Geri drėgmės sugėrikliai vonios kambariui – 2021 m. lapkričio mėn. reitingai ir nuomonės

Vonios drėgmės sugėrikliai – pirkimo vadovas, reitingavimas ir bandymas

Drėgmės sugėrikliai gerai veikia ten, kur oro kokybė nėra geriausia. Išsirinkti tinkamą produktą vonios kambariui ne visada lengva, todėl mes čia tam, kad padėtume. Mes turime jums reitingą, įskaitant geriausių įrenginių aprašymus. Pirmąją vietą užėmė vonios kambariui skirtas drėgmės sugėriklis Henkel Metylan Stop Aero Bluekuriam nereikia maitinimo. Tai visiškai ekologiškas pasirinkimas. Absorberis veikia dėl specialių įdėklų, o vienas yra komplekte. Produktas naudojamas patalpose iki 50 m2. Absorberis yra mėlynos ir baltos spalvos. Jis taip pat buvo rekomenduojamų produktų sąraše K&M Humistop. Tai nebrangus absorberis, puikiai tinkantis gyvenamuosiuose kambariuose, vonios kambariuose ir rūsiuose.

3 geriausi drėgmės sugėrikliai vonios kambariui. Nuomonės 2021 m

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

1. Henkel Metylan Moisture Stop Aero Blue 450 g sugėriklis

Henkel Metylan Stop Aero Blue absorberis su keičiamomis tabletėmis – tai gaminys, palaikantis optimalų drėgmės lygį vonioje ir kitose patalpose. Stacionariai sumontuotas vonios kambaryje, apsaugo nuo grybelių, pelėsių ir nemalonaus kvapo. Taip pat sumažina vandens kondensaciją ant sienų ar langų.

Produktą sudaro permatomas vandens bakas ir dangtis. Į absorberio vidų galite įdėti AERO 360 ° C staliukus, kurie yra pralaidūs orui ir ilgą laiką rodo puikų našumą. Komplekte yra viena tabletė, tačiau pirkti daugiau, kurios reguliariai keičiamos, nėra problema. Be to, sausiklio eksploatacija nėra labai brangi.

Produkto vartotojai sutinka, kad jis yra labai praktiškas, paprastas naudoti ir pigus. Jie taip pat patvirtina absorberio efektyvumą, kaip teigia, jis puikiai tinka ne tik vonioje, bet ir kitose patalpose, kuriose yra daug drėgmės.

Henkel Metylan Stop Aero Blue drėgmės sugėriklis skirtas patalpoms, kurių plotas 50 m2. Gaminį galima įsigyti dviejų spalvų versijomis.

Privalumai

Veiksminga absorbcijos sistema: Absorberyje naudojama Pattex Stop Moisture Aero 360 laipsnių sugėrimo sistema.Unikalus oro tunelis užtikrina didesnį skirtuko kontaktą su oru, taigi ir geresnį darbo efektyvumą.

Pastebimas naudojimo poveikis: Žmonės, nusprendę įsigyti Henkel Metylan Stop Aero Blue ir atlikę vonios drėgmės sugėriklio testą, pripažįsta, kad šis produktas duoda pastebimų rezultatų. Vonioje maloniau būti, geresnė oro kokybė.

Tylus veikimas: Absorberis veikia tyliai ir nereikalauja galios. Jis nenaudoja elektros, todėl yra ekologiškas pasirinkimas.

Paprasta naudoti: Naudoti šį produktą labai paprasta. Tiesą sakant, jums nereikia nieko daryti, tik nepamirškite reguliariai keisti kasetes.

Estetinis dizainas: Gaubtas turi gražų dizainą. Dėl paprastos išvaizdos jis tinka įvairiems vonios kambariams. Jis taip pat gerai atrodys, pavyzdžiui, svetainėje arba virtuvėje.

Defektai

Kasetės efektyvumas: Pirkėjai atkreipia dėmesį, kad kasetės gana greitai susidėvi ir jas reikia dažnai keisti. Tai sukuria papildomų išlaidų.

2. „K&M Domestic Moisture Absorber Humistop“.

Norite įsigyti drėgmės sugėriklį vonios kambariui už gerą kainą? Jei taip, rinkitės K&M Humistop – universalų gaminį, tinkantį vonios kambariams, rūsiams, kambariams ir kitoms patalpoms, kuriose yra per didelės drėgmės problema.

Tai labiausiai paplitęs cheminis sugėriklis, t.y. plastikinis bakas su vieta įdėklui. Talpyklos dalis, kurioje kaupiasi vanduo, yra balta, o dalis, į kurią įdedame kasetę, yra mėlynos spalvos. Tai mažas gaminys, todėl jis nebus pastebimas. Talpyklą lengva valyti, o absorberio keitimas neužtrunka ilgiau nei keliolika sekundžių. Vienos kasetės užtenka maždaug 3 mėnesiams. Tačiau nepamirškite reguliariai ištuštinti bako ir tikrinti kanistro efektyvumą.

Vartotojai, pasirinkę šį gaminį, patvirtina, kad jis efektyviai šalina drėgmę iš patalpų, neleidžia susidaryti pelėsiui, korozijai ir grybeliui. Jis taip pat sumažina pelėsių kvapą, be to, jo kaina ir eksploatavimo išlaidos yra mažos.

K&M Humistop yra labai geras drėgmės sugėriklis vonios kambariui iki 15 PLN. Gaminio spalva yra mėlyna.

Privalumai

Platus veiklos spektras: Absorberis veikia taip, kad apsaugo nuo oro kondensacijos. Jis taip pat neutralizuoja pelėsių susidarymą ir uoslės kvapą.

Didelė vandens talpa: Kaip pažymi vartotojai, vandens talpa yra pakankamai didelė. Jo nereikia dažnai ištuštinti, nes tai gali sukelti problemų.

Ekologiškas pasirinkimas: Absorberio nereikia jungti prie elektros. Jis veikia vienas, dėka specialių įdėklų, todėl tai yra ekologiškas sprendimas.

Kompaktiški matmenys: Daugelis žmonių rūpinasi ne tik veiksmo efektyvumu, bet ir tuo, kad produktas turi mažus matmenis. Šis modelis atitinka abu reikalavimus. Užima mažai vietos, todėl galima pastatyti beveik bet kur.

Defektai

Ne pati geriausia pastatymo kokybė: Modelis turi plastikinį korpusą, kuris laikomas vidutinio patvarumo.

3. FreshAir oro džiovintuvas iQUBE Desiccant

Jei jums patinka prietaisai, kurių eksploatacija nereikalauja jūsų įsikišimo, nenorite tikrinti, ar kasetės nereikia keisti ir norite, kad sugėriklis kontroliuotų drėgmės lygį, rinkitės FreshAir iQUBE. Tai 60 W elektros prietaisas, reguliuojantis drėgmės lygį patalpoje.

Šiame nepastebimai atrodančiame modelyje panaudota Peltier technologija. Ką tai reiškia? Viduje nėra triukšmingo kompresoriaus, todėl įrenginio keliamas triukšmas išlaikomas 40 dB. Didelis, nuimamas vandens bakas bus greitai ištuštinamas ir tai bus vienintelis dalykas, kurį turėsite padaryti, kai reikės naudotis įranga. Svarbu tai, kad modelis mums praneša, kad bakas yra pilnas.

Sugėriklio naudotojai patvirtina, kad jis greitai sumažina drėgmės perteklių, erkių, bakterijų ir grybelių dauginimąsi, o tai teigiamai veikia mūsų sveikatą bei vonios kambario išvaizdą. Prietaisas tinka patalpoms, kurių plotas iki 35 m2, o jo efektyvumas yra apie 250 ml / 24h, esant 80% oro drėgnumui.

Drėgmės sugėriklio FreshAir iQUBE galia yra 60 W. Įrangos matmenys: 18 cm x 18 cm x 18 cm. Vandens bako talpa yra 500 ml.

Privalumai

Peltier technologija: Įrenginyje naudojama Peltier technologija. Tai reiškia, kad viduje nėra kompresoriaus, kuris veikimo metu gali sukelti daug triukšmo. Sausiklis tiesiog įjungiamas į elektros tinklą. Nereikia naudoti jokių miltelių ar kasečių.

Aukštos kokybės: Produktas nėra pats pigiausias, tačiau jo atlikimo kokybė jį apdovanoja. Korpusas nėra jautrus mechaniniams pažeidimams.

Modernus dizainas: Absorberis išsiskiria iš kitų rinkoje esančių modelių. Jis turi kvadrato formą ir lengvą korpusą. Atrodo kaip moderni įranga, todėl daugeliui tai patinka.

Defektai

Reikia dažnai ištuštinti: Kai kuriose apžvalgose galite perskaityti, kad vandens bakas greitai prisipildo ir jį reikia dažnai ištuštinti.

Kokį drėgmės sugėriklį vonios kambariui rinktis?

Vonios kambarys yra kambarys, kuriame yra daug drėgmės. Jei jame yra langas, mums lengviau atsikratyti nemalonios drėgmės, kuri perdėtai veikia baldus, sienas ir kitus kambario aksesuarus. Tačiau ir tada sugėriklis praverčia, o vonios kambariuose be langų netgi būtina užkirsti kelią grybelio augimui. Ar jums įdomu, koks vonios kambario drėgmės sugėriklis yra geriausias 2021 m.? Jei taip, perskaitykite toliau pateiktą tekstą.

Pirmas klausimas, kurį turite užduoti sau – kokio tipo absorberį pasirinkti – elektrinį ar cheminį. Pirmasis yra prijungtas prie elektros, todėl teoriškai generuoja didesnes eksploatacijos išlaidas. Kita vertus, jis yra efektyvesnis ir mums nereikia nepamiršti reguliariai keisti kasetės. Jei vonios kambarys yra labai drėgnas, o kambarys blogai vėdinamas, elektrinis modelis gali būti geresnis pasirinkimas.

Kanistro efektyvumas yra svarbiausias parametras. Elektrinių modelių atveju nurodomas tikslus našumas, dažniausiai litrais per valandą, o cheminių modelių atveju gamintojai nurodo, kokio dydžio patalpai tinka absorberis.

Pasirinkę prijungtą įrenginį, pasitikrinkite jo galią (dažniausiai ji būna nuo 30 W iki 100 W), efektyvumą, taip pat keliamo triukšmo lygį (jis neturi viršyti 45 dB). Taip pat praverčia papildomos funkcijos, tokios kaip higrostatas, darbo reguliavimas ir pan.. Cheminiai produktai, ty su kasetėmis, neturi jokių funkcijų, tai nereiškia, kad kiekvienas modelis yra vienodai geras. Svarbu, kaip dažnai turėtume keisti kasetę ir ar ji yra saugi sveikatai. Vonios kambariui geriausi drėgmės sugėrikliai turi tvirtą, pažeidimams atsparų korpusą, taip pat didelę vandens talpą – apie 500 ml.

Produkto išvaizda taip pat svarbi, nes niekas nenori, kad sugėriklis gadintų vidų. Elektriniai modeliai dažniausiai būna labai gražūs, mechanizmas uždaromas nedideliame tvarkingame korpuse. Kita vertus, cheminiai sugėrikliai ne visada žavi savo išvaizda ir kartais būna per dideli, todėl prieš renkantis verta pasidomėti, kaip atrodo gaminys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *