Geriausi duonos gamintojai

Duonkepė – raktas į visada skanią naminę duoną. Tiesa, išsirinkti tinkamą modelį didžiuliame pasirinkimo vandenyne nėra taip paprasta, todėl paruošėme geriausių modelių namams apžvalgą. Norėdami padėti jums nusipirkti gerą duonos mašiną, atsižvelgėme į vartotojų atsiliepimus ir pagrindines savybes, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį perkant.


  Geriausi multicookeriai

  Geriausių . duonos kepėjų

  Siekdami padėti išsirinkti tinkamą duonos aparatą, pagal klientų atsiliepimus atrinkome geriausius 2021 m. modelius, o . papildėme. Patikrinome prietaisų tinkamumą, dar kartą išnagrinėjome atsiliepimus, siekdami nustatyti, ar pasirinkti modeliai yra patogūs ir patikimi. operacijoje. Taigi etais padarėme naują duonos mašinų reitingą kokybės ir patikimumo prasme.

  Geriausi duonos kepėjai namams

  Jei įrenginys perkamas namams, modelį reikia pasirinkti pagal šeimos narių skaičių. Išrinkome geriausius skirtingų pajėgumų ir funkcijų rinkinio duonos aparatų modelius.

  4 vieta ENDEVER MB-62

  10 600 rub.

  Geriausių pagal kainos ir kokybės santykį duonos mašinų testas atveria modelį su 20 programų, įskaitant kepimą be mielių. Visi jie yra išsamiai aprašyti instrukcijose kartu su receptais. Norint tiksliai dozuoti, rinkinyje yra matavimo puodelis ir šaukštai. Papildomos funkcijos apima:

  • laikmatis 15 valandų;
  • temperatūros palaikymas 1 valandą;
  • duonos gaminio svorio reguliavimas;
  • plutos spalvos pasirinkimas;
  • greitas kepimas;
  • išsaugokite nustatymus 10 minučių nutrūkus maitinimui.

  Įrenginys valdomas jutikliniu skydeliu ir 9 korpuse esančiais mygtukais. Nėra maitinimo mygtuko, įrenginys visada veikia budėjimo režimu. Aktyviame režime ekranas šviečia mėlynai. Visose programose, išskyrus „Multi-baker“ režimą, laikas yra fiksuotas, jo negalima padidinti ar sumažinti.

  Kepimo dubuo sumontuotas metaliniame korpuse su pakankamu tarpu, kuris pašalina prietaiso sienelių įkaitimą. Vidinis dubens ir peiliukų paviršius apsaugotas nepridegančia danga. Po naudojimo konteinerį lengva nuvalyti minkšta kempine.

  Charakteristikos:

  • galia – 680 W;
  • maksimalus kepimo svoris – 1000 g;
  • korpuso medžiaga – nerūdijantis plienas;
  • dubens dangtelis – teflonas;
  • kepimo programų skaičius yra 20.
  Daugiafunkciškumas

  nustatymų išsaugojimas nutrūkus maitinimui;
  dubuo ir peiliukai su nepridegančia danga;
  žemas triukšmo lygis;
  automatinis šildymas;
  mažas viršelio žaismas;
  trumpas laidas;
  tik viena mentele minkymui.  3 vieta Morphy Richards 502000

  12 990 RUB

  Klasikinis geros kokybės duonos kepimo aparatų gamintojo modelis turi jutiklinius valdiklius. Korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir BPA plastiko. Priekinėje pusėje yra ekranas su jutikliniu skydeliu, o viršuje galite pamatyti režimų, kurie rodomi naudojant mygtukus, sąrašą. Jis turi 12 valandų atidėto paleidimo funkciją.

  Kepimo pasirengimą galima patikrinti per viršutiniame dangtelyje esantį langą. Yra automatinis dozatorius, skirtas vienodai paskirstyti papildomus ingredientus.

  Kepimo dubuo ir mentelė pagaminti iš aliuminio lydinio ir padengti patvaria nepridegančia medžiaga. Išmaišius tešlą, mentelė susilanksto, kepalėje lieka minimali skylutė. Galima reguliuoti kepinių masę trimis variantais ir 5 kepimo lygiais. Greituoju režimu duona iškepama vos per 75-85 minutes.

  Charakteristikos:

  • galia – 600 W;
  • maksimalus kepimo svoris – 950 g;
  • korpuso medžiaga – nerūdijantis plienas / plastikas;
  • dubens dangtelis – teflonas;
  • kepimo programų skaičius yra 19.
  Daugybė programų

  kompaktiškumas;
  5 laipsniai kepimo;
  sulankstomas peiliukas;
  apžvalgos langas;
  režimų sąrašas anglų kalba;
  formą sunku išgauti;
  minkant tešlą kartais iš naujo nustatomi nustatymai.


  2 vieta Garlyn BR-1000

  19 900 rub.

  Universalus, patikimas modelis ir tiesiog vienas geriausių duonos mašinų, skirtų bet kokios rūšies tešlai minkyti. Režimą lengva pasirinkti vienu mygtuku. Nerūdijančio plieno korpusas užtikrina įrenginio patikimumą ir ilgaamžiškumą. Korpuso paviršiuje, šalia dangčio,…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *