Geriausi . diktofonai


Manome, kad daugelis senamadiškai vis dar naudoja išmanųjį telefoną kaip balso įrašą. Bet jis gali klastingai nutraukti fonogramą, jei ateina skambutis. Taip, ir pagal technines charakteristikas telefonas yra prastesnis už diktofoną.

Straipsnis padės išsiaiškinti, kuris diktofonas yra geriausias . garsui įrašyti, koks pranašumas prieš mobilųjį telefoną, į kokias savybes turėtumėte atkreipti dėmesį ir kurie gamintojai šiuo metu yra madingi.


  Diktofonų, skirtų pokalbiams įrašyti,

  Kad būtų lengviau pasirinkti, sukūrėme 10 geriausių diktofonų reitingą. Renkantis buvo atsižvelgta į klientų atsiliepimus iš „Yandex. Rinkos ir profesionalūs forumai, išanalizuotos techninės charakteristikos ir kainos ir kokybės santykis.

  Jei dar tik susipažįstate su įrenginiu ir nežinote, ko ieškoti perkant, tada straipsnio pabaigoje perskaitykite, kaip išsirinkti tinkamą diktofoną konkrečiai jūsų tikslams ir naudojimo sričiai.

  Geriausias diktofonas Olympus WS-852

  „Olympus“ inžinieriai apdovanojo įrašymo įrenginį integruotais aukštos kokybės stereomikrofonais. Įrašyta kalba ar melodija atkuriama aiškiai ir įskaitomai.

  Jei per kišenę perkate diktofoną slaptam įrašymui, būkite pasirengę, kad garsas gali turėti triukšmo, bet ne kritinio. Čia reikia atsižvelgti į atstumą nuo šaltinio ir jo tūrį.

  Prietaisą lengva valdyti. Diktofonas su meniu rusų kalba su aiškia sąsaja, kurią supras net moksleivis. Tam yra du ekrano rodymo režimai: paprastas ir įprastas.

  Diktofonas su 4 GB integruota atmintimi. Tai truks keletą metų, tačiau papildomai galite įdėti microSD kortelę. Norėdami įkrauti arba perkelti informaciją į kompiuterį, USB kištukas išslysta vienu piršto brūkštelėjimu.

  Lakoniškas ir kompaktiškas diktofonas Olympus WS-852 laisvai telpa delne ir sveria 77 gramus. Prietaisas atrodo tvarkingai ir stilingai, netraukia dėmesio, vadinasi, dar kartą neblaškys pašnekovo dėmesio.

  Gamintojo premija yra gera kaina ir baterijos.

  Pagrindinės charakteristikos:

  • Įrašymo kanalų skaičius 2 (stereo)
  • Integruota atmintis 4 GB
  • Maksimalus įrašymo laikas 1040 val
  • USB jungtis

  🟢 Aukšta garso kokybė, net ir įrašant per palto kišenę,

  🟢 lengvas ir kompaktiškas – telpa net į mažą rankinę,

  🟢 didelė 4 GB atminties talpa,

  🟢 Ištraukiamas USB kištukas.

  🔴 Neryškus plastikinis dėklas – geriau jo nenumesti ant grindų,

  🔴 Pakeitus baterijas data ir laikas nustatomi iš naujo.

  Olympus WS-852
  ⭐ Geriausi pasiūlymai
  Olympus WS-852
  „Yandex“ rinka
  750 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  7890 ₽
  Olympus WS-852
  SberMegaMarket
  120 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  7950 ₽

  Geriausias diktofonas Samsung YP-VP2QB

  Korėjiečiai daug žino ne tik apie telefonų surinkimą, bet ir apie diktofonus. YP-VP2QB modelis nėra naujovė rinkoje, tačiau jau daug metų užima lyderio poziciją.

  Įrenginys priklauso pusiau profesionaliam: pasižymi aukšta įrašymo kokybe, apsauga nuo vėjo, sugeria triukšmą. Net jei kalbėsite pakilimo juostoje, balsai bus girdimi aiškiai.

  Kai lektorius pasakojime daro ilgas pauzes, galite įjungti režimą, kurį garso įrašas įjungia tik tada, kai yra garsas. Po penkių minučių įrenginys automatiškai persijungs į „miego režimą“ ir klausytojui nebereikės atsukti tylos.

  Apskritai įrenginys primena pirmuosius mažus mobiliuosius telefonus. LCD spalvotas 1,1 colio ekranas. Informacija rodoma įskaitomai, meniu aiškus. Laive yra FM imtuvas ir grotuvas. Galite išsaugoti mėgstamus takelius ir transliacijas. Atrodo smulkmena, bet maloni premija nekenkia.

  Li-Poly akumuliatoriaus dėka „Samsung“ diktofonas nori dirbti 35 valandas iš eilės.

  Konferencijų ir ilgų paskaitų įrašymui – viskas.

  Pagrindinės charakteristikos:

  • Integruota atmintis 2 GB
  • USB jungtis

  🟢 aukštos kokybės garsas,

  🟢 spalvotas ekranas,

  🟢 Baterija skirta 35 valandų nepertraukiamam darbui,

  🟢 FM imtuvas.

  🔴 ne.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *