FP

Мы внимательно следим за новинками и обновляем рейтинг, если появляются достойные модели

MFP populiarumą lemia jų universalumas, įperkamumas ir paprastas naudojimas. Tačiau rasti tinkamą modelį paprastam vartotojui nėra taip paprasta. Kad padėtume jums pasirinkti, suapvalinome geriausius 2021 m. MFP, atsižvelgdami į jų specifikacijas ir klientų atsiliepimus.

Turinys

ašaliniai MFP
FP namams
usiau profesionalūs MFP
Nebrangūs MFP biurui

DUK: į ką atkreipti dėmesį renkantis MFP

ašaliniai MFP

3 vieta HP DeskJet 2320

2 vieta HP OfficeJet Pro 8013

1 vietos Brother MFC-J3930DW

FP namams

3 vieta HP DeskJet 2320

2 vieta Canon PIXMA MG2540S

1 vieta HP DeskJet Plus

usiau profesionalūs MFP

3 vieta Pantum M6500

2 vieta HP Laser Jet Pro MFP M28w

1 vieta Xerox C235

Nebrangūs MFP biurui

3 vieta Brother DCP-L2520DWR

2 vieta Canon PIXMA TR4640

1 vieta Epson L3150


Kas yra MFP

MFP – biuro įrangos kategorija, kuri apjungia trijų įrenginių galimybes viename korpuse, reiškia daugiafunkcį įrenginį.

Įrenginys skirtas atlikti tris pagrindines funkcijas – teksto ir grafinės informacijos spausdinimą, nuskaitymą ir kopijavimą. Šiuolaikiniuose įrenginiuose galima įdiegti papildomas galimybes – faksą, duomenų saugyklą.

Pagrindinis MFP privalumas yra kompaktiškumas ir pinigų bei vietos taupymas kambaryje. Iš tiesų, atskirai trys įrenginiai užimtų daug daugiau vietos, o už savikainą jie kainuotų daug kartų daugiau.

MFP jau seniai išėjo iš biuro įrangos kategorijos ir dažnai perkami naudoti namuose.

MFP tipai

Pagal spausdinimo būdą daugiafunkciai įrenginiai skirstomi į keletą tipų.

Lazeriniuose įrenginiuose vaizdas plonu spinduliu perduodamas į jautraus paviršiaus fotolaidininką. Pagal pritaikytas koordinates dažai prilimpa prie popieriaus, o tada lituojami veikiant aukštai temperatūrai. Priklausomai nuo dažų, vaizdas gali būti nespalvotas arba spalvotas. Lazerinio įrenginio privalumai:

  • vaizdo stabilumas;
  • didelė kasetės talpa;
  • didelis spausdinimo greitis.

Tarp trūkumų yra didelis energijos suvartojimas ir kasečių kaina.

Rašaliniai įrenginiai naudoja skysto rašalo tepimo ant popieriaus paviršiaus esant aukštai temperatūrai ir slėgiui technologiją. Rašalas tiekiamas iš purkštukų, kur jis akimirksniu pašildomas elektros srovės impulsu. Spalvų paletei gauti naudojami vandens arba pigmento pagrindo dažai.

Rašaliniai aparatai pigesni, tačiau juose esantis rašalas greitai džiūsta, juos tenka dažnai keisti. Šį trūkumą galima pašalinti prijungus CISS – nuolatinę rašalo tiekimo sistemą. Šiuo atveju rašalas laikomas ne kasetėse, o atskirose talpyklose.

LED MFP yra mažesni nei lazeriniai MFP, o triukšmo lygis yra mažesnis. Vaizdas formuojamas ne lazeriu, o šviesos diodų linija. Rašalas giliai įsiskverbia į popieriaus struktūrą ir akimirksniu išdžiūsta. Todėl spauda yra aukštos kokybės. Tačiau eksploatacinių medžiagų kaina yra didesnė nei naudojant lazerinį spausdinimą.

Šiluminės sublimacijos prietaisų veikimo principas pagrįstas sublimacijos reiškiniu, tai yra medžiagos perėjimu iš kietos į dujinę būseną, apeinant skystąją būseną. Veikiant aukštai temperatūrai, dažai išgaruoja, sudarydami dujinį debesį, kuris nusėda ant popieriaus paviršiaus. Didelis vaizdo tikslumas pasiekiamas naudojant dozavimo filtrus. Šis metodas užtikrina puikų spalvų atkūrimą ir vaizdo stabilumą. Minusas yra vartojimo reikmenų kaina.

Spalvoti ir juodai balti MFP

Prieš perkant verta nustatyti užduočių, kurias reikia išspręsti naudojant MFP, spektrą. Įrenginiai, kurie puikiai spausdina dokumentus, gali būti netinkami spalvotai grafikai perkelti į popierių.

Vienspalviai spausdintuvai spausdina vaizdus juodos ir pilkos spalvos atspalviais. Kaip tonikas naudojami smulkiai granuliuoti milteliai, kurių sudėtyje yra:

  • polimerai;
  • pigmentai;
  • geležies oksidas;
  • modifikatoriai;
  • priedai įkrovimo reguliavimui.

Nespalvoti MFP gamina ryškius vaizdus ir yra naudojami tekstiniams dokumentams, apskaitos ataskaitoms, skaičiuoklėms ir studentų kursiniams darbams spausdinti. Dauguma vienspalvių įrenginių yra universalūs ir gali būti naudojami biure ir namuose. Yra specializuoti biurui skirti modeliai, pasižymintys dideliu spausdinimo greičiu.

Spalvoti modeliai leidžia spausdinti ne tik tekstinius dokumentus, bet ir grafiką, nuotraukas, lenteles perkeliant originalią spalvą. Kuo didesnis spalvų diapazonas, tuo sudėtingesnį spausdinimą jie gali atlikti.


ašaliniai MFP

3 vieta Canon…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *