Geriausios elektrinės mini orkaitės

Jei norite nebrangiai įsigyti mini orkaitę, turite tiksliai žinoti, į kokius parametrus atkreipti ypatingą dėmesį. Šioje sudėtingoje užduotyje padės mūsų geriausių . mini orkaičių apžvalga, pagrįsta realių vartotojų atsiliepimais.


  Geriausioslektrinės mini orkaitės: .

  Mini orkaitė arba skrudintuvas yra kompaktiška orkaitė, kurią galima lengvai pastatyti ant stalo net ir mažoje virtuvėje. Norėdami sudaryti populiariausias . elektrines orkaites, išanalizavome populiariausių modelių technines specifikacijas, palyginome juos pagal sėdynių paskirstymą ir ištyrėme klientų atsiliepimus. odeliai, kurie buvo atrinkti vertinimui, buvo suskirstyti į kategorijas, kad būtų lengviau pasirinkti tinkamą techniką.

  umuštinių ir sumuštinių kepimo mašinos

  Geriausiosini konvekcinės orkaitės

  Konvekcija yra šilumos perdavimas per orą naudojant įmontuotą ventiliatorių. Dėl šios oro cirkuliacijos vidaus erdvė įšyla tolygiai ir nėra rizikos, kad dalis maisto neapkeps. Išrinko penkis geriausius modelius su konvekcija skirtingose ​​kainų kategorijose.

  5 vieta: STARWIND SMO2003

  5280 rub.

  Daugiafunkcinė orkaitė ir elektrinė mini orkaitė su penkiais darbo režimais. Metalinis korpusas iš vidaus padengtas karščiui atspariu emaliu. Beveik visą priekinio skydelio paviršių užima 4 mm karščiui atsparios stiklo durys. Galima fiksuoti tarpinėje padėtyje, 45 laipsnių kampu. Visiškai atidaryta remiasi į tūrinę rankenėlę, papuoštą chromuotu metaliniu įdėklu.

  Dešinėje yra mechaniniai jungikliai, skirti nustatyti gaminimo režimą, temperatūrą ir laikmatį. Taip pat yra šviesos indikatorius, kuris užsidega įjungus viryklę. Šoniniame skydelyje yra ventiliacijos angos. Darbinėje kameroje yra keturi kaitinimo elementai, jos šoninėse sienelėse matomos angos oro judėjimui konvekciniu režimu. Stabilią įrenginio padėtį ant paviršiaus, neslystant, užtikrina gumuotos kojelės.

  Charakteristikos:

  • galia – 1500 W;
  • kameros tūris – 30 l;
  • darbinės temperatūros diapazonas – 90-230 laipsnių;
  • valdymas – mechaninis;
  • korpuso medžiaga – metalas.
  5 darbo režimai

  didelis kameros tūris;
  laikmatis su garso signalu;
  paprastas valdymas;
  šakutė kepimo skardai išimti;
  trumpas laidas;
  nėra kameros foninio apšvietimo
  korpusas šildomas.  4 vieta: BBK OE3073DC

  7 099 RUB

  Kompaktiška elektrinė orkaitė, kurioje sumontuotos kelios automatinės įvairių patiekalų gaminimo programos, darbo temperatūrų diapazonas dar labiau išplečia jos funkcionalumą. Krosnelės korpusas pagamintas iš patvaraus nerūdijančio plieno su specialiomis ventiliacijos angomis šoniniuose paviršiuose ir galinėje sienelėje. Keturios gumuotos kojelės užtikrina gerą įrenginio stabilumą ant lygaus paviršiaus.

  Durys pagamintos iš dvigubo karščiui atsparaus stiklo, atsidaro žemyn ir fiksuojamos dviejose padėtyse. Guminiai tarpikliai išilgai jo kraštų suteikia papildomą šiluminę apsaugą. Keturi kaitinimo elementai, kurių bendra galia 1500 W, esantys viršutinėje ir apatinėje kameros dalyse, užtikrina greitą ir vienodą vidaus erdvės šildymą.

  Kameros šoninėje sienelėje yra skylės darbui konvekciniu režimu. Priekiniame skydelyje, dešinėje nuo durų, yra ryškus skaitmeninis ekranas su mėlynu foniniu apšvietimu. Po juo yra mechaniniai jungikliai, skirti valdyti veikimo parametrus.

  Charakteristikos:

  • galia – 1500 W;
  • kameros tūris – 30 l;
  • darbinės temperatūros diapazonas – 30-230 laipsnių;
  • valdymas – mechaninis;
  • korpuso medžiaga – nerūdijantis plienas.
  Automatinės maisto gaminimo programos

  skaitmeninis ekranas;
  platus darbinės temperatūros diapazonas;
  kameros apšvietimas;
  guminiai durelių sandarikliai;
  korpusas labai karštas;
  trumpas laidas;
  foninis apšvietimas išsijungia.  3 vieta: Xiaomi Mijia MDKXDE1ACM

  7900 rub.

  Daugiafunkcinė mini orkaitė kepimui ir gaminimui su daugybe programų, skirtų atitirpinti, kepti, gaminti jogurtą, skrebučius ir įvairius patiekalus. Šildymui naudojami keturi metaliniai kaitinimo elementai su emalio danga, apsaugančia nuo korozijos ir agresyvių cheminių medžiagų poveikio…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *