi tinkamą aušinimo sistemą, kurios dėka ji greitai neišdega. Paprastai tai yra mini ventiliatorius arba šilumos kriauklė.

Atkreipkime dėmesį ir į lempučių spalvą. Paprastai jie skleidžia baltą arba geltoną šviesą, tačiau galime rasti ir subtilaus mėlyno švytėjimo modelių. Šviesos spalva nustatoma pagal jos temperatūrą, kuri nurodoma Kelvine. Parduodami modeliai nuo 4500 K iki 6000 K, o kuo didesnė ši vertė, tuo šviesesnė ir išraiškingesnė sija.

H7 ksenono lemputės – reitingas

Bosch Blue 12V 55W

„Bosch Blue“ 12 V 55 W lemputės suteikia 20% daugiau šviesos nei jų standartinės kolegos. Produktas yra mėlynos ir baltos spalvos, padidinančios patogumą vairuojant automobilį tamsoje. Dėl gerų parametrų produktą vertina daugelis vairuotojų.

Modelis pasižymi aukšta apdirbimo kokybe, kurios dėka jis yra atsparus vibracijoms ir išlaiko savo techninius parametrus tame pačiame lygyje per visą veikimo laikotarpį. Kaip tikina gamintojas, lemputės neakina kitų vairuotojų ir yra atsparios UV spinduliams, kurie gali juos pakenkti.

Rinkinyje yra 2 vienetai H7 lempučių, kurios maitinamos standartine 12 V įtampa ir kurių galia yra 55 W. Ši H7 ksenono lemputė už gerą kainą garantuoja mums labai gerą ir ryškų kelio ir peties apšvietimą važiuojant. Vartotojai pabrėžia, kad produktas yra atsparus pažeidimams ir ilgą laiką veikia nepriekaištingai.

6000k gija

Jei ieškote efektyvių H7 lempučių, būtinai patikrinkite „Filament 6000k“ modelį. Šis produktas pirmiausia išsiskiria aukšta apdirbimo kokybe. Didžiausi jo privalumai yra mažas energijos suvartojimas ir puikus šviesos intensyvumas.

Tai 6000 tūkstančių spalvų gaminys, o tai reiškia, kad jis suteikia ryškiai baltą šviesą ir elegantišką mėlyną švytėjimą. Dėl ksenono naudojimo lemputės tarnauja ilgai, todėl jų nereikia dažnai keisti. Produkte naudojama „NiteLight“ technologija, todėl jos efektyvumas yra daug didesnis, palyginti su kitų gamintojų modeliais.

Pakuotėje yra viena lemputė, kurios energijos suvartojimas yra 55 W, o tarnavimo laikas yra nuo 1500 iki 2000 valandų. Vairuotojai įvertino šį produktą dėl patikimo darbo ir patogaus naudojimo. Kaip pabrėžia jie, lemputė skleidžia malonią akiai šviesą.

SLĖPĖS RINKINYS 6000K

Produktas, kurį verta rekomenduoti, yra HID KIT 6000K. Tai savaiminio surinkimo ksenono rinkinys, skirtas automobilių žibintams su H7 lemputėmis. Produktas suderinamas su bet kokia automobilių instaliacija, kurios standartinė įtampa yra 12 V.

Komplekte yra dvi 6000 k spalvos ksenono lemputės, o tai reiškia, kad jis skleidžia baltą šviesą su mėlynu švytėjimu. Kaip pabrėžia vairuotojai, jis yra pakankamai ryškus, kad važiuodamas labai gerai apšviestų visą kelią ir petį. Lempučių galia yra 55 W.

Dėl ksenono naudojimo produktas ilgai veikia nepriekaištingai – nuo 1500 iki 2000 valandų. Be to, lemputės yra atsparios vibracijai, praranda mažiau energijos šilumos pavidalu, nešildo priekinių žibintų ir yra atsparios UV spinduliams. Vairuotojai teigiamai vertina šį modelį ir, savo nuomone, atkreipia dėmesį į tvirtą jo apdirbimą ir ilgaamžiškumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *