Automatinė skalbimo mašina – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas
Ieškodami tinkamos skalbimo mašinos, kuria labai pasitiki klientai, peržiūrėjome dešimtis gamintojų pasiūlymų, taip pat susipažinome su skalbimo mašiną jau įsigijusių žmonių nuomonėmis. Nuomonės mums aiškiai parodė modelį, kurį klientai geriausiai suvokia „Samsung AddWash Slim WW60K42138W“. Savo populiarumą jis turi dėl daugelio šiuolaikinių funkcijų, tarp kurių galime rasti „Eco Bubble“, leidžiantį skalbti žemoje temperatūroje, gaivinančius drabužius sausu, karštu oru, arba būgno ekologinio valymo funkciją. Čia įdomus faktas yra papildomos durys, leidžiančios programos metu pridėti skalbinių į skalbimo mašiną. Šiame modelyje taip pat yra visi reikalingi vaikų apsaugos įtaisai, viršįtampių valdymas ir putų jutiklis. Dėl šių ir kitų patogumų ši skalbimo mašina tampa pirmuoju klientų nurodytu modeliu. Tačiau, jei dėl kokių nors priežasčių šis modelis jums netinka arba jo nėra parduotuvėje, prašome pamatyti modelį „Indesit IWSD 51051 C ECO“kurią klientai taip pat rado tvirtą. Šis produktas išsiskiria paprastu naudojimu ir galimybe taupyti energiją.
palyginimo lentelė
Privalumai
Trūkumai
Santrauka
Pasiūlymai
Pirkimo vadovas – kokią skalbimo mašiną pirkti?
Iš pažiūros lengva nusipirkti skalbimo mašiną. Galų gale pasirinkimas yra didžiulis ir mes galime lengvai rasti tai, kas atitinka mūsų poreikius ir finansinius apribojimus. Bet ar jums kilo klausimas, kokie yra jūsų tikrieji poreikiai? Neabejotina, kad tokia įranga turi būti plaunama ir joje neturėtų būti jokių gedimų. Tačiau jūs turite žinoti, kad jį įsigyjant reikia atsižvelgti į daugelį kitų aspektų. Šiame vadove pabandysime atsakyti į jūsų klausimus ir pateikti keletą patarimų kurią skalbimo mašiną pasirinkti.
Į priekį ar iš viršaus?
Tai pirmasis klausimas, kuris susiaurins jūsų paieškos lauką. Skiriasi ne tik konstrukcija, bet ir keliamoji galia. Priekyje pakraunami įtaisai yra didesni ir gali išlaikyti nuo 5 kg iki net 10 kg krovinį. Tačiau iš viršaus pakraunami ne daugiau kaip 6 kg. Jei turite didelę šeimą, rinkitės didesnę įrangą. Tačiau atsižvelkite į vonios ar virtuvės matmenis. Jei prietaisas bus dedamas į virtuvę, priekyje pakraunamas modelis yra praktiškesnis, nes jį galima įmontuoti. Viršutiniai krautuvai yra mažesni, tačiau atminkite, kad jums reikia vietos dangčiui pakelti. Taigi, jei norite pakabinti spintelę virš skalbimo mašinos, tai nebus geriausias pasirinkimas.
Matmenys
Viršutinės pakrovimo skalbimo mašinos matmenys paprastai yra 60 cm x 40 cm, plius apie 85 cm aukštis + erdvė dangčiui pakelti apie 70 cm. Priešingai, priekyje pakraunamos skalbimo mašinos matmenys paprastai yra 60 cm x 50-60 cm, o aukštis – 85 cm. Yra ir plonų variantų, kurių gylis yra tik 33 cm.
Energijos klasė
Visų buityje naudojamų elektros prietaisų, t. Y. Buitinių prietaisų, atveju gamintojai privalo pažymėti energijos vartojimo efektyvumo klasę. Skalbimo mašinos gali būti energijos klasės nuo A +++ (efektyviausios) iki D (mažiausiai efektyvios). Didžiausio efektyvumo prietaisai sunaudoja mažiausiai elektros energijos ir yra ekologiškesni. Deja, jie taip pat yra brangiausi.
Skalbimo efektyvumas
Tai dar vienas aspektas, pažymėtas diapazone nuo A +++ iki G. Kuo didesnis efektyvumas, tuo geriau skalbimo mašina pašalina nešvarumus net ir mažai naudodama ploviklius, o tai dar labiau sumažina mašinos eksploatavimo išlaidas.
Vandens suvartojimas
Kitas klausimas – vandens gavyba. Tai daro tiesioginę įtaką mūsų sąskaitoms. Šio tipo prietaisai per vieną ciklą gali naudoti nuo 11 iki 94 litrų vandens. Tačiau daug kas priklauso nuo pasirinktos skalbimo sistemos. Dauguma gamintojų nurodo vandens suvartojimą per metus, darant prielaidą, kad skalbimo mašinai atliekamas 200 standartinių skalbimo ciklų esant 60 laipsnių C. Vidutinė vertė yra apie 9000 litrų per metus. Taigi, jei gamintojas giria, kad jo įranga sunaudoja mažiausią vandens kiekį tarp rinkoje esančių skalbimo mašinų, atidžiai patikrinkite, ar specifikacijoje pateiktas rezultatas susijęs su šia operacine sistema, ar labiau su ECO tipu – 30 laipsnių C.
Darbo apimtis
Skalbimo mašinų skleidžiamas triukšmas skalbiant yra apie 50 dB, o gręžiant – 70 dB. Per didelis triukšmo lygis neigiamai veikia mūsų savijautą. Ypatingą dėmesį atkreipkite į tai, kai prietaisas yra virtuvėje, ypač sujungtoje su svetaine.
Valdymo sistema – kokia skalbimo mašina yra geriausia?
Rinkoje yra modelių su jutikliniu ekranu, ekranu su mygtukais ar rankenėle ir tik mygtukais bei rankenėle. Modeliai be ekranų yra pigesni. Tačiau, jei vertinate patogumą, verta atkreipti dėmesį į pažangesnę įrangą. Prietaisų su ekranu privalumas yra tas, kad galite pamatyti, kiek laiko liko iki skalbimo pabaigos.
Naudojimo instrukcijose pateikiama informacija apie atskiras programas, gręžimo ir skalavimo trukmę. Tačiau tai verčia patiems suskaičiuoti laiką. Renkantis įrangą su ekranu, jūs turite prieigą prie visos reikalingos informacijos. Ši parinktis yra ypač naudinga, kai skalbinius dedate prieš išeidami ir nenorite stebėtis, kada mašina baigs skalbti.
Skalbimo programos
Senesni prietaisai, ypač skalbimo mašinos, t. Y. Populiarioji „Franie“, buvo laipsniškai reguliuojami – greičiau arba lėčiau. Tačiau šiuolaikinė įranga turi daug galimybių, dažnai labai pažangi. Kiekvienas gamintojas naudoja skirtingus, novatoriškus sprendimus, pristato įvairias įdomias funkcijas, taip pat turi savo nomenklatūrą. Populiariausios šiuolaikinės įrangos skalbimo sistemos yra šios: antibakterinis 80 ° C arba 90 ° C temperatūroje, apatiniai – žemoje temperatūroje, papildomas skalavimas, virimas – 90 ° C – 100 ° C temperatūroje, trumpi lengvai užterštų drabužių gaivikliai – trunkantys nuo 15 iki 30 minučių, lengva lyginti, mišrus, kasdienis arba standartinis – standartinis esant 40 laipsnių C, patalynė – maždaug 60–70 laipsnių C temperatūroje, burbulų plovimas / „Eco Bubble“ (Samsung) – nauja technologija, garantuojanti didesnį darbo efektyvumą, Bio / Eco plovimas, užuolaidų plovimas, plovimas garais – pašalinamos bakterijos ir alergenai skalbimo paltus ir žiemines striukes, skalbimas 20 laipsnių C temperatūroje, išankstinis plovimas, vilnonių audinių skalbimas – paprastai be verpimo, vaikiški drabužiai, sportiniai drabužiai, pašalinti specifinius dėmių tipus, gyvūnų drabužių pašalinimas iš drabužių.
Papildomos funkcijos
Kai kuriuose įrenginiuose taip pat yra kitų įdomių sprendimų, kurie užtikrina geresnį darbo efektyvumą ir sumažina eksploatavimo išlaidas:
Svoris būgne – prietaisas sveria drabužių svorį ir pats pasirenka skalbimui reikalingą darbo laiką ir vandens kiekį. Dėl to galite atnaujinti dvi ar tris palaidines, o skalbimo mašina nenaudos tiek vandens, kiek skalbdama didelius drabužių kiekius,
Ploviklių pridėjimas – priekyje kraunamos mašinos turi specialius indus, kur pilame skalbimo miltelius ar skystį, taip pat skalavimo priemonę ar dėmių valiklį. Mašina paima patį ploviklį, bet paprastai tą kiekį, kurį pilate. Daugelis žmonių neturi tokio jausmo. Todėl skalbimo mašinų gamintojai sukūrė sistemą, kuri pati nusprendžia, kiek skysčių reikia vartoti. Kai viduje pilate, pavyzdžiui, litrą skysčio, tai dar nereiškia, kad jis bus visiškai sunaudotas. Skalbimo mašina paims tik reikiamą kiekį
Putų kontrolė – naudinga funkcija, kai pilate per daug ploviklio. Minėta ploviklių dozavimo sistema yra patraukli, tačiau tai yra gana novatoriškas sprendimas, naudojamas naujausiuose modeliuose. Taigi, jei ieškote kažko pigesnio, rinkitės įrangą su putų valdymu. Tokiame įrenginyje, įpylus per daug ploviklio, mašina nuspręs dėl papildomo skalavimo. Taigi padėtis, kai skalbiniai yra blogai skalaujami ir lipnūs iš miltelių ar skalavimo skysčio, pašalinami,
„Aqua Spray“ – tai purkštuvų funkcija, skatinanti tolygų skalbimo miltelių pasiskirstymą,
Vėluojama darbo pradžia – tai jau standartas, naudojamas pačioje pagrindinėje įrangoje. Kai kuriems prietaisams nustatytas skalbimo laikas, kiti turi pradėti.
Pridėti skalbimą – papildomos durys, leidžiančios mesti drabužius skalbimo metu,
Džiovyklė – įmontuotas džiovintuvas žymiai palengvina skalbimą, nors daugelis žmonių mano, kad tokia įranga yra mažiau efektyvi.
Apsaugos sistemos
Šio tipo prietaisai turi būti apsaugoti nuo atsitiktinio durų atidarymo, nes jie apsaugo vonios kambarį nuo potvynių. Kai kuriuose modeliuose taip pat yra praktinė pranešimo apie gedimus funkcija.
Automatinės skalbimo mašinos geromis kainomis
Populiariausi skalbimo mašinų gamintojai Lenkijos rinkoje yra: „Electrolux“, „Beko“, „Amica“, „Samsung“, „Bosch“, „Whirlpool“, „Gorenje“, „Candy“, „Indesit Zanussi“, „LG“, „Siemens“, „Hoover“ ir „Panasonic“. Kiekvienas gamintojas siūlo paprastus ir pažangius įrenginius. Gerų automatinių skalbimo mašinų kainos prasideda maždaug nuo 700 PLN ir gali siekti iki 10 000 PLN. zlotų.
5 geriausios automatinės skalbimo mašinos. Nuomonės 2021 m
Nėra namų, kuriems nereikėtų skalbimo mašinos. Pigi ir gera automatinė skalbimo mašina yra daugelio namų šeimininkių svajonė. Šiandien pristatome kelių skalbimo mašinų savybes ir jų nuomones tarp vartotojų.
1. „Samsung AddWash Slim WW60K42138W“ skalbimo mašina
„Samsung AddWash Slim WW60K42138W“ skalbimo mašina yra baltos spalvos, su priekine pakrauta. Jo matmenys (išskyrus išsikišusius elementus) yra 45 cm gylio, 60 cm pločio ir 85 cm aukščio. Šis modelis siūlo daug įvairių skalbimo programų, įskaitant „super eco“ programą ir greitą programą, kuri trunka tik 15 minučių. Siekdamas palengvinti valdymą ir padidinti skalbimo efektyvumą, gamintojas skalbimo mašinoje įdiegė keletą papildomų funkcijų. Visų pirma, būgnas turi specialų profilį, kuris intensyvina skalbimo procesą.
Galime naudoti burbulų plovimą – „Eco Bubble“, taip pat ekologišką būgnų valymą. Taip pat yra visiškai automatinė skalbimo mašina, todėl skalbimo mašina, priklausomai nuo krovinio dydžio, reguliuoja vandens kiekį arba keičia greitį, jei skalbiniai nėra tinkamai išdėstyti skalbyklėje.
Naudojamos apsauginės funkcijos leidžia saugiai …