Geros čigonų plieno keptuvės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Ar norite įsigyti plieninę čigonų keptuvę, bet neturite laiko palyginti rinkoje esančių modelių? Jei taip, mūsų parengtas reitingas tikrai padės jums apsispręsti. Įtraukėme tų modelių, kurie sulaukė palankiausių atsiliepimų, aprašymus. Daugelio žmonių nuomone, geriausia plieninė čigonų keptuvė Gerlachas Prestižas. Šis gaminys turi trijų sluoksnių dugną, kuris yra labai atsparus aukštai temperatūrai. Be to, šis elementas tolygiai įkaista, todėl keptuvėje paruoštas patiekalas yra puikiai pagamintas. Modelio gamyboje naudojamas nerūdijantis plienas yra ne tik patvarus, bet ir lengvai valomas. Pagaminimo medžiagoje nėra medžiagų, galinčių pakenkti mūsų sveikatai. Ar jums taip pat įdomu kitų pasiūlymų? Eikite į mūsų reitingą. Antrąją reitingo vietą užėmė plieninė čigonų keptuvė „Spinwar FI 200“. Jis yra kelių dydžių. Modelis gali būti naudojamas keraminėse, dujinėse ir elektrinėse viryklėse. Indo paviršius buvo apsaugotas konservuojančiu aliejumi.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią čigoniško plieno keptuvę pasirinkti?

Nepamainomas patiekalas ruošiant gardžią šeimos vakarienę yra gera keptuvė. Rinkoje yra daug įdomių modelių, pagamintų iš gerų medžiagų. Šiame straipsnyje norėtume pabrėžti geriausias čigoninio plieno keptuves, kurios pastaruoju metu sulaukė didelio populiarumo. Kadangi parduotuvėje yra daugybė produktų, gerai žinoti, kuo jie pasižymi. Tada galėsime pasirinkti geriausią įmanomą modelį.

Pradžioje verta paaiškinti, kokie yra „čigonais“ vadinami produktai. Tai yra plieninės keptuvės, kurios dažniausiai gaminamos iš mažai anglies turinčio plieno. Šios rūšies produktų gamybos būdas yra būdingas, nes jie tradiciškai gaminami naudojant ugnies metodą, kuris turi 200 metų tradicijas.

Geriausia čigoninio plieno keptuvė 2021 m. Turėtų būti patvari ir pagaminta iš geriausios kokybės medžiagų. Tik tada ingredientai nelips prie dugno. Be to, gerai pagaminti indai nėra linkę įbrėžti, todėl ingredientų pasukimas metaliniais stalo įrankiais nebus problema. Pirkdami geros kokybės modelį, jums nereikės jaudintis dėl rūgščių ingredientų (acto ar citrinų sulčių), reaguojančių į keptuvę ir dėl to pagreitinančio jos vartojimą.

Būtinai atkreipkite dėmesį į jus dominančios prekės apačią. Svarbu, kad medžiagos sluoksnis būtų storas, nes tada indas bus mažiau jautrus pažeidimams. Jei esate indukcinės viryklės savininkas, įsitikinkite, kad jus dominantis produktas yra tinkamas tokiam įrenginiui. Mes primygtinai nepatariame pirkti keptuvių, kurių dugnas yra mažesnis nei 4 mm. Gerai pagaminti modeliai turėtų būti šiek tiek įgaubti, kad nebūtų subraižyti viryklės.

Norėdami užtikrinti patogumą kepant, įsitikinkite, kad rankena yra gerai sukonstruota. Pirma, šis elementas turi būti ergonomiškas ir patogus laikyti. Patikrinkite, ar jis tvirtai pritvirtintas prie visos keptuvės, nes dėl nestabilios struktūros jums bus sunku perkelti maistą. Ypač rekomenduojame gaminius, padengtus medžiaga, kuri nepraleidžia šilumos, nes tai padidina mūsų saugumą kepant.

Čigoniškos plieno keptuvės – reitingas

Gerlachas Prestižas

„Gerlach Prestige“ yra produktas, kurio negalėjo trūkti mūsų reitinge. Ši plieninė čigonų keptuvė yra tvirtai sukonstruota. Jo gamybai naudojamas nerūdijantis plienas yra atsparus labai aukštai temperatūrai. Ant jo paviršiaus neatsiranda korozijos. Dėl sklandaus medžiagos padengimo keptuvę išvalyti yra labai lengva. Verta pridurti, kad modelis tinkamas plauti indaplovėje.

Keptuvės skersmuo yra 28 cm. Produktas skirtas naudoti visų tipų viryklėse, įskaitant indukcines virykles. Modelyje yra geros formos rankena, leidžianti patogiai nešioti keptuvę. Trijų sluoksnių dugnas greitai ir tolygiai įkaista. Be to, tai ilgai šildo.

„Gerlach Prestige“ yra keptuvė, kurią rekomenduoja daugelis vartotojų. Geros nuomonės apie produktą yra dėl to, kad jis pagamintas iš patvarių ir saugių medžiagų. Vartotojai taip pat vertina tai, kad modelis yra universalus ir jo valymas neužima daug laiko. Gebėjimas plauti keptuvę indaplovėje yra didžiulė pagalba.

„Gerlach Prestige“ plieno čigonų keptuvės skersmuo yra 28 cm. Produktas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Modelis skirtas visų tipų viryklėms.

Privalumai

Trijų sluoksnių dugnas:

Keptuvė turi trijų sluoksnių dugną, kuris įkaista gana greitai ir tolygiai. Gera šio elemento kokybė garantuoja, kad maistas neprilimpa prie modelio paviršiaus, o tai sumažina degimo riziką.

Nerūdijantis plienas:

„Gerlach Prestige“ gamyboje naudojamas 18/10 nerūdijantis plienas yra atsparus aukštai temperatūrai. Medžiaga taip pat nėra linkusi įbrėžti.

Universalumas:

Pateikta keptuvė skirta naudoti įvairių tipų viryklėse (įskaitant indukcines virykles). Todėl jis nusipelno būti vadinamas universaliu produktu.

Lengvas valymas:

Modelis tinkamas plauti indaplovėse, o tai žymiai sutrumpina jo priežiūrai reikalingą laiką. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad dėl lygaus paviršiaus net rankinis „Gerlach Prestige“ valymas nėra pernelyg varginantis.

Naudojimo sauga:

Remiantis gamintojo patikinimu, keptuvę naudoti yra visiškai saugu. Jame nėra sveikatai kenksmingų medžiagų.

Trūkumai

Sienos aukštis:

Kai kuriose apžvalgose vartotojai nurodo, kad šoninės sienos gali būti šiek tiek aukštesnės.

„Spinwar FI 200“

Jei ieškote čigonų keptuvės už patrauklią kainą, „Spinwar FI 200“ yra puikus pasiūlymas jums. Indo skersmuo yra 20 cm. Parduotuvėse taip pat galite rasti šį modelį, kurio skersmuo yra 17 cm, 24 cm, 26 cm ir 28 cm. Nepaisant to, ar gyvenate vienas, ar gaminate maistą šeimai, šis aksesuaras turėtų atitikti jūsų lūkesčius.

Keptuvė tinka įvairių tipų viryklėms: dujinėms, keraminėms, elektrinėms ir halogeninėms. Produktas pagamintas iš geros kokybės nerūdijančio plieno, kuris nėra linkęs įbrėžti. Norint padidinti produkto stiprumą, jo paviršius buvo apdorotas konservuojančiu aliejumi. Gamintojas taip pat rekomenduoja indą sukietinti prieš pirmą naudojimą (kaip aprašyta instrukcijose).

Dėl to, kad keptuvė yra lengva, daugelis pirkėjų pripažįsta, kad ją naudoti yra patogu. Svarbus privalumas yra ir tai, kad indą lengva prižiūrėti ir net jei maistas prilimpa prie dugno, jį galima palyginti lengvai pašalinti.

„Spinwar FI 200“ yra 20 cm skersmens plieninė čigonų keptuvė. Indą galima įdėti į orkaitę.

Privalumai

Jėga:

Keptuvė buvo apsaugota konservuojančiu aliejumi, kuris sukuria jo paviršiaus dangą, apsaugančią nuo mechaninių pažeidimų. Prieš naudodami pirmą kartą, nepamirškite tinkamai sukietinti indo, laikydamiesi instrukcijų.

Galimybė naudoti metalinius priedus:

Vartotojams patinka tai, kad ruošdami indą keptuvėje galite naudoti metalinius priedus ir nesijaudinti dėl paviršiaus subraižymo.

Įvairūs skersmenys:

Produktas yra įvairių dydžių (skersmuo 17 cm, 20 cm, 24 cm, 26 cm ir 28 cm). Taigi galite nuspręsti įsigyti virtuvės reikmenis, kurie geriausiai atitinka jūsų šeimos poreikius.

Lengvas svoris:

„Spinwar FI 200“ keptuvė yra lengva, todėl ja patogu naudotis.

Trūkumai

Rankena:

Nešiodami indus turite naudoti pirštines, nes rankena labai įkaista. Yra rizika sudeginti rankas.

Kinghoff KH 2252

Pateikiame „Kinghoff KH 2252“ čigonų keptuvę, kurios skersmuo 26 cm. Indas turi ketaus dangą, atsparią smulkiems įbrėžimams. Be to, jame nėra kenksmingų medžiagų, kurios virimo metu galėtų suaktyvėti ir prasiskverbti į maistą.

Modelis turi geros formos ir tinkamai ilgą rankeną. Tai leidžia palyginti lengvai nešiotis gaminį. Produktą lengva išlaikyti švarų. Jei norite pašalinti nešvarumus iš indo, jums nereikia pernelyg intensyviai trinti jo paviršiaus. Keptuvė tinka visų tipų viryklėms (įskaitant indukcines virykles), todėl ją galite naudoti nepriklausomai nuo virtuvėje esančios įrangos.

Atsiliepimai apie produktą dažniausiai yra teigiami, o tai įrodo aukštos kokybės apdailą. Žmonės, turintys šią keptuvę namuose, užtikrina, kad ja būtų patogu naudotis, o paruošti patiekalai pasirodytų skanūs. Produktas yra paprasto dizaino, kuris taip pat svarbus pirkėjams.

Čigonų „Kinghoff KH 2252“ keptuvės skersmuo yra 26 cm. Produktas pagamintas iš ketaus.

Privalumai

Vienodas šildymas:

Gamintojo garantijos, taip pat vartotojų atsiliepimai rodo, kad keptuvės dugnas yra tolygiai įkaitęs. Ruošdami bet kokį patiekalą galime būti tikri, kad jis bus iškeptas iš visų pusių ir skanus.

Natūrali medžiaga:

Indo gamybai naudotas ketaus, natūralios medžiagos. Jame nėra kenksmingų medžiagų, kurios galėtų prasiskverbti į maistą ir žymiai sumažinti jo maistinę vertę.

Tinkamai apsaugotas paviršius:

Produktas buvo tinkamai apsaugotas nuo korozijos. Keptuvės paviršius buvo oksiduotas, kad būtų išvengta per greito rūdijimo. Tačiau gamintojas rekomenduoja kartkartėmis indą sutepti plonu aliejaus sluoksniu (papildoma apsauga).

Trūkumai

Svoris:

Produktas yra sunkus, todėl jį gali būti sunku nešti, ypač jei viduje yra ką tik išvirtas patiekalas.

Kiti populiarūs mūsų kolegų straipsniai:

Katilo tipo kepsninė

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

SNB FI 240

Plieninė keptuvė SNB FI 240 yra geros kokybės produktas, kuris šiuo metu yra labai populiarus tarp …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *