Geri paspirtukai suaugusiems 120 kg – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Spalio mėn

Suaugusieji 120 kg paspirtukai – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Motoroleris yra įranga ne tik vaikams ir paaugliams. Vis dažniau tokį produktą nusprendžia pirkti suaugusieji. Štai kodėl mes nusprendėme atidžiau pažvelgti į modelius, kurių apkrova yra iki 120 kg, kad galėtume pasirinkti labiausiai rekomenduojamus suaugusiųjų motorolerius. Kurdami reitingą atsižvelgėme ne tik į interneto vartotojų pastabas, bet ir patikrinome atskirų įrenginių kokybę. Pirmoji vieta reitinge buvo geras elektrinis paspirtukas suaugusiems Raitelis keistuolis. Automobilis pasiekia greitį iki 22 km / h, o jo nuotolis – iki 20 km. Pripučiami ratai ir amortizatoriai užtikrina patogų važiavimą. Motoroleris taip pat turi patrauklų dizainą, todėl daugeliui žmonių tai patinka. Tačiau jei jūsų šis modelis neįtikina, peržiūrėkite kitus mūsų pasiūlymus. Elektrinis paspirtukas buvo antroje reitingo vietoje „Motus Scooty 8.5 Plus“. Jį galima lengvai sulankstyti ir taip patogiau nešiotis. Įrangos nuotolis yra iki 40 km. Įrenginys turi LED ekraną.

3 populiariausi motoroleriai suaugusiems. Nuomonės 2021 m

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

1. Elektrinis paspirtukas Rider Freak

Vienas iš mūsų pasiūlymų yra geras ir pigus elektrinis paspirtukas suaugusiems „Rider Freak“. Tai transporto priemonė, aprūpinta 250 W varikliu ir 8 colių pripučiamais ratais, kurie padidina vairavimo komfortą nelygiu paviršiumi. Be to, priekinėje dalyje integruotas amortizatorius papildomai sumažina vibraciją. Daugelis žmonių mano, kad geriausias paspirtukas suaugusiems turėtų sugebėti pakelti iki 120 kg. Tai yra „Rider Freak“ atvejis. Didžiausias paspirtuko nuotolis yra 22 km ir tai priklauso nuo kelio formos, bet ne tik.

Asortimentą taip pat įtakoja keliautojo svoris ir ūgis. Maksimalus greitis, kurį pasiekia elektrinis paspirtukas suaugusiems 120 kg, yra 20 km / h. Jums gali būti naudinga turėti daugiafunkcinį odometrą, rodantį nuvažiuotus kilometrus ir greitį. Labai gera informacija yra akumuliatoriaus įkrovimo laikas, kuris yra tik 3 valandos.

Motoroleris yra sulankstomas ir sveria 8,5 kg. Motorolerį vartotojai vertina teigiamai, daugelis jų jį perka savo vaikams. Tačiau reikia prisiminti, kad gamintojas nerekomenduoja „Rider Freak“ elektrinio paspirtuko naudoti jaunesniems nei 14 metų žmonėms.

Privalumai

Greitas įkrovimas: Akumuliatoriui visiškai įkrauti pakanka maždaug 3 valandų. Taigi mes galime įkrauti akumuliatorių darbe, jei jis išsikrauna pakeliui.

Skaitiklis: Gamintojas pateikia „Rider Freak“ elektrinį paspirtuką su daugiafunkciniu skaitikliu, kuris leis stebėti kelionės greitį ir nuvažiuotus kilometrus. Tai pravers, kai norėsite sužinoti, kiek kilometrų liko iki naudojamos baterijos.

Ratai: Pripučiami ratai užtikrins vairavimo komfortą net ant nelygaus paviršiaus. Be to, į paspirtuką sumontuotas amortizatorius efektyviai pašalina vibracijas ir sumažina riešo nuovargį važiuojant.

Lempa: Įmontuota LED lemputė leidžia saugiai važiuoti tamsoje. Taip pat galime naudoti debesuotu oru, kad būtų geriau matomi kitiems eismo dalyviams.

Vairas: Vairo rankenos yra padengtos plastiku, kuris neleidžia rankoms slysti vairuojant. Tai taip pat malonu liesti.

Defektai

Mažesnis diapazonas: Gamintojas užtikrina, kad paspirtukas pasieks iki 20 km / h, o jo nuotolis vienu įkrovimu – iki 22 km. Kai kurie vartotojai abejoja pateiktais parametrais, teigdami, kad jie yra labai pervertinti.

2. Elektrinis paspirtukas „Motus Scooty 8.5 Plus“

Pristatome 350 W galios elektrinį paspirtuką „Motus Scooty 8.5 Plus“. Modelis turi 8,5 colio ratus, kurie išsiskiria ilgaamžiškumu. Integruota 10,4 Ah talpos baterija leidžia įveikti iki 40 km atstumą. Vidutiniškai pilnai įkrauti akumuliatorių užtrunka 5 valandas. Maksimalus važiavimo kampas yra 15 laipsnių. Prietaiso matmenys: 126 cm x 114 cm x 49 cm.

Elektrinis paspirtukas turi 3 pavaras ir gali važiuoti net 25 km / h greičiu. Įranga rekomenduojama suaugusiems. Didelio ūgio vartotojai gali nuspręsti jį įsigyti, nes maksimali įrangos apkrova siekia net 120 kg. Modelis turi pakankamai aukštą ir platų vairą.

Važiuoti šia įranga yra patogu, tai patvirtina daugelis vartotojų. Elektriniame paspirtuke naudojami aukštos kokybės diskiniai stabdžiai, kurie garantuoja maksimalų saugumo lygį. LED ekranas, kuris, be kita ko, rodo važiavimo greitis ir akumuliatoriaus būsena leidžia lengvai valdyti prietaisą.

Elektrinis paspirtukas „Motus Scooty 8.5 Plus“ gali atlaikyti iki 120 kg apkrovas. Veikimo nuotolis yra iki 40 km. Maksimalus greitis yra 25 km / h.

Privalumai

Platus vairas: Motoroleris turi plačią rankeną, kuri bus patogi net ir aukštam žmogui. Jis suformuotas taip, kad kiekvienas galėtų visiškai kontroliuoti, kas vyksta su įranga.

Efektyvus akumuliatorius: Įrenginyje yra galinga 10,4 Ah talpos baterija. Todėl motoroleris vienu įkrovimu gali nuvažiuoti daug kilometrų, net iki 40. Atsižvelgiant į jo efektyvumą, 5 valandų įkrovimo laikas neatrodo per ilgas.

Patvarūs ratai: Modelis naudoja patvarius 8,5 colio ratus. Jie puikiai susidoroja su kelkraščiais ir derasi dėl nelygumų.

Daug vietos pėdoms: Motorolerio platforma yra pakankamai didelė, todėl ant jos galite patogiai pastatyti kojas, net jei jos yra didelės.

Defektai

Reikia priežiūros: Modelyje naudojami varžtai iškraipomi ir turi būti reguliariai priveržiami.

3. Yedoo Trexx motoroleris

„Yedoo Trexx“ yra suaugusiųjų paspirtukas, leidžiantis važiuoti labai greitai ar lėtai ir įvairiais paviršiais. Jis turi įdomią formą, kuri patraukia akį ir tinka dovanai. Automobilis yra mėlynos spalvos. Jame yra 2 ratai, vienas 20 colių, o kitas 26 colių.

Nusileidimo ilgis yra 40 cm. Net žmonės su didelėmis pėdomis gali naudotis paspirtuku be jokių problemų. Automobilio vairas yra reguliuojamas. Mažiausias jo aukštis yra 90 cm, o didžiausias – 101 cm. Teisingai prisitaikyti prie savo ūgio nėra sudėtinga užduotis. Maksimalus vartotojo svoris neturi viršyti 130 kg.

Vartotojams patinka, kad paspirtuką lengva valdyti. Transporto priemonė sveria tik 7 kg, todėl važiavimo krypties keitimas nėra problema. Vartotojai taip pat giria minkštas rankenas, kurių dėka rankos yra gerai apsaugotos ir neskauda. Rankenos pagamintos iš aliuminio, padengto putomis. Papildomas paspirtuko privalumas yra tai, kad jame yra žibintai.

„Yedoo Trexx“ yra paspirtukas suaugusiems, kurio platformos ilgis 40 cm. Jis yra mėlynos spalvos. Automobilyje yra du skirtingo dydžio ratai (20 colių ir 26 colių).

Privalumai

Taikymo paprastumas: Labai lengva vairuoti paspirtuką, nes jis manevringas. Jūs neturite pavargti, kad apsisuktumėte ir išvengtumėte kliūčių be jokių problemų. Be to, paspirtukas yra labai lengvas, o tai padeda vairuoti.

Vykdymas: Motoroleris pagamintas iš daugiasluoksnio aliuminio, kuris yra atsparus pažeidimams, be to, jis yra labai lengvas. Sunku sugadinti transporto priemonę net ir netyčia apvirtus.

Dizainas: Įdomi modelio išvaizda tikrai patiks daugeliui žmonių. Motoroleris turi ryškias spalvas (mėlyna ir oranžinė), o du skirtingi ratų dydžiai papildo jo charakterį.

Defektai

Guoliai: Guoliai greitai naudoja tepalą, todėl reikia nepamiršti jį labai dažnai papildyti, kad paspirtukas veiktų sklandžiai.

Kurį 120 kg svorio motorolerį pasirinkti?

Priešingai populiariam įsitikinimui, motoroleriu gali naudotis ne tik vaikai, bet ir jų tėvai. Nuomonės apie suaugusiųjų paspirtukus rodo, kad šios įrangos populiarumo tarp suaugusiųjų priežastis yra ta, kad ji leidžia geriau integruotis su mažais vaikais po atviru dangumi. Be to, ši įranga suteikia mums būtiną fizinę veiklą, kuri leidžia mums išlaikyti gerą formą. Tačiau tokios įrangos pirkimas nėra viena iš lengviausių užduočių. Štai kodėl mes paruošėme šį vadovą, kuriame sužinosite, į ką atkreipti dėmesį renkantis. Be to, straipsnio pabaigoje rasite trijų sąrašą geriausi paspirtukai suaugusiems 120 kg.

Nusprendę pirkti suaugusiųjų motorolerį už gerą kainą, pirmiausia turite įsitikinti, kad vamzdis ir vairavimo sistema pagaminti iš geros kokybės, patvarių medžiagų. Rekomenduojama medžiaga yra aliuminis, pasižymintis dideliu patvarumu. Be to, jis yra lengvas, todėl paspirtuką bus lengviau nešiotis. Atminkite, kad suaugusiojo svoris yra didesnis už vaiko svorį, todėl jus dominantis modelis turi būti patvaresnis. Mes griežtai nerekomenduojame plastikinių gaminių. Taip pat atkreipkite dėmesį į jus dominančio produkto svorį. Vidutinis motorolerio svoris yra 3 kg, tačiau galėsite rasti transporto priemonių, sveriančių 8 kg ar net 10 kg.

Kitas svarbus klausimas yra ratų dydis jus dominančioje transporto priemonėje. Šis elementas yra labai svarbus, nes jis yra atsakingas už mūsų vairavimo komfortą. Suaugusiųjų modelių skersmuo yra nuo 12 cm iki 20 cm. Kuo jie didesni, tuo lengviau įveiksite nelygius paviršius. Didelio skersmens ratai sugeria bet kokius smūgius. Dėl to važiavimas yra sklandesnis ir reikalauja mažiau pastangų.

Pirkdami motorolerį, turėtumėte atidžiai pažvelgti į platformą. Rekomenduojame modelius, kurie buvo padengti neslystančiu sluoksniu. Dėl šios priežasties net ir esant blogoms oro sąlygoms galėsite važiuoti paspirtuku.

Taip pat verta įsitikinti, kad gaminio vairas yra reguliuojamas. Dėl to galėsite pritaikyti įrenginį pagal savo ūgį ir pageidavimus …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *