Geriausiosavos pupelės kavos aparatui

Мы внимательно следим за новинками и обновляем рейтинг лучшего зернового кофе

Kas gali būti geriau už puodelį karštos kavos? Tai va, puodelis sodrios, skanios ir kvapnios karštos kavos, užplikytos automatiniu kavos aparatu. Šiuos prietaisus, nepaisant didelių matmenų, mėgsta biuro darbuotojai ir tiesiog naminio gaivinančio gėrimo mėgėjai. Daugelis kavos mėgėjų yra įsitikinę, kad tikrai skani kava yra grūdinė. O šiandien išsiaiškinsime, kokias kavos pupeles pirkti ., kad gautumėte geriausią gaivinantį gėrimą.

Turinys:

kavos aparato kavos pupelių
Etiopija Irgacheff Nat
Julius Meinl Prezidentas
Jardin Crema
Illy
Egoiste Noir
Paulig Arabica
Lavazza Crema ir Aroma
Kaip išsirinkti kavos pupeles automatiniam kavos aparatui

021 m. kavos virimo aparatai ir kavos aparatai: nepriklausomas

kavos aparato kavos pupelių

MyGadget specialistai mėgsta kavą, todėl dažnai ja lepinasi. Mūsų mylimas Philips EP1220/00 Series 1200 biuro kavos aparatas darbuotojams tiekia kvapnų, gaivinantį gėrimą. Eksperimento grynumui nusprendėme pasikviesti kitą dalyvį – Kitfort KT-720. Kavos aparatai gamins bandomąją kavą iš 6 mūsų atrinktų gamintojų pupelių. Kuo vadovavosi rinkdamiesi geriausias kavos pupeles kavos aparatui:

  • kainos ir kokybės santykis;
  • prieinamumas pirkėjams (nesiekėme pirkti Speciality kategorijos grūdų, tik prekinius pavyzdžius);
  • kavos mėgėjų ir kavos maniakų atsiliepimai.

Aparatams buvo duota užduotis išvirti klasikinį espreso kavą. Čia yra TOP grūdų kava kavos aparatui, kurį gavome.

Etiopija Irgacheff Nat

Atidarę stilingą juodą šios kavos pakuotę pirmiausia pastebite vienodą spalvą ir vienodą pupelių dydį. Dažnai randama kavoje iš Etiopijos Kvakeriai – neprinokusios kavos pupelės, kurios yra mažesnės ir lengvesnės už likusias. Tačiau Etiopijos gamintojas Irgacheffas Natas atsižvelgė į šią savybę ir papildomai iš jų išgrynino žaliavas, kad maksimaliai išnaudotų gėrimo skonį ir nepriverstų pirkėjo permokėti už pirmos rūšies grūdus. Šioje kavoje beveik neįmanoma sutikti kvakerių.


Grūdų aromatas gaivus, lengvas, su gėlių ir karamelės natomis. Kvape aiškiai juntama greipfrutų žievelė, uogos, pieniškas šokoladas. Apskritai, norint tinkamai pabusti, tiesiog atidarykite pakuotę ir tinkamai įkvėpkite. Bet mes čia susirinkome ne kavos uostyti, o išgerti, todėl negaišdami laiko grūdus sumaldavome ir krovėme į kavos aparatą.

Espresso buvo beveik tobulas. Citrinų ir šokolado natos, subalansuotas saldus skonis su lengva rūgštele – tokiam gėrimui nereikia nei grietinėlės, nei cukraus, nei kitų priedų. Taip pat puikiai dera su pienu. Su šia Etiopija paruoštas kapučinas skleidė pastebimai uogas ir kakavą. Apskritai galima teigti, kad tai pati skaniausia kavos aparatams skirta pupelių kava, kurią galima gerti be jokių stiprintuvų.

Gamintojas rekomenduoja „Ethiopia Irgacheff Nat“ ruošti profesionaliuose ir automatiniuose espreso kavos aparatuose. Jis taip pat tinka geizerių kavos virimo aparatams. Tačiau labai vertas gėrimas gaunamas ir turke: kvapnus, sodraus ir stabilaus skonio. Kvekeriai apie save neprimena ir galutiniam rezultatui beveik neturi įtakos.


Iš viso gausite puikią kavą už labai gerą kainą: už kilogramą prašoma mažiau nei dviejų tūkstančių rublių.

PIRKTI

Etiopija Irgacheff Nat

prieinama kaina
ryškus aromatas
subalansuotas skonis
puikus espresas
geras su pienu arba be jo
Kvekeriai retkarčiais aptinkami grūduose

Julius Meinl Prezidentas

Į biurą atnešė gražią raudonai auksinės spalvos pakuotę, pirktą už 400 rublių (250 g). Arabikos ir robustos mišinys, tačiau tikslios informacijos apie kiekvienos iš veislių turinį neradome. Ne per daug tingus, kreipėsi į Google. Paaiškėjo, kad tai 90% Arabica ir 10% Robusta. Pakuotė lengvai atsidaro, „atsidūsta“, kaip ir turi būti vakuuminei pakuotei. Grūdai šviesiai rudos spalvos, ant pakuotės nurodytas skaičius 2 – vidutinis skrudinimo laipsnis. Grūdai nesuglamžyti, nepastebėta birių, susmulkintų mėginių, lukštų, šiukšlių ir pašalinių problemų.


Bandymui reikalingas pupelių kiekis buvo sukrautas į kavos aparatą ir po kelių minučių jos pradėjo ragauti. Kavos skonis pasirodė ryškus, šokoladinis poskonis vidutiniškai ryškus. Rūgštumo nesijautė. Aromatas labai stiprus, sodrus kavos. Pats gėrimas nepermatomas ir tamsus, tankios putos – gera pupelių kava kavos aparatui.
Įdėtas cukrus – gerai….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *