Geriausias žingsniamatis – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

Žingsniamatis – apsipirkimo vadovas, reitingas ir testas

Ar abejojate, kuris iš rinkoje esančių žingsniamatių pateisins jūsų lūkesčius? Peržiūrėkite reitingą, kuriame aprašome įdomią įrangą. Vienas iš jų yra modelis „Xiaomi Mi Band 3“kuris dėvimas ant rankos. Tai technologiškai pažangi apyrankė. Galite sinchronizuoti jį su savo išmaniuoju telefonu, kad gautumėte pranešimus apie gaunamus skambučius ir žinutes. Žingsniamatis yra lengvas ir patvarus, jis netrukdys jūsų treniruotėms. Į sąrašą taip pat įtraukta įranga „Huawei Watch Fit“. Tai išmanusis laikrodis, gerai veikiantis kaip žingsniamatis, širdies ritmo monitorius ir net pulso oksimetras ar miego monitorius. Tai leidžia sekti svarbiausius treniruočių parametrus ir pasirinkti iš kelių sporto režimų. Ciferblato išvaizdą galima pritaikyti jūsų poreikiams, o prireikus dirželį taip pat galima pakeisti.

11 geriausių žingsniamatių. Nuomonės 2021 m

Žingsniamatis buvo sukurtas tam, kad vartotojai galėtų įsigyti geriausią įmanomą modelį rinkoje. Mūsų straipsnyje pateikiami įtaisų, kuriuos galima įsigyti skirtingomis kainomis ir skirtingomis papildomomis funkcijomis, aprašymai, kurių dėka kiekvienas turi galimybę išsirinkti idealiai savo poreikius atitinkantį įrenginį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Geriausias produktas

Privalumai

Tai paprasto dizaino žingsniamatis, todėl jį galima suderinti su daugybe skirtingų stilių. Papildomos funkcijos: žadintuvas, miego monitorius, kalorijų skaitiklis ir širdies ritmo monitorius. Modelis yra lengvas, tačiau patvarus ir atsparus vandeniui.

Defektai

Laikas, kai nenešiojame galvos juostos, yra įtrauktas į miego laikotarpį. Tai netinka žmonėms, kurie nusiima žingsniamatį, pvz., Valymo metu, nes bendra veiklos, įskaitant miegą, analizė nėra labai tiksli.

Santrauka

Modelis pagamintas iš medžiagų, kurios nedirgina odos. Jį maitina akumuliatorius, kurio nereikia dažnai įkrauti. Žingsniamatis gali būti lengvai suporuotas su jūsų telefonu, kad būtų informuotas apie pranešimus ir telefono skambučius.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Įranga gali būti suporuota su išmaniuoju telefonu su „Android“ ir „iOS“. Jis turi didelį ir skaitomą ekraną, todėl jo veikimas nėra varginantis. Prietaisas veikia ne tik kaip žingsniamatis, bet ir kaip širdies ritmo monitorius, pulso oksimetras ir miego monitorius.

Defektai

Kai kurie žmonės pastebėjo, kad išmanusis laikrodis neleidžia nustatyti konkretaus žingsnių, kuriuos reikia atlikti per dieną, skaičiaus. Tai leidžia nustatyti kitus tikslus, pvz., Kasdienį judėjimo laiką.

Santrauka

Įrenginyje sumontuotas 1,64 colio įstrižainės AMOLED ekranas, kurio išvaizdą galima lengvai suasmeninti naudojant daugybę pasirinkimų. Laikrodis yra kelių spalvų. Turi silikoninį dirželį, kurį galima gerai pritaikyti prie riešo apskritimo.

Riešo žingsniamatis

1. „Xiaomi Mi Band Smart MiBand 3“

„Xiaomi Mi Band 3“ yra geras ir pigus žingsniamatis, kurį pasirinko didelė pirkėjų grupė. Įrenginys yra paprasto dizaino, todėl tinka įvairiems stiliams. Modelis yra palyginti mažų matmenų (46,9 mm x 17,9 mm x 12 mm) ir yra labai lengvas (20 g), todėl jį dėvėti kasdien yra patogu. Reguliuojamas juostos ilgis nuo 155 mm iki 216 mm leidžia puikiai priglausti laikrodį prie riešo.

Prietaisui gaminti buvo naudojamas geros kokybės plastikas, termoplastinis elastomeras ir aliuminis. Tai medžiagos, kurios yra švelnios odai, be to, lengvos ir patvarios. Žingsniamatyje yra įmontuota baterija, kuri visiškai pakrauta gali veikti iki 20 dienų. Prietaisą galima lengvai sukonfigūruoti naudojant išmanųjį telefoną ir taip skaityti įvairių tipų pranešimus iš laikrodžio ekrano. Programėlė rodo informaciją, įskaitant apie pratimo trukmę, atliktų žingsnių skaičių ir širdies ritmą. Modelio atsparumas vandeniui yra iki 50 m.

Riešo žingsniamatis yra labai gera motyvacija užtikrinti, kad dienos metu jūsų kūnas tinkamai judėtų. Jei ilgai sėdėsime, prietaisas švelniai vibruos, primindamas mums judėtihu. Tai ypač naudinga funkcija žmonėms, vedantiems sėdimą gyvenimo būdą.

2. „Huawei Band 3 Pro“ fitneso apyrankė

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į „Huawei Band 3 Pro“ riešo žingsniamatį. Jis tinka aktyvų gyvenimo būdą turintiems žmonėms, taip pat tiems, kurie nori daugiau judėti ir rūpinasi ne tik gražia figūros išvaizda, bet ir sveikata. Programėlėje yra įvairių jutiklių, kurie tiksliai stebi kasdienę veiklą, siunčia svarbiausią informaciją šia tema į įrenginį. Remdamasi šiais duomenimis, įranga suasmenina jūsų pratimus ir nurodo, ką reikia padaryti, kad pagerintumėte savo fizinę formą.

Riešo žingsniamatis sveria 25 g, todėl naudojant jį visą dieną, riešas per daug neapkraunamas. Įrenginyje yra įmontuota ličio jonų baterija, kurios įkrovimo laikas yra apie 100 minučių. Modelis turi metalinį rėmą su mažu ekranu, kuriame rodoma visa svarbi informacija apie mokymus. AMOLED matrica gražiai atkuria spalvas ir yra pakankamai ryški, todėl skaityti duomenis nėra problema net saulėtą dieną. Per išmaniąją juostą iš savo telefono galime gauti tekstinius pranešimus ir kitus pranešimus.

Įranga yra atspari drėgmei, todėl ją galite naudoti ir lietingą dieną. Prietaisas naudoja infraraudonąją šviesą, kurią skleidžia optinis jutiklis. Vartotojas gauna patikimą informaciją apie širdies darbą ir pataria, kaip padidinti treniruočių efektyvumą. Pirkėjų teigimu, tai labai naudinga funkcija.

Žingsniamatis

3. „Huawei Watch Fit“ išmanusis laikrodis

„Huawei Watch Fit“ yra žingsniamatis ir laikrodis viename. Įranga aprūpinta šiuolaikinėmis technologijomis ir tikrai patiks fiziškai aktyviems žmonėms. Jis gali veikti kaip pulso oksimetras, širdies ritmo monitorius, kalorijų skaitiklis ir miego monitorius, be to, jame įrašomi svarbiausi treniruočių parametrai (galite rinktis iš kelių režimų: ėjimo, bėgimo, plaukimo ir važiavimo dviračiu).

Išmanusis laikrodis turi didelį ekraną, jo įstrižainė yra 1,64 colio, o skiriamoji geba – 456 x 280 pikselių. Atsparumas vandeniui 5 ATM lygyje reiškia, kad galime saugiai plaukti su laikrodžiu ir maudytis vonioje. Jį maitina įkraunama baterija, kuri po įkrovimo suteikia galimybę dirbti iki 10 dienų. Įrenginys suderinamas tiek su „Android“, tiek su „iOS“ telefonais.

Pirkėjai mano, kad laikrodis yra vertas dėmesio, nes jis skatina reguliariai vaikščioti. Jo valdymas yra lengvas, o ratuko dizainas gali būti laisvai pritaikytas jūsų poreikiams. Išmanusis laikrodis taip pat giriamas už galimybę pakeisti dirželį kitu.

Pedometro apyrankė

4. „Insportline Fitness Band“ žingsniamatis 15254

„Insportline 15254“ apyrankė skirta aktyviems vartotojams. Tai modelis, leidžiantis ją konfigūruoti naudojant „Android“ ir „iOS“ telefonus, o ji valdoma naudojant „Aceband“ programą. Ryšys atliekamas naudojant „Bluetooth 4.0“ technologiją. Svarbiausios juostos funkcijos yra žingsniamatis – juosta apskaičiuoja nuvažiuotą atstumą, žingsnių skaičių, sudegintas kalorijas, širdies ritmo lygį.

Čia taip pat turime miego monitorių, o operacija atliekama vieno mygtuko paspaudimu. Ciferblato matmenys yra 21-40 mm, o reguliuojamas diržas-147-228 mm ilgio. Laikrodžio svoris yra 21 g. Įranga aprūpinta 100 mAh ličio jonų baterija, kuri žingsniamačio režimu vienu įkrovimu veikia 30 dienų, o intensyviai naudojant skambučius ir tekstinius pranešimus iš telefono, ji tarnauja 3 dienoms naudoti.

Be to, laikrodyje yra apšviestas LCD ekranas, kuriame galime nuskaityti dabartinį laiką, datą, nustatyti žadintuvą ar valdyti kitas sporto juostos funkcijas. Vartotojams patinka galimybė dalytis savo treniruočių rezultatais su draugais, taip pat galimybė suasmeninti profilį.

„Samsung“ žingsniamatis

5. „Samsung Galaxy Fit2 SM-R220“ žingsniamatis

Pristatome „Samsung Galaxy Fit2 SM-R220“ žingsniamatį, kurį galima lengvai sinchronizuoti su jūsų išmaniuoju telefonu (suderinamas su „iOS“ ir „Android“). Tai praktiška išmanioji juosta, kuri ne tik skaičiuoja žingsnius, bet ir stebi pulsą, miegą ir streso lygį. Jame yra AMOLED ekranas, kurio įstrižainė yra 1,1 colio.

Įprasto naudojimo režimu prietaisas veikia iki 15 dienų, o mažos galios režimu – iki 21 dienos. „Smartband“ turi 5 treniruočių režimus: ėjimas, bėgimas, sporto salė, kryžminis treneris, irklavimas ir sporto salė. Jis seka pratimo trukmę, sudegintas kalorijas, širdies ritmą ir keletą kitų svarbių parametrų.

Šią įrangą vartotojai įvertino visų pirma už nesudėtingą aptarnavimą. Jis taip pat išsiskiria atsparumu vandeniui iki 50 m gylio ir įdomiu dizainu. Grupės susiejimas su telefonu neužima daug laiko, be to, jis automatiškai pajunta, kai pradedame treniruotis, ir sureguliuoja atitinkamą režimą. Tai lengvas ir patogus dėvėti prietaisas, netrukdantis jūsų kasdieninei veiklai.

„Huawei“ žingsniamatis

6. „Smartband“ žingsniamatis „Huawei Band 4“

Išmanusis juostos žingsniamatis „Huawei Band 4“ yra įrenginys su TFT jutikliniu ekranu, kurio įstrižainė yra 0,96 colio ir skiriamoji geba 80 x 160 pikselių. Galime rinktis iš trijų spalvų versijų: juodos, rožinės ir raudonos. Juostoje yra ne tik žingsnių skaitiklis, bet ir: širdies ritmo monitorius, pulso oksimetras ir miego monitorius.

Įranga maitinama baterija, kuri garantuoja iki 10 dienų veikimą. Įkrovimas nėra varginantis, nes jums tiesiog reikia atsegti dirželį nuo voko ir prijungti tiesiai prie maitinimo šaltinio, sieninio įkroviklio ar nešiojamojo kompiuterio. Išmaniojoje juostoje yra „Bluetooth“ modulis, galite jį suporuoti su telefonu su „Android“ ir „iOS“.

Ką vartotojai mano apie prietaisą? Jų nuomone, svarbiausi juostos pranašumai yra šie: Lengvumas, atsparumas vandeniui 5 bankomatų lygiu ir pranešimo apie naujas SMS, el. Laiškus ir kt. Funkcija. , įskaitant: Bėgimas, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *