Geriausi kirpimo mašinėlės – reitingas ir nuomonės 2021 m. Spalio mėn

Plaukų kirpimo mašina – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Į šį puslapį atėjote tikriausiai todėl, kad ieškote patikrintos kirpimo mašinėlės, kuri jums tarnaus ilgą laiką. Mes paruošėme jums geros kokybės įrangos, kurią rekomenduoja kiti pirkėjai, sąrašą. Kirpėjas buvo įtrauktas į reitingą „Philips“ serija 9000 HC9450 / 15kuriame yra baterija ir maitinimo šaltinis. Šis sprendimas garantuoja patogumą naudotis, nesvarbu, kur esate. Įrenginio konstrukcijos kokybė yra labai gera. Jame yra titano ašmenys ir plieninis korpusas. Kitas pasiūlymas yra modelis Remington Alpha HC5150yra pigus ir lengvai naudojamas kirpimo mašinėlė. Jis maitinamas įkraunama baterija ir turi savaime galandančius peiliukus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

5 geriausių plaukų kirpimo mašinėlių. Nuomonės 2021 m

Peržiūrėkite kirpimo mašinų reitingą ir sužinokite, kurie iš populiariausių rinkoje esančių produktų yra gerai įvertinti vartotojų. Reitingavimui pasirinkome tvirtai pagamintus ir lengvai naudojamus įrenginius.

1. „Philips“ serijos 9000 HC9450 / 15 kirpimo mašinėlė

„Philips“ serijos 9000 HC9450 / 15 kirpimo mašiną rekomenduoja pirkėjai. Įrenginys maitinamas baterijomis, todėl galite jį naudoti bet kur. Reguliuojamos šukos užtikrina tikslų kirpimą. Pjovimo ilgį galima reguliuoti nuo 0,5 mm iki 42 mm.

Pateiktame plaukų kirpimo mašinoje yra titano ašmenų, kurie yra patvarūs ir lengvai prižiūrimi. Įranga turi „Turbo“ funkciją, kuri padidina pjovimo greitį. Pažangi „DualCut“ technologija leidžia skustuvui valdyti įvairių tipų plaukų kirpimą. Nerūdijančio plieno korpusas yra patvarus ir ilgą laiką išlaiko gražią išvaizdą.

Įranga yra patogi ir paprasta naudoti, todėl vartotojai ją rekomenduoja kitiems. Vartotojams patinka tai, kad kirpimo mašina yra lengva ir paprasta naudoti.

„Philips“ serijos 9000 HC9450 / 15 kirpimo mašinėlę maitina įkraunama baterija. Pjovimo ilgio diapazonas yra nuo 0,5 mm iki 42 mm.

Privalumai

Titano ašmenys: Įranga aprūpinta titano ašmenimis, kurie yra patvarūs ir turi savaiminio galandimo funkciją.

Efektyvi baterija: Kirpimo mašina yra vertinama dėl galingos baterijos, kuri visiškai įkrauta veikia iki 120 minučių. Prietaisas taip pat gali veikti iš elektros tinklo.

Paprasta naudoti: Modelis turi efektyvų „Digital Swipe“ jutiklinį skydelį, kuris leidžia efektyviai jį valdyti.

Nustatymų atmintis: Plaukų kirpimo mašina turi atminties funkciją. Kaip vartotojas galite išsaugoti iki 3 skirtingų ilgių, po vieną kiekvienam dangteliui.

Platus reguliavimo spektras: Galite lengvai reguliuoti skustuvo nustatymus. Kirpimo ilgis reguliuojamas plačiu diapazonu.

Defektai

Dėklas neįtrauktas: Į komplektą neįeina dėklas, kuris būtų praktiškas priedas.

2. Remington Alpha HC5150 plaukų kirpimo mašinėlė

„Remington Alpha HC5150“ yra nebrangus kirpimo mašina su „Pro Power“ varikliu, užtikrinančiu gerą pjovimo greitį ir puikų tikslumą. Jos dėka įranga puikiai tinka įvairių tipų plaukams kirpti. Svarbu tai, kad prietaisas sukurtas dirbti ne tik ant sausų, bet ir šlapių plaukų.

„Remington“ plaukų kirpimo mašinėlėje yra 2 šukos su 15 ilgio nustatymų. Jo reguliavimo diapazonas yra nuo 3 mm iki 42 mm. Įrenginys maitinamas įkraunama baterija ir pilnai įkrautas gali būti naudojamas maždaug 30 minučių. Modelis taip pat turi įkrovos lygio indikatorių.

Mūsų aprašyta plaukų kirpimo mašinėlė sulaukia teigiamų atsiliepimų, nes ji yra pigi ir paprasta naudoti. Galvą ir ašmenis galima plauti po tekančiu vandeniu, todėl juos lengva išlaikyti švarius.

„Remington Alpha HC5150“ yra plaukų kirpimo mašinėlė, kurią galima įsigyti komplekte su dviem šukomis. Pjovimo ilgio diapazonas yra nuo 3 mm iki 42 mm.

Privalumai

Efektyvus variklis: Kirpimo mašina turi galingą „Pro Power“ variklį, kuris garantuoja labai gerą pjovimo kokybę ir patenkinamą greitį. Jo dėka įranga laikoma efektyvia.

Patvarūs peiliai: Ši kirpimo mašinėlė turi „Advanced Steel“ savaime galandančius peiliukus, kurie išlaiko savo savybes net ir ilgai naudojant.

Du maitinimo būdai: Įrenginys gali būti maitinamas tiek iš tinklo, tiek iš baterijų.

Lengva priežiūra: Galvą ir ašmenis galima valyti po tekančiu vandeniu, todėl nešvarumus ir plaukus nuo kirpimo lengva pašalinti.

Defektai

Baterijos tarnavimo laikas: Akumuliatorius iš pradžių yra efektyvus, tačiau visiškai įkrautas veikimo laikas ilgainiui sutrumpės.

3. BaBylissMEN E976E titano kirpimo mašinėlė

Į šį sąrašą turėjo būti įtrauktas „BaByliss MEN E976E Titanium“ kirpimo mašina. Jį maitina įkraunama baterija, todėl galite naudoti beveik bet kur. Visiškai įkrauta įranga veikia iki 60 minučių.

Plaukų ir barzdos kirpimo mašinėlė turi ašmenis iš anglinio plieno, kuris yra geros kokybės medžiaga. Tokie peiliai garantuoja efektyvų ir tikslų darbą. Pjovimo ilgį galima reguliuoti nuo 0,5 mm iki 25 mm. Komplektuojama su barzdos kirpimo šukomis.

Skaitydami vartotojų nuomones, galite padaryti išvadą, kad „BaBylissMEN E976E Titanium“ yra rekomenduojamas prietaisas, kuris gerai veikia kiekvieną dieną. Jos privalumai: Lengvas valdymas, aukštos kokybės apdaila ir patogus naudojimas.

„BaBylissMEN E976E Titanium“ plaukų kirpimo mašinėlė turi plieninius ašmenis. Pjovimo ilgis yra nuo 0,5 iki 25 mm.

Privalumai

Universali paskirtis: Įranga tiekiama komplekte su barzdos žoliapjovės priedu. Šis prietaisas leis jums pasirūpinti ne tik savo plaukų išvaizda.

Patvarūs peiliai: Kirpimo mašinėlių bandymas patvirtino, kad modelyje naudojami ašmenys yra itin patvarūs ir tuo pat metu lengvai prižiūrimi.

Sunkus dėklas: Įranga tiekiama su kietu dėklu, kuris apsaugo nuo galimų pažeidimų.

Defektai

Jis užsikemša: Vartotojai pastebi, kad skustuvas užsikemša ir jį reikia valyti palyginti dažnai.

4. Plaukų kirpimo mašinėlė Wahl 9649-016

„Wahl 9649-016“ yra akumuliatorinis plaukų kirpimo mašina, kurią rekomenduoja pirkėjai. Jis taip pat gali būti naudojamas prijungus prie maitinimo šaltinio. Tai praktiškas sprendimas, nes išsikrovus akumuliatoriui nereikia laukti, kol jis bus įkrautas.

„Wahl“ plaukų kirpimo mašinėlė turi plieninius ašmenis, kuriuos lengva prižiūrėti ir kurie leidžia tiksliai dirbti. Ašmenys lengvai nuimami. Rinkinyje yra kelios įvairaus ilgio šukos. Jie yra skirtingų spalvų, todėl juos lengva atpažinti.

Turiu pripažinti, kad nuomonės apie „Wahl“ plaukų kirpimo mašinas yra teigiamos. Daugelis žmonių vertina aprašytos įrangos kokybę. Kitas privalumas yra tai, kad prietaisas yra patogus ir patogus naudoti.

„Wahl 9649-016“ kirpimo mašina turi nerūdijančio plieno ašmenis. Mažiausias pjovimo ilgis yra 1 mm, o maksimalus – 25 mm.

Privalumai

Neslystanti danga: Prietaisas yra padengtas neslidžia danga, kuri garantuoja saugų sukibimą ir saugumą.

Nuimami peiliai: Modelis turi nuimamus peiliukus, kuriuos galima valyti po tekančiu vandeniu.

Papildoma įranga: Į komplektą įeina įvairūs naudingi priedai, įskaitant: dėklą, žirkles, šukas ir apsauginį ašmenų dangtelį.

Defektai

Greitai įkaista: Atminkite, kad jūsų įranga greitai įkaista, todėl dirbdami darykite pertraukas.

Garsus darbas: Kirpimo mašina sukuria daug triukšmo, o tai gali pakenkti namų ūkio nariams.

5. „Moser 1888 Li + PRO“ plaukų kirpimo mašinėlė 2

Ar jus domina profesionalus kirpėjas? Jei taip, „Moser 1888 Li + PRO 2.“ modelis jums bus geras pasiūlymas. Ši įranga naudojama kirpyklose ir namuose. Prietaisas pasižymi tikslumu, yra tvirtai pagamintas ir patogus naudoti.

„Moser“ kirpimo mašina turi aukštos kokybės deimantinį ašmenį, pagamintą iš nerūdijančio plieno. Juos galima greitai pašalinti ir pakeisti. Ašmenys padengti anglimi, kad būtų patvaresni. Prietaise yra slankiklis, leidžiantis efektyviai reguliuoti pjovimo ilgį nuo 0,7 mm iki 3 mm.

Pirkėjai mano, kad „Moser 1888 Li + PRO 2“ yra geras kirpimo mašina, kuri taip pat turėtų patenkinti reikliausių vartotojų lūkesčius. Įranga veikia efektyviai ir veikimo metu greitai neįkaista.

Plaukų kirpimo mašiną „Moser 1888 Li + PRO 2“ galima įsigyti komplekte su įvairiais šukų priedais. Įranga sveria 270 g.

Privalumai

Greitas nustatymų koregavimas: Vartotojai pripažįsta, kad kirpimo ilgio koregavimas yra intuityvus ir nesukelia jokių problemų.

Įvairūs darbo greičiai: Galite pasirinkti įrangos greitį. Yra trys režimai: tylus, standartinis ir greitas. Paskutinis rekomenduojamas storiems plaukams prižiūrėti.

Defektai

Ekranas: Įrenginyje yra LCD ekranas, kuris, pasak vartotojų, galėtų būti aiškesnis.

Korpuso spalva: Kirpimo mašina turi bordo atspalvio korpusą, kuris patinka ne visiems.

Pirkimo vadovas – kokį kirpimo mašinėlę pirkti?

Gerai veikianti kirpimo mašinėlė yra būtina kirpti plaukus ar barzdą iki reikiamo ilgio. Svarbiausia įrangos dalis, žinoma, yra pjovimo elementas. Į ką dar reikia atkreipti dėmesį? Kokį kirpimo mašinėlę turėčiau pasirinkti, kad būčiau patenkintas pirkiniu? Į visus šiuos klausimus atsakome vadove.

Ašmenys

Visi sutinka, kad geriausias kirpėjas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *